Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 16 Lip 2017 08:05 

Rejestracja: 06 Lip 2017
Posty: 9
Możecie mnie zlinczować, ale w którym momencie w ryanair pojawia się opcja "dodaj lot"
Potrzebuję bilet na trasę Marrakesz-Paryż i Paryż-Wrocław.
Mogę to zrobić jedną rezerwacją czy na każdy odcinek muszę osobno? Poczytałam sobie o "patentach" (praski, krakowski itp) i tam zawsze jest opcja dodaj/usuń lot.
Za skarby nie widzę tego w ryanair. Może jestem ślepa.

I kolejne może głupie pytanie: jeżeli chciałabym zapłacić kartą do konta eurowego to stosowanie patentów nie ma sensu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu
Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
#2 PostWysłany: 16 Lip 2017 08:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lut 2013
Posty: 1649
niebieski
mape napisał(a):
Potrzebuję bilet na trasę Marrakesz-Paryż i Paryż-Wrocław. Mogę to zrobić jedną rezerwacją czy na każdy odcinek muszę osobno?
Nie dasz rady na jednej rezerwacji, bo przez Paryż nie ma jeszcze możliwośći kupna lotów łączonych. Taka możliwość istnieje, jak na razie, przez Rzym Fiumicino i Bergamo. No i nie wiadomo czy w ogóle taka możliwość będzie dla Paryża.
mape napisał(a):
Poczytałam sobie o "patentach" (praski, krakowski itp) i tam zawsze jest opcja dodaj/usuń lot.
Te patenty są na Easyjeta easyjet-wszystko-o-patentach-praski-genewski,181,98264#p187787
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 16 Lip 2017 08:23 

Rejestracja: 06 Lip 2017
Posty: 9
Bardzo dziękuję za odpowiedź :)
Czyli muszę mieć dwie rezerwacje, dwa bilety.

Na ryanara nie ma żadnych patentów? :?
Jeżeli zapłacę kartą do konta w Euro to rozumiem, że już żadnych przewalutowań nie będzie z lotu Paryż-Wrocław? A lot Marrakesz-Paryż będzie w przeliczniku bankowym czy takim jak sobie ryanair wymyśli?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 12 Lip 2018 10:22 

Rejestracja: 30 Mar 2015
Posty: 191
Odgrzewam, dzień dobry!

Czy bilet łączony jest już dostępny dla wylotów z Polski? Próbuję kupić GDN - BGY - IBZ ale nie mam jak dodać odcinka.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 12 Lip 2018 10:26 

Bo tak się nie da póki co

Wejdź na stronę Ryanair wybierz trasę Kraków Bari i zobaczysz jak taki składak jest oferowany do sprzedaży
Góra
 PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group