Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 22 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 03 Kwi 2016 10:48 

Rejestracja: 23 Maj 2012
Posty: 143
Witam,
Prosze o info ile czasu zajmie,ile rezerwować na przesiadke z terminala T2 na terminal T3.
Z góry dzięki za wszystkie rady.

pozdrawiam,


Ostatnio edytowany przez michzak, 01 Sie 2016 07:58, edytowano w sumie 1 raz
porządki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 04 Kwi 2016 08:46 

Rejestracja: 23 Maj 2012
Posty: 143
Dodam że przylot na FCO - T2 Wizz a wylot T3 Ryan....Ktoś pomoże jak to technicznie wygląda?:(

obawiam sie żebym zdazył.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 04 Kwi 2016 08:48 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
A patrzyłeś chociaż jak wygląda to lotnisko?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 04 Kwi 2016 09:16 

Wg forum jest tam strefa tranzytowa między T2 i T3 lotniska-ze-strefa-tranzytowa-bez-powtornego-security,227,8025. Lotnisko jest duże ale pół godziny w zupełności wystarczy aby przejść między terminalami. Nie napisałeś czy masz bagaż rejestrowany, ile masz czasu na przesiadkę, dokąd lecisz.
Góra
 PM off  
      
#5 PostWysłany: 04 Kwi 2016 12:25 

Rejestracja: 23 Maj 2012
Posty: 143
Wizz - WAW-FCO na T2, potem 1,5h przerwy i FCO-MRS z T3 Ryan...
Lece tylko z podręcznym.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 04 Kwi 2016 12:34 

Zdążysz, bo wszystko jest w strefie Schengen, nie musisz odbierać bagażu rejestrowanego. Terminale T1 T2 i T3 to wszystko jest jeden budynek tylko bardzo długi.
Góra
 PM off  
      
#7 PostWysłany: 04 Kwi 2016 12:58 

Rejestracja: 23 Maj 2012
Posty: 143
Jesli jest mozliwośc przemieszczania to OK.
Dziękuję Ci za odpowiedź.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 21 Maj 2017 10:57 

Rejestracja: 12 Lis 2011
Posty: 772
Loty: 391
Kilometry: 612 796
srebrny
Lece WAW-FCO-IKA. Przesiadke mam 45 min. Lece na jednym bilecie AZ. Wiem ze nie mam sie czym martwic bo nawet jak sie spoznie to AZ musi sie mna zając, zapewnic mi lot alternatywny itp. Sek w tym ze ja nie chce sie spoznic i bardzo zalezy mi na zlapaniu planowo lotu FCO-IKA. Lece słubowo i jak zobaczylem jaki mi firma kupila bilet to sie troche zalamalem. Planowo mam ladowac o 23:40 na IKA a od rana mam juz spotkania w Teheranie dlatego wszelkie przyloty pozniej organizowane przez AZ sa mi bardzo nie na reke. No i teraz moje pytanie. Co zrobic by sie nie spoznic :) Czy AZ o mnie zadba i zrobi wszystko by mnie wsadzic do planowego lotu FCO-IKA? Ktos bedzie na mnie czekal z karteczka przy debordingu samolotu z WAW? Przewioza mnie do samolotu, zapewnia jakas ekspres sciezke? Samolot do IKA na mnie poczeka? 45 min to bardzo malo czasu, wystarczy ze samolot z WAW sie spozni i juz robi mi sie goraco, zwlaszcza ze musze jeszcze przejsc kontrole graniczna. Korzystalem kilka razy z FCO i lotnisko jest spore i te 45 min wydaje mi sie na prawde bardzo na styk i nie pozostawiajace zadnego marginesu bezpieczenstwa.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 25 Maj 2017 06:34 

Rejestracja: 12 Lis 2011
Posty: 772
Loty: 391
Kilometry: 612 796
srebrny
Sam sobie odpowiem. Wszystko odbyło sie bezproblemowo. Przesiadka zajęla mi ok 25 min. Do tego przy check-inie w Warszawie poinformowano mnie, ze nie mam sie czym stresowac poniewaz samoloty Alitalii zawsze czekaja na spóźnionych pasażerów transferowych.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
michzak lubi ten post.
Arekkk uważa post za pomocny.
 
      
#10 PostWysłany: 20 Lip 2017 15:14 

Rejestracja: 27 Cze 2012
Posty: 391
Loty: 100
Kilometry: 105 516
niebieski
Mam pytanie, będę się przesiadał przy locie z Sofii do Warszawy. Oba loty Wizzair więc nie będę zmieniał terminala. Dwa pytania:
1h50m powinno mi wystarczyć bez problemu?
Czy będę musiał przechodzić ponowną kontrolę bezpieczeństwa?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 29 Gru 2017 23:02 

Rejestracja: 21 Cze 2017
Posty: 26
Załącznik:
Bez tytułu.jpg
Bez tytułu.jpg [ 41.35 KiB | Obejrzany 6930 razy ]
hej, może jakiś doświadczony podróżnik się wypowie i doradzi czy warto ryzykować taką przesiakę?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 29 Gru 2017 23:45 

Rejestracja: 27 Sie 2017
Posty: 84
Przecież to jest na jednym bilecie, to nic nie ryzykujesz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 30 Gru 2017 00:30 

Rejestracja: 21 Cze 2017
Posty: 26
lukas124 napisał(a):
Przecież to jest na jednym bilecie, to nic nie ryzykujesz


sorki ale jestem laikiem bo do tej pory latałem tylko bezpośrednio, nie ryzykuje? a co jeśli pierwszy lot złapie jakieś opóźnienie. Na lotnisku w Rzymie chyba godzina to nie jest dużo, przecież bramki zamykają wcześniej , z tego co rozumiem to będę mieć jakieś 20 minut żeby odnaleźć się na lotnisku, odpowiedni gate itd
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 30 Gru 2017 19:15 

Rejestracja: 03 Sty 2017
Posty: 675
Loty: 34
Kilometry: 47 914
niebieski
Jak lot na jednym bilecie i lot z Berlina będzie opóźniony to w razie czego będą Cię wywoływać (będą w systemie wiedzieli, że jesteś w tym opóźnionym samolocie), a w ostateczności będą musieli Ci lot przebukować na inny...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 30 Gru 2017 23:34 

Rejestracja: 21 Cze 2017
Posty: 26
dzięki, rozumiem że bagaż nadaje tylko w Berlinie, w Rzymie sami go przemieszczą , nie muszę go odbierać itd?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 31 Gru 2017 13:04 

Rejestracja: 03 Sty 2017
Posty: 675
Loty: 34
Kilometry: 47 914
niebieski
Nie odbierasz, dopiero w Tokyo.
Przy małym czasie na przesiadkę, zwłaszcza jak spóźni się samolot, Twoja walizka może z Tobą nie dolecieć. Wtedy na miejscu zgłosisz jej brak i gdzie mają Ci ją dostarczyć. Możesz kupić rzeczy podstawowej potrzeby, ale jaki to zakres i jaka kwota jest zwracana to musisz sobie doczytać, bo nie wiem. Po powrocie u przewoźnika zgłaszasz ten fakt, przesyłasz scan paragonów i po pewnym czasie powinieneś mieć zwrot (tak przynajmniej ostatnio w Locie to wyglądało, 4 tyg. trwała procedura). Dlatego warto w podręcznym mieć choć kilka ubrań (bielizna, tshirt, szczoteczka itp.) na choć jeden dzień na zmianę, aby z niczym nie zostać...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 31 Gru 2017 13:23 

Rejestracja: 21 Cze 2017
Posty: 26
dzięki za informacje, chcę polecieć do Tokio, LOTem bezpośrednio prawie 2600 a przesiadkami z Berlina już za 1750 są ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 31 Gru 2017 13:25 

Rejestracja: 03 Sty 2017
Posty: 675
Loty: 34
Kilometry: 47 914
niebieski
Wiem,wiem. A przykład podałam z LOTe, bo w październiku składałam reklamację za szefa, więc przetestowałam co i jak...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 10 Sty 2018 01:41 

Rejestracja: 21 Cze 2017
Posty: 26
tylko że przy takim połączeniu chyba będzie problem z bagażem, bo w ciągu godziny chyba mało realne żeby przemieścili z jednego samolotu do drugiego, podobno mogą w Berlinie z tego powodu odmówić nadania bagażu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 10 Sty 2018 07:13 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Nie mogą. Jeśli zostało sprzedane połączenie na jednym bilecie z taka przesiadka, to lotnisko jest w stanie przemieścić bagaż


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 22 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group