Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Sposoby kontaktu z Ryanair:

1) Chat https://www.ryanair.com/pl/pl/lp/chat
Pon.–pt. 7:00–21:00 CET
Sob. 9:00–18:00 CET
Niedz. 10:00–18:00 CET

2) Telefon +48 221522000 - opłata za polaczenie według stawek lokalnych
Pon.–pt. 09:00–19:00 CET
Sob. 09:00–18:00 CET
Niedz. 10:00–18:00 CET


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1540 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 77  Następna
Autor Wiadomość
#201 PostWysłany: 15 Maj 2017 11:16 

katka256 napisał(a):
Odprawiałam się dziś na lot Wrocław-Warszawa, na piątek
2 miejsca wykupione, bo z dzieckiem (mamy rząd 21)
2 to losowo bo mąż i starsza córka i rzucili ich osobno, jedno ma rząd 10 a drugie 28


Kontakt przez CZAT Ryanair:
- w pierwszej opcji z powodu wykupienia 2 miejsc poproś o darmową zmianę od męża i córki na miejsca obok was w obojętnie jakim wariancie
- jak się nie zgodzą i nie zamierzasz wykupywać już tych 2 miejsc poproś o anulowanie odprawy dla męża i córy, odprawisz ich ponownie np. wieczorem, w nocy czy jutro rano
Góra
 PM off  
      
Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN
Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto
#202 PostWysłany: 15 Maj 2017 11:42 

Rejestracja: 05 Mar 2017
Posty: 1359
srebrny
Pisałam na czat, zaproponowali anulowanie i wykupienie miejsc. Gdy zapytałam, czy jeśli nie wykupię, anulują, zrobię powtórnie, jest szansa na to żeby chociaż starsza siedziała też w tylnej części- czat odpowiedział, że zostaną przydzielone te same.
_________________
Wszak istnieje coś takiego jak zarażenie podróżą i jest to rodzaj choroby w gruncie rzeczy nieuleczalnej
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#203 PostWysłany: 15 Maj 2017 11:48 

Niech anulują i spróbuj później ich odprawić według wskazówek j/w np. "aż do skutku"

Nie spróbujesz to się nie dowiesz czy np. nie "piszą bzdur", ostatecznie ładnie poprosisz na pokładzie, takich jak wy będzie sporo
Góra
 PM off  
      
#204 PostWysłany: 15 Maj 2017 11:50 

Rejestracja: 05 Mar 2017
Posty: 1359
srebrny
ostatecznie to tylko lot krajowy, 40 min ok zatem nie będę robić afery jak się nie uda, ale oczywiście spróbuję jak radzisz. Dam znać.
_________________
Wszak istnieje coś takiego jak zarażenie podróżą i jest to rodzaj choroby w gruncie rzeczy nieuleczalnej
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#205 PostWysłany: 15 Maj 2017 11:54 

Rejestracja: 10 Kwi 2014
Posty: 392
Loty: 123
Kilometry: 291 994
niebieski
No to widzę że nie jestem sam :lol: i nie był przypadek :evil: Chyba jednak wprowadzili politykę która ma mocno zmobilizować do płatnego wyboru miejsc :evil: Najlepsze jest to że dzisiaj znowu odprawiłem się na lot powrotny,najwcześniej jak to możliwe i znowu dwa miejsca w zupełnie innych rzędach! Zwykłe sk......o! Na czacie prośba o zmianę odmowna,prośba o anulację odprawy-odmowna :evil: Pytania dlaczego od niedawna system celowo rozdziela miejsca mimo jednej rezerwacji? Standardowa regułka że trzeba pamiętać że to jest opcja darmowa i system nie gwarantuje miejsc obok siebie :evil: Na moje wątpliwości, uwagi że do tej pory mimo wielu lotów zawsze system przydzielał miejsca obok usłyszałem że widocznie do tej pory miałem szczęście :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#206 PostWysłany: 15 Maj 2017 11:57 

Szczerze: współczuję co teraz przez kilka dni będą podróżować liniami Ryanair

Armagedon na pokładach jak nic, o ile personel FR na lotniskach tego nie uporządkuje
Góra
 PM off  
      
#207 PostWysłany: 15 Maj 2017 12:08 

Rejestracja: 05 Mar 2017
Posty: 1359
srebrny
mi odpisali, że po anulowaniu, system przydzieli dokładnie te same miejsca. Nie chce mi się już bawić, może gdyby to miał być dłuższy lot
Aha, te dwa miejsca pojedyncze to rząd B
no trudno
_________________
Wszak istnieje coś takiego jak zarażenie podróżą i jest to rodzaj choroby w gruncie rzeczy nieuleczalnej
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#208 PostWysłany: 17 Maj 2017 17:29 

Rejestracja: 22 Cze 2016
Posty: 290
niebieski
A ja na caly system patrze tak:
Kupilem bilety ok 6 miesiecy temu gdzie nie bylo mowy o tej zmianie polityki "losowania miejsc". Po kupnie biletu Ryanair zmienia reguły, moim zdaniem takie cos powinno obowiązywać osoby które kupily bilety po wprowadzeniu zmian a nie dzialac wstecz. Czy to sie nie nadaje do UOKIK-u?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
gona31 lubi ten post.
 
      
#209 PostWysłany: 17 Maj 2017 21:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2012
Posty: 1049
Loty: 271
Kilometry: 540 311
niebieski
A przy kupowaniu biletów miałeś wyraźny komunikat, że osoby z jednej rezerwacji będą siedzieć razem? Chyba nie...
_________________
Relacje na forum: Izrael | Tajlandia | Korea Południowa | Grecja | Portugalia | Teneryfa i Gran Canaria | Palau
Zapraszam na bloga: olus blog
Góra
 Profil Relacje PM off
Stefan Musiał lubi ten post.
 
      
#210 PostWysłany: 18 Maj 2017 10:11 

Rejestracja: 05 Mar 2017
Posty: 1359
srebrny
Dzisiaj odprawiałam się na lot powrotny czyli Warszawa- Wrocław, lot w niedzielę
i wygląda tak:
młodsza córka i ja wykupione (bo trzeba z dzieckiem ;/) 21 AB
mąż 16 E
starsza córka 02 E
_________________
Wszak istnieje coś takiego jak zarażenie podróżą i jest to rodzaj choroby w gruncie rzeczy nieuleczalnej
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#211 PostWysłany: 18 Maj 2017 10:46 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3562
złoty
Jak wprowadzali płatne miejsca za rezerwację dla rodzin, to pochwał dla przewoźnika nie brakowało. Hejt na głównej lał się wiadrami. Już wtedy wydawało mi się to naciąganiem, bo można było ten problem rozwiązać systemowo. Teraz jak dotknęło wszystkich, to podniosło się larum. Widać opłaty za rodziny okazało się na tyle opłacalne, że uznali że reszta też pewnie chętnie dopłaci. Syf zrobili straszny. Zupełnie tego ruchu nie rozumiem, bo zmiany miały być pro pasażerskie, dodatkowy mały bagaż, mniej kontroli podręcznego. Mieli zerwać z opinią opresyjnej linii, a teraz taki strzał wizerunkowy w stopę. :roll:
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#212 PostWysłany: 18 Maj 2017 13:46 

Rejestracja: 13 Lis 2012
Posty: 26
Loty: 21
Kilometry: 18 041
Odprawa dziś: ja z niemowlęciem dostałem 7c, żona 33c. Najpierw znikały B i E, potem C.
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#213 PostWysłany: 18 Maj 2017 13:58 

Rejestracja: 03 Kwi 2017
Posty: 32
greg1291 napisał(a):
Jak wprowadzali płatne miejsca za rezerwację dla rodzin, to pochwał dla przewoźnika nie brakowało. Hejt na głównej lał się wiadrami. Już wtedy wydawało mi się to naciąganiem, bo można było ten problem rozwiązać systemowo. Teraz jak dotknęło wszystkich, to podniosło się larum. Widać opłaty za rodziny okazało się na tyle opłacalne, że uznali że reszta też pewnie chętnie dopłaci. Syf zrobili straszny. Zupełnie tego ruchu nie rozumiem, bo zmiany miały być pro pasażerskie, dodatkowy mały bagaż, mniej kontroli podręcznego. Mieli zerwać z opinią opresyjnej linii, a teraz taki strzał wizerunkowy w stopę. :roll:


Zgadzam się w całej rozciągłości.Cebulactwo aż w oczy piecze.Jak dowalali opłaty rodzinom z dziećmi byliście szczęśliwi.Teraz macie w ,,pakiecie'' od ulubionego Rajanka to samo.LOL.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#214 PostWysłany: 18 Maj 2017 15:12 

Rejestracja: 05 Mar 2017
Posty: 1359
srebrny
ja nie byłam szczęśliwa od początku ;)
_________________
Wszak istnieje coś takiego jak zarażenie podróżą i jest to rodzaj choroby w gruncie rzeczy nieuleczalnej
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#215 PostWysłany: 18 Maj 2017 20:48 

Rejestracja: 11 Sty 2016
Posty: 31
Czyzby w RyanAir nie bylo stalej oplaty za bagaz? Rozumiem ze ceny za lot moga sie w kazdej chwili zmienic, ale ze za bagaz to mnie zdziwilo. Kupowalem wczoraj lot i doplata za bagaz rejestrowany byla 180PLN, ale nie kupilem razem z biletem. Dzis sprawdzam cene za bagaz i juz jest 290 PLN.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#216 PostWysłany: 18 Maj 2017 20:54 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
@‌alamar‌Dodanie bagażu do już istniejącej rezerwacji zawsze wychodzi drożej niż zakup razem z biletem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#217 PostWysłany: 18 Maj 2017 21:00 

Rejestracja: 11 Sty 2016
Posty: 31
miriam napisał(a):
@‌alamar‌Dodanie bagażu do już istniejącej rezerwacji zawsze wychodzi drożej niż zakup razem z biletem ;)


Dzieki za opd. No to zawalilem, ze nie kupilem od razu z biletem bagazu rejestrowanego. Chociaz latam juz Ryan'em kilka lat, to pierwszy raz bede potrzebowal bagaz rejestrowany. Ale roznica ponad 100 PLN to chyba przesada.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#218 PostWysłany: 18 Maj 2017 21:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Mar 2016
Posty: 1200
Loty: 73
Kilometry: 147 838
niebieski
Kupiłem bilety na krajówki KRK - GDN przez OTA i przypadkowo przy jednym pasażerze nie zmieniłem narodowości na PL. Czy będą problemy? Jeżeli tak, to czy kontaktować się z OTA czy raczej chat FR? :? :?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#219 PostWysłany: 18 Maj 2017 22:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Gru 2012
Posty: 1571
Loty: 565
Kilometry: 709 491
niebieski
@‌makdeb‌
Nie będzie żadnego problemu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
makdeb uważa post za pomocny.
 
      
#220 PostWysłany: 18 Maj 2017 23:05 

Rejestracja: 09 Lip 2015
Posty: 20
alamar napisał(a):
miriam napisał(a):
@‌alamar‌Dodanie bagażu do już istniejącej rezerwacji zawsze wychodzi drożej niż zakup razem z biletem ;)


Dzieki za opd. No to zawalilem, ze nie kupilem od razu z biletem bagazu rejestrowanego. Chociaz latam juz Ryan'em kilka lat, to pierwszy raz bede potrzebowal bagaz rejestrowany. Ale roznica ponad 100 PLN to chyba przesada.


Sprawdź w aplikacji, cena różni się diametralnie. 15kg na stronie kosztuje 148zł a w aplikacji 85zł ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1540 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 77  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group