Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Wikipost
Sposoby kontaktu z Ryanair:

1) Chat https://www.ryanair.com/pl/pl/lp/chat
Pon.–pt. 7:00–21:00 CET
Sob. 9:00–18:00 CET
Niedz. 10:00–18:00 CET

2) Telefon +48 221522000 - opłata za polaczenie według stawek lokalnych
Pon.–pt. 09:00–19:00 CET
Sob. 09:00–18:00 CET
Niedz. 10:00–18:00 CET

[ 1247 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 63  Następna
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 09 Gru 2012 12:07 

niebieski
FelipoF1 napisał(a):
Czy obecnie w Rayanair nie da ominąć się opłaty administracyjnej? nie mogę nigdzie znaleźć info na ten temat....
z góry dziękuję.

viewtopic.php?f=181&t=21578&hilit=op%C5%82ata+administracyjna
viewtopic.php?f=11&t=21874&hilit=op%C5%82ata+administracyjna
 Relacje PM off  

#62 PostWysłany: 09 Gru 2012 12:31 

No wielkie dzięki. Przeczytałem i trudno się mówi.
Proszę powiedzcie mi tylko bo chcę dzisiaj kupić bilety Wrocław-Alicante-Wrocław ok. 1200 zł za 3 osoby
Gzie kupować na esky.pl czy bezpośrednio na ryanair , gdzie zapłacę troszkę taniej?
Z esky już kupowałem bilety to wiem o co chodzi. Ale nie wiem dlaczego np. na stronie ryana podczas rezerwacji wyświetla się takie drogie ubezpieczenie podróżne, prawie 200 zł za 3 pasażerów.
I jeszcze jedno pytanie, czy po doliczeniu opłaty za bagaż rejestrowany + opłata za kartę i dajmy na to nie wybierając ubezpieczenia to na jest już ostateczny koszt biletów?

W okienku podsumowującym wybrany lot pisze, że w tym jest już opłata administracyjna a na dole pod opłatą za cały lot jest jeszczee info "Opłaty opcjonalne, takie jak opłata administracyjna oraz za bagaż rejestrowany, nie są uwzględnione"

Nie ogarniam tego

Ostatnio edytowany przez FelipoF1, 09 Gru 2012 12:39, edytowano w sumie 1 raz
 Relacje PM off  

#63 PostWysłany: 09 Gru 2012 12:36 

niebieski
taniej jest na stronie przewoźnika. najlepiej zapłać za wszystko kartą z Alior Synca - wtedy obowiązuje 5% cashback.
 Relacje PM off  

#64 PostWysłany: 09 Gru 2012 12:50 

Może inaczej:
Załącznik:
foto.jpg

Właśnie togo nie rozumiem, dlaczego w górnym okienku pokazuje, że jest już opłata admin. i na dole jest info że nie jest ona jeszcze uwzględniona
proszę o pomoc

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
 Relacje PM off  

#65 PostWysłany: 09 Gru 2012 12:53 

FelipoF1 napisał(a):
Może inaczej:
Załącznik:
foto.jpg

Właśnie togo nie rozumiem, dlaczego w górnym okienku pokazuje, że jest już opłata admin. i na dole jest info że nie jest ona jeszcze uwzględniona
proszę o pomoc

Jak będziesz płącił kredytówką to doliczą 2%. Jak debetówką - to wszystko.

A ubezpieczenie - ktoś kiedyś powiedział, że turysta, szczegółnie lotniczy, to najłatwiejsza na świecie istota do wydojenia. Ubezpieczenia popatrz w bankach czy w pierwszej lepszej agencji. Ja mam ISICa za 120 zł rocznie. Raz korzystałem z ubezpieczenia i wszystko ok.
 Relacje PM off  

#66 PostWysłany: 09 Gru 2012 12:54 
Awatar użytkownika

niebieski
FelipoF1 napisał(a):
Może inaczej:
Załącznik:
foto.jpg

proszę o pomoc

bo jeszcze 2 tyg temu nie była uwzględniona. Ryanair dokonał zmian "na szybko" i teraz ma niezły burdel w systemie - potrafi np. pokazać cenę 81 zł, a po kliknięciu okazuje się, że bilet kosztuje 15 zł. To samo pokazałeś na screenie - opłata doliczana jest już tutaj (wcześniej była dwa kroki dalej), ale napisu nie zmienili ;)

I tak jak pisano wcześniej - najtaniej jest na stronie ryanaira płacąc z alior sync (5% mniej). Tyle, co pokazujesz na "screenie", tyle zapłacisz na stronie ryanaira, o ile nie zaplacisz karta kredytowa. Ani grosza więcej.
 Relacje PM off  

#67 PostWysłany: 09 Gru 2012 13:00 

niebieski
najprościej będzie jak sam spróbujesz przeprowadzić taki zakup
po wybraniu :trasy, dat, bagażu, braku ubezpieczenia, nie otrzymywania smsów itd. wpiszesz jakiekolwiek dane i przejdziesz do strony płatności i zobaczysz kategorię "cena łącznie"
 Relacje PM off  

#68 PostWysłany: 09 Gru 2012 13:03 

ok oto mi chodziło, serdeczne dzięki.
A czy reszta spraw z odprawą online to już tak jak na esky się robi? tzn muszę się przed wylotem odprawić?

sorry ale człowiek codziennie nie lata tylko drugi raz dopiero :-)
 Relacje PM off  

#69 PostWysłany: 09 Gru 2012 13:57 

Ok bilety kupione.
Zapłaciłem 1327.22 zł (na esky te same opcje to by było 1600 zł) - KASĘ Z KONTA ŚCIĄGNELI DZIADY.
Przyszedł email potwierdzający, więc jak na razie jestem spokojny :) Mam nadzieję, że to wystarczy.
Dzięki za wszelką pomoc. Dobrze że jesteście!
 Relacje PM off  

#70 PostWysłany: 09 Gru 2012 22:18 

Zbanowany
Ryan zmienil mi godzine powrotu o ponad 3 godziny, co mi sie nie usmiecha bo troche skraca moj pobyt. Czy w zwiazku z tym moge gratisowo zmienic daty lotow?
 Relacje PM off  

#71 PostWysłany: 10 Gru 2012 00:09 

Komornik napisał(a):
Ryan zmienil mi godzine powrotu o ponad 3 godziny, co mi sie nie usmiecha bo troche skraca moj pobyt. Czy w zwiazku z tym moge gratisowo zmienic daty lotow?

Jesli do lotu zostalo wiecej niz 14 dni to nic Ci oficjalnie nie przysługuje.
Na infolini natomiast jesli trafisz na kogos sensownego to zmieni Ci bezplatnie na inna date ten lot, ale tu reguly nie ma - jest to dobra wola i dotychczas trzeba bylo dobrze trafic na osobe po drugiej stronie.

Przyjazna wyszukiwarka tanich lotów SamolotemTaniej.pl
Dyskusja na forum o wyszukiwarce tutaj
 Relacje PM off  

#72 PostWysłany: 10 Gru 2012 22:01 

Witam, to pierwszy raz kiedy rezerwuję bilety w Ryanairze, i widziałam w instrukcji krok po kroku, że przy opcji ubezpieczenia podróżnego jest tam możliwa opcja "nie jest wymagane" natomiast kiedy ja próbuję dokonać rezerwacji taka opcja w ogóle mi się nie pojawia i system od razu dolicza ubezpieczenie do rachunku. Czy o czymś nie wiem albo jest jakaś awaria? Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź, ponieważ nie mam już pojęcia co robić.
 Relacje PM off  

#73 PostWysłany: 10 Gru 2012 22:41 
Awatar użytkownika

niebieski
Opcja powinna być dostępna na samym dole rozwijanej listy, pod nazwami wszystkich krajów(co by nie było zbyt łatwo ze znalezieniem:), u mnie wszystko jest normalnie, także podejrzewam, że u Ciebie również powinno być.
 Relacje PM off  

#74 PostWysłany: 10 Gru 2012 22:48 
Awatar użytkownika

Antoinette napisał(a):
Witam, to pierwszy raz kiedy rezerwuję bilety w Ryanairze, i widziałam w instrukcji krok po kroku, że przy opcji ubezpieczenia podróżnego jest tam możliwa opcja "nie jest wymagane" natomiast kiedy ja próbuję dokonać rezerwacji taka opcja w ogóle mi się nie pojawia i system od razu dolicza ubezpieczenie do rachunku. Czy o czymś nie wiem albo jest jakaś awaria? Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź, ponieważ nie mam już pojęcia co robić.

Image

#75 PostWysłany: 12 Gru 2012 10:42 

witam,

mam pytanie odnosnie wynajecia auta poprzez
Kod:
http://www.hertz4ryanair.com/default.aspx
czy to rowniez dziala jak nie lece liniami Ryanair?
Przy bookowaniu autka - jest pole na podanie nr lotu ryanair ale nie jest to niezbedne

z gory dzieki za pomoc.
 Relacje PM off  

#76 PostWysłany: 10 Sty 2013 19:59 
Awatar użytkownika

Mam pytanie. Jeśli w tym momencie na stronie Ryanaair cena lotu modlin-budapeszt jest 15zł to ile zapłacę płacąc prepaidem ?

#77 PostWysłany: 10 Sty 2013 20:02 
Awatar użytkownika

15zł
 Relacje PM off  

#78 PostWysłany: 10 Sty 2013 20:12 
Awatar użytkownika

dziękuję. Każdą inną kartą cena wzrasta tak jak było wcześniej o 6€ prowizji, tak ?

#79 PostWysłany: 10 Sty 2013 20:25 
Awatar użytkownika

http://fly4free.pl/forum/viewtopic.php? ... &start=110

Za kartę kredytowa/debetową pobierana jest opłata w wysokości 2% ceny biletu.
 Relacje PM off  

#80 PostWysłany: 10 Sty 2013 21:24 

niebieski
Jakie sa ceny za nadawany bagaz jesli zdecyduje sie na niego dopiero na lotnisku ? Bo normalnie przy bookowaniu biletu to jest cos kolo 100 pln za sztuke ?
 Relacje PM off  

[ 1247 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 63  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości