Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
bilet-kupiony-przez-kiwi-com-a-karta-pokladowa-ryanair,225,160647

Mobilne karty pokładowe są akceptowane na większości lotnisk w sieci połączeń firmy Ryanair, jednak nie na wszystkich. Mobilne karty pokładowe nie są przyjmowane na następujących lotniskach:

Agadir
As-Sawira
Fez
Nador
Wadżda
Marrakesz
Rabat
Tanger
Kefalinia
Wolos
.....
Pasażerowie podróżujący z tych lotnisk muszą przeprowadzić odprawę online i wydrukować papierową kartę pokładową dla swojego lotu.

https://www.ryanair.com/pl/pl/Przydatne ... okladowych


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2991 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76 ... 150  Następna
Autor Wiadomość
#1441 PostWysłany: 09 Paź 2017 07:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2013
Posty: 81
Loty: 254
Kilometry: 560 179
Mario21 napisał(a):
Na WuWuWu jest napisane jak wół wół wół ;)


Tak tak :-/

Odbyłem właśnie 5 lotów Ryanairem startując z WMI, OPO, PDL, LIS i BVA. Pokazywałem karty pokladowe w formie pdf w komórce i nigdzie nie było problemów. Widziałem również u innych karty pokładowe w pdf (nie w aplikacji mobilnej), ktoś pokazywał w komórce nawet zwykle zdjęcie karty pokladowej.

Tak więc alternatywa dla drukowania kart pokładowych JEST.
Dla przypomnienia: mam Windows Phone.

Kornel
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
ELBE uważa post za pomocny.
 
      
Wakacje w Turcji: tydzień w 5* hotelu z ultra all inclusive za 2879 PLN. Wylot z Wrocławia Wakacje w Turcji: tydzień w 5* hotelu z ultra all inclusive za 2879 PLN. Wylot z Wrocławia
Podróż na Majorkę za 1351 PLN. Loty SWISS z Wrocławia i 5 nocy w hotelu Podróż na Majorkę za 1351 PLN. Loty SWISS z Wrocławia i 5 nocy w hotelu
#1442 PostWysłany: 09 Paź 2017 12:00 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8899
Loty: 993
Kilometry: 955 401
platynowy
tescik napisał(a):
jeśli anulują to zwrócą mi to co zapłaciłem +40e za każdą osobę?
jest droższy lot easyjetem w tym samum dniu, czy mogą mi zapewnić taki lot?


Tak, ale może być maksymalnie 3 x droższy od ceny zapłaconej za lot Ryanair. Ale wówczas nie możesz się ubiegać o zwrot.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Tom K lubi ten post.
Tom K uważa post za pomocny.
 
      
#1443 PostWysłany: 09 Paź 2017 12:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7365
HON fly4free
A co w przypadku, gdy już wystąpiłem o zwrot należności za dany lot anulowany przez FR i otrzymałem zarówno ten zwrot, jak i kod na 40€? Czy w takiej sytuacji jest jeszcze możliwość ubiegania się o zapewnienie lotu inną linią w tym samym dniu, co anulowany lot? Podejrzewam, że nie, ale może ktoś ma odmienne doświadczenia...

Wysłane z mojego P9 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1444 PostWysłany: 09 Paź 2017 12:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Maj 2012
Posty: 1791
srebrny
Jak się zdecydowali w końcu, że będą zapewniać alternatywne połączenie, to był też komunikat, że jeśli ktoś wziął już zwrot, to może się z tego wycofać. Upewnij się może na czacie, czy ma to zastosowanie w Twoim przypadku.
Voucher na 40 działa niezależnie od odszkodowania / kompensacji / zwrotu / przebukowania lotu.
_________________
http://arturro.fly4free.pl/blog/1455/z- ... te-dunaju/
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#1445 PostWysłany: 10 Paź 2017 16:38 

Rejestracja: 12 Sty 2015
Posty: 2131
niebieski
tescik napisał(a):
Kupiłem kilka dni temu bilet Berlin-Barcelona na styczeń. Dzś sprawdzałem czy bilety staniały ;-) a tu brak możliwych lotów w każdym miesiącu. Czy to może oznaczać ze mój lot będzie anulowany ?? :(

Czasem, jak za długo grzebię na ich stronie, mam to samo. Wiele lotów jest niedostępnych. Na innej przeglądarce/ aplikacji w tablecie działa prawidłowo. Po jakimś czasie (dzień - dwa) sytuacja wraca do normy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1446 PostWysłany: 15 Paź 2017 15:09 

Rejestracja: 15 Paź 2017
Posty: 18
Witam, mam podobną sprawę.
Jakiś czas temu kupiłem bilety do Malagi(na 21 października).Ze dwa dni temu sprawdziłem sobie obłożenie samolotu i było gdzieś 90-100 wolnych miejsc.Dziś sprawdzam a tu 'bilety wyprzedane'.Podobnie jak na lot 18tego,dopiero powrotny można kupić(też jest pod 100 miejsc wolnych.)
Wiadomo że nie sprzedali 100 biletów w 2 dni, szczególnie że były o wiele droższe niż kilka miesięcy temu.
Błąd na stronie, czy co oni kombinują?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1447 PostWysłany: 15 Paź 2017 16:40 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7796
złoty
@juljus Sprawdź za jakiś czas,bo u mnie normalnie dostępne, więc raczej nic nie kombinują.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1448 PostWysłany: 16 Paź 2017 12:14 

Rejestracja: 15 Paź 2017
Posty: 18
U mnie dalej na 21 Października Kraków-Malaga(FR 2589) - wyprzedane :roll:
Na stronie przewoźnika mam status potwierdzone.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1449 PostWysłany: 16 Paź 2017 12:17 

Na apce mobilnej Ryanair miejsca SĄ, do lotu raptem ....5 dni to i mogą się wyprzedać

No i NIE ZAPOMINAJ, że dostępność miejsc to jedno, a ilość zablokowanych miejsc to drugie z powodu późnej ODPRAWY i przydzielania w większości miejsc dopiero wtedy
Góra
 PM off
sobo lubi ten post.
juljus uważa post za pomocny.
 
      
#1450 PostWysłany: 16 Paź 2017 12:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2013
Posty: 2392
niebieski
nie utożsamiaj wolnych miejsc z ilością niesprzedanych biletów... ty masz bilet kupiony a nie masz miejsca przydzielonego (podczas odprawy zostanie przypisane)

są ludzie którzy wykupują wcześniej miejsca, priorytety i inne... i w ten sposób zniknęły te miejsca.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
juljus uważa post za pomocny.
 
      
#1451 PostWysłany: 16 Paź 2017 12:21 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7796
złoty
@juljus Jest na chwilę obecną dostępny jeden bilet za 929 PLN ,ale tak jak piszą koledzy wyżej nie koniecznie musi to znaczyć,że faktycznie to ostatnie miejsce ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
juljus uważa post za pomocny.
 
      
#1452 PostWysłany: 16 Paź 2017 12:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2013
Posty: 2392
niebieski
jeśli jest dostępny 1 bilet to na 99,9% oznacza że sprzedano już 188 biletów :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
juljus uważa post za pomocny.
 
      
#1453 PostWysłany: 16 Paź 2017 12:24 

MIEJSCE JEST OSTATNIE czyli jak ktoś KUPI to 1 MIEJSCE to wyskoczy "LOT WYPRZEDANY"

Ale ma to się w FR czyli u Ryanair NIJAK do pokazywania zapełnienia pokładu z powodu późnej DARMOWEJ ODPRAWY z PRZYDZIAŁEM MIEJSC na pokładzie samolotu danego lotu
Góra
 PM off
juljus uważa post za pomocny.
 
      
#1454 PostWysłany: 16 Paź 2017 12:33 

Rejestracja: 15 Paź 2017
Posty: 18
O cholera , nie pomyślałem o tym.My mamy przydzielone miejsca ale faktycznie przecież gro ludzi mogło z tego nie skorzystać.A już myślałem że polecimy sobie przynajmniej w połowie pustym samolotem;).
Dzięki wszystkim za odpowiedzi, teraz wszystko jasne.
Pozdrawiam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1455 PostWysłany: 19 Paź 2017 00:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sty 2011
Posty: 405
niebieski
Czy w Ryanair jeśli podróżują 2 lub 4 osoby (w tym przypadku z jednej rezerwacji, miejsca przydzielone w różnych częściach samolotu) to czy dopuszczalne jest posiadanie np. dwóch albo czterech mobilnych kart pokładowych przez jedną osobę "przodownika stada"? Inaczej mówiąc czy każdy właściciel karty mobilnej musi ją mieć na przez siebie posiadanej w ręku komórce?
Teoretycznie mogą nie robić problemu, praktycznie, sprowadzałoby się to do uprzejmości na check-in i przy drzwiach samolotu - warunkując, że niezależnie gdzie kto siedzi wszyscy wejdą jednymi drzwiami.
Jest jakaś wykładnia ryanaira w tym temacie? Na pewno nie raz komuś rozładuje się telefon albo nie ma aplikacji i wolałby aby inny-kupujący bilety okazał mobilne karty - tylko co na to ryanair.
Góra
 Profil Relacje PM off
pon uważa post za pomocny.
 
      
#1456 PostWysłany: 19 Paź 2017 00:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Maj 2012
Posty: 1791
srebrny
Zdarzało mi się mieć wszystkie karty dla całej ekipy na jednym tablecie. Wszyscy dolecieli do domu: )

Sent from my SM-T116 using Tapatalk
_________________
http://arturro.fly4free.pl/blog/1455/z- ... te-dunaju/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1457 PostWysłany: 19 Paź 2017 10:32 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22446
Strona i apka FR nie będą działać dziś od 20:00 do 05:00 (20/10) czasu polskiego
http://bit.ly/2xQ5cLD
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1458 PostWysłany: 20 Paź 2017 21:53 

Rejestracja: 20 Paź 2017
Posty: 2
Witam jestem zainteresowany takim połączeniem, jednak nie wiem jak zarezerwować lot z przesiadką. Na stronie przewznika jest info że minimalny czas na przesiadke to 150min, a w moim przypadku jest to 120min i to pewnie jest przyczyna. Czy warto kupić loty na dwie rezerwacje? Jest to luty i obawiam się że mogą być opóźnienia ze wzgledu na pogode, śnieg itd? Czy 2h to wystarczający czas na przesiadke? Czy może zaczekać jeszcze z rezerwacją i pojawią się jakieś inne opcje?

Załączniki:
ScreenShot001.jpg
ScreenShot001.jpg [ 141 KiB | Obejrzany 1291 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1459 PostWysłany: 20 Paź 2017 23:08 

Rejestracja: 08 Gru 2011
Posty: 540
Jeżeli tylko z podręcznym, to nie powinno być problemów, Porto to nie Kraków, żeby zima powodowała duże opóźnienie, a lot jest rano, więc nie powinny się nazbierać opóźnienia z wcześniejszych rotacji. Ja bym kupował.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1460 PostWysłany: 27 Paź 2017 19:28 

Rejestracja: 27 Paź 2017
Posty: 4
Kłopot sobie zrobiłem taki. Lecę z dwójka dzieci i przy kupnie biletów znaczyłem je jako osoby dorosłe. I teraz robię odprawę online i nie mogę zrobić ponieważ, data urodzenia jest poniżej 16 roku życia . Co robić??????
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2991 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76 ... 150  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: tanhayi oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group