Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 09 Maj 2019 22:17 

Rejestracja: 15 Cze 2016
Posty: 39
Cześć, jutro jestem 4h w Katani i chcę po prostu iść na plażę ;)

Google coś ściemnia - każe iść naokoło a zastanawiam się czy da się pójść jak czarna linia lub podobnie. Ma ktoś doświadczenie w temacie?

Załączniki:
wtf.png
wtf.png [ 643.17 KiB | Obejrzany 6186 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów
Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament
#2 PostWysłany: 09 Maj 2019 22:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2013
Posty: 3980
Loty: 451
Kilometry: 660 334
platynowy
Dokładnie jak napisałeś - wychodzisz z lotniska, idziesz w prawo i za rondem dalej prosto w stronę morza.
_________________
Image

"Podróżować to żyć..."
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 09 Maj 2019 23:32 

Rejestracja: 15 Cze 2016
Posty: 39
Czyli da radę iśc w prawo i normalna droga dojde nad morze ? Mam dojsc do tego caffe parisi i dalej w prawo?

Wiem ze to troche duzo roboty, ale mozesz narysowac na mojej mapce?

Z gory dzieki!

PS - jest tam jakis sklep zeby szlo kupic browar? ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 09 Maj 2019 23:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Wrz 2015
Posty: 1185
złoty
@kaj0x Google często przy pieszych trasach głupoty pokazuje. Myślę że spokojnie bez takiego zawijasa dotrzesz krótszą drogą na plażę.
Po powrocie napisz jak poszło...
Miłego plażingu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 10 Maj 2019 08:38 

Rejestracja: 02 Mar 2016
Posty: 839
złoty
Ja wszystkim polecam "mapy.cz". Ta mapa jest zdecydowanie lepsza od google do turystyki, a do pieszej to już w ogóle bez konkurencji. Z ciekawości wygenerowałem coś takiego: https://en.mapy.cz/s/3s2tN i nadal trzeba chodzić na około chociaż już trochę krócej. Dlaczego? Jak się spojrzy dokładnie na zdjęcie satelitarne i street view to okazuje się, że za bardzo krótsza droga nie będzie bo są albo zamknięte bramy albo siatka rozdzielająca drogi albo po prostu rzeczka.
Tym nie mniej przy 4 godzinach czasu ja bym poszedł. Ta plaża jest długa i można pójść posiedzieć na północ bliżej portu morskiego. Wtedy będzie tylko 3 km pieszo w jedną stronę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 10 Maj 2019 08:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2012
Posty: 1134
Loty: 392
Kilometry: 429 122
niebieski
Nie wiem, czy czarną trasą z mapki da się przejść, ja próbowałem kilka lat temu, ale na parkingu zawrócił nas dozorca, twierdząc że przejścia nie ma, mimo że teoretycznie szliśmy poboczem drogi.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 10 Maj 2019 09:09 

Rejestracja: 14 Maj 2016
Posty: 1439
Zbanowany
niebieski
Katania i plaża :lol: :lol: :lol: Na tej co pokazujecie to bardziej...czarno :mrgreen: Poczytaj ile zabójstw miało tam miejsce to może przejdzie ochota na odwiedzanie tego przybytku. Oczywiście nie straszę :mrgreen:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 10 Maj 2019 10:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2012
Posty: 1134
Loty: 392
Kilometry: 429 122
niebieski
O, ja właśnie na tej plaży przy lotnisku w czasie robienia zdjęć startujących samolotów usłyszałem pogróżki od panów z... południa, którzy chyba fanami lotnictwa nie byli, bo byli święcie przekonani że robię zdjęcia im.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 10 Maj 2019 10:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
Zapomnieliście dodaje jeszcze że plaża i woda są w tym miejscu „krystalicznie czyste”. Tak dla pełnego obrazu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 10 Maj 2019 11:14 

Rejestracja: 08 Lut 2016
Posty: 45
Idź na Lidi Playa, niecałe 4 km od lotniska. Będziesz miał normalną plażę, na której z pewnością będą ludzie.
Kod:
https://skroc.link/Jp16JRB
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 10 Maj 2019 18:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2013
Posty: 3980
Loty: 451
Kilometry: 660 334
platynowy
Tak wygląda ta plaża z góry - raczej w cywilizowany sposób.

Fotka z października 2015

Załączniki:
IMG_5064.jpg
IMG_5064.jpg [ 274.55 KiB | Obejrzany 5989 razy ]
_________________
Image

"Podróżować to żyć..."
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 14 Maj 2019 23:46 

Rejestracja: 15 Cze 2016
Posty: 39
Da się chociaż było śmiesznie ;)

1. Droga z google (od cafe parissi w lewo) - dziwnie jakoś, niby OK ale szedłem drogą dla samochodów. Gość w budce mówi że nie ma bata bo tam autostrada i jakieś drzewa i nie przejdę i zawróciłem. Na czarno na mapce jak nie iść

2. Zobaczyłem na mapie że po drodze jest jakiś park - przy centrum handlowym jest do niego wyjście z parkingu centrum handlowego. Wystarczy przejść tym parkiem 5 min i dochodzi się do plaży.

3. Plaża nie jest zła - pusta i obok tyko bar Lido azzuro (piwo 0,66 za 4 EUR). Dało się wykąpać

4. Dużo czarnych opycha piwo i inne rzeczy za 2 eur. Nie robią problemów - za 1 eur i 5 zł też się da dogadać ;)

Podsumowując - w 1 stronę trochę kombinowałem, ale w drugą stronę wracałem już pewnie i droga od plaży do lotniska to 32 minuty.
Kolega który sugerował mapy.cz miał rację :) szkoda że spojrzałem dopiero po powrocie na radę.

Miałem na plaży 2h - dało się wykąpać, wypić 3 piwa i poopalać. Pełny luz.

Wrzucam drogę dla potomnych.

Pamiętajcie - wejść na parking centrum handlowego - nie pchać się w drogę dla aut, która jest tuż za tym wjazdem - i będzie dobrze ;)

Załączniki:
cta.png
cta.png [ 282.99 KiB | Obejrzany 5837 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Smrodek oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group