Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
bilet-kupiony-przez-kiwi-com-a-karta-pokladowa-ryanair,225,160647

Mobilne karty pokładowe są akceptowane na większości lotnisk w sieci połączeń firmy Ryanair, jednak nie na wszystkich. Mobilne karty pokładowe nie są przyjmowane na następujących lotniskach:

Agadir
As-Sawira
Fez
Nador
Wadżda
Marrakesz
Rabat
Tanger
Kefalinia
Wolos
.....
Pasażerowie podróżujący z tych lotnisk muszą przeprowadzić odprawę online i wydrukować papierową kartę pokładową dla swojego lotu.

https://www.ryanair.com/pl/pl/Przydatne ... okladowych


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2990 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96 ... 150  Następna
Autor Wiadomość
#1841 PostWysłany: 27 Lip 2018 11:21 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Za 14.99 GBP kartą walutową
Dzisiaj kurs to wg. Google 1 funt szterling = 4,823 złotego polskiego
Kurs Ryanair to 1 funt szterling = 5.137 zł (77/14,99), czyli z 6.5% więcej
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#1842 PostWysłany: 27 Lip 2018 11:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Wrz 2015
Posty: 1448
Loty: 108
Kilometry: 150 766
srebrny
@wertopser poczytaj może dwie ostatnie strony tego wątku o zmianach w przeliczaniu walut przez Ryanair:
ryanair-platnosc-bez-przewalutowania,181,65713?start=120
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1843 PostWysłany: 29 Lip 2018 08:09 

Rejestracja: 13 Mar 2013
Posty: 40
Witam
Proszę o pilną pomoc. Próbuję odprawić się linią Ryanair z Wrocławia do Podgoricy za pomocą DOWODU OSOBISTEGO. Wyskakuje mi TYLKO opcja dokumentu - paszport. Co robić,( lot za 2 dni) czy ktoś miał podobną sytuację i wyjaśniał ją z Ryanair
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1844 PostWysłany: 29 Lip 2018 08:24 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
Przy pobytach do 30 dni wystarcza dowód,więc wpisz (mimo nagłówka paszport) dane z dowodu i się odpraw,chyba że to dłuższy pobyt ma być.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1845 PostWysłany: 29 Lip 2018 09:10 

Rejestracja: 01 Cze 2016
Posty: 411
Też tak miałem, jak wszyscy, wpisałem nr dowodów bo nikt tych danych nie sprawdza i inaczej się nie da. Linie EasyJet nie chcą żadnych takich danych, przynajmniej w lotach po Europie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1846 PostWysłany: 29 Lip 2018 09:14 

Rejestracja: 13 Mar 2013
Posty: 40
Dzięki za info, zrobię odprawę na dowód, tylko czemu Ryanair nie daje opcji wybrania dowodu przy odprawie, czy to ich dziwna polityka?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1847 PostWysłany: 29 Lip 2018 15:09 

Rejestracja: 13 Mar 2013
Posty: 40
Wyjaśniam jak się skończyło, może komuś się przyda.
Odprawiłam się zaznaczając paszport, a wpisując nr dowodu osobistego, następnie napisałam na livechat Ryanair, tam zmieniono mi opcję z paszportu na dowód osobisty.
Na pytanie dlaczego Ryanair daje tylko opcję odprawy na paszport do Podgoricy pani odparła, iż jest to błąd techniczny.Ja jednak myślę, że jest to celowe działanie Ryanaur aby dzwonić do nich i nabijać.To jednak są tylko moje spostrzeżenia.
Dziękuję bardzo forumowiczom za szybką i sprawną odpowiedź:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1848 PostWysłany: 29 Lip 2018 16:56 

Rejestracja: 29 Lip 2018
Posty: 7
Bonso napisał(a):
Zaplanowalem podroz Warszawa-Bergamo-Alghero-Cagliarli-Bergamo-Warszawa. Wszystko pięknie, bilet do Bergamo Wizzaiem, powrót Ryanairem kupiony, natomiast problem rozpoczyna sie przy lotach wewnetrznych. Chcialem dzisiaj kupic przez stronę Ryanaira - płatność trzema roznymi kartami kończyła się wyskakiwaniem błędu 'nie możemy teraz zrealizować płatności'. Zarowno na trasie Bergamo-Alghero, jak i Cagliari-Bergamo. Co ciekawe w międzyczasie lot powrotny do Warszawy kupiony bez problemu. Pani na czacie nie potrafiła pomóc, sugerując zakup przez infolinie (calkowicie nieoplacalne patrząc na koszt połączenia). Zdecydowałem się na pośredników, lot w jedna strone obsługiwany przez gotogate - blokada na karcie, ale brak potwierdzenia - transakcja w trakcie realizacji. Lot z Cagliari za posrednictwem strony kayak - informacja o przetwarzaniu rezerwacji, pieniedzy nawet nie zajęło. Płatności szly karta walutową Aliora oraz zwykłą debetową BZWBK. Podejrzewam, ze z gotogate w koncu przyjdzie jakas anulacja, bo trwa to juz chwilę. Wie ktoś moze w czym problem? Spotkaliście się z taką sytuacją?


Miałem podobnie, nie chciało mi przejść debetową. Wydaje mi się, że to tego kwestia albo linie coś pokręciły
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1849 PostWysłany: 30 Lip 2018 06:40 

Rejestracja: 03 Lis 2012
Posty: 2784
Loty: 154
Kilometry: 151 837
niebieski
@oligrako niepotrzebnie węszysz jakieś teorie spiskowe. Ryanair domyślnie prosi o paszport w przypadku lotów poza Schengen i UE.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1850 PostWysłany: 30 Lip 2018 09:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Kwi 2011
Posty: 90
Mam możliwość odkupienia vouchera na kwotę 700 zł z promocji Media Markt do wykorzystania na loty Ryanaira, pytanie czy ktoś z Was miał do czynienia z takim voucherem? Czy są jakieś ograniczenia vouchera? Planuje zakup lotów dla kilku osób, kwota przewyższy pewnie dwukrotnie wartość vouchera.
_________________
http://americandream-artur.blogspot.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1851 PostWysłany: 31 Lip 2018 23:00 

Rejestracja: 27 Gru 2016
Posty: 24
Loty: 40
Kilometry: 100 411
@Arczysław, ja dostałem voucher do Ryanaira w prezencie na 320zl. Użyłem go jako część płatności za bilety, nie było żadnego problemu. Po prostu od pełnej kwoty do zaplacenia odliczana jest wartość bonu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1852 PostWysłany: 04 Sie 2018 10:04 

Rejestracja: 04 Sie 2018
Posty: 3
Loty: 2
Kilometry: 16 232
Bonso napisał(a):
Zaplanowalem podroz Warszawa-Bergamo-Alghero-Cagliarli-Bergamo-Warszawa. Wszystko pięknie, bilet do Bergamo Wizzaiem, powrót Ryanairem kupiony, natomiast problem rozpoczyna sie przy lotach wewnetrznych. Chcialem dzisiaj kupic przez stronę Ryanaira - płatność trzema roznymi kartami kończyła się wyskakiwaniem błędu 'nie możemy teraz zrealizować płatności'. Zarowno na trasie Bergamo-Alghero, jak i Cagliari-Bergamo. Co ciekawe w międzyczasie lot powrotny do Warszawy kupiony bez problemu. Pani na czacie nie potrafiła pomóc, sugerując zakup przez infolinie (calkowicie nieoplacalne patrząc na koszt połączenia). Zdecydowałem się na pośredników, lot w jedna strone obsługiwany przez gotogate - blokada na karcie, ale brak potwierdzenia - transakcja w trakcie realizacji. Lot z Cagliari za posrednictwem strony kayak - informacja o przetwarzaniu rezerwacji, pieniedzy nawet nie zajęło. Płatności szly karta walutową Aliora oraz zwykłą debetową BZWBK. Podejrzewam, ze z gotogate w koncu przyjdzie jakas anulacja, bo trwa to juz chwilę. Wie ktoś moze w czym problem? Spotkaliście się z taką sytuacją?


Miałem podobną sytuację, specjalnie nawet zwiększałem limit na karcie i do teraz nie wiem czego to kwestia, ale podejrzewam że tego że to była debetowa. Kredytową od razu przeszło wszystko.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1853 PostWysłany: 12 Sie 2018 18:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Gru 2014
Posty: 2509
Loty: 240
Kilometry: 540 731
platynowy
Otrzymałem dwa vouchery FR na urodziny (18-to cyfrowe), jak zapłacić tymi voucherami za lot ? Pojawia mi się na końcu jedynie płatność kartą albo paypal'em...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1854 PostWysłany: 12 Sie 2018 19:02 

Rejestracja: 18 Maj 2014
Posty: 325
A dokładnie kiedy Ci je przesłali?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1855 PostWysłany: 12 Sie 2018 19:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Gru 2014
Posty: 2509
Loty: 240
Kilometry: 540 731
platynowy
Dostałem je w marcu. Data ważności: 10-mar-19
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1856 PostWysłany: 12 Sie 2018 19:23 

szfarcjeger napisał(a):
Otrzymałem dwa vouchery FR na urodziny (18-to cyfrowe), jak zapłacić tymi voucherami za lot ? Pojawia mi się na końcu jedynie płatność kartą albo paypal'em...

Z prawej strony pod ceną jest aktywny link do otwarcia po kliknięciu z napisem dodaj czy wykorzystaj kod/bony wpisujesz jeden po drugim zatwierdzając dodaj choć obecnie wchodzi 1 voucher/1 rezerwacja

Tu nie na temat, nie te vouchery
Góra
 PM off  
      
#1857 PostWysłany: 12 Sie 2018 20:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Gru 2014
Posty: 2509
Loty: 240
Kilometry: 540 731
platynowy
Dzięki :) to jest widoczne ale dopiero po zalogowaniu ;)

Jak to zrobić technicznie - mam dwa vouchery po 160 zł, a bilety RT kosztują około 165 zł od osoby To znaczy kupować dla 2 osób razem, czy zrobić dwie rezerwacje dla każdego osobno aby wykorzystać te vouchery oba?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1858 PostWysłany: 12 Sie 2018 21:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2013
Posty: 2306
Loty: 296
Kilometry: 416 674
złoty
Musisz dwie osobne zrobić

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1859 PostWysłany: 16 Sie 2018 23:36 

Rejestracja: 25 Lip 2016
Posty: 409
Czy majac lot dla 2 osob moge dokonac dokupienia priority (dwa bagaze podreczne) dla 1 osoby tylko?
Badz cczy jak druga osoba zrobi no-show moge zabrac dwa na poklad za osobe ktorej nie maa bilet ma wykupiony?? ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1860 PostWysłany: 17 Sie 2018 09:55 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
W Ryanairze możesz dokupić priority dla wybranych pasażerów - w przeciwieństwie do Wizzair, gdzie priority musisz kupić dla wszystkich osób z rezerwacji. Natomiast w Ryanair priority nie dotyczy w zasadzie samego bagażu (bo te dwie sztuki przysługują zawsze), ale możliwości wniesienia dużego bagażu podręcznego na pokład. Zastanów się więc czy to priority rzeczywiście ci potrzebne.
Odpowiadając krótko na drugie pytanie - nie możesz, bagaż przypisany jest do pasażera, a nie do rezerwacji.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2990 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96 ... 150  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group