Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
bilet-kupiony-przez-kiwi-com-a-karta-pokladowa-ryanair,225,160647

Mobilne karty pokładowe są akceptowane na większości lotnisk w sieci połączeń firmy Ryanair, jednak nie na wszystkich. Mobilne karty pokładowe nie są przyjmowane na następujących lotniskach:

Agadir
As-Sawira
Fez
Nador
Wadżda
Marrakesz
Rabat
Tanger
Kefalinia
Wolos
.....
Pasażerowie podróżujący z tych lotnisk muszą przeprowadzić odprawę online i wydrukować papierową kartę pokładową dla swojego lotu.

https://www.ryanair.com/pl/pl/Przydatne ... okladowych


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2991 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 ... 150  Następna
Autor Wiadomość
#1301 PostWysłany: 13 Maj 2017 14:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Lip 2016
Posty: 23
Powiedzcie mi drodzy koledzy. Czy w ryanairze można sprawdzić cenę KOLEJNEJ puli biletów? To znaczy gdy wyświetla się napis "tylko 3 miejsca w tej cenie" to można sprawdzić koszt biletów po sprzedaniu tych 3 miejsc?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tygodniowe wakacje w Rimini za 1681 PLN. Loty z Katowic + hotel ze śniadaniami Tygodniowe wakacje w Rimini za 1681 PLN. Loty z Katowic + hotel ze śniadaniami
Tydzień w Seulu za 3661 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + hotel ze śniadaniami Tydzień w Seulu za 3661 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + hotel ze śniadaniami
#1302 PostWysłany: 13 Maj 2017 14:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2013
Posty: 2392
niebieski
tak, ustaw wtedy 4osoby i zobaczysz jaka będzie następna pula.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
yahoomlody uważa post za pomocny.
 
      
#1303 PostWysłany: 15 Maj 2017 10:36 

Rejestracja: 17 Gru 2012
Posty: 490
Loty: 116
Kilometry: 176 025
niebieski
Chciałem odprawić rodzinkę na lot WMI-STN na najbliższy czwartek 18.05. Odprawa z darmowym przydziałem miejsc dostępna od wczoraj i niemal od razu wszystkie miejsca umożliwiające zajęcie miejsca koło siebie są zablokowane. Na rezerwacji jest 2 osoby. Dziś sprawdzałem już dwukrotnie i jest to samo. Na innym locie też to samo - czyli niemal wszystkie miejsca B i E są zajęte zaraz po rozpoczęciu odprawy.
Czy to jakaś nowa polityka Ryanaira zmierzająca do zmuszania do wykupienia miejsc?
W zeszłym tygodniu ten algorytm działał chyba inaczej.

Załączniki:
WMI-STN20170518.jpg
WMI-STN20170518.jpg [ 55.29 KiB | Obejrzany 1866 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1304 PostWysłany: 15 Maj 2017 10:42 

Spróbuj czy sprawdź później ;) od 2 dni piszą o jakiś błędach w ich systemie odprawy, próba ponowna najlepiej w nocy
Góra
 PM off  
      
#1305 PostWysłany: 16 Maj 2017 09:43 

Rejestracja: 15 Sty 2015
Posty: 1250
Loty: 34
Kilometry: 85 452
srebrny
To ja mam kolejny problem. Odprawiłem się na powrót TFS - WMI (dwie osoby). Rozrzuciło nas po całym samolocie (środkowe miejsca mimo że jest dużo 2 i 3 wolnych. Zmieniłem za 6€ miejsce żeby siedzieć razem i dostałem kartę pokładową z napisem "miejsce przydzielane na lotnisku". Co z tym zrobić?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1306 PostWysłany: 16 Maj 2017 09:45 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22448
Idziesz do okienka check inu na lotnisku, i przydzielą wam miejsce.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1307 PostWysłany: 16 Maj 2017 11:57 

trocha napisał(a):
To ja mam kolejny problem. Odprawiłem się na powrót TFS - WMI (dwie osoby). Rozrzuciło nas po całym samolocie (środkowe miejsca mimo że jest dużo 2 i 3 wolnych. Zmieniłem za 6€ miejsce żeby siedzieć razem i dostałem kartę pokładową z napisem "miejsce przydzielane na lotnisku". Co z tym zrobić?


Inaczej niż okradaniem przez FR pasażerów z kasy bym tego nie nazwał
Ja bym uderzył na Czat Ryanair, ze zapłaciłem 6 euro i proszę żądam przydzielenia wskazanego miejsca lub zwrot kasy
Cytując klasyka "niezły wy tam macie burdel siostry z Ryanair, na własne życzenie zresztą"
Góra
 PM off  
      
#1308 PostWysłany: 17 Maj 2017 19:55 

Rejestracja: 22 Kwi 2012
Posty: 289
Loty: 36
Kilometry: 61 969
niebieski
Odprawiłem się dziś na lot w niedzielę, 2 osoby dorosłe + dziecko (roczne). Oczywiście dużo miejsc wolnych, ale nas rozrzuciło. Napisałem na czat z zapytaniem o bezpłatną zmianę miejsc, napisali że mogą usunąć odprawę i będę mógł sobie wykupić, na co odpowiedziałem, że mają błąd w systemie, bo osobę z infantem przydzieli na środku, choć przy wyborze miejsc samemu, jest to zablokowane. Na to już nic nie odpisał tylko bezpłatnie zmienił nam miejsce.
Jednak czasem dbają o klienta :)
Góra
 Profil Relacje PM off
Marysiek lubi ten post.
 
      
#1309 PostWysłany: 21 Maj 2017 10:14 

Rejestracja: 21 Gru 2010
Posty: 395
niebieski
Ryanair już nie chce na czacie anulować odprawy on-line. Proponują tylko płatny zakup miejsc.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
MichalKu lubi ten post.
 
      
#1310 PostWysłany: 27 Maj 2017 21:40 

Rejestracja: 27 Maj 2017
Posty: 1
Witam,
zakupiłam bilety dla 5 znajomych na lot w dwie strony (Ryanair), jedna osoba z powodu choroby nie moze lecieć, więc dokonałam odprawy (w obie strony) tylko tym osobom które na pewno polecą, osoba która nie leci w jedną stronę ma swoj własny nr rezerwacji w drugą jest na rezerwacji z dwiema innymi osobami.
I teraz pytanie czy musze również odprawić tę osobę która na pewno nie poleci ? I czy nie będzie miało to wpływu na pozostałe osoby które są z nią na jednej rezerwacji?
Naszły mnie pewne wątpliwości, poniewaz otrzymałam od Ryanair takiego maila:

"Ważne przypomnienie – by uniknąć dodatkowej opłaty 240 zł
Odpraw się online – by uniknąć dodatkowej opłaty za odprawę na lotnisku 240 zł.
Odprawa przez Internet dostępna jest do 2 godzin przed wylotem.
Jeżeli nie dokonasz odprawy przez Internet przed przyjazdem na lotnisko wylotu, będziesz musiał uiścić opłatę za odprawę na lotnisku za każdego pasażera w wysokości 240 zł lub w równoważnej kwocie w walucie lokalnej."

Z góry dzięki z odpowiedź
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1311 PostWysłany: 27 Maj 2017 22:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2012
Posty: 1050
Loty: 271
Kilometry: 540 311
niebieski
Możesz odprawić albo nie odprawiać osoby, która nie leci. Nie ma to znaczenia.
_________________
Relacje na forum: Izrael | Tajlandia | Korea Południowa | Grecja | Portugalia | Teneryfa i Gran Canaria | Palau
Zapraszam na bloga: olus blog
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1312 PostWysłany: 28 Maj 2017 11:48 

Rejestracja: 14 Wrz 2016
Posty: 113
ekspresowe pytanko, bo chcę zamawiać bilety :D czy muszę się decydować na kupno bagazu rejestrowanego juz teraz? Nie wiem jeszcze jak się będę pakował na wyjazd, być może nie bedzie mi potrzebny... A jesli jest możliwe dokupienie bagazu rej. w późniejszym terminie, to czy wychodzi to jakos drożej niż gdybym kupował razem z biletem?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1313 PostWysłany: 28 Maj 2017 11:51 

W terminie późniejszym już po rezerwacji jest DROŻEJ (ale póki co można to obejść dokupując później bagaż nadawany przez aplikację mobilną Ryanair np. zamiast 148 zł TYLKO 85 zł itd)
Góra
 PM off
zoli lubi ten post.
 
      
#1314 PostWysłany: 28 Maj 2017 12:02 

Rejestracja: 14 Wrz 2016
Posty: 113
dzieki @‌gorny77‌!

a czy to 64zł to juz kwota za nadanie bagazu w dwie strony?

bo trochę się pogubiłem... czy 1xbagaż oznacza bagaż dla jednej osoby w dwie strony, czy bagaz dla jednej osoby w jedna strone?

Image


Ostatnio edytowany przez kieras86, 28 Maj 2017 12:04, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1315 PostWysłany: 28 Maj 2017 12:04 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22448
Jedną.

Polecam czytanie z zrozumieniem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1316 PostWysłany: 28 Maj 2017 12:05 

OW czyli w jedną stronę dla 1 osoby, przy locie RT czyli w dwie strony na lot powrotny bagaż dodaje się w kolejnym kroku
Góra
 PM off  
      
#1317 PostWysłany: 05 Cze 2017 13:34 

W nawiązaniu do artykułu ze Strony Głównej
https://www.fly4free.pl/ryanair-odprawi ... omatyczna/

osoby posiadające podczas rezerwacji czy potem przed lotem WYKUPIONE MIEJSCE/A mogą faktycznie od dzisiaj odprawić się na 60 DNI przed lotem!!!
Po zalogowaniu na myRyanair - Moje Rezerwacje nadal pokazuje, że odprawa jest aktywna 30 dni przed lotem, ale jest aktywne żółte pole ODPRAWA i można się odprawić z wygenerowaniem czy wydrukowaniem kart pokładowych
Góra
 PM off
Mario21 lubi ten post.
 
      
#1318 PostWysłany: 08 Cze 2017 22:04 

Rejestracja: 01 Mar 2013
Posty: 219
niebieski
Lecę do Londynu po dziecko, dziecko posiada bilet z WRO, ja będę leciał z Wawy i też do niej wracał z dzieckiem. Isnieje sposób by na jednej rezerwacji mieć WAW-LONDYN-WAW dorosły i LONDYN-WAW dziecko?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1319 PostWysłany: 08 Cze 2017 22:27 

Tylko jeśli jeszcze nie zarezerwowałeś i rozdzielisz rezerwacje lotów: osobno tylko dla ciebie tam i osobno ty z dzieckiem powrót
Czyli 2 x OW (lot w jedną stronę)
Góra
 PM off  
      
#1320 PostWysłany: 13 Cze 2017 07:44 

Rejestracja: 05 Mar 2017
Posty: 1363
srebrny
główna strona gazeta.pl
http://trojmiasto.wyborcza.pl/trojmiast ... Czolka3Img
_________________
Wszak istnieje coś takiego jak zarażenie podróżą i jest to rodzaj choroby w gruncie rzeczy nieuleczalnej
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2991 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 ... 150  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Beno oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group