Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Wikipost
Mobilne karty pokładowe są akceptowane na większości lotnisk w sieci połączeń firmy Ryanair, jednak nie na wszystkich. Mobilne karty pokładowe nie są przyjmowane na następujących lotniskach:

Agadir
As-Sawira
Fez
Nador
Wadżda
Marrakesz
Rabat
Tanger
Kefalinia
Wolos
.....
Pasażerowie podróżujący z tych lotnisk muszą przeprowadzić odprawę online i wydrukować papierową kartę pokładową dla swojego lotu.

https://www.ryanair.com/pl/pl/Przydatne ... okladowych

[ 2229 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 108, 109, 110, 111, 112
Autor Wiadomość
#2221 PostWysłany: 30 Sie 2019 21:24 

Niestety nie wiem gdzie to wpisać na stronie Ryanair.
Jest opcja Aktualizacje Lotu ale nie mogę tam wpisać tak odległego lotu.
 Relacje PM off  

#2222 PostWysłany: 30 Sie 2019 21:25 
Awatar użytkownika

HON fly4free
Jasunage napisał(a):
Cześć,

Proszę Was o pomoc, jest to mój pierwszy zakup biletów z przesiadką.
Kupiłem dwa miesiące temu bilety Warszawa - Madryt, Madryt - Las Palmas, loty w styczniu.
Wszystko ładnie dopasowane.
Dzisiaj dostaję SMSa od Ryanair że moje loty zostały zmienione. Na mailu żadnych informacji, więc dzwonię na infolinie firmy przez którą kupowałem loty Ryanaira.
Tam konsultant powiedział mi że lot powrotny został przesunięty z Las Palmas do Madrytu z 6:00 na 19:00 i przez to nie zdążę nalot powrotny do domu Madryt - Warszawa który jest o 16:00. Oczywiście mogę przebukować lot, ten który został mi zmieniony, na wcześniejszą godzinę tak abym mógł złapać lot do domu ale będzie mnie to kosztowało aż 500 zł!
Czy jest jakaś opcja aby linia lotnicza oddała mi pieniądze za te loty? Albo czy Ryanair może mi za darmo przebukować lot powrotny na wcześniejszy?
Niestety nie mogę dodzwonić się do Ryanaira, ponieważ żaden telefon nie działa...

Pomocy!

Zmienisz na dowolny lot Kanary - Madryt lub Hiszpania kontynentalna, ale tylko ten zmieniony lot
Nie anulujesz wszystkich, możesz też anulować tylko ten zmieniony lot

Ale próbuj, jak zacznie działać Czat lub przez formularz reklamacyjny Ryanair
 Relacje PM off  

#2223 PostWysłany: 30 Sie 2019 22:20 

HON fly4free
Jasunage napisał(a):
lot powrotny został przesunięty z Las Palmas do Madrytu z 6:00 na 19:00 i przez to nie zdążę nalot powrotny do domu Madryt - Warszawa który jest o 16:00. Oczywiście mogę przebukować lot, ten który został mi zmieniony, na wcześniejszą godzinę tak abym mógł złapać lot do domu ale będzie mnie to kosztowało aż 500 zł!
Czy jest jakaś opcja aby linia lotnicza oddała mi pieniądze za te loty? Albo czy Ryanair może mi za darmo przebukować lot powrotny na wcześniejszy?

Zmieniony lot Ryanair przebukuje ci na wcześniejszy bezpłatnie.Nie mam pojęcia dlaczego miałoby cię to kosztować aż 500 zł jeśli przyczyną jest zmiana rozkładu przez przewoźnika.
 Relacje PM off  

#2224 PostWysłany: 03 Wrz 2019 18:23 

Hej. Mam może głupie pytanie, ale dla mnie ważne. Pierwszy raz lecę samolotem. Chodzi głownie o odprawę online. Mam wykupione pierwszeństwo wejścia na pokład i bagaż podręczny i tu moje pytanie - dokonując odprawy muszę zaznaczyć, że wykupuję bagaż podręczny czy nie muszę już tego robić? Jak to wygląda. Z góry dziękuję za odpowiedź.
 Relacje PM off  

#2225 PostWysłany: 03 Wrz 2019 21:54 

Loty: 46
Kilometry: 58 864
niebieski
Nie musisz nic dodatkowo zaznaczać.
 Relacje PM off  

#2226 PostWysłany: 10 Wrz 2019 17:57 

Mam pytanie odnośnie mobilnych kart pokładowych, bo z tego co czytałem nie może to być JPG czy PDF i o ile dla mnie to nie problem to jak mam przesłać współtowarzyszom, którym kupowałem bilety te karty pokładowe?
 Relacje PM off  

#2227 PostWysłany: 10 Wrz 2019 19:29 
Awatar użytkownika

Loty: 31
Kilometry: 39 292
HON fly4free
Mogą np. użyć aplikacji typu pass wallet

#2228 PostWysłany: 11 Wrz 2019 12:02 

Loty: 16
Kilometry: 29 550
Ja przesyłam screeny i przechodzą...
 Relacje PM off  

#2229 PostWysłany: 14 Wrz 2019 16:47 

Bez problemu przechodzą screeny.
Ostatnio we Lwowie byłem świadkiem, jak ktoś robił zdjęcie karty pokładowej z telefonu innej osoby... i też przeszło :-)
 Relacje PM off  

[ 2229 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 108, 109, 110, 111, 112

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 6 gości