Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 24 Cze 2013 18:48 

Rejestracja: 09 Paź 2012
Posty: 15
Drodzy forumowicze a był któryś był na Borneo w Sabah(Kota Kinabalu)i mógł polecić fajny, niedrogi i może być ze śniadaniem hotel?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Grecji: 7 dni na wyspie Lesbos z all inclusive od 1920 PLN. Wylot z Warszawy Wczasy w Grecji: 7 dni na wyspie Lesbos z all inclusive od 1920 PLN. Wylot z Warszawy
Wycieczka na Cypr za 1040 PLN. Loty z Radomia + hotel tylko dla dorosłych Wycieczka na Cypr za 1040 PLN. Loty z Radomia + hotel tylko dla dorosłych
#2 PostWysłany: 24 Cze 2013 22:03 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11334
Loty: 481
Kilometry: 756 212
Mogę podać namiary na niedrogi hotel (90 ringitów za dwójkę): Pantai Inn, rezerwowany przez booking.com. Ciężko mi go jednak polecić. Radzę poczytać tripadvisora, jak nam coś się podoba to mamy opcję sprawdzenia cen na kilku portalach rezerwacyjnych. Poznani na Borneo Włosi spali w miejscowym Best Western, niestety nie znamy ich opinii. Jeśli chodzi o lokalizację to dobrze znaleźć coś blisko nadmorskiej promenady - wieczorem będzie bliziutko na świeże owoce morza serwowane w restauracjach i barach.

Na śniadanie polecam hinduskie lokale serwujące kawę i placki roti z różnymi "wkładkami". Jeśli już jesteśmy przy sprawach kulinarnych to na mieście mało wyględne knajpki serwują znakomitą zupę laksa.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 25 Cze 2013 10:50 

Rejestracja: 20 Wrz 2011
Posty: 329
W Kota Kinabalu nocowałem w Borneo Gaya Lodge oraz w Lavender Lodge, w obydwu wziąłem dwójkę z klimą i własną łazienką. W Borneo Gaya Lodge dostałem pokój z oknem, kosztował 79 MYR (przez Booking), w Lavender Lodge pokój był bez okna i kosztował ok. 90-95 MYR (przez Agoda). Obydwa hotele były porządne i czyste, lecz przyjemniejszy pobyt był w Borneo Gaya Lodge, nie dość, że tańszy i pokój był z oknem, to jeszcze obsługa była przyjemniejsza i bardziej komunikatywna i pomocna.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 19 Lip 2016 21:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Maj 2016
Posty: 1129
Loty: 208
Kilometry: 364 960
platynowy
Odświeżę temat dla wszystkich jadących do KK w niedługim czasie.

Mieszkaliśmy w Victoria Hotel w centrum miasta. Dla wszystkich, którzy chcą poczuć klimat KK i jego mieszkańców polecamy z największą przyjemnością. Bardzo tani (50MYR/PLN w sezonie za 2 osoby), śniadanie w cenie, klimatyzacja, bardzo pomocny i mówiący po angielsku personel.

Warunki nie zachwycają, bo Shangri-La to nie jest, ale przecież wiedzieliśmy na co się piszemy z góry :). Prysznice i pokoje do najlepszych nie należą, ale nie przyjechaliśmy tam siedzieć w pokoju.

Pod oknem mieliśmy rozstawiany co wieczór targ, a z drugiej strony koło łazienki widok na stojące przy bocznej uliczce panie, pracujące w najstarszym zawodzie świata.. :). Wszędzie restauracje 24/7, sklepy, blisko do głównych atrakcji piechotą, no i raz jeszcze - klimat!

Jak to czytam, to brzmi trochę jak jakaś tania reklama, ale serio mi się podobało :).
_________________
Wasil10

Relacja Brunei, Singapur, Malezja
Góra
 Profil Relacje PM off
bzyfon lubi ten post.
 
      
#5 PostWysłany: 25 Mar 2017 21:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Paź 2012
Posty: 480
Loty: 53
Kilometry: 142 596
niebieski
Ja mogę polecić Dreamtel hotel, położony przy samym przystanku autobusu jadącego na lotniko (chociaż to nie jest jakiś atut bo Uber kosztował ok 8-9 ringitów). Fajne pokoje i super śniadania, cena ok 175zł za dwójkę.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group