Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 27 Gru 2013 12:57 

Rejestracja: 20 Wrz 2013
Posty: 251
Loty: 78
Kilometry: 81 435
niebieski
Miał ktoś przyjemność spędzić tam noc ostatnio ?

Na http://www.sleepinginairports.net/ jest napisane że niema problemu ale ostatnie info z 2011 więc mogło się coś pozmieniać.


Ostatnio edytowany przez Washington, 10 Kwi 2014 23:22, edytowano w sumie 1 raz
porządki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
 Temat postu: Re: Ryga / RIX
#2 PostWysłany: 27 Gru 2013 13:07 

Rejestracja: 18 Gru 2013
Posty: 25
nie chcesz skorzystać z tanich hosteli? jest ich mnóstwo w Rydze, a o tej porze są raczej pustawe i czekają na gości; no rozumiem czasem jest inny powód, tu Ci nie pomogę, ja zawitam do Rygi za miesiąc więc wtedy opatrzę co i jak
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Ryga / RIX
#3 PostWysłany: 27 Gru 2013 15:37 

Rejestracja: 18 Sty 2011
Posty: 118
polecam ten hostel: http://www.booking.com/hotel/lv/riga-hostel.en-gb.html
cena w dormie od 22 zł za osobę
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Ryga / RIX
#4 PostWysłany: 27 Gru 2013 16:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lis 2013
Posty: 267
niebieski
Nocowałem w Riga Hostel 2 tygodnie temu i również mogę polecić, przystanek linii 22 (na lotnisko) masz tuż obok. Cena niska, malutki aneks kuchenny jest, kawę można sobie zrobić za free.

Co do samego lotniska, jeżeli całe jest otwarte w nocy, to rozglądnij się na górze. Obszedłem je czekając na autobus późnym wieczorem i tam kręciło się najmniej ludzi. Miejsce przy dużym oknie wychodzącym na płytę wyglądało ok, akurat na rozłożenie gratów.
_________________
Moje strony: nowe technologie i tanie latanie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 11 Cze 2023 18:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lip 2014
Posty: 1330
Loty: 134
Kilometry: 166 628
niebieski
Odświeżę trochę temat. Obecnie w RIX da się spokojnie przetrwać noc w komfortowych warunkach. Najlepiej udać się pod gate B5 i mamy takie o to trzy złączone siedzenia na których bez problemu da się wyspać, są one wyłożone skórą oraz miękkim materiałem, a nie jak reszta cała plastikowa. Zaraz obok jest też punkt do ładowania. Dla bardziej odważnych obok B4 jest plac zabaw wyłożony materacami więc można i tak. Przez całą noc 0 komunikatów kompletna cisza. Jedyny mankament to że o 4:30 zapalają się wszystkie światła.

Załączniki:
ławki.jpg
ławki.jpg [ 314.01 KiB | Obejrzany 787 razy ]
_________________
Image
Pomagam w sprawach związanych z Kanadą i obwodem Kaliningradzkim.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group