Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Gorąca prośba, aby dokładniejsze opisy saloników lotniskowych - w szczególności takie ze zdjęciami - zamieszczać w dedykowanym do tego wątku tzn. Opisz swój pobyt w saloniku:
opisz-swoj-pobyt-w-saloniku,15,117643

Pytania/ informacje związane z kartą Priority Pass prosimy umieszczać tutaj: priority-pass-pytania-informacje,15,41799
Pytania/ informacje związane z kartą Dragonpass: dragonpass-pytania-informacje,15,102463
Pytania/ informacje związane z ofertą wstępu do saloników w usłudze Vacaydelay: vacaydelay-saloniki-lotniskowe-za-29-rok,15,172986


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4240 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 212  Następna
Autor Wiadomość
#721 PostWysłany: 25 Mar 2017 12:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Mar 2012
Posty: 2070
srebrny
Zdecydowanie Primeclass. Szczególnie jeśli interesuje Cię wybór alko.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
KyokoMai lubi ten post.
KyokoMai uważa post za pomocny.
 
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#722 PostWysłany: 30 Mar 2017 13:26 

Rejestracja: 31 Lip 2016
Posty: 536
Loty: 55
Kilometry: 120 474
Witam wszystkich,
w niedzielę, tj. 2 kwietnia, ląduję na Seoul Incheon o godz. 9:10. Tego samego dnia mam lot z Seoul Gimpo o 15:55. Czas pomiędzy lotami chciałbym spędzić w jednym z saloników lotniskowych (posiadam Priority Pass). Który salonik jest najlepszy (jedzenie, alkohol i inne)?
Z góry dziękuje i pozdrawiam!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#723 PostWysłany: 30 Mar 2017 15:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lis 2014
Posty: 776
Loty: 145
Kilometry: 238 175
niebieski
KyokoMai napisał(a):
Który salonik wybrać w Stambule? Primeclass Lounge czy Comfort Lounge?

Byłem w obydwóch salonikach. Lepszy jest Primeclass - głownie ze względu na więcej prywatności. Comfort jest salonikiem przeszklonym. Odnośnie cateringu to jest podobnie. Oba saloniki są w pobliżu siebie - Comfort schodami na +1, Primeclass na -1, więc wcześniej możesz sam ocenić.
Góra
 Profil Relacje PM off
KyokoMai lubi ten post.
KyokoMai uważa post za pomocny.
 
      
#724 PostWysłany: 04 Kwi 2017 12:53 

Rejestracja: 02 Lis 2012
Posty: 413
Loty: 145
Kilometry: 309 536
niebieski
Bardzo proszę o podpowiedz ;).
Mam 8 godz. przesiadkę 00.35-8.30 w Dubaju (DXB) , niestety nie łapię się na Dubaj Connect i nie za bardzo widze sens pojscia do hotelu . Jestem z dwójką małych dzieci i dobrze by było jednak gdzies się schować , stad może jakiś fajny salonik uratowałby mi sytuacje.
Czy możecie którys polecić? Nie mam zadnego statusu , lot w eco i niestety już nie posiadam zadnej karty , która by dawała wejście do saloniku ( trudno zapłace za wejście ;) ).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#725 PostWysłany: 04 Kwi 2017 13:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2015
Posty: 493
Loty: 76
Kilometry: 104 894
tropikey napisał(a):
A ja zaszalałem: wczoraj wieczorem salonik w GDN, dziś Preludium w WAW. O ile w pierwszym bywałem już, więc nie byłem specjalnie zaskoczony (generalnie jest na przyzwoitym poziomie), o tyle w tym drugim nie miałem jeszcze okazji gościć. Muszę przyznać, że jest tam naprawdę miło - dużo dobrze zaaranżowanego miejsca podzielonego na kilka sekcji, z wygodnymi krzesłami i fotelami, do tego oferta gastronomiczna w sam raz (byłem w porze lunchu i na ciepło była smaczna zupa warzywna, pieczony schab, kluseczki śląskie i warzywa na parze, do tego słodycze, sery, wedliny, pieczywo, jogurty, zapakowane sałatki, różne napoje i skromny wybór alkoholi) i schludne toalety (jest też prysznic). A za ścianą miałem bramkę 34, przez którą udałem się na lot FR do GDN. Polecam :-)

Takie porównanie EXECUTIVE LOUNGE Gdansk Lech Walesa (Terminal 2) z PRELUDIUM LOUNGE Warsaw Frederic Chopin (Terminal A)
W GDN kanapki są tylko rano, po południu kanapek zaczyna brakować. Cały dzień są tylko słodycze, napoje, owoce, alkohol. GDN nie jest hubem przesiadkowym dlatego takie menu.
Natomiast PRELUDIUM LOUNGE Warsaw Frederic Chopin to bardzo wysoko oceniany salonik w całej Europie. Menu bardzo smaczne urozmaicone, ciepłe świeżo przygotowane posiłki o każdej porze dnia, zarówno o 5:00 jak i o 14:00 jest ciepłe menu. Będą w GDN jeśli ktoś ma wydać 24EUR za słodycze to nie warto.

-- 04 Kwi 2017 13:39 --

silazak napisał(a):
Bardzo proszę o podpowiedz ;).
Mam 8 godz. przesiadkę 00.35-8.30 w Dubaju (DXB) , niestety nie łapię się na Dubaj Connect i nie za bardzo widze sens pojscia do hotelu . Jestem z dwójką małych dzieci i dobrze by było jednak gdzies się schować , stad może jakiś fajny salonik uratowałby mi sytuacje.
Czy możecie którys polecić? Nie mam zadnego statusu , lot w eco i niestety już nie posiadam zadnej karty , która by dawała wejście do saloniku ( trudno zapłace za wejście ;) ).

Tu poczytaj o salonikach DXB https://www.prioritypass.com/en/lounges ... d8f1cff116
niektóre są czynne całą dobę, jedne wpuszczają dzieci za darmo do 1 roku a inne do 2 lat. Polecam tą stronę.
Góra
 Profil Relacje PM off
silazak lubi ten post.
 
      
#726 PostWysłany: 04 Kwi 2017 14:20 

silazak napisał(a):
Bardzo proszę o podpowiedz ;).
Mam 8 godz. przesiadkę 00.35-8.30 w Dubaju (DXB) , niestety nie łapię się na Dubaj Connect i nie za bardzo widze sens pojscia do hotelu . Jestem z dwójką małych dzieci i dobrze by było jednak gdzies się schować , stad może jakiś fajny salonik uratowałby mi sytuacje.
Czy możecie którys polecić? Nie mam zadnego statusu , lot w eco i niestety już nie posiadam zadnej karty , która by dawała wejście do saloniku ( trudno zapłace za wejście ;) ).


O ile pamiętam to wejścia 'z ulicy' są na DXB bardzo drogie :/ Spróbuj zarejestrować się w Dragon Pass, powinno być taniej. Możliwe, że da się bez rejestracji w Regus. Zobacz tutaj: https://regus.dragonpassuk.com/Register
Góra
 PM off
silazak lubi ten post.
 
      
#727 PostWysłany: 04 Kwi 2017 14:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Lut 2014
Posty: 3057
Loty: 321
Kilometry: 481 404
platynowy
a gdzie się mogę wbić na LHR T5 z...dragonem ? ;)
bo opis Regus Express Lounge (T5 Arrival Hall) średnio zachęcający.
_________________
W "relacjach": Filipiny (2018), Armenia(2017), Argentyna(2016), Kazachstan (2016) i Maroko(2015).

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#728 PostWysłany: 04 Kwi 2017 14:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Cze 2013
Posty: 2202
Loty: 807
Kilometry: 1 954 890
srebrny
Pierwszy raz będę na KBP i w apce Priority Pass widzę 3 saloniki w terminalu D. Z którego najlepiej skorzystać?
_________________
Relacje: weekend w Australii i na Alasce.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#729 PostWysłany: 04 Kwi 2017 14:57 

@‌marcino123‌ Hmm, no faktycznie w T5 słabo :( Z Loungebuddy też. Musiałbyś pójść do innego terminala.

-- 04 Kwi 2017 15:13 --

@‌przemos74‌ Jeden z nich jest tylko dla lotów krajowych. Nie chciałbym skłamać, byłem dwa razy w tych międzynarodowych i z tego co pamiętam to były podobne, jeżeli chodzi o żarcie/ alko itp. Było bardzo przyzwoicie, bez jakiegoś szału, ale nieźle (lepiej niż we WRO).
Góra
 PM off
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#730 PostWysłany: 04 Kwi 2017 19:52 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7862
HON fly4free
@‌przemos74‌ w KBP poczekalnie międzynarodowe są dosłownie bliźniakami, jedna jest niby poczekalnią UIA, druga innych linii, ale różnic większych nie ma między nimi , jest coś na ciepło raczej bardzo przeciętnego i jakieś podstawowe przekąski typu kanapki, ciastka itd. Napoje zimne są plus kawa herbata, a alkohole podawane są przy barze przez obsługę ale raczej bardzo hojnie; podczas ostatniej wizyty w poczekalni UIA pani za barem na prośbę o whisky wzięła do ręki dużą szklankę (powtarzam szklankę) i nalała do pełna jakby to była herbata :)
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#731 PostWysłany: 04 Kwi 2017 20:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Cze 2014
Posty: 889
niebieski
... a gdy wrzucisz kilka drobnych do słoika na tipy to jesteś obsługiwany poza kolejnością :twisted:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#732 PostWysłany: 08 Kwi 2017 20:13 

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 141
Loty: 260
Kilometry: 606 093
czy ktoś ma jakieś doświadczenia z salonikami Priority Pass w PEK? który jest godny polecenia?

szukałem w tym temacie i innych na forum, ale nic nie wyskoczyło, co trochę mnie dziwi, bo to w sumie duże lotnisko... ale może źle szukałem...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#733 PostWysłany: 12 Kwi 2017 15:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lip 2011
Posty: 1180
Loty: 394
Kilometry: 1 280 032
srebrny
Cześć,

Mam do wyboru lot UA lub DL w C z LAX do SJO. Czy bilet w C umożliwia mi wejście do saloniku UA lub DL w LAX?

M.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#734 PostWysłany: 28 Kwi 2017 16:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Sie 2011
Posty: 1432
Loty: 39
Kilometry: 45 226
niebieski
Jaki salonik wybrac w MEX T2 i jaki w CUN? Ktos moze polecic?

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#735 PostWysłany: 28 Kwi 2017 16:47 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22331
W T2, widziałem AeroMexico tylko.
Do najlepszych nie należał (tłok) ale duży wybór Tequily
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#736 PostWysłany: 28 Kwi 2017 16:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Sie 2011
Posty: 1432
Loty: 39
Kilometry: 45 226
niebieski
Sa tam 3 aeromexico wiec moze czymś sie różnią

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#737 PostWysłany: 28 Kwi 2017 16:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7343
HON fly4free
Mera Business Lounge w CUN to bardzo przeciętny salonik, ale chyba jedyny, wiec nie ma co wybrzydzać. Nastaw się na duży tłok...

Wysłane z mojego P9 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#738 PostWysłany: 29 Kwi 2017 10:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2013
Posty: 2392
niebieski
dla uzupełnienia

w SIN na Golda w *A i economy... są saloniki TG i SQ.
- w SQ, słaby wybór jedzenie, alkohol jest, ale pifko np tylko 1 (Tiger z kija), brak prysznica :( ... no i najgorsza rzecz, kibelek na zewnątrz
(opinia na podstawie saloniku w T3)
prysznice w salonikach SQ są tylko w salonikach dla Biznesu i Firsta.
- w TG, jeszcze słabszy wybór jedzenia, z alkoholu jest o tyle lepiej, że już są 2 rodzaje piwa (mocniejszy alkohol, taki sam), również brak prysznica.
(opinia na podstawie saloniku w T2)


w BKK na Golda w *A i economy
- saloniki TG w strefie C i F, takie same, wybór jedzenia w miarę duży, alkohol jest :) prysznic jest :) trochę tłok
jak ktoś chce do saloniku BR to jest kartka, że tylko dla pasażerów lecących BR
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#739 PostWysłany: 29 Kwi 2017 14:11 

Rejestracja: 30 Wrz 2011
Posty: 363
niebieski
Nie ma to jak lecieć czarterem z KTW o 2;45 a salonik 4-22 czynny...
_________________
https://www.youtube.com/user/MrDziewon
Życie w Andaluzji

www.amigoucieka.blogspot.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#740 PostWysłany: 29 Kwi 2017 15:58 

Rejestracja: 15 Kwi 2015
Posty: 1239
Loty: 704
Kilometry: 871 688
niebieski
Dziewon napisał(a):
Nie ma to jak lecieć czarterem z KTW o 2;45 a salonik 4-22 czynny...

Czynny do ..........20-tej :roll:
https://www.katowice-airport.com/pl/biz ... ess-lounge
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4240 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 212  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group