Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 12 Lip 2022 00:50 

Rejestracja: 17 Sty 2020
Posty: 4
Od tygodnia agenci na czacie upierają się, że powyżej 90 dni od odwołanego lotu nie zmienią rezerwacji na nową.
Czy udało się komuś w jakiś sposób obejść? Jakiś sprytny sposób odpowiednio sformułowanej eskalacji prośby?
Mam rezerwacji jeszcze z zakazu Maroka w listopadzie 2021.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Dla cyfrowych nomadów: miesiąc w Tajlandii za 3859 PLN (z majówką). Loty z bagażem z Warszawy + 4* hotel Dla cyfrowych nomadów: miesiąc w Tajlandii za 3859 PLN (z majówką). Loty z bagażem z Warszawy + 4* hotel
Tygodniowa wycieczka na Azory za 1786 PLN. Loty Lufthansą z Katowic + 4* hotel Tygodniowa wycieczka na Azory za 1786 PLN. Loty Lufthansą z Katowic + 4* hotel
#2 PostWysłany: 12 Lip 2022 03:08 

Rejestracja: 20 Sie 2018
Posty: 446
srebrny
Jeszcze kilka tygodni temu nie było z tym problemu....

Próbowałeś angielski czat?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 12 Lip 2022 10:41 

Rejestracja: 29 Paź 2014
Posty: 171
Loty: 55
Kilometry: 83 455
Mam identyczny problem. Jeszcze 1 lipca na czacie zapewniano mnie, że nie będzie z tym problemu. Teraz "zmienił się regulamin" i nie mogą dokonać zmiany. Nikt o niczym nie informował. Tego "regulaminu" też znaleźć nie można.

Chodzi o odwołanie rezerwacji lotu z 26 lutego. Mogą mi zwrocić pieniądze. Tyle, że ja (z wiadomych względów) wolę nowy lot. Co gorsza, to psuje mi trochę plany, bo będę musiał dopłacić do wakacji 1000 złotych i wycieczka robi się mało budżetowa...

Ktoś ma jakiś pomysł na to?


EDIT:
Z angielskiego czatu:
Molli - Ryanair ChatBot
Thank you for contacting Ryanair, unfortunately all of our agents are currently busy, please try again later, alternatively, if your query is in regard to a cancelled flight or refund, please visit our Help Centre
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez maczup, 12 Lip 2022 13:07, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 12 Lip 2022 11:46 

Rejestracja: 20 Sie 2018
Posty: 446
srebrny
Chyba za dobrze mają obecnie. Zaraz "wróci" covid i restrykcje, pokasują trasy i może wrócą do starych elastycznych zasad...
Góra
 Profil Relacje PM off
biedronkablisko lubi ten post.
 
      
#5 PostWysłany: 09 Sie 2022 12:02 

Rejestracja: 29 Paź 2014
Posty: 171
Loty: 55
Kilometry: 83 455
Złożyłem zażalenie (oczywiście pro-forma, bo wiedziałem, ze niewiele to da), jest odpowiedź z wczoraj.

Cytuj:
Szanowny Panie,

Przesyłam informacje w nawiązaniu do ostatniej korespondencji z dnia 12/07/22.

Uprzejmie informuję, że ma Pan możliwość zwrotu za rezerwację, dla ułatwienia podaję link do formularza: proszę kliknąć tutaj.

Następnie Pan mógł zakupić nowe bilety na naszej stronie.

Zgodnie ze zmianą procedury zmiany powyżej 90 dni od daty lotu nie są już możliwe.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Z poważaniem,
Weronika H.


Czyli nic się tam nie zmieniło...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 09 Sie 2022 12:38 

Rejestracja: 16 Paź 2015
Posty: 4756
platynowy
Wiążące jest to co przychodzi w e-mailu od Ryanair.

Na to się zgodzą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group