Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Wikipost
Opisy saloników lotniskowych

opisz-swoj-pobyt-w-saloniku,15,117643

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1106 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 52, 53, 54, 55, 56
Autor Wiadomość
#1101 PostWysłany: 13 Cze 2018 11:43 
Awatar użytkownika

platynowy
Właśnie siedzę w saloniku na Southend. Taki typowy standard bez ciepłych dań, tylko jakieś kanapki. Z 4 rodzaje piwa do wyboru, dwa rodzaje wina, z mocniejszych rzeczy Smirnoff. Zdecydowanie lepiej jest na STN i LTN jeżeli chodzi o saloniki.

Załączniki:
DSC_0077.jpg
DSC_0077.jpg [ 65.82 KiB | Obejrzany 721 razy ]
DSC_0076.jpg
DSC_0076.jpg [ 116.39 KiB | Obejrzany 721 razy ]
DSC_0075.jpg
DSC_0075.jpg [ 89.15 KiB | Obejrzany 721 razy ]

#1102 PostWysłany: 13 Cze 2018 22:04 
Awatar użytkownika

Loty: 123
Kilometry: 231 424
srebrny
Gaszpar napisał(a):
Budapeszt Sky Court Lounge

W porze porannej bardzo podstawowy wybór jedzenia. Salami, ser, bułki z rocznym terminem przydatności do spożycia, warzywa, płatki. Były jeszcze jakieś bułki z cista francuskiego z sosem majonezowym ale od samego patrzenia robiło się ciężko na żołądku. Wybór alkoholi podstawowy. Wnętrze saloniku bardzo mało przyjemne, strasznie ciemno. Sprawiało wrażenie nory. Dodatkowo salonik już mocno zużyty. Z siedzeń odchodzi skóra, na krzesłach plamy. Prasa tylko węgiersku ... i jeden egzemplarz niderlandzkiego dziennika ...? Pierwszy raz chciałem wyjść z saloniku wcześniej niż musiałem. Zdecydowanie nie polecam i zachęcam do korzystania z innych saloników w BUD.
Do tego trafiłem tylko dlatego, że źle sprawdziłem, że Platinum Lounge jest tylko w części NS a tymczasem jest tuż przy "rękawie" prowadzącym do baraku z bramkami Wizzaira

BUD Platinum Lounge w Schengen też nie powala. Aby zjeść coś na ciepło w porze śniadaniowej należy skorzystać z tostera. Widziałem ślady po tym, że kiedyś była zupa, aczkolwiek przez ~1h nikt nie planował jej uzupełnić.
Do reszty nie mogę się przyczepić. Wystrój mi się podobał. Wybór alko zadowalający. Szczególnie polecam małe, wytrawne wino musujące (w niebieskiej butelce), które jest bardzo zbliżone do oryginału z Szampanii. Oczekiwałem czegoś klasy preludium, a jest ... preludium... z którego wywalono wszystkie dania na ciepło.

#1103 PostWysłany: 14 Cze 2018 08:52 

Loty: 118
Kilometry: 185 414
niebieski
Który lounge na DC w MEX polecacie? Mam niby do wyboru: Aeromexico; The Grand Lounge Elite; Avianca operated by Global Lounge oraz Terraza Premier Aeromexico by Heineken.

Rano check-out z hotelu, trochę pojeżdżę samochodem, więc wieczorkiem przed nocnym lotem do YYZ chciałbym wziąć jakiś prysznic, zjeść coś fajnego - jakie są Wasze doświadczenia?
 Profil Relacje PM off  

#1104 PostWysłany: 14 Cze 2018 13:04 

srebrny
@1955845624 byłem tylko w Aeromexico, aż 6x podczas słynnego burrito deal. Z plusów jest przyzwoity prysznic. Jeśli chodzi o przekąski to bardzo skromne i jak je wyłożą to znikają w 5-10min. Lodówki bogato zaopatrzone w różne soki, piwa i jogurty. Alko do zamówienia przy barze. WiFi kiepskie, bardzo mocna klimatyzacja. Z ciekawostek: w łazience jest cały czas osoba sprzątająca która podaje jednorazowe ręczniki z podajnika...
2 ludzi lubi ten post.
1955845624 uważa post za pomocny.

#1105 PostWysłany: 16 Cze 2018 12:32 

srebrny
@1955845624
Ja byłem we wszystkich, oprócz Avianki na pp, jeżeli liczysz na coś do przekąszenia to tylko Premier AM, a właściwie dwa zlokalizowane niemal obok siebie, choć cudów nie ma. Terazza- tylko napoje i drinki+ widok na płytę lotniska. Najgorszy jest Aeromar, salonik w SXF to przy nim luksus
1955845624 lubi ten post.
1955845624 uważa post za pomocny.

#1106 PostWysłany: 16 Cze 2018 12:53 
Awatar użytkownika

platynowy
Jeśli ktoś leci przez STN i chciałby wejść do saloniku to bez rezerwacji może o tym zapomnieć. Ostatnio o 5 rano nie było w ogóle wolnych stolików i nie wpuszczali ludzi bez rezerwacji.

Załączniki:
DSC_0078.jpg
DSC_0078.jpg [ 45.24 KiB | Obejrzany 175 razy ]
2 ludzi lubi ten post.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1106 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 52, 53, 54, 55, 56

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości