Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Gorąca prośba, aby dokładniejsze opisy saloników lotniskowych - w szczególności takie ze zdjęciami - zamieszczać w dedykowanym do tego wątku tzn. Opisz swój pobyt w saloniku:
opisz-swoj-pobyt-w-saloniku,15,117643

Pytania/ informacje związane z kartą Priority Pass prosimy umieszczać tutaj: priority-pass-pytania-informacje,15,41799
Pytania/ informacje związane z kartą Dragonpass: dragonpass-pytania-informacje,15,102463
Pytania/ informacje związane z ofertą wstępu do saloników w usłudze Vacaydelay: vacaydelay-saloniki-lotniskowe-za-29-rok,15,172986


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4240 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 212  Następna
Autor Wiadomość
#941 PostWysłany: 10 Lis 2017 14:24 

Rejestracja: 15 Cze 2014
Posty: 1735
srebrny
MLE, salonik dla lotów międzynarodowych: ciastka typu pieguski i pomarańcze. Z napojów: woda, kawa, herbata, soki. Do tego absolutnie najgorszy internet na świecie, nigdzie nie spotkałem tak tragicznego połączenia.

Jedyny plus: prysznic.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#942 PostWysłany: 10 Lis 2017 16:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4065
HON fly4free
Kiedys opisalem salonik, a wlasciwie nawet najlepsze lotnisko na sweicie, czyli Singapour Changi - SIN.
Dla 'rownowagi' i idac tym tropem https://www.fly4free.pl/leciec-stad-to- ... w-europie/ jedno z najgorszych lotnisk - Heraklion Kazantzakis Intl - HER - FILOXENIA LOUNGE
Wybaczcie zdjecia - robione starym telefonem a w saloniku ciemno :-)

+++plusy dodatnie+++:
+ dobra kawa
+ niebywale wiekszy spokoj niz na hali odlotow, gdzie po prostu jest sajgon, nie ma gdzie usciasc, na kilku bramkach nieustanne odloty gorzeh niz w WMI w godzinach szczytu.
+/- salonik przed security, jak ma ktos ochote na kawe, to mozna bez boarding pass, bo bynajmniej mi nie sprawdzali, wystarczy PP :-)

---minusy ujemne---:
- trzeba sobie zostawic odpowiednia ilosc czasu na przejscie przez security, nie ma fast tracka.
- do zjedzenia rano wlasciwie tylko crossainty, jakies pseudo kanapki + napoje alkoholowe
- w miare tloczno - w sumie okolo 15-20 miejsc na kanapach, okolo 10-15 na kszeslach i hokerach. Powierzchnia mala < 50sqm.
- czynne tylko w sezonie: polowa maja do konca pazdziernika.

Uwaga:
- Strona PP https://www.prioritypass.com/en/lounges ... c81f24977# podaje blednie, ze drugi salonik jest za security. Nie natnijcie sie na to jak ja. Pracownicy obslugi tylko wzruszaja ramionami informujac delikwenta juz po przejsciu, ze to blad. Drugi salonik, tez jest przed secuirty na antresoli nad hala check-in'u, niedaleko tego pierwszego.
- lotnisko jest naprawde fatalne, oprocz tloku: brudno, glosno, a kible (bo nie da sie napisac toalety) sa w stanie gorszym niz stany nizsze w poslednich pubach na miescie. Mi przypomnialy stare ubikacje w nieremontoanych akademikach z przed wielu lat...

Załączniki:
HER1.jpg
HER1.jpg [ 158 KiB | Obejrzany 1300 razy ]
HER2.jpg
HER2.jpg [ 106.69 KiB | Obejrzany 1300 razy ]
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
mashacra uważa post za pomocny.
 
      
#943 PostWysłany: 10 Lis 2017 23:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 6416
Loty: 171
Kilometry: 188 843
srebrny
Dawno nie byłem w Preludium ale od ostatniej wizyty zmiany na duży minus. Wybór alko bardzo podupadł, jedzenia też jakby mniej. Ogólnie nie jest źle ale poziom wyraźnie spadł.
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez Gaszpar, 10 Lis 2017 23:45, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#944 PostWysłany: 10 Lis 2017 23:23 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7863
HON fly4free
Tak poziom zdecydowanie spadł, też kiedyś zaglądnąłem z czystej ciekawości i zrobiła się bida z nędzą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#945 PostWysłany: 11 Lis 2017 03:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Maj 2017
Posty: 1166
Loty: 363
Kilometry: 392 814
niebieski
Pytanko, strona DC pokazuje mi, że w Helsinkach mogę skorzystać z dwóch do wyboru: Aspire albo Almost@Home - który w Waszej opinii jest lepszy?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#946 PostWysłany: 11 Lis 2017 04:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lis 2012
Posty: 1111
niebieski
@1955845624 Aspire to taki dość standardowy, trzymający poziom lounge. Nic szczególnego, ale też jak chcesz wpaść na chwilę, zjeść coś, wypić drinka, przeglądnąć neta i iść dalej to spoko, podobno często bywa tłok. Za to Almost@home to jest jeden z lepszych saloników w Europie na PP/DC w jakim byłem. Mało ludzi, kameralny ze świetnym, przytulnym, stylizowanym na domowy wystrojem (jak sama nazwa wskazuje). Wybór jedzenia może nie jest duży, ale jakościowo bardzo dobrze, szampan do śniadania dostępny. Do tego darmowy prysznic (nie za częste w salonikach PP/DC w Europie).

Także Aspire zły nie jest, ale zdecydowanie polecam Almost@home.
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#947 PostWysłany: 11 Lis 2017 10:33 

Rejestracja: 02 Paź 2011
Posty: 806
niebieski
Gaszpar napisał(a):
Dawno nie byłem w Preludium ale od ostatniej wizyty zmiany na duży minus. Wybór alko bardzo podupadł, jedzenia też jakby mniej. Ogólnie nie jest źle ale poziom wyraźnie spadł.

Kiedyś asortyment jedzenia/picia był na podobnym poziomie co Fantazja, teraz sami pracownicy przyznają, że Fantazja jest obecnie pozycjonowana jako bardziej ekskluzywny salon i nawet odsyłają do niej osoby, które mają uprawnienia do wejścia i tu i tam.
Góra
 Profil Relacje PM off
luftairways lubi ten post.
 
      
#948 PostWysłany: 12 Lis 2017 00:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10936
HON fly4free
Na stronie Priority Pass jest info, jeśli dobrze rozumiem, że od 1 grudnia salonik w Modlinie będzie zamknięty na stałe :(
Oryginalny komunikat: The Skylounge will close permanently effective 01DEC17

Wysłałem zapytanie na FB saloniku.
Góra
 Profil Relacje PM off
jaco027 lubi ten post.
OradeaOrbea uważa post za pomocny.
 
      
#949 PostWysłany: 12 Lis 2017 02:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2013
Posty: 1190
Loty: 104
Kilometry: 466 167
niebieski
jak mieli 5 klientow na dzien to jak zyc oplacic lokal pracownikow zaopatrzenie, chodz wejscie to tylko 69zl

http://skyjet.pl/tymczasowe-zmiany-w-fu ... -skylounge

nie wiem gdzie to przeczytales jest napisane ze 25 grudnia zamkniete
_________________
Europa /USA /Kanada /Dominikana /Martynika /Gwadelupa/ St.Lucia /Barbados /Brazylia /Argentyna /Chile /Urugwaj /Egipt /Izrael /ZEA /Dubai /Katar /Etiopia /RPA /Suazi /Tanzania /Singapur /Tajlandia /Indonezja /Filipiny /Australia /Nowa Zelandia /Fidżi /Hawaje /Korea /Japonia
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#950 PostWysłany: 12 Lis 2017 08:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4065
HON fly4free
@luftairways - wystarczy siegnac do zrodla wspomnianego przez @skrzat - tu: https://www.prioritypass.com/en/lounges ... d2f736bb44 strona skyjet to raczej nie jest zbyt czesto uaktualniana - sadzac po ostatnim wpisie na FB z 5 maja :-(
A pasazerow to pewnie bylo i jakies 10-20 dziennie, bo przy kilku wizytach moja grupa plus inni goscie juz dawala >5 :-) Co nie zmienia faktu, ze piate pod wzgledem ilosc pax lotnisko w Polsce z okolo 3mln pax/rok bedzie bez loung'a. Ciekawe czy model biznesowy nie wypalil, czy to jakis odprysk i ciag dalszy walki w zarzadzie lotniska.
@skrzat - dzieki za info, jak sie faktycznie zmieni w ta strone, to bedzie dodatkowy minus za lataniem z WMI...
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#951 PostWysłany: 12 Lis 2017 10:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lip 2015
Posty: 1392
niebieski
Byłem w ten czwartek przed 20:00 w saloniku WMI i było 6 osób, więc tak mało gości to oni chyba nie mieli.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#952 PostWysłany: 12 Lis 2017 11:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10936
HON fly4free
Otrzymałem potwierdzenie na FB, że "dzień 30 listopada będzie ostatnim dniem funkcjonowania salonu na Lotnisku Modlin." :(
Góra
 Profil Relacje PM off
macq91 lubi ten post.
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#953 PostWysłany: 12 Lis 2017 12:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2013
Posty: 1190
Loty: 104
Kilometry: 466 167
niebieski
to czemy wlasciciel podaje co innego
_________________
Europa /USA /Kanada /Dominikana /Martynika /Gwadelupa/ St.Lucia /Barbados /Brazylia /Argentyna /Chile /Urugwaj /Egipt /Izrael /ZEA /Dubai /Katar /Etiopia /RPA /Suazi /Tanzania /Singapur /Tajlandia /Indonezja /Filipiny /Australia /Nowa Zelandia /Fidżi /Hawaje /Korea /Japonia
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#954 PostWysłany: 12 Lis 2017 12:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2013
Posty: 2392
niebieski
Może wtedy gdy to pisał nie wiedział że zamknie salonik ? Tak strzelam :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#955 PostWysłany: 12 Lis 2017 12:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4065
HON fly4free
@luftairways na 99.99% jest tak jak pisze @sobo. strona www pewnie uaktualniana raz/dwa razy w roku. Jak widac FB tez w podobnej czestotiwosci... Po prostu nie zajmuje sie tematem na codzien, jak formumowicze F4F :-)
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#956 PostWysłany: 12 Lis 2017 15:22 

Rejestracja: 02 Mar 2015
Posty: 18
Cześć,
Lecę jutro do LAX z WRO przez WAW. Mam prawie 4 godzinny przesiadki w Warszawie i chciałbym się wybrać do jakiegoś saloniku. Widzę, że na lotnisku w Warszawie jest i pare. Jaki salonik najbardziej polecacie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#957 PostWysłany: 12 Lis 2017 15:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Gru 2012
Posty: 527
Loty: 235
Kilometry: 267 982
niebieski
To zależy na co masz wejście?
_________________
I have a dream: Poland free people's country!
Andora*Austria*Białoruś*Bułgaria*Chorwacja*Czechy*Dania*Estonia*Francja*Irlandia*Niemcy*Grecja*Gruzja*Hiszpania*Holandia*Mołdawia*Norwegia*Litwa*Łotwa*Portugalia*Rosja*Rumunia*Słowacja*Szwajcaria*Szwecja*Ukraina*Węgry*Wielka Brytania*Włochy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#958 PostWysłany: 12 Lis 2017 15:40 

Rejestracja: 02 Mar 2015
Posty: 18
Maktravel napisał(a):
To zależy na co masz wejście?


Za gotówkę pójdę wejdę, więc mogę sobie coś wybrać ;)

Widzę, że są Schengen i Non Schengen. Jak lecę do USA to mogę tylko iść do tych Non Schengen?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#959 PostWysłany: 12 Lis 2017 15:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Gru 2012
Posty: 527
Loty: 235
Kilometry: 267 982
niebieski
Fantazja - proszę Koleżeństwo o potwierdzenie
_________________
I have a dream: Poland free people's country!
Andora*Austria*Białoruś*Bułgaria*Chorwacja*Czechy*Dania*Estonia*Francja*Irlandia*Niemcy*Grecja*Gruzja*Hiszpania*Holandia*Mołdawia*Norwegia*Litwa*Łotwa*Portugalia*Rosja*Rumunia*Słowacja*Szwajcaria*Szwecja*Ukraina*Węgry*Wielka Brytania*Włochy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#960 PostWysłany: 12 Lis 2017 15:59 

Rejestracja: 02 Mar 2015
Posty: 18
Maktravel napisał(a):
Fantazja - proszę Koleżeństwo o potwierdzenie


Widzę, że on jest w Schengen. Nie wiesz ile wcześniej przed odlotem powinnienem z niego wyjść żeby zdążyć na kontrolę paszportową?

W Non Schengen jest Bolero. Dużo gorszy?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4240 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 212  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group