Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 16 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 03 Lip 2012 15:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2012
Posty: 2191
Loty: 408
Kilometry: 718 413
srebrny
cytat z ryana:

Ryanair został powiadomiony o zamknięciu lotniska Rzym Ciampino w okresie od 24 września do 02 października (włącznie) z powodu niezbędnych prac modernizacyjnych pasa startowego. Z tego powodu wszystkie loty Ryanair będą operować z lotniska Rzym Fiumicino, które oddalone jest od Rzymu 32 km na południowy zachód. http://www.adr.it/web/aeroporti-di-roma ... -route-map

Pasażerowie, podróżujący w tym okresie, proszeni są o bezpośrednie przybycie na lotnisko Rzym Fiumicino. Stanowiska odprawy bagażu będą otwarte na 2 godziny i zamykane dokładnie na 40 minut przed planowanym odlotem samolotu.

*niektóre loty będą operować do/z Rzymu Fiumicino w dniu 23 września i 3 października 2012.
_________________
Strona znajomego, gorąco polecam:
Zdjęcia, filmiki i ciekawostki z całego świata -> http://www.niezwyklyswiat.com
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#2 PostWysłany: 11 Lip 2012 09:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lip 2012
Posty: 14
Cześć,

rozumiem, że należy to brać za pewnik? Mam lot 24 sierpnia z Ciampino do Cagliari, a w tytule komunikatu RyanAir jest:

"24 Sie-2 Wrze– Rzym Ciampino–Zamknięcie Na 9 Dni"

Zastanawia mnie ten 24 Sie-2 Wrze. Chciałbym wykupić Terravision w dwie strony i waham się...

Czy ktoś z Was może potwierdzał tę informację lub widział jakieś szczegóły na necie?
_________________
ogół łatwo myli tego, co łowi w mętnej wodzie, z tym, kto czerpie z głębi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 11 Lip 2012 10:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lip 2012
Posty: 14
"Ryanair został powiadomiony o zamknięciu lotniska Rzym Ciampino w okresie od 24 września do 02 października (włącznie) z powodu niezbędnych prac modernizacyjnych pasa startowego."

gryzie Ci się to z tytułem komunikatu:

"24 Sie-2 Wrze– Rzym Ciampino–Zamknięcie Na 9 Dni".

Wyłącz komputer i idź się dotlenić.
_________________
ogół łatwo myli tego, co łowi w mętnej wodzie, z tym, kto czerpie z głębi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 11 Lip 2012 10:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lip 2012
Posty: 14
Tak też myślałem, że czytać nie umiesz.
_________________
ogół łatwo myli tego, co łowi w mętnej wodzie, z tym, kto czerpie z głębi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 11 Lip 2012 10:41 

Rejestracja: 08 Lip 2011
Posty: 555
niebieski
suszek napisał(a):
cytat z ryana:

Ryanair został powiadomiony o zamknięciu lotniska Rzym Ciampino w okresie od 24 września do 02 października (włącznie) z powodu niezbędnych prac modernizacyjnych pasa startowego. Z tego powodu wszystkie loty Ryanair będą operować z lotniska Rzym Fiumicino, które oddalone jest od Rzymu 32 km na południowy zachód. http://www.adr.it/web/aeroporti-di-roma ... -route-map

Pasażerowie, podróżujący w tym okresie, proszeni są o bezpośrednie przybycie na lotnisko Rzym Fiumicino. Stanowiska odprawy bagażu będą otwarte na 2 godziny i zamykane dokładnie na 40 minut przed planowanym odlotem samolotu.

*niektóre loty będą operować do/z Rzymu Fiumicino w dniu 23 września i 3 października 2012.

Suszek, w temacie piszesz o okresie 24.08-2.09 a w treści posta o 24.09-2.10. kiedy w końcu zamykają to lotnisko?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 11 Lip 2012 10:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lip 2012
Posty: 14
Tulcia napisał(a):
suszek napisał(a):
cytat z ryana:

Ryanair został powiadomiony o zamknięciu lotniska Rzym Ciampino w okresie od 24 września do 02 października (włącznie) z powodu niezbędnych prac modernizacyjnych pasa startowego. Z tego powodu wszystkie loty Ryanair będą operować z lotniska Rzym Fiumicino, które oddalone jest od Rzymu 32 km na południowy zachód. http://www.adr.it/web/aeroporti-di-roma ... -route-map

Pasażerowie, podróżujący w tym okresie, proszeni są o bezpośrednie przybycie na lotnisko Rzym Fiumicino. Stanowiska odprawy bagażu będą otwarte na 2 godziny i zamykane dokładnie na 40 minut przed planowanym odlotem samolotu.

*niektóre loty będą operować do/z Rzymu Fiumicino w dniu 23 września i 3 października 2012.

Suszek, w temacie piszesz o okresie 24.08-2.09 a w treści posta o 24.09-2.10. kiedy w końcu zamykają to lotnisko?


Dokładnie, w tym problem. Dodzwonić się do RyanAir to porażka. Kolega pracuje na Chopinie, poproszę, może zapyta kogoś i dam znać.
_________________
ogół łatwo myli tego, co łowi w mętnej wodzie, z tym, kto czerpie z głębi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 11 Lip 2012 10:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4830
Loty: 309
Kilometry: 516 019
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
http://www.ryanair.com/it/novita/l-aero ... alla-pista


L’Aeroporto Di Roma Ciampino Chiudera’ Per 9 Giorni A Settembre Per Manutenzione Alla Pista
Ryanair, l’unica compagnia aerea ultra low cost in Europa, ha confermato oggi (20 giugno) che l’Aeroporto di Roma Ciampino chiuderà per 9 giorni a settembre (da lunedì 24 settembre a martedì 2 ottobre) per interventi di manutenzione alla pista. Ryanair sposterà temporaneamente tutti i suoi voli da e per Roma all’Aeroporto di Fiumicino nel corso di questi 9 giorni.

Durante questo periodo di 9 giorni tutti i passeggeri Ryanair devono recarsi per l’imbarco all’Aeroporto di Roma Fiumicino. I passeggeri Ryanair in arrivo all’Aeroporto di Fiumicino potranno usufruire di servizi autobus e taxi diretti a Roma a seconda delle esigenze. Ryanair si scusa sinceramente con tutti i passeggeri coinvolti in questa chiusura di 9 giorni dell’Aeroporto di Roma Ciampino.

Robin Kiely di Ryanair ha dichiarato:

“L’Aeroporto di Roma Ciampino chiuderà (per manutenzione alla pista) per un periodo di 9 giorni (dal 24 settembre al 2 ottobre). In questi 9 giorni Ryanair sposterà temporaneamente tutti i suoi voli da e per Roma all’Aeroporto di Roma Fiumicino. Ryanair si scusa sinceramente con tutti i passeggeri interessati da questa chiusura di 9 giorni. Eventuali aggiornamenti saranno pubblicati sul sito Ryanair.com non appena disponibili.”
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 11 Lip 2012 10:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lip 2012
Posty: 14
Dzięki Correos, czyli tytuł komunikatu był błędny.
_________________
ogół łatwo myli tego, co łowi w mętnej wodzie, z tym, kto czerpie z głębi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 11 Lip 2012 11:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3711
srebrny
Shad napisał(a):
Zastanawia mnie ten 24 Sie-2 Wrze. Chciałbym wykupić Terravision w dwie strony i waham się...

terravision podchodzi bardzo liberalnie do wykupionych biletów, wiem z własnego doświadczenia bo 2 razy nimi jechałem w Rzymie i 2 razy o innej godzinie niż miałem zabukowane, nie robili żadnego problemu
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 11 Lip 2012 11:12 

Rejestracja: 12 Lut 2012
Posty: 246
Loty: 61
Kilometry: 102 896
niebieski
A wg wizza cały czas przylatuję na Ciampino 1.10... Czy gdyby zmienili lotnisko to przysługuje mi prawo do refundacji biletu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 11 Lip 2012 11:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lip 2012
Posty: 14
cypel napisał(a):
Shad napisał(a):
Zastanawia mnie ten 24 Sie-2 Wrze. Chciałbym wykupić Terravision w dwie strony i waham się...

terravision podchodzi bardzo liberalnie do wykupionych biletów, wiem z własnego doświadczenia bo 2 razy nimi jechałem w Rzymie i 2 razy o innej godzinie niż miałem zabukowane, nie robili żadnego problemu


Masz rację, miałem podobnie z transportem z Liverpool do Manchester, jeśli chodzi o godziny odjazdu, a stan faktyczny na biletach. Problem pojawia się tylko wtedy gdy bus jest pełny...
_________________
ogół łatwo myli tego, co łowi w mętnej wodzie, z tym, kto czerpie z głębi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 11 Lip 2012 11:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Cze 2011
Posty: 133
Loty: 434
Kilometry: 719 327
Też mnie to zastanawia, bo Ryan przekierował swoje loty faktycznie do Fiumicino.
Mam bilet na Wizza na 1.X. i poki co odlatuje z Ciampino a nie z FCO... zobaczymy jak to sie potoczy, bo na stronie Wizza poki co nie ma o tym wzmianki.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 23 Lip 2012 17:11 

Rejestracja: 26 Mar 2012
Posty: 15
foxten napisał(a):
Też mnie to zastanawia, bo Ryan przekierował swoje loty faktycznie do Fiumicino.
Mam bilet na Wizza na 1.X. i poki co odlatuje z Ciampino a nie z FCO... zobaczymy jak to sie potoczy, bo na stronie Wizza poki co nie ma o tym wzmianki.


Ale jaki Ty masz problem? Przecież zamknięte jest 24 VIII- 2 IX, a więc lotnisko 1 października (wtedy kiedy lecisz) działa. Sorry ale nie rozumiem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 25 Lip 2012 00:42 

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 2174
niebieski
Przejrzyj temat i może zrozumiesz. Następnym razem jak się włączysz w dyskusję zapoznaj się z treścią, o której chcesz debatować i nie będziesz musiała pisać durnych komentarzy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 25 Lip 2012 09:37 

Rejestracja: 25 Cze 2012
Posty: 15
Czy coś już może wiadomo z tymi lotami z Ciampino z Wizzair w tych dniach zamkniętych?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 25 Lip 2012 09:48 

Rejestracja: 14 Cze 2011
Posty: 195
Może w końcu ktoś poprawi tytuł tego tematu? Błędne daty wprowadzają zamieszanie i niepotrzebną agresję u niektórych użytkowników :roll:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 16 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group