Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Wikipost
Sposoby kontaktu z Ryanair:

1) Chat https://www.ryanair.com/pl/pl/lp/chat
Pon.–pt. 7:00–21:00 CET
Sob. 9:00–18:00 CET
Niedz. 10:00–18:00 CET

2) Telefon +48 221522000 - opłata za polaczenie według stawek lokalnych
Pon.–pt. 09:00–19:00 CET
Sob. 09:00–18:00 CET
Niedz. 10:00–18:00 CET

[ 1231 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 62  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 11 Paź 2012 11:44 
Awatar użytkownika

niebieski
To naprawde nie jest zaden manewr. Masz oplacony bilet, jesli lecisz to ok, jak nie lecisz nikt za toba plakac nie bedzie. Kazdy odcinek lotu tanimi liniami jest traktowany jak osobna rezerwacja, wiec nie ma mozliwosci zadnych problemow.

#22 PostWysłany: 14 Paź 2012 18:41 

Witam, wszystkich
Wczoraj wróciłem z Paryża, na dworcu GARE NORD zaczepiła mnie para starszych wiekiem osób z zapytaniem czy ten pociąg jedzie do Beauvais. Po krótkiej konwersacji chcieli się upewnić czy napewno jadą na lotnisko i pokazali mi swój bilet lotniczy. Był to bilet ryanaira na trasie madryt - colombia.
Dziś sprawdzałem na ich stronie i nie ma takiego połączenia.
Czy ktoś może wie jak to możliwe ?
 Relacje PM off  

#23 PostWysłany: 14 Paź 2012 19:45 
Awatar użytkownika

Loty: 187
Kilometry: 302 324
Zbanowany
przybyli z przyszłości :D bo nie ma takiego połączenia :D

#24 PostWysłany: 14 Paź 2012 19:57 

Zbanowany
wow, szkoda, ze nie z WMI... i loty do Kolumbii za 1zl. To by bylo to!
 Relacje PM off  

#25 PostWysłany: 14 Paź 2012 20:42 
Awatar użytkownika

srebrny
stawiam, że ktoś sprzedał emerytom z kolumbii lewy bilet - oszustwa dokonano przy użyciu porgamu foxit pdf editor
 Relacje PM off  

#26 PostWysłany: 15 Paź 2012 10:38 

No na prawdę byłem w szoku, żałuje że nie zapytałem skąd mają ten bilet, ale dwa razy pytałem czy napewno leca do kolumbi, to mówili że tak, najpierw do MAdrytu i tam przesiadka i 10 godzi mają do kolumbii, i że ciężko w takich samolotach wytrzymać tyle godzin ale ważne że tanio kupili bilet, dziwne rzeczy
 Relacje PM off  

#27 PostWysłany: 15 Paź 2012 11:40 

Loty: 58
Kilometry: 98 553
A czy to nie był przypadkiem bilet sprzedany przez pośrednika na którym pierwszy lot BVA - MAD był realizowany przez Ryanair, a drugi odcinek lotu MAD - Kolumbia przez innego?
Agencje często wystawiają potwierdzenia lotów kombinowanych na jednej kartce, wyszczególniając kolejne odcinki lotu.
 Relacje PM off  

#28 PostWysłany: 15 Paź 2012 12:29 

Loty: 31
Kilometry: 89 760
niebieski
Madryt - Colombia i jechali na Beauvais?

Cool story bro :D :
 Relacje PM off  

#29 PostWysłany: 15 Paź 2012 12:39 

Loty: 204
Kilometry: 436 498
Ekhm... No ale co tam było napisane, Kolumbia? Cali, Medellin, Bogota? Biedni ludzie :(

#30 PostWysłany: 15 Paź 2012 13:33 

To wszystko możliwe że sprzedawca drukował to na jednej karcie, opowiadali mi że przylecieli do Madrytu pod koniec września liniami EasyJet tydzień byli w Hiszpani potem polecieli do Francji na BVA. W paryżu spędzili tydzień i wracali, spotkaliśmy się na dworcu GARE NORD i babcia pokazała mi bilet i szybko spojrzałem to wylot był BVA a docelowo Colombia, napewno lecieli do Madrytu bo widziałem ich w kolejce do tej odpawy. Co lepsze mieli tylko 2 podręczne bagaże bo powiedzieli że chcieli jak najtaniej lecieć. Niezła zagadka
 Relacje PM off  

#31 PostWysłany: 22 Paź 2012 21:46 

Cześć,

kupiłem lot w Ryanie, ktorego wylot ma byc w piatek a powrot w sobote. Problem w tym, ze walnąłem się, bo wylot miał być w sobotę rano. Dokupiłem więc lot w 1 stronę rano w sobotę.

I teraz pytanie - jeśli zrobię web check in na lot DO w piątek i POWRÓT w niedzielę (są na 1 bilecie), a polecę w sobotę (osobny bilet), czy będę mógł nadal wrócić w niedzielę? Czy też drugi odcinek zostanie wykasowany tak jak jest PLL LOT?

Będę wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiam.
 Relacje PM off  

#32 PostWysłany: 22 Paź 2012 21:51 
Awatar użytkownika

srebrny
W tanich liniach nie ma takich zasad. Można opuszczać dowolne odcinki rezerwacji.

Z pozdrowieniami!
 Relacje PM off  

#33 PostWysłany: 22 Paź 2012 21:59 

Dzięki wielkie. Latałem już wiele razy Ryanem, ale nigdy się jeszcze nie walnąłem w datach ;)
 Relacje PM off  

#34 PostWysłany: 24 Paź 2012 07:02 

Cześć,
Mam pytanie dotyczące biletów w Ryanair.
Czy jezeli mam kupiony bilet w dwie strony, a chcę wykorzystać go tylko jeśli chodzi o powrót to czy jest to możliwe?
Czy to że nie wykorzystam pierwszego odcinka lotu sprawia, że kasuje mi się powrót?

Z góry dziękuję bardzo za wszystkie odpowiedzi!

#35 PostWysłany: 24 Paź 2012 07:04 

Loty: 41
Kilometry: 48 991
niebieski
Oczywiście że jest to możliwe , nie będzie z tym żadnego problemu.

#36 PostWysłany: 24 Paź 2012 07:16 

a odprawę na ten niewykorzystany odcinek zrobić czy też nie?

#37 PostWysłany: 24 Paź 2012 08:04 

Martinelli napisał(a):
a odprawę na ten niewykorzystany odcinek zrobić czy też nie?

Ja staram się robić. W razie odwolalnia lotu lub opoznienia wylotu wciaz przysluguje Ci prawo do odszkodowania min. 250EUR/każdy bilet.

Przyjazna wyszukiwarka tanich lotów SamolotemTaniej.pl
Dyskusja na forum o wyszukiwarce tutaj
 Relacje PM off  

#38 PostWysłany: 24 Paź 2012 22:12 
Awatar użytkownika

Loty: 55
Kilometry: 72 216
apacino napisał(a):
kkku kiedy lecisz? Daj znać czy nie było problemu. Też zastanawialiśmy się nad takim "manewrem".

ja 2 czesc lotu chce wykozystac 23 listpada a pierwszy odcinek mam 18 :)

A jak wyglada sprawa tego typu ze na lotnisku A odprawiam sie na 2 wyloty tego samego dnia z ryana do 2 roznych lotnisk w polsce ( poprostu nie mam pewnosci czy zdarze na przesiadkę i na wszelki wypadek dokupiłem drugi promocyjny bilet na godziny wieczorne do innego lotniska tez w pl)
czy na check-in nie bedzie jaj :) ????
 Relacje PM off  

#39 PostWysłany: 24 Paź 2012 22:28 
Awatar użytkownika

Loty: 44
Kilometry: 57 793
srebrny
w lowcostach nie ma czegoś takiego jak "drugi odcinek rezerwacji" ;)

#40 PostWysłany: 25 Paź 2012 15:09 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Loty: 1
Kilometry: 539
Info prasowe z marketingową dawką superowości Ryanaira:

TANIE BILETY RYANAIRA DOSTĘPNE JUŻ NA SYSTEM ANDROID

APLIKACJA W KTÓREJ MOŻNA ZNALEŹĆ INFORMACJE O LOTACH I DOKONAĆ REZERWACJI DOSTĘPNA JEST JUŻ NA ANDROID ZALEDWIE ZA €3

Ryanair, jedyna w Europie prawdziwie nisko-kosztowa linia lotnicza, ogłosiła dziś (25 października) że od teraz pasażerowie mogą jeszcze łatwiej kupić tanie bilety, wystarczy, że skorzystają z nowej aplikacji na Android dostępnej na Play Store już za €3.

Nowa aplikacja Ryanaira dostępna na Android umożliwia pasażerom dostęp do najtańszych biletów, dokonanie rezerwacji (także priority boardingu i wykupienie bagażu rejestrowanego), sprawdzenie rozkładu lotów, sprawdzenie dokonanych wcześniej rezerwacji oraz dodanie do istniejących rezerwacji usług opcjonalnych m.in. priority boardingu czy bagażu rejestrowanego. Pasażerowie mogą także na bieżąco śledzić informacje dot. nowych połączeń i wyprzedaży tak by korzystać z najlepszych ofert.

Aplikacja Ryanaira, posiada następujące funkcjonalności:

· Informacje o cenach na 1500 trasach Ryanaira

· Bezpośrednie rezerwowanie lotów

· Dostęp do istniejących rezerwacji (priority boarding i bagaż rejestrowany)

· Dostęp do rozkładu lotów

· Dostęp do najnowszych informacji Ryanaira o wyprzedażach, promocjach i nowych trasach

· Rezerwacja samochodu z Hertz

Android app której wersja jest także dostępna na iPhona / iPada app, okazała się niezwykle popularna wśród pasażerów, jest jedną najczęściej ściąganych z iTunes.

Stephen McNamara z Ryanaira powiedział:

Ryanair z radością uruchamia najnowszą funkcjonalność dla naszych pasażerów dostępną na Android, umożliwiającą rezerwacje, zarządzanie rezerwacjami i korzystanie z najnowszych promocji bezpośrednio ze smartfonów z systemem Android oraz na tabletach.

Pasażerowie mogą teraz rezerwować loty korzystając tylko z telefonu, w dzień i w nocy, mając pewność, że nie przegapią najtańszych biletów. Nasza nowa aplikacja dostępna jest już dzisiaj w Play Store za €3.”

Nasza aplikacja iPhone / iPad , która została uruchomiona we wrześniu, okazała się wielkim hitem dla pasażerów i jesteśmy pewni ze użytkownicy którzy korzystaja z systemu Android będą równie zadowoleni z naszej nowej wersji dostępnej już w systememie Android
 Relacje PM off  

[ 1231 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 62  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot], Pablos oraz 5 gości