Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 23 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Ryga-tani nocleg
#1 PostWysłany: 11 Wrz 2011 17:26 

Rejestracja: 31 Lip 2011
Posty: 3
Czy ktos moze polecic mi niedrogi nocleg w Rydze blisko centrum?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
 Temat postu: Re: ryga-tani nocleg
#2 PostWysłany: 11 Wrz 2011 18:35 

Rejestracja: 08 Wrz 2011
Posty: 17
Loty: 32
Kilometry: 71 847
http://www.franks.lv/ my bylismy w zeszlym roku placilismy 6 latow za nocleg w pokoju 4 os ale w cenie z pokoju 10 os bo okazalo sie ze maja wolna 4 czyli bardzo sympatycznie:) ogolnie hostel znajduje sie w centrum miasta wszedzie blisko atmosfera bardzo fajan powitalny drink gratis w barze:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: ryga-tani nocleg
#3 PostWysłany: 12 Wrz 2011 15:04 

Rejestracja: 31 Lip 2011
Posty: 3
dziekuje bardzo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: ryga-tani nocleg
#4 PostWysłany: 12 Kwi 2012 20:49 

Rejestracja: 28 Mar 2012
Posty: 17
Loty: 33
Kilometry: 54 573
A ja polecam TeddyBear Hostel na Vecpilsetas Street 3, również w samym centrum. Nocleg rezerwowałem na hostelworld.com. 5 euro za noc w pokoju 6-os. (kiedy byłme tam ze znajomymi w pokoju spały tylko 4 osoby), miła, wręcz rodzinna atmosfera, skromne śniadanko z rana, bardzo czysto i schludnie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: ryga-tani nocleg
#5 PostWysłany: 12 Kwi 2012 21:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Maj 2011
Posty: 557
Friendly Fun Franks kopię dupę, jeden z najlepszych hosteli w których spałem.
_________________
The best is yet to come.

Image

Moje podróże
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: ryga-tani nocleg
#6 PostWysłany: 17 Maj 2012 00:08 

Rejestracja: 20 Kwi 2011
Posty: 312
niebieski
Polecam http://www.bluecowhostel.com/ świetne miejsce na starówce, bardzo komfortowy kameralny hostel za przystępną cene no i świetna właścicielka. Bardzo miła i niezwykle pomocna.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: ryga-tani nocleg
#7 PostWysłany: 14 Wrz 2012 17:34 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Maj 2010
Posty: 1141
Loty: 188
Kilometry: 335 734
Zgadzam się z przedmówcami, że Franks jest naprawdę super. Bardzo fajna atmosfera, dobre warunki, monitoring i świetna, pomocna obsługa. No i dodatkowo bardzo atrakcyjna cena.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: ryga-tani nocleg
#8 PostWysłany: 08 Mar 2013 22:10 

Rejestracja: 24 Lut 2013
Posty: 64
Loty: 137
Kilometry: 212 733
Ryga ma chyba szczęście do świetnych hosteli, bo spałem w jeszcze innym niż te tutaj polecane i również mogę się o nim wypowiadać w samych superlatywach :)

The Naughty Squirell Hostel
http://thenaughtysquirrel.com/
Hostel w samym centrum starówki, do dworca i bazaru jakieś 5minut. Fajna atmosfera, świetni ludzie tam pracujący. Co wieczór organizowane jakieś wspólne wyjścia na miasto, czasami też oryginalniejsze wydarzenia (psi zaprzęg, paintball). Pokoje bez łazienek, kuchnia dostępna całą dobę, 2 pokoje do odpoczynku z piłkarzykami i 2 komputerami, WiFi. Mnóstwo mapek, przewodników i ulotek do wzięcia. Na miejscu można też kupić wieczorem piwo (ale i tak polecam zwiedzanie okolicznych knajpek!). Nocleg ok. 60 PLN za miejsce w pokoju czteroosobowym.
Miłą niespodzianką był też poczęstunek kolejką ryskiego balsamu przy rejestracji. Naprawdę polecam ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: ryga-tani nocleg
#9 PostWysłany: 04 Maj 2013 15:27 

Rejestracja: 18 Lis 2011
Posty: 6
Polecam Riga Hostel
http://rigahostel.com.lv/
hostel znajduje się na 4 piętrze w ścisłym centrum, co śmieszne na parterze tego budynku znajduje sie McDonald's. Czysto, ładnie, rano składniki do śniadania gratis więc mamy i spanie i jedzenie w cenie 7 euro. mega polecam!
Góra
 Profil Relacje PM off
Izuu lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Ryga-tani nocleg
#10 PostWysłany: 18 Lut 2014 00:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2011
Posty: 235
Loty: 338
Kilometry: 649 879
niebieski
Na świeżo po pobycie w Rydze z czystym sumieniem polecę Seagulls Garret Hostel! To chyba najlepszy hostel w jakim miałam okazję spać ze wszystkich moich kilkudziestu hostelowych pobytów :) Akurat w miniony weekend gości było niewielu, więc dla przykładu 8osobowy pokój zamienił się dla mnie w obszerną jedynkę :) To jednak akurat miły przypadek, natomiast niezaprzeczalnie jest to miejsce czyste, zadbane, przyjemne, z miłym klimatem i profesjonalną obsługą, bezpieczne, dobrze wyposażone (w kuchni naczynia i urządzenia wszelkiej maści), słowem: ach i och!
Obok dworce, z drugiej strony centrum handlowe z marketem, do serca starówki 3 kroki. I to wszystko za 9 euro/noc. Warto!

http://seagullsgarret.com/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Ryga-tani nocleg
#11 PostWysłany: 30 Kwi 2014 11:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2010
Posty: 324
Loty: 83
Kilometry: 130 518
niebieski
Dome Pearl Hostel też OK.
Lokalizacja: przy katedrze.
Za 2 nocki dla 2 osób 41 Euro.
Zamiast 2-os pokoju dostaliśmy 4 osobowy.
Toalety i prysznice na korytarzu.
Rezerwacja przez hostelbookers.com.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Ryga-tani nocleg
#12 PostWysłany: 30 Kwi 2014 12:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 6416
Loty: 171
Kilometry: 188 843
srebrny
Ja polecam Dodo hotel. Bardzo fajne miejsce w bardzo dobrej cenie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Ryga-tani nocleg
#13 PostWysłany: 30 Kwi 2014 12:34 

Rejestracja: 25 Paź 2012
Posty: 1022
niebieski
mati226 napisał(a):
Polecam Riga Hostel
http://rigahostel.com.lv/
hostel znajduje się na 4 piętrze w ścisłym centrum, co śmieszne na parterze tego budynku znajduje sie McDonald's. Czysto, ładnie, rano składniki do śniadania gratis więc mamy i spanie i jedzenie w cenie 7 euro. mega polecam!

A ja szczerze odradzam znajdujący sie w tym samym budynku Baltic City Hostel (chyba 3 piętro). Pokój bez mebli(tylko łóżko), łazienka z prysznicem natychmiast zapchanym, tak samo jedyna umywalka. Śniadanie???-resztki sucharów .i pudełka po maśle. Zimno w pokoju (marzec), pani z recepcji zaproponowała mi spanie w ubraniu :evil: Nie było(naprawdę) dodatkowej kołdry/koca. Wyjątkowo okropne miejsce. A Ryga całkiem miła :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Ryga-tani nocleg
#14 PostWysłany: 04 Lip 2014 22:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2013
Posty: 106
Polecam Barons City Central Hostel (inna nazwa to Funky Hostel). Nocowaliśmy tam w maju. Eve (właścicielka - Australijka o łotewskich korzeniach) jest przemiłą i bardzo gościnną osobą. Nie ogranicza się tylko do pokazania pokoju i oprowadzenia po hostelu, ale również wskazuje mało znane atrakcje Rygi, fajne knajpki itp. Sam hostel znajduje się na ostatnim piętrze kamienicy przy ul. Barona (jedna z głównych ulic). Jest to kilkupokojowe mieszkanie z dwiema wspólnymi łazienkami oraz kuchnią i salonem. Lokalizacja jest super, max 10 minut pieszo do Starego Miasta. Ceny również przystępne.

http://www.baronshostel.com/
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Ryga-tani nocleg
#15 PostWysłany: 31 Gru 2014 11:14 

Rejestracja: 12 Maj 2014
Posty: 113
Loty: 76
Kilometry: 78 662
Ja w ostatni weekend 26-29 grudnia spędziłem w Central Hostel na Ernesta Birznieka-Upīša iela 20, około 10 minut piechotą od przystanku linii A 22 - Autoosta. Za 3 noce w dormie zapłaciłem 16,65 E. Drobne śniadanka tj. chleb, masła, dżemy, płatki, mleko w cenie. Poza tym kawa, herbata cały czas dostępne. WiFi działało bez zastrzeżeń, pokoje schludne, czyste, łóżka wygodne. Piechotą na Stare Miasto kwestia 10 minut piechotą. Po drugiej stronie ulicy mały sklep spożywczy, a w promieniu 5 piechotą jakieś kebaby, supermarket, kawiarnia, bar sportowy. W hostelu 90% gości do Rosjanie, ale to tak w całej Rydze chyba ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Ryga-tani nocleg
#16 PostWysłany: 31 Gru 2014 22:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 797
Loty: 59
Kilometry: 98 063
niebieski
Gaszpar napisał(a):
Ja polecam Dodo hotel. Bardzo fajne miejsce w bardzo dobrej cenie.


Byłem - także polecam
Okolica mało ciekawa ..........ale rewitalizowana
Od centrum około 10 min marszem

http://www.dodohotel.com/en/index.html

swojego czasu na majówkę za 24 € udało się dwuosobowy pokój wyrwać :mrgreen:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Ryga-tani nocleg
#17 PostWysłany: 09 Mar 2015 07:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sie 2014
Posty: 1629
Zbanowany
Hotel Viktorija, 52 euro za 2 osoby na 2 noce. Śniadanie wliczone, całkiem niezłe. Troche głośno bo obok dość ruchliwa ulica. 1,5 km od centrum. Obok sklep spożywczy i niedaleko kilku knajpek Lido. Ogólnie na 2-3 noce moge polecić.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Ryga-tani nocleg
#18 PostWysłany: 09 Mar 2015 08:09 

Rejestracja: 23 Lut 2012
Posty: 261
Loty: 188
Kilometry: 282 362
niebieski
seba92 napisał(a):
Ja w ostatni weekend 26-29 grudnia spędziłem w Central Hostel na Ernesta Birznieka-Upīša iela 20, około 10 minut piechotą od przystanku linii A 22 - Autoosta. Za 3 noce w dormie zapłaciłem 16,65 E. Drobne śniadanka tj. chleb, masła, dżemy, płatki, mleko w cenie. Poza tym kawa, herbata cały czas dostępne. WiFi działało bez zastrzeżeń, pokoje schludne, czyste, łóżka wygodne. Piechotą na Stare Miasto kwestia 10 minut piechotą. Po drugiej stronie ulicy mały sklep spożywczy, a w promieniu 5 piechotą jakieś kebaby, supermarket, kawiarnia, bar sportowy. W hostelu 90% gości do Rosjanie, ale to tak w całej Rydze chyba ;)


Wczoraj wróciłem z Rygi i również tam spałem. Polecam, za dwie noce w pokoju 6-cio osobowym zapłaciłem ok. 10 Euro. Sam hostel czysty, miła atmosfera, blisko wszędzie, skromne śniadanie w cenie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Ryga-tani nocleg
#19 PostWysłany: 08 Sie 2015 17:00 

Rejestracja: 12 Kwi 2015
Posty: 34
Hostel Latberry - dobra lokalizacja, czysto, cicho i bardzo dobra cena. Za osobę w pokoju dwuosobowym za dobę wyszło w lipcu 46 zł. Jedynym minusem jest to, że hostel mieści się na ostatnim piętrze (chyba 5.), brak windy (problem jeśli ktoś ma spory bagaż) i schody, którymi się zmierza do hostelu nie wyglądają najlepiej (trochę obskurnie), ale jak się wchodzi do Hostelu to pojawia się uśmiech na twarzy, bo bardzo przyjemne miejsce.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Ryga-tani nocleg
#20 PostWysłany: 26 Sie 2015 14:23 

Rejestracja: 28 Lip 2014
Posty: 94
hotel Avitar, 48zł/os, 15min od centrum pieszo, przystanek obok hotelu, trolejbusy do centrum chyba co 10min, łazienka, lodówka, trochę dziwnie pachniało, śniadania ok, mleko, płatki, sałatki, różne rodzaje pieczywa, na ciepło ciasto i ryż z parówkami:D, wedlina, żółty ser

jeśli ktoś tylko w nim śpi to jest spoko,

jedyny minus to że wszystko słychać, co się dzieje na korytarzu i w pokoju obok,
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 23 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group