Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Gorąca prośba, aby dokładniejsze opisy saloników lotniskowych - w szczególności takie ze zdjęciami - zamieszczać w dedykowanym do tego wątku tzn. Opisz swój pobyt w saloniku:
opisz-swoj-pobyt-w-saloniku,15,117643

Pytania/ informacje związane z kartą Priority Pass prosimy umieszczać tutaj: priority-pass-pytania-informacje,15,41799
Pytania/ informacje związane z kartą Dragonpass: dragonpass-pytania-informacje,15,102463
Pytania/ informacje związane z ofertą wstępu do saloników w usłudze Vacaydelay: vacaydelay-saloniki-lotniskowe-za-29-rok,15,172986


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4253 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141 ... 213  Następna
Autor Wiadomość
#2741 PostWysłany: 21 Paź 2021 09:23 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3306
HON fly4free
Podobnie jest z PMO, salonik "lounge is temporarily closed" probowalem go nawet znaleźć to małe lotnisku, ale w tym miejscu co był kiedyś nic już nie było.
To i tak była słabizna, no ale dla bez limitowców PP, salonik należy się jak psu buda :)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Tygodniowy rejs po Karaibach i loty do Miami z Berlina za 5010 PLN Tygodniowy rejs po Karaibach i loty do Miami z Berlina za 5010 PLN
Lato w Grecji: Ateny i wyspa Egina za 440 PLN (loty z Katowic + prom) Lato w Grecji: Ateny i wyspa Egina za 440 PLN (loty z Katowic + prom)
#2742 PostWysłany: 21 Paź 2021 15:20 

Rejestracja: 19 Mar 2014
Posty: 1707
Loty: 637
Kilometry: 1 066 169
srebrny
OSK napisał(a):
Jaki salonik w MEX T1 i T2 polecacie na PP? Pytam pod kątem jedzenia głównie, mniej %
Podbijam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2743 PostWysłany: 21 Paź 2021 18:20 

Rejestracja: 30 Lis 2013
Posty: 2170
srebrny
Byłem w mexico lounge by global lounge network oraz zajrzałem do vipport, zdecydowałem się na ten pierwszy za względu na nielimitowane alko (w drugim ograniczenie do dwóch piw/drinków, a miałem obsuwę w lotach) oraz w cenie nie było jedzenia, wszystko z karty. W pierwszym mały wybór kanapek, przekąski orzeszki, nic mega wypasionego. Bardzo dobrze wspominam restauracje na lotnisku.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
Rockriderr uważa post za pomocny.
 
      
#2744 PostWysłany: 22 Paź 2021 09:35 

Rejestracja: 19 Mar 2014
Posty: 1707
Loty: 637
Kilometry: 1 066 169
srebrny
Sa też jakie plusy covidu. Nie wiem czy się właściciel zmienił ale w BUD salonik na PP to bajka w porównaniu do tego wcześniejszego. Przede wszystkim po gruntownym remoncie, włącznie z wymianą fotel i kanap. Jedzenia na ciepło nie nalazlem ale zimny bufet jak najbardziej poprawny. Świeże wrapy, sałatki warzywne,owocowe, zakąski, bardzo dobre lokalne desery w słoiczkach. Pełna samoobsługa bo przecież u Madziarów covida nie ma

Alko nie zdarzyłem sprawdzić, tak jak zrobić zdjęć bo mi się nagle boarding zaczął dość daleko

Reasumując na pewno warto, nawet przy limitowanych wejściach. No chyba,że jest cisnienie na ciepłe dania. Przy porannych wylotach, gdzie większość to low costy, praktycznie pusto w środku.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#2745 PostWysłany: 22 Paź 2021 09:44 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22453
OSK napisał(a):
OSK napisał(a):
Jaki salonik w MEX T1 i T2 polecacie na PP? Pytam pod kątem jedzenia głównie, mniej %
Podbijam


Saloniki T2 mam zamiar wszystkie przetestować 2/11, ale chyba się miniemy wtedy ;/
Góra
 Profil Relacje PM off
OSK lubi ten post.
 
      
#2746 PostWysłany: 22 Paź 2021 09:46 

Rejestracja: 19 Mar 2014
Posty: 1707
Loty: 637
Kilometry: 1 066 169
srebrny
Czekamy na relację
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
oskiboski lubi ten post.
 
      
#2747 PostWysłany: 23 Paź 2021 20:06 

Rejestracja: 04 Lip 2010
Posty: 61
[Wstęp do saloniku]

Mam pytanie do osób które wchodziły do saloników przy posiadaniu karty kredytowej platinum PKO BP

W cenniku opłat jest informacja o płatnym priority pass dla ich posiadaczy.
Czy wystarczy wejść do saloniku i uiścić opłatę kartą platinum i tyle czy jednak coś powinnienem zrobić za wczasu?

Mam długa przesiadkę w IST dlatego tez pomysł z salonikiem.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2748 PostWysłany: 23 Paź 2021 20:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Lut 2020
Posty: 250
A masz kartę Priority Pass? Bo kiedyś chyba była taka możliwość, potem bank zrezygnował.
W cenniku jest adnotacja:
"3) Usługa dostępna do końca terminu ważności karty Priority Pass. "
W tej chwili nie wydają PP do MC Platinum, jak ktoś ma jeszcze ze starych dobrych czasów, to do końca okresu ważność PP wejdzie do saloniku za opłatą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2749 PostWysłany: 23 Paź 2021 21:07 

Rejestracja: 23 Wrz 2014
Posty: 1010
Loty: 130
Kilometry: 249 917
Tak jak napisał Japończyk.
Karty PP były wydawane do kart MC platinum z PKO przed zmiana cennika. Miałeś kredytowke i oprócz tego karte Priority Pass. Wejście do salonika było płatne z taką kartą. I taka karta PP była ważna do końca ważności.

Teraz PKO wydaje karty Priority Pass wyłącznie do karty kredytowej Visa Infinite. Jest o tej karcie osobny wątek. Wejście z taką kartą Priority Pass jest za free. Warunkiem otrzymania Visy Infinite z kartą do salonika jest zdolność kredytowa na co najmniej 50 tys.
_________________
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2750 PostWysłany: 23 Paź 2021 21:37 

Rejestracja: 04 Lip 2010
Posty: 61
Bardzo dziękuje za pomoc i za wyjaśnienie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2751 PostWysłany: 23 Paź 2021 21:41 

Rejestracja: 16 Paź 2015
Posty: 4793
platynowy
Jak nie masz karty PP sama chęć zapłacenia za pobyt nie wystarczy

To duże lotnisko z dużą liczbą osób w salonikach i mogą cię nie wpuścić

Szczegóły co do saloników w IST w apce PP
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2752 PostWysłany: 24 Paź 2021 15:01 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11334
Loty: 481
Kilometry: 756 212
Ktoś się orientuje czy w czasach covidowych w Madrycie lepiej udać się do saloniku w T1 czy T2?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2753 PostWysłany: 24 Paź 2021 15:04 

Rejestracja: 16 Paź 2015
Posty: 4793
platynowy
Niestety, ale na teraz nie ma takiego wyboru

Mój post strona wcześniej #2728
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#2754 PostWysłany: 25 Paź 2021 10:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Maj 2014
Posty: 731
srebrny
Salonik w Porto ciągle zamknięty
Image
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#2755 PostWysłany: 25 Paź 2021 20:21 

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 141
Loty: 260
Kilometry: 606 093
Na chwilę obecną na lotnisku w Windhuk (WDH), wbrew informacji na stronie i w apce PP, oba saloniki zamknięte (chyba, że nie potrafiłem ich znaleźć, a obsługa lotniska udzielała błędnych informacji)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2756 PostWysłany: 26 Paź 2021 18:22 

Rejestracja: 15 Lut 2012
Posty: 86
Olencjaaa napisał(a):
Garmond napisał(a):
Garmond napisał(a):
Czy po przylocie na CDG na terminal 2D można wejść do saloniku korzystając ze "zużytej" karty pokładowej?
Odpowiadam sobie sam: nie ma problemu z wejściem do saloniku na T2 na CDG na karcie przylotowej.


Rozumiem, że przyleciałeś na terminal 2D i wszedłeś do saloniku na tym terminalu?

Zastanawiam się czy jest możliwość wejścia do saloniku Sheltair Lounge CDG na terminalu 2D w sytuacji gdy przylecimy na 2F a wylot będzie z 2E.
Dołączam się do pytania. Kierunek 2F->2E tam i 2E->2F z powrotem. Na stronie PP przy saloniku Sheltair napisane „terminal 2D flights only”. Czy w T1 na Star Alliance lounge da rady mimo, ze to jest za kontrolą paszportową? Jakie są doświadczenia?
Góra
 Profil Relacje PM off
oskiboski lubi ten post.
oskiboski uważa post za pomocny.
 
      
#2757 PostWysłany: 27 Paź 2021 10:33 

Rejestracja: 30 Lis 2013
Posty: 2170
srebrny
DLM:
- Domestic, w miare Ok troche ludzi w środku, z cieplych dań tylko zupa dodatkowo pakowane kanapki, ciastka, kawa herbata. Z alko piwo i wino.
- International - kiepsko, z picia tylko kawa herbata woda, z jedzenia tylko na słodko. Są dostepne leżanki i dziwna sprawa - plac zabaw dla dzieci :D
Góra
 Profil Relacje PM off
Rockriderr lubi ten post.
Rockriderr uważa post za pomocny.
 
      
#2758 PostWysłany: 28 Paź 2021 12:43 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22453
potek7 napisał(a):
Zeus napisał(a):
Najlepszy to Goldair ale jest problem z powodu "wypełnienia" przy lotach SkyTeam i cięzko o miejsce (nie wiem jak od dziś, gdzie tylko zaszczepieni mogą wejść do zamkniętych lokalach)

Melina to tragedia, przez wielkie T. Obraza IMO sławę Meliny Merkouri tak tandetny salon.
Aristotelis jak mnie pamięć nie myli, to poza Schengen i będzie raczej podobnie jak Melina.
Najlepiej do Lufy wejść ale to zależy jaka linia i jaki status w Miles and Mores


Wrażenia z Goldair'a słabe. Parę rodzajów kanapek, wrapów, kilka sałatek, kotlecików w plastikowych opakowaniach, napoje (podawane przez obsługę) i tyle. Niestety, ale słabo to wygląda.
Dwa lata temu w Melinie było znacznie lepiej. No ale "PANDEMIA" i to jest słowo klucz. Wszędzie i wszyscy obniżają koszty, a my tracimy.
O 12.40 było pełno ludzi i recepcjonistka nie chciała nas wpuścić do środka, ale po paru minutach, w których do mnie mówiła po angielsku, a ja nie rozumiałem (co było zgodne z prawdą), przyjęła karty i dostąpiliśmy zaszczytu usiąść w saloniku.
Wrażenie słabe, ale dziękuję za polecenie i opinie.


Ma być poprawa w Melinie oraz w sieci SkyServe na lotniskach Greckich.

Obecnie są sałatki rózne do wyboru, wrapy i mają być dania na ciepło w listopadzie.
O καιρόςς γαρ εγγύς
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#2759 PostWysłany: 28 Paź 2021 16:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Wrz 2011
Posty: 2711
HON fly4free
Salonik ANA w Lizbonie - znany i (ostatnio) popularny.
Serwis fotograficzny:
ImageImageImageImageImageImageImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off
7 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#2760 PostWysłany: 30 Paź 2021 09:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lip 2012
Posty: 202
Loty: 135
Kilometry: 450 446
niebieski
zero0 napisał(a):
Olencjaaa napisał(a):
Garmond napisał(a):
Garmond napisał(a):
Czy po przylocie na CDG na terminal 2D można wejść do saloniku korzystając ze "zużytej" karty pokładowej?
Odpowiadam sobie sam: nie ma problemu z wejściem do saloniku na T2 na CDG na karcie przylotowej.


Rozumiem, że przyleciałeś na terminal 2D i wszedłeś do saloniku na tym terminalu?

Zastanawiam się czy jest możliwość wejścia do saloniku Sheltair Lounge CDG na terminalu 2D w sytuacji gdy przylecimy na 2F a wylot będzie z 2E.
Dołączam się do pytania. Kierunek 2F->2E tam i 2E->2F z powrotem. Na stronie PP przy saloniku Sheltair napisane „terminal 2D flights only”. Czy w T1 na Star Alliance lounge da rady mimo, ze to jest za kontrolą paszportową? Jakie są doświadczenia?


Niestety nie da się, sprawdzone przed chwilą :roll:
Salonik znajduje się na hali odlotów terminala 2D i żeby tam się dostać trzeba na bramce zeskanować kartę a pozatym obsługa mówiła że nie można by było z powrotem wyjść
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
zero0 uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4253 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141 ... 213  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group