Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 26 Gru 2019 14:29 

Rejestracja: 17 Lis 2012
Posty: 23
Loty: 20
Kilometry: 26 815
Skąd
  • Rzeszów

Dokąd
  • Nowy Jork (JFK, LGW, EWR)

Data wylotu
  • 01.03.2020

Data powrotu
  • 31.03.2020

Długość pobytu
  • 10 - 12 dni

Bagaż
  • Bagaż rejestrowany

Liczba pasażerów
  • 2

Sam znalazłem
  • Ok. 1530 zł/os. + ok. 430 zł/1 szt. bagażu rejestrowanego --> w obie strony

Dodatkowe informacje
  • Szukam lotów na trasie jak podałem wyżej.
    Wybrałem marzec z racji najniższych cen (wg Skyscannera), no i zawsze to powinno być troszkę cieplej niż w styczniu czy lutym (lecę częściowo w odwiedziny, częściowo turystycznie ?), na kwiecień ceny są już sporo wyższe.
    Długość pobytu może się różnić +/-1 dzień, z preferencją na + ?
    Bagaż rejestrowany wystarczy mi 1 szt. na 2 osoby, bo współpasażer, to dziecko w wieku 6 lat.

    To co znalazłem najtaniej, to loty Lufthansą RZE-MUC-JFK i EWR-MUC-RZE w terminie 16-26.03.2020, za całość w obie strony (2 osoby z 1 bagażem rejestrowanym) wyszło mi prawie równe 3500 zł. Inne kombinacje z wylotem w okolicy 8-10 marca, pobytem ok. 9-10 dni i tymi samymi lotniskami JFK/EWR wychodzą cenowo podobnie.
    Opcje z dodatkową przesiadką w Toronto (takie znalazłem), tylko wydłużają podróż, natomiast cenowo jest praktycznie to samo.
    Ogólnie wyżej podana cena nie jest pewnie najgorsza, ale jakby się dało zejść do 3000 zł, to by było idealnie ?
    Będę wdzięczny za każdą pomoc, może są tu osoby które potrafią "kombinować" z multiwyszukiwarkami czy OTA i zbijać ceny ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Stena Line: 24-godzinny rejs przez Bałtyk z noclegiem na statku od 119 PLN/osoba (kod zniżkowy) Stena Line: 24-godzinny rejs przez Bałtyk z noclegiem na statku od 119 PLN/osoba (kod zniżkowy)
Przygoda w Wietnamie: Ho Chi Minh, Da Nang i Hanoi w jednej podróży z Warszawy za 3365 PLN Przygoda w Wietnamie: Ho Chi Minh, Da Nang i Hanoi w jednej podróży z Warszawy za 3365 PLN
#2 PostWysłany: 26 Gru 2019 14:40 

Rejestracja: 20 Paź 2019
Posty: 3145
platynowy
Jakby Ci się z Rzeszowa udało dotrzeć do jakiegoś miasta, np. do Katowicz to późnej już będzie z górki.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 26 Gru 2019 14:57 

Rejestracja: 17 Lis 2012
Posty: 23
Loty: 20
Kilometry: 26 815
Kothson napisał(a):
Jakby Ci się z Rzeszowa udało dotrzeć do jakiegoś miasta, np. do Katowicz to późnej już będzie z górki.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka


Pytanie czy to się opłaci? Koszt dojazdu i parkingu na ponad tydzień nie zniwelują ewentualnej różnicy w cenie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group