Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 23 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Ryga-tani nocleg
#21 PostWysłany: 16 Gru 2015 14:21 

Rejestracja: 22 Mar 2015
Posty: 15
Czytałem sobie opinię nt. różnych noclegów, ale ostatecznie z własnego roztrzepania tudzież lenistwa, nie zapisałem sobie niczego i do Rygi trafiłem niejako "na żywca". Ze starówki skręciłem sobie w jedną z bocznych uliczek i po 100m znalazłem Red Nose Hostel.

~1min pieszo na starówke
~5min pieszo do hali targowej
~3min pieszo na przystanek, z którego dojedzie się na lotnisko - linia 22 do samego końca. Od razu obok przystanku są 3 Narveseny (kioski), w których można dostać bilety (bilet na lotnisko 1.15euro), pocztówki i jakieś tam jedzenie typu sandwiche itp.

Cena w 10-os pokoju to 8.5 euro. Jest kuchnia, w której można za darmo zrobić herbatę lub kawę (jest pełno rodzajów). Dobrze działające wifi, sejf za 50 centów i najważniejsze - bardzo miła i pomocna obsługa, mówiąca zarówno po rosyjsku jak i angielsku. Dostałem mapę, wskazówki jak dojść do wszystkich interesujących mnie miejsc, a Pani nawet sprawdzała dla mnie w Internecie rozkład jazdy autobusów oraz godziny otwarcia hali targowej.

Nie jest to hostel, w którym są tłumy. Zdaje mi się, że więcej osób było w droższych pokojach, chociaż w mojej opinii standard tego mojego (najtańszego) był naprawdę dobry. Ja w pokoju byłem z Francuzką i dwiema Rosjankami ;).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
 Temat postu: Re: Ryga-tani nocleg
#22 PostWysłany: 30 Mar 2016 21:38 

Rejestracja: 10 Maj 2014
Posty: 1743
Loty: 106
Kilometry: 170 376
niebieski
Ja mogę polecić Rixwell Old Riga Palace Hotel. Blisko atrakcji, blisko przystanku autobusu 22, śniadania przepyszne i duży wybór.
Za dwie noce zapłaciłam 72 e.
_________________
http://ineedatrip.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Ryga-tani nocleg
#23 PostWysłany: 27 Sty 2018 23:45 

Rejestracja: 07 Lip 2017
Posty: 144
The Naughty Squirell Hostel - bardzo fajny, pracownicy hostelu super przyjaźni, dalej jest shot łotewskiego balsamu na wejściu (polecam porzeczkowy;-)
organizują dużo aktywności - nawet przejażdżkę bobslejem na prawdziwym torze, strzelanie z różnego rodzaju broni, no i oczywiście pub crawl etc...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 23 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group