Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 15 Maj 2014 19:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Paź 2012
Posty: 1090
Loty: 51
Kilometry: 29 292
Właśnie jestem w Rydze i piszę ku przestrodze. :)
Jeśli będziecie na airbnb szukać noclegu to pomińcie tą ofertę:
https://www.airbnb.pl/rooms/2416295

Syf niesamowity. W łazience fekaliami wali, zlew zapchany, kurzu wszędzie półcentymetrowa warstwa. Aż się nie chce przyłazić... oj słabo, słabo... naprawdę. :(

Poza tym pościel to chyba jedna na cały rok, w koszu śmieci pewnie sprzed miesiąca...

I strasznie głośno jest - przy ruchliwej ulicy okno.

Jedyny plus to lokalizacja, ale w Rydze każda lokalizacja w sumie jest dobra.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Podróż na Majorkę za 1351 PLN. Loty SWISS z Wrocławia i 5 nocy w hotelu Podróż na Majorkę za 1351 PLN. Loty SWISS z Wrocławia i 5 nocy w hotelu
Loty do Johannesburga z dużym bagażem z Berlina od 2345 PLN Loty do Johannesburga z dużym bagażem z Berlina od 2345 PLN
#2 PostWysłany: 02 Sie 2018 19:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Wrz 2015
Posty: 1449
Loty: 110
Kilometry: 152 968
srebrny
Absolutnie odradzam i zdecydowanie NIE POLECAM noclegu w Riga City Hostel ponieważ:
- recepcja i klucze są w innym hostelu, w sąsiedniej kamienicy za rogiem ulicy, pod zupełnie innym adresem - konkretnie w Baltic Hostel, a obiekt nawet po rezerwacji nie raczy o tym klienta poinformować. Jeśli się przypadkiem nie natrafi na informację o tym, że odbiór kluczy jest w innym hostelu to pozostaje szukanie wiatru w polu,
- hostel nie ma kuchni i jest przerobionym mieszkaniem w kamienicy,
- w pokojach oprócz łóżek i wieszaka nie ma nic, tylko parapet okienny, jak się ma luksus w postaci okna ;)
- w pokoju jest tylko 1 gniazdko elektryczne,
- w obiekcie jest 11 pokoi z czego część bez dostępu do światła dziennego i parapetu w charakterze półki,
- na te 11 kilkuosobowych pokoi przypada jedna łazienka wspólna z toaletą, w dodatku mikroskopijną,
na koniec zostawiłam wisienkę, w którą aż trudno uwierzyć:
- w łazience teoretycznie jest prysznic, ale to tylko sama kabina, z zaszpuntowanymi rurami od wody!
Po interwencji w Booking łaskawie pozwolono mi i koleżance skorzystać z prysznica w tym hostelu gdzie jest recepcja. Dobrze, że było ciepło, bo przechadzki po ulicy z mokrą głową w zimie skończyły by się na bank chorobą. Na szczęście byłyśmy tam tylko dwa dni, więc jedno mycie głowy wystarczyło :? I lepiej też unikać Baltic Hostel, bo ten obiekt posiada 1 syfiastą łazienkę z prysznicem na dwa mieszkania (po kilka-kilkanaście pokoi w każdym), które na szczęście są na tej samej klatce schodowej, ale na różnych piętrach.

P.S. Ten obiekt podszywa się nazwą pod bardzo porządnie wyglądający, położony na sąsiedniej ulicy i mający dobre opinie Riga Hostel.
P.S.2 Pośrednik nie jest nawet zainteresowany wymuszeniem na obiekcie rzetelnej i zgodnej ze stanem faktycznym informacji o oferowanym standardzie, co przestaje dziwić, a już tylko złości :evil:
Góra
 Profil Relacje PM off
namteH lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 02 Sie 2018 20:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3534
srebrny
spałem w nim w czerwcu, było słabo , wystawiłem kiepska opinie
prowadza go hindusi wiec i standard hinduski, maja tylko dwie pojedyncze łazienki na kilkanaście pokoi
ja miałem to szczęście ze było mało ludzi w tym czasie
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Cicha_Woda lubi ten post.
 
      
#4 PostWysłany: 02 Sie 2018 20:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Wrz 2015
Posty: 1449
Loty: 110
Kilometry: 152 968
srebrny
Podczas majówki większość pokoi była zajęta, więc nawet dopchanie się do łazienki by tylko wziąć wodę na herbatę było trudne. A z obszernej, konkretnej i oczywiście negatywnej recenzji to Booking zrobił sieczkę. Za to tak sprytnie, że wygląda jak foch, a nie rzetelny opis faktów, co niestety osłabia jej siłę oddziaływania :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 02 Sie 2018 21:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3534
srebrny
ale jak się solidnie sprawdzi opinie to wychodzi ze to syf
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 02 Sie 2018 21:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Wrz 2015
Posty: 1449
Loty: 110
Kilometry: 152 968
srebrny
Nauczka na przyszłość, by dokładniej kopać w necie i bardzo uważać na podobne nazwy, zwłaszcza jeśli jeden z tych obiektów ma dobre opinie ;) Szkoda mi tylko tego przyzwoitego Riga Hostel, bo codziennie wielu osobom muszą tłumaczyć, że Riga City Hostel to jest inne miejsce. A na pewno doskonale wiedzą, że City się pod nich podszywa, a i może nawet czasem przez pomyłkę dostają negatywną opinię zamiast Riga City Hostel ich nieuczciwego konkurenta :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 02 Sie 2018 21:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Kwi 2016
Posty: 1544
Loty: 193
Kilometry: 354 012
platynowy
ludzie jak wy sie tam dostaliscie i gdzie to rezerwowaliscie, przeciez to ma na bookingu 4,8/10 :shock:
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#8 PostWysłany: 02 Sie 2018 22:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3534
srebrny
CCC :lol:
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Falka?! lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group