Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Gorąca prośba, aby dokładniejsze opisy saloników lotniskowych - w szczególności takie ze zdjęciami - zamieszczać w dedykowanym do tego wątku tzn. Opisz swój pobyt w saloniku:
opisz-swoj-pobyt-w-saloniku,15,117643

Pytania/ informacje związane z kartą Priority Pass prosimy umieszczać tutaj: priority-pass-pytania-informacje,15,41799
Pytania/ informacje związane z kartą Dragonpass: dragonpass-pytania-informacje,15,102463
Pytania/ informacje związane z ofertą wstępu do saloników w usłudze Vacaydelay: vacaydelay-saloniki-lotniskowe-za-29-rok,15,172986


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4240 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78 ... 212  Następna
Autor Wiadomość
#1481 PostWysłany: 16 Lip 2019 06:41 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 2085
srebrny
Zarówno Polonez (S) jak i Mazurek (NS) mają podobną ofertę gastronomiczną.
W Mazurku powinno być trochę luźniej, no i wieczorem bywa lepsze jedzenie.
Góra
 Profil Relacje PM off
kostek966 lubi ten post.
 
      
Boże Ciało w Egipcie: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2105 PLN. Wyloty z 3 miast Boże Ciało w Egipcie: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2105 PLN. Wyloty z 3 miast
Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu
#1482 PostWysłany: 16 Lip 2019 08:50 

Rejestracja: 15 Kwi 2015
Posty: 1239
Loty: 704
Kilometry: 871 688
niebieski
Zdecydowanie Polonez - więcej do jedzenia większy wybór alko i bardziej intymna atmosfera - szczególnie wieczorem po 20-tej :)
Zawsze możecie potem jeszcze wstąpić do Mazurka/ przy lotach Non Schengen / jak macie FTL lub wyżej :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off
kostek966 lubi ten post.
 
      
#1483 PostWysłany: 20 Lip 2019 11:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4825
Loty: 307
Kilometry: 514 401
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
Nie ma tego złego co na dobre nie wyjdzie
Katania najbardziej biedny salonik w którym byłem.
Ekspres do kawy na kapsułki, plastikowe kubki, cztery małe bułki z grilowana cukinia.
Woda mineralna około 10 sztuk, kilka jogurtów i z 5 paczek maleńkich chipsów i nic absolutnie nic więcej.

Narzekalem jak to żadnego sycylijskiego wina, lokalnego piwa..... Aż tu odebrałem auto z parkingu w Pyrzowicach, ciemna noc przed 1.00 ujechalem 100 m i karuzela świateł za mną. Kontrola papierów, dmuchanie i upomnienie za brak oświetlenia tablicy rejestracyjnej.
Góra
 Profil Relacje PM off
8 ludzi lubi ten post.
 
      
#1484 PostWysłany: 23 Lip 2019 16:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lut 2013
Posty: 1402
Loty: 494
Kilometry: 1 102 778
Zbanowany
Taka ciekawostka z BSB (Brasilia). Przesiadając się z jednego lotu krajowego na inny zajrzałem do saloniku PP przy bramce 23. Zaskoczyli mnie już na wejściu, bo oprócz bp i PP zażyczyli sobie zobaczyć paszport, co jeszcze w żadnym saloniku mi się nie zdarzyło.

Podchodzę do bufetu, przyzwoity wybór serów i wędlin ale pośród napojów nie widzę piwa (o inne alkohole nie pytałem). Kelnerko-sprzątaczka mówi coś o voucherze. Idę do recepcji, mówię że chcę 2 piwa. Recepcjonistka poszła na zaplecze i dwie buteleczki zimnego piwa wyniosła, żadnych opłat, voucherów, nic takiego. Nie kumam tego systemu, ale salonik polecam. Fotele wygodne, toalety duże (polecam podróżującym parom). Aczkolwiek procedury alkoholowe bardzo dziwne, w MAO w saloniku piłem bronka o 5 rano a w GRU (loty krajowe) jest obsługa barmańska i całkiem niezłą caipirinhę robią...

Image
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#1485 PostWysłany: 25 Lip 2019 08:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4065
HON fly4free
To i tak dobrze, ze daja piwo jak sie podejdzie i poprosi. W Indonezji na krajowkach w salonikach nie ma zadnego alkoholu. :-(
Na razie widzialem tylko na International
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1486 PostWysłany: 25 Lip 2019 15:19 

Rejestracja: 30 Lis 2013
Posty: 2160
srebrny
W Indonezji ogólnie ciężko znaleźć alkohol na pp, ostatnio jak bylem w CGK to był limit jedno piwo na głowę :D
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
michcioj uważa post za pomocny.
 
      
#1487 PostWysłany: 25 Lip 2019 17:35 

Rejestracja: 06 Mar 2012
Posty: 1865
Loty: 273
Kilometry: 310 928
srebrny
Podpowiedzcie prosze w sprawie CPH. Po przeczytaniu opinii na forum i w Loungebuddy wiem juz ze jedyne dwa sensowne saloniki pomiedzy ktorymi warto wybierać to ten kolorowy Aviator i SAS business lounge. Nic nie stoi na przeszkodzie zebym odwiedzil oba ale pewnie mi sie nie bedzie chcialo. Czy ktorys z nich jest wyraznie lepszy? Z tego co ludzie piszą w SAS do picia jest tylko piwo i wino, a jak jest w tym drugim?
_________________
//Bartek
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1488 PostWysłany: 25 Lip 2019 18:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011
Posty: 1476
złoty
W SASie nie byłem, więc sie nie będę wypowiadał, ale w kolorowym jest dostępny standardowy zestaw mocniejszych alkoholi (wódka, koniak, rum, stary duński sznaps i cos tam jeszcze).

Dopiero niedawno zauważyłem, że zejście po schodach jest nie tylko do kuchni, ale i do drugiej części salonku - a tam działa klimatyzacja (u gory jak słoneczko przyświeci, to bywa saunowato) i jest pusto. Jedyny minus tej części, to że zamykana jest godzinę przed zamknięciem saloniku.

Może wybierz ten który jest po drodze do gate'a? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1489 PostWysłany: 25 Lip 2019 20:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2014
Posty: 2876
HON fly4free
@xyrxis

A dlaczego Aspire odrzucasz? Nie odbiega zbytnio od Aviatora, który jest zatłoczony wręcz masakrycznie i trzeba socjalizować się siłą rzeczy z poozstałymi użytkownikami - mają tam pyszną kawę, ale to jedyna zaleta. W Aspire masz piwko z kija,białe i najpopularniejsze kolorowe % (samoobsługa), dla palących wydzielona strefa wewnątrz saloniku. Po południu i wieczorami znajdzie się coś ciepłego (ostatnio gulaszowa). Cały czas dostępne są owoce i kanapki/wędliny/sery./pasztet etc. Mają własny hotspot i niemal wszędzie są gniazdka z 230v. I najwazniejsze - cisza i spokój, da się odpocząć i w razie potrzeby przekimać.
_________________
https://youtube.com/@CamiloPardo
Góra
 Profil Relacje PM off
xyrxis lubi ten post.
 
      
#1490 PostWysłany: 25 Lip 2019 21:15 

Rejestracja: 06 Mar 2012
Posty: 1865
Loty: 273
Kilometry: 310 928
srebrny
nick napisał(a):
@xyrxis

A dlaczego Aspire odrzucasz?

W loungebuddy ma tak slabe opinie w porownaniu z kolorowym Aviatorem ze wykluczylem Aspire na wstepie. Jesli mowisz ze warto to zbadam sprawe


Tapniete z Samsunga S12+ PRO
_________________
//Bartek
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1491 PostWysłany: 25 Lip 2019 21:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2014
Posty: 2876
HON fly4free
@xyrxis Nie ufaj wszystkiemu co widzisz w internetach ;)
_________________
https://youtube.com/@CamiloPardo
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#1492 PostWysłany: 26 Lip 2019 09:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011
Posty: 1476
złoty
Zarówno Aspire jak i Aviator mają (aczkolwiek nie byłem w Aviatorze po remoncie) tylko zupę na ciepło i jedno piwo z kija - kolorowa miejscówka ma kilka dań do wyboru + zupa, a także 3 piwa do wyboru. Dla mnie Aspire jest drugim wyborem w CPH...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1493 PostWysłany: 28 Lip 2019 11:01 

Rejestracja: 17 Maj 2012
Posty: 789
niebieski
Szukalem we wpisach ale brak info o Faro. Mam wejscia ograniczone wiec chcialbym wiedziec czy warto? Pasowaloby mi bo wylot wczesnie i sniadanie mile widziane. Na loungebuddy trzy stare opinie. Prosze o info osoby ktore korzystaly.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1494 PostWysłany: 28 Lip 2019 14:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Wrz 2012
Posty: 1512
Loty: 610
Kilometry: 971 478
srebrny
Mały ale bardzo przyjemny salonik z wyjściem na patio w LUZ.ImageImageImageImageImage

Wysłane z mojego Moto G (5S) Plus przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
oskiboski uważa post za pomocny.
 
      
#1495 PostWysłany: 28 Lip 2019 19:27 

Rejestracja: 06 Mar 2012
Posty: 1865
Loty: 273
Kilometry: 310 928
srebrny
Nie bede robil osobnych wpisow o salonikach na CPH (Kopenhaga - zeby sie dalo latwiejj wyszukac) - dam krotkie podsumowanie tutaj. Jesli ktos ma mozliwosc skorzystania z SAS business lounge to raczej niech nie liczy na jakies duze ilosci zarcia do wyboru a z alkoholi jest dostepne tylko piwo i wino z kija. Jest za to w cholere miejsca do wypoczynku na roznego rodzaju siedziskach. Salonik nastawiony na odpoczynek a nie na konsumpcje.
Jak chodzi o Atelier - Colourful Aviator - jedzenia na cieplo jest spory wybor, jest bardzo smaczne i od razu pakowane w male porcje w sloiczkach albo pudeleczkach - dzieki temu nie wysycha. To samo z zarciem na zimno. Wybor alkoholi calkiem przyjemny - whisky, wino, piwo, gin, rum i jakies likiery. W tym saloniku za to nie ma tak duzo miejsc do siedzenia a przy duzym naslonecznieniu jest goraco bo klima nie daje rady chlodzic.
Nastepnym razem przetestuje moze Aspire i Aviatora.
_________________
//Bartek
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1496 PostWysłany: 28 Lip 2019 22:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011
Posty: 1476
złoty
@xyrxis
Tak na przyszłość - schodami w dół, jest tam dużo miejsca, mało ludzi i klima dobrze działa...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1497 PostWysłany: 04 Sie 2019 15:37 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3924
platynowy
Czy w KRK bardzo restrykcyjnie podchodzą do darmowego wejścia dzieci (wg regulaminu do lat 3 za free) czy 7-8 latek wejdzie za darmo, jak np. w KTW?
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1498 PostWysłany: 05 Sie 2019 07:47 

Rejestracja: 16 Sie 2018
Posty: 93
Nie udało nam się ani raz wejść za free z córka. Pierwsze próby 8 lat i niestety trzeba było zabulić. Trochę taniej jak masz Kraków Airport Loyality, bodajże -10% ale szczerze średnio się opłaca, zwłaszcza salonik po stronie shengen wydaje się uboższy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1499 PostWysłany: 05 Sie 2019 21:22 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 2085
srebrny
W KTW oficjalnie można wchodzić z dziećmi do 12tego roku życia, w KRK tylko do 3. Co prawda zależy na kogo trafisz, kiedyś udało się z 6-latkiem wejść bez płacenia, ale od jakiś 3-4 lat to norma że za dzieci się płaci i nie ma odstępstw od tej reguly.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1500 PostWysłany: 05 Sie 2019 22:07 

Rejestracja: 10 Lut 2015
Posty: 1979
niebieski
A odnośnie KTW i powiązanego z salonikiem Fast Tracka, to ostatnio jak przechodziłem 4:30 rano (no wiem, że to jak ktoś pisał bez sensu, bo ruchu wtedy nie ma na kontroli, ale musiałem przetestować :mrgreen: ), to mimo iż machnąłem DC VP, to nikt ode mnie jej nie chciał z informacją "a to w saloniku Pan sobie odbije".
Jednak chciałem zapytać na okoliczność, gdybym przechodził z dzieciakami przez Fast Tracka w KTW, to jak jest w praktyce - też nie zwrócą na to większej uwagi jak machnę DC VP? :D

P.S. A tak swoją drogą, to analizując wszystkie fakty oraz chronologię zdarzeń, a także sposób w jaki zwracano się do mnie na początku i na końcu (teraz, miejmy nadzieję) sprawy z nieprawidłowymi datami wejść do saloników, to wynika z tego obraz, że... to ode mnie się zaczęło. Niekoniecznie mi pierwszemu taką wizytę wmawiano, ale na pewno ja pierwszy to zauważyłem i zaczęła się toczyć kula śniegowa. ;)
Tym niemniej trudno powiedzieć jakieś złe słowo na sposób rozpatrywania reklamacji w DC, choć rzecz jasna mogłoby takich sytuacji po prostu nie być.


EDIT:
Jasny gwint. Mam PONOWNE obciążenie z błędną datą za 3 os. wizyty w saloniku w KRK - tym samym mam aż 15 pozycji dotyczącej jednej (potrójnej, bo dla 3 osób, posiadaczy kart) wizyty w saloniku. Ponownie pojawił mi się 1 maja - więc wychodzi na to, że 1 maja byłem nie jeden raz a aż DWA razy! :shock:
A prawda jest taka, że byliśmy... 27 maja.


EDIT 2 czyli Niekończąca się Opowieść:
Jednak te obciążenia są zwrotami, tym razem ich nadawcą jest Centrala saloników - mam ich 15 tych pozycji odnośnie 1 (potrójnej) wizyty w KRK.
A będą jeszcze 3 dodatkowe pozycje, bo... trzeba skorygować podwójny zwrot. No jaja przecież. :lol:
A co mi tam: czy 15 czy 18 pozycji za 1 wizytę w saloniku - to już chyba niewielka różnica jest. :mrgreen: :lol:
Cieszę się tylko, że pozytywnie dla klienta wszystko - bez robienia jakichś niesłusznych schodów. ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4240 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78 ... 212  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group