Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
bilet-kupiony-przez-kiwi-com-a-karta-pokladowa-ryanair,225,160647

Mobilne karty pokładowe są akceptowane na większości lotnisk w sieci połączeń firmy Ryanair, jednak nie na wszystkich. Mobilne karty pokładowe nie są przyjmowane na następujących lotniskach:

Agadir
As-Sawira
Fez
Nador
Wadżda
Marrakesz
Rabat
Tanger
Kefalinia
Wolos
.....
Pasażerowie podróżujący z tych lotnisk muszą przeprowadzić odprawę online i wydrukować papierową kartę pokładową dla swojego lotu.

https://www.ryanair.com/pl/pl/Przydatne ... okladowych


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2991 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89 ... 150  Następna
Autor Wiadomość
#1701 PostWysłany: 20 Mar 2018 14:30 

Rejestracja: 18 Mar 2018
Posty: 12
@Kasphir: Stary chwyt. Podobnie jak w Polskim Busie od lat.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wakacyjny city break w Rumunii za 939 PLN. Bezpośrednio PLL LOT z Warszawy + 4* hotel (3 noce) Wakacyjny city break w Rumunii za 939 PLN. Bezpośrednio PLL LOT z Warszawy + 4* hotel (3 noce)
City break w Abu Zabi za 1342 PLN. Loty (piątek-poniedziałek) z Krakowa i pobyt w 4* hotelu City break w Abu Zabi za 1342 PLN. Loty (piątek-poniedziałek) z Krakowa i pobyt w 4* hotelu
#1702 PostWysłany: 21 Mar 2018 21:04 

Rejestracja: 21 Mar 2018
Posty: 2
Cześć,
pytanie może się wydać głupie, ale byłabym wdzięczna jakby ktoś rozwiał wątpliwości. Zarezerwowałam dzisiaj automatycznie bilet dla innej osoby z mojego konta w Ryanair. Wyświetliło mi tę osobę jako "osoba towarzysząca". Czyli wynika z tego, że żeby ta osoba poleciała ja również musiałabym lecieć czy po prostu zaczęłam panikować i wszystko jest ok? :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1703 PostWysłany: 21 Mar 2018 21:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Maj 2013
Posty: 1361
niebieski
Po prostu zaczęłaś panikować i wszystko jest ok. Nie musisz lecieć :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1704 PostWysłany: 21 Mar 2018 21:40 

Jak coś zrozumiałeś z tego wywodu to napisz jak na rezerwacji dla 1 osoby np. Kowalski z mojego konta myRyanair Nowak na rezerwacji Kowalski jest jako osoba towarzysząca

Jak dla mnie coś pomyliła czyli ma rezerwację dla 2 osób
Góra
 PM off  
      
#1705 PostWysłany: 21 Mar 2018 22:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Maj 2013
Posty: 1361
niebieski
Na rezerwacji FR nie ma terminu "osoba towarzysząca" tylko "pasażerowie". Poza tym @AnnaAn nie napisała gdzie wyświetliło jej "osoba towarzysząca". Na pewno chodziło jej po prostu o pulpit MyRyanair w którym wszystkie osoby dla których kupowane były bilety z danego konta figurują jako "moje osoby towarzyszące" (m.in. dla ułatwienia przyszłych rezerwacji i nie wpisywania danych od nowa). W moim pulpicie MyRyanair ja mam np. dane ca. 15 osób figurujących jako "moje osoby towarzyszące".
Tak więc @gorny77 - wygląda na to, że coś jednak zrozumiałem z tego wywodu :D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
AnnaAn uważa post za pomocny.
 
      
#1706 PostWysłany: 21 Mar 2018 22:14 

Jak wyświetliło się to w momencie wpisywania osoby lecącej w trakcie rezerwacji to ok, jak w potwierdzeniu jest to osoba podróżująca to i ja przebrnąłem pozytywnie czyli faktycznie jest ok
Góra
 PM off
AnnaAn uważa post za pomocny.
 
      
#1707 PostWysłany: 21 Mar 2018 22:17 

Rejestracja: 21 Mar 2018
Posty: 2
Kurcze, nie sądziłam, że aż tak zawile opisałam moje stresy :D Po opłaceniu biletu wyskoczyła mi ta osoba z podpisem "osoba towarzysząca", teraz sprawdzając w planie podróży jest jako "pasażer", więc chyba git? Najwyżej ktoś przedłuży sobie wakacje :D Z ryanaira nigdy nie korzystałam, więc wolałam się jednak upewnić, by w razie czego nie zginąć marnie. Dzięki za odp :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1708 PostWysłany: 27 Mar 2018 15:06 

Rejestracja: 27 Mar 2018
Posty: 3
Witam mam pytanie chciałem rezerwować bilet na sobotę bristol-wwa lipiec sierpień lot ryanair jednak po tygodniu soboty na te miesiace zniknely . O teraz moje pytanie czy czekać czy rezerwować inne dni? Bo nie bardzo wiem co się dzieje .
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1709 PostWysłany: 27 Mar 2018 16:05 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11326
Loty: 480
Kilometry: 755 414
Pukicoczekajakupujjakbedzietanio
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
jaco027 lubi ten post.
 
      
#1710 PostWysłany: 27 Mar 2018 16:56 

Rejestracja: 27 Mar 2018
Posty: 3
Kashpir nie chodzi o to żeby było tanio. Chodzi o to że miesiąc temu były loty w soboty w lipcu i sierpniu a teraz ich nie ma . Nie wiem czy mam czekać aż będą bo może w wakacje nie ma w soboty.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1711 PostWysłany: 27 Mar 2018 17:02 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11326
Loty: 480
Kilometry: 755 414
Zmiany rozkładu są możliwe, aktualnie system na soboty nie pokazuje nawet lotów (czasem jest tak, że widać godziny lotów, ale nie można kupić biletów). Jak linie zwiększają liczbę połączeń, to robią szum, ale jak zmniejszają to zwykle w ciszy. Spróbuj spytać na ich darmowym czacie, czy to na stałe czy może tylko zmiana godzin lotów w soboty i za jakiś czas powrócą do systemu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1712 PostWysłany: 27 Mar 2018 17:08 

Rejestracja: 27 Mar 2018
Posty: 3
I oto chodziło dziękuję bardzo za pomoc ?


Ostatnio edytowany przez krasnal, 27 Mar 2018 17:28, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1713 PostWysłany: 27 Mar 2018 21:30 

Rejestracja: 27 Sty 2017
Posty: 11
Loty: 15
Kilometry: 24 483
Witajcie,

choć nigdy nie uważałam się za pechowca to dziś ewidentnie nim jestem ;(
Cała w skowronkach zakupiłam bilety u Ryanair z Wa-wy do Cagliari i z powrotem, dla 2 osób w cenie ok 400zł.
Podczas rezerwacji standardowo srylion okienek no i przypadkowo kliknęłam na taryfę plus. Oczywiście cena w koszyku się podwoiła. Taryfę usunęłam, w koszyku znów pojawiła się cena ok 400 zł i tyle samo widniało na podsumowaniu do płatności kartą. Jestem tego pewna, ponieważ szczególnie zwróciłam na to uwagę. Jakieś było moje zdziwienie kiedy na rezerwacji w emailu pojawiła się kwota pobrana z karty ok 800zł i taryfa plus :cry: :cry: :evil:
Mi to wygląda ewidentnie na błąd systemowy...
Połączyłam się z czatem Ryanair, nic nie mogą zrobić w tym temacie i polecili wysłać oficjalną skargę do Dublina poprzez stronkę Ryanair co też niezwłocznie uczyniłam. Mają odpowiedzieć w ciągu 30 dni, super...
Jak myślicie jakie mam szanse na pozytywne rozpatrzenie sprawy? Jest szansa, że np anulują mi całą rezerwację czy raczej tylko zmienią taryfę? Może miał ktoś już taką sytuację...
Generalnie to jestem wściekła, pierwszy raz taki zonk :evil:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1714 PostWysłany: 27 Mar 2018 23:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Cze 2013
Posty: 2078
niebieski
A nie miałaś płatności zabezpieczonej smsem płacąc kartą?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1715 PostWysłany: 28 Mar 2018 08:46 

Rejestracja: 27 Sty 2017
Posty: 11
Loty: 15
Kilometry: 24 483
Niestety płaciłam kartą t-Mobile a tam mają dopiero wprowadzić zatwierdzanie smsem ;(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1716 PostWysłany: 28 Mar 2018 09:48 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7796
złoty
@monakos Na twoim miejscu mimo wysłania skargi,próbowałabym jeszcze raz dziś na czacie ew.anulowania całości .Gwarancji nie ma,ale czasami do 24 godzin jak trafi się na kogoś pomocnego można coś ugrać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1717 PostWysłany: 28 Mar 2018 11:00 

Rejestracja: 27 Sty 2017
Posty: 11
Loty: 15
Kilometry: 24 483
@miriam próbowałam dziś ponownie i odesłali mnie na maila zapytaniaklientow@ryanair.com...
Podobno osoby obsługujące czat nie mają możliwości dokonywania tego typu zmian. Jak dopytywałam jakie mam szanse na zwrot to się dowiedziałam, że małe bo ryanair zwrotów nie uznaje..
Cóż, pozostaje mi się cieszyć, że nie policzyli mi za loty do "Honolulu". :shock:
Swoją drogą, w głowie mi się nie mieści że przewoźnik obarcza kosztami klienta za błędy systemowe i traktuje jak zwykle anulowanie lotu, a raczej brak jego możliwości :cry:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1718 PostWysłany: 28 Mar 2018 11:09 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Napisz na brytyjski ewentualnie czat
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1719 PostWysłany: 28 Mar 2018 11:36 

Rejestracja: 27 Sty 2017
Posty: 11
Loty: 15
Kilometry: 24 483
@michzak podjęłam próbę i wprost mi napisali, że Ryanair nie praktykuje zwrotów. Ona może tylko doradzić, więc odesłała mnie do działu obsługi klienta żebym złożyła oficjalną skargę. Jeśli chodzi o zmiany w rezerwacji w ciągu 24h to tyczy się to zmian dat itp. ale nie wiąże się to ze zwrotem kasy z ich strony...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1720 PostWysłany: 04 Kwi 2018 21:46 

Rejestracja: 04 Cze 2015
Posty: 2
Wykupiłam lot z przesiadką na trasie Warszawa-Ateny a potem Ateny-Santorini oraz loty powrotne na tej samej trasie, z tym, że są na dwóch osobnych numerach rezerwacji.
Chcę zmienić dane jednego z pasażerów na całej trasie. Koszt zmiany nazwiska kosztuje 552 za jedną rezerwację. Zastanawiam się, czy ryanair może uznać tą całą trasę i bez problemu zmienić imię i nazwisko za 552 złotcyh na obu rezerwacjach, czy będę musiała zapłacić dwukrotną wartość tej opłaty?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2991 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89 ... 150  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group