Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 188 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Następna
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 31 Maj 2015 12:28 

kkku napisał(a):
4 ostatnie cyfry karty jak i inne dane potrzebne do weryfikacji w Ryanair masz w mailu potwierdzającym rezerwacje , który przychodzi razem z mailem od pośrednika. Można tez się zalogować na swoją rezerwacje i sprawdzić te dane.

Ps. Polecam kontakt przez chat jest za free i można pisać po polsku.



raz coś zmieniałem przez czat Ryanair, poza danymi nr. rezerwacji, 4 ostatnich cyfr karty trzeba chyba napisać do weryfikacji podany podczas rezerwacji nr.telefonu kontaktowego (pośrednik OTA nie zmienia?), uzupełnij jakie dane trzeba podać, by w ogóle podjąć rozmowę na czacie z konsultantem (a i tak tylko w sprawach, gdzie nie wchodzą w grę żadne pieniężne dopłaty,, bo te tylko przez konsultanta telefonicznego lub formularz)
Góra
 PM off  
      
Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi
#62 PostWysłany: 31 Maj 2015 12:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Maj 2012
Posty: 423
Loty: 55
Kilometry: 72 216
niebieski
U mnie żaden pośrednik numeru telefonu nie zmieniał (mowa o grupie Edka). Jak czegoś nie wiesz na czacie to mówisz że nie pamiętasz lub ktoś ze znajomych robił rezerwacje i prosisz o inne pytanie weryfikujące. Na czacie dużo rzeczy zmieniałem w rezerwacjach poza zwrotem pieniędzy. Ale tam jest tak jak w wizzair zależy na kogo trafisz. Z doświadczenia mogę jeszcze dodać, że dużo bardziej ugodowi są konsultanci angielskojęzyczni.
Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#63 PostWysłany: 31 Maj 2015 12:49 

no właśnie, mój konsultant piszący w języku angielskim nie chciał w ogóle podjąć tematu bez podania nr. telefonu podanego podczas rezerwacji, o czym należy pamiętać wpisując te dane co się wpisało
Góra
 PM off  
      
#64 PostWysłany: 15 Lip 2015 09:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Maj 2012
Posty: 925
Zbanowany
Rozumiem, że jeśli zmienili mi o 1,5h to w zasadzie mail nie jest prośbą o zaakceptowanie tylko informacyjny bo i tak nie zwracają kasy przy zmianie do 2h?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#65 PostWysłany: 15 Lip 2015 09:34 

Kiedyś TAK, obecnie bywa RÓŻNIE (skontaktuj się w tej sprawie z Ryanair przez ich czat, bezpłatnie naświetl sprawę i a nuż, bo już akceptacje takich zwrotów przy mniejszych zmianach minut były tu podawane).
Ja wysłałem fax o zwrot przy zmianie 20 minutowej, ale musiałem przesłać skan karty pokładowej innego lotu którego godziny lotu kolidowały z przyśpieszonym lotem Ryanair ze zmianą)
ryanair-mozliwe-anulacje-zmiany-itp,1498,56620
Góra
 PM off
tabo89 uważa post za pomocny.
 
      
#66 PostWysłany: 16 Lut 2016 12:05 

Rejestracja: 16 Lut 2016
Posty: 7
Loty: 18
Kilometry: 32 076
A ja mam taką sytuację. Prawie rok temu wykupiłem dwa bilety na loty 18.03.2016 WMI - LIS i powrót 25.03.2016. Jakiś miesiąc temu dostałem maila od Ryana że godziny lotów ulegają zmianie i jeśli akceptuję to żebym kliknął link z akceptacją zmiany godzin.
Jednocześnie w mailu jest także informacja że mogę się ubiegać o zwrot kosztów bo godziny lotów się zmieniają o więcej niż dwie godziny i także stosowny do tego link.

I tu mam dwa pytania :

1. Tak naprawdę lot nie zmienia się o więcej niż dwie godziny tylko dokładnie o dwie. Czy to też akceptują czy dostałem taką informację z powodu jakiegoś błędu po ich stronie ?

2. Jako że w sumie nie pasuje mi ta data to postanowiłem spróbować ubiegać się o zwrot kosztów. W formularzu o zwrot trzeba było wybrać z listy powód dlaczego chcę refundacji. Do wyboru były 3 opcje. Zmiana lotniska ; drugiej nie pamiętam ; a odnośnie zmian godzin była opcja " zmiana godzin lotów o więcej niż 3 godziny "
Czy ktoś się z tym spotkał ? Jest szansa że zwrócą kasę ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#67 PostWysłany: 08 Mar 2016 18:45 

Rejestracja: 15 Mar 2015
Posty: 79
Witam

A ja mam taki problem, zmienili mi godziny lotu o prawie 12 godzin na trasie Bruksela-Wenecja. Najgorsze jest to, że był to lot łączony i tego samego dnia miałem połączenie Warszawa-Bruksela i potem do Wenecji (dokładnie Treviso). W godzinach lotu, które mi zaproponowali będę jeszcze w Warszawie. Czy mogę się domagać zwrotu za obie bilety? Ewentualnie czy zamienią mi np. na inny lot, np. bezpośrednio Warszawa-Bologna?
I proszę o info czy tylko można dzwonić do nich w tej sprawie czy też dość sprawnie komunikują się przez jakiś formularz, ewentualnie o jakimś czacie pisaliście, prosiłbym o linka, bo nie mogę namierzyć!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#68 PostWysłany: 08 Mar 2016 18:49 

https://www.ryanair.com/pl/pl/Przydatne ... -z-Ryanair

Jak oba loty łączone są Ryanair, znajdź jakieś inne połączenie, by dotrzeć do lotniska docelowego lub w pobliżu i zmieniaj na czacie z linku wyżej
Jak pierwszy człon jest np. Wizzair to tylko zwrot pieniędzy jedynie za bilet Ryanair i zmiany we własnym zakresie
Góra
 PM off
becareful lubi ten post.
becareful uważa post za pomocny.
 
      
#69 PostWysłany: 09 Mar 2016 12:06 

Rejestracja: 15 Mar 2015
Posty: 79
Anonymous napisał(a):
https://www.ryanair.com/pl/pl/Przydatne-informacje/centrum-pomocy/Czesto-zadawane-pytania/Kontakt/Czat-na-zywo-z-Ryanair

Jak oba loty łączone są Ryanair, znajdź jakieś inne połączenie, by dotrzeć do lotniska docelowego lub w pobliżu i zmieniaj na czacie z linku wyżej
Jak pierwszy człon jest np. Wizzair to tylko zwrot pieniędzy jedynie za bilet Ryanair i zmiany we własnym zakresie


Dzięki, udało się, miło, szybko i sympatycznie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#70 PostWysłany: 26 Lip 2016 09:34 

Rejestracja: 09 Mar 2012
Posty: 986
niebieski
9 listopada chciałem lecieć Ryanairem z SXF do MAD, jednak Ryanair skasował poranny lot i przeniósł moją rezerwację na lot wieczorny (z tego co widzę brak porannych lotów we wt/śr ale tylko i wyłącznie w listopadzie-dziwne). Nie dostałem żadnego e-maila ale w zarządzaniu rezerwacją na stronie Ryanair mam wylot 20:25 i przylot 23:35, co mi się nie uśmiecha za bardzo. Jakie są szanse że mi przebookują na inne połączenie, ale uwaga np. z przesiadką np. SXF(06:50)-(08:20)BUD(10:30)-MAD(13:55)? takie a nie inne połączenie bo wylotu 08.11 nie chcę a inne loty 09.11 przylatują na wieczór. Nie chcę zwrotu bo lot kosztował tylko 9,99E i do tego płaciłem voucherem poza tym opłaciłem już hotel :D
Albo czy są chociaż szanse, że przebukują mi np. powrót o 1 dzień do przodu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#71 PostWysłany: 26 Lip 2016 09:44 

Na zamianę lotu bezpośredniego na dwa inne loty z przesiadką nie ma szans, taka sytuacja jest mozliwa tylko w sytuacji awaryjnej tj. w dniu wylotu na lotnisku dowiadujesz się np. o strajku kontrolerów lotu itd itp
Masz czat Ryanair darmowy zresztą , myślę, że to przesunięcie całości o jeden dzień wchodzi w rachubę jak na jednej rezerwacji czyli RT
https://www.ryanair.com/pl/pl/Przydatne ... -z-Ryanair
Góra
 PM off
chris0o uważa post za pomocny.
 
      
#72 PostWysłany: 26 Lip 2016 09:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lip 2014
Posty: 139
Raczej nic z tego nie będzie. Poinformowali Cię grubo ponad miesiąc przed wylotem, więc wydaje mi się, że nic z tym nie zrobią. Jeśli chcesz lot z przesiadką, to oddadzą Ci 9,99 EUR i powiedzą, żebyś sam sobie zarezerował trasę: SXF - BUD - MAD.
Góra
 Profil Relacje PM off
chris0o uważa post za pomocny.
 
      
#73 PostWysłany: 26 Lip 2016 09:48 

Rejestracja: 09 Mar 2012
Posty: 986
niebieski
OK, no to pozostaje walka na czacie, może chociaż przesuną mi o dzień do tyłu ten wylot.... Chociaż musiałbym chyba z tego co widzę liczyć na cud.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#74 PostWysłany: 26 Lip 2016 09:54 

Zaden cud, tylko grzecznie opisanie w czym problem tj. przesunęli ci wylot o kilkanaście godzin, a masz np. pilne spotkanie w południe np. w sprawie studiów w ramach wymiany Erasmus itd itp (inwencja i grzeczność, czyli siła argumentów, cena nie ma tu nic do znaczenia, bo oni anulowali lot i będą starali się pomóc)
Góra
 PM off
chris0o lubi ten post.
 
      
#75 PostWysłany: 26 Lip 2016 09:59 

Rejestracja: 09 Mar 2012
Posty: 986
niebieski
A gdzie najlepiej napisać? Polski czat będzie tu dobry? Ostatnio opisałem problem z voucherem (zostały środki a pani powiedziała, że kupon "zużyty", e-mail do ryanair i po 2h miałem nowy voucher z resztą środków) i delikatnie mówiąc nie pykło.

Jakby tak przenieśli na 08.11 WRO-MAD to byłoby marzenie, ale na to raczej nie ma co liczyć :D Ale jak przeniosą na 08.11 SXF-MAD to też będzie super, popróbujemy na ile są "customer friendly" :P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#76 PostWysłany: 26 Lip 2016 10:08 

przygotuj sobie daty Wrocław - Madryt - Wrocław, jak nie to Berlin - Madryt - Berlin i próbuj na POLSKIM czacie
Jak nie to zrezygnuj, spróbuj popołudniu, jutro, za kilka dni do listopada daleko

Ja uważam, że się uda, z powodu anulowania lotu zmiana nie wymaga dopłaty, a vouchery to inna bajka
Góra
 PM off
chris0o uważa post za pomocny.
 
      
#77 PostWysłany: 26 Lip 2016 10:11 

Rejestracja: 09 Mar 2012
Posty: 986
niebieski
Zaproponowałbym tak jak mówisz, gdyby nie to że to nie była rezerwacja RT. Więc mam SXF-MAD + MAD-SXF na osobnych rezerwacjach, więc po tym wnioskuję że największe szanse miałbym na 08.11 SXF-MAD, co też nie byłoby tragiczną opcją, choć przyloty o 23:35 nie są niczym fajnym...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#78 PostWysłany: 26 Lip 2016 10:24 

chris0o napisał(a):
Zaproponowałbym tak jak mówisz, gdyby nie to że to nie była rezerwacja RT. Więc mam SXF-MAD + MAD-SXF na osobnych rezerwacjach, więc po tym wnioskuję że największe szanse miałbym na 08.11 SXF-MAD, co też nie byłoby tragiczną opcją, choć przyloty o 23:35 nie są niczym fajnym...


Przygotuj sobie w open office czy na wordzie treść o co prosisz i po nawiązaniu połączenia wklej treść (z powodu ceny biletu 9,99 euro masz skrupuły ZUPEŁNIE niepotrzebnie)
- najpierw poproś podając w treści oba numery rezerwacji FR i że anulowano lot poranny 09.11 o zmianę obu lotów na inne podane przez ciebie terminy Wrocłąw - Madryt - Wrocław lub jak nie Berlin Madryt Berlin, gdyż jak pisałem wcześniej musisz koniecznie 9 w południe być w Madrycie
- jak nie poproś by anulowany lot Berlin - Madryt 9.11 zmienili na 08.11 Wrocław - Madryt, wrócisz jak miałeś do Berlina

reszta post wcześniej i zacznij działać, a nie wymyślać coraz to nowe problemy bez nawiązania kontaktu z czatem
Góra
 PM off
2 ludzi lubi ten post.
chris0o uważa post za pomocny.
 
      
#79 PostWysłany: 27 Lip 2016 09:30 

Rejestracja: 09 Mar 2012
Posty: 986
niebieski
Pierwszy kontakt z czatem Ryanair, kilka minut i mogłem zmienić na dzień wcześniej m.in. SXF-MAD, WRO-MAD, KRK-MAD, wybrałem najbardziej odpowiadający mi wariant czyli WRO-MAD i super :) Wielki plus dla Ryanair i dzięki gorny77 za wskazówki.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#80 PostWysłany: 27 Lip 2016 11:07 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6220
Loty: 474
Kilometry: 1 003 128
Loty z SxF do Bratyslawy przesuniete o dwa dni, powrot tez. Live chat i zmiana destynacji na Bukareszt w pierwotnym terminie bez doplaty mimio, ze roznica w cenie wedlug dzisiejszych cen to jakies 5euro w kazda strone. Live czat polskojezyczny. Chyba naprawde robi sie always get better z tym Ryanem
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 188 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: reik oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group