Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 195 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Autor Wiadomość
#181 PostWysłany: 03 Gru 2015 08:35 

Rejestracja: 18 Kwi 2015
Posty: 4
Witam czy ktoś próbował "myk"z przewalutowaniem na nowej stronie Ryana? , w starej wersji można było to zrobić i zamiast płacić np.w NOK płaciło się w PLN.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Podróż na Majorkę za 1351 PLN. Loty SWISS z Wrocławia i 5 nocy w hotelu Podróż na Majorkę za 1351 PLN. Loty SWISS z Wrocławia i 5 nocy w hotelu
Loty do Johannesburga z dużym bagażem z Berlina od 2345 PLN Loty do Johannesburga z dużym bagażem z Berlina od 2345 PLN
#182 PostWysłany: 03 Gru 2015 08:51 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3939
platynowy
Było pisane nie raz. Na nowej nie działa, tylko na starej.

http://legacy.ryanair.com/en/
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#183 PostWysłany: 03 Gru 2015 12:55 

Rejestracja: 18 Kwi 2015
Posty: 4
Wielkie dzięki :) nie sądziłem, że jeszcze gdzieś w czeluściach internetu działa stara wersja dziadka Ryanaira, bo jak wchodzisz przez ryanair.com to włącza się już nowa wersja :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#184 PostWysłany: 06 Sty 2016 00:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Gru 2015
Posty: 446
srebrny
Czy to nadal aktualne? Fizycznie widzę że zmienia walutę na polską, ale czy to znaczy, że dokładnie tyle złotówek pobiorą w banku? Przepraszam ze głębiej nie poszperam, ale albo uległam psychologii Ryanaira albo faktycznie mają 5 ostatnich miejsc, a ja potrzebuję 4... , trasa łączona, Polska-Norwegia-Hiszpania i już zaczynam panikować ;-) Czy w ogole na starej stronie da się zalogować?

albo może ktoś podpowie jak podchodzi mbank do płatności w innych walutach?
_________________
Αντσύνα
Анцина
2022 dhow-przez-zatoke-chwaka-bay-czyli-zanzibar-z-plecakiem,213,168117
2018 Alesund na trzecią randkę
2017 na-bialorus-z-waszmosciami,1509,119604


Ostatnio edytowany przez Ancyna, 06 Sty 2016 01:07, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#185 PostWysłany: 06 Sty 2016 01:05 

- teoretycznie i praktycznie podwójne przewalutowanie przy zmianie na zł jest NADAL możliwe, rozwiązanie to zrobienie screena z ceną zakupu i po rozliczeniu zakupu z ceną inną reklamacja u wystawcy karty
- stara strona ma się BARDZO DOBRZE, obecnie proponuje do zakupów, odprawy, a już na pewno do myku bo tylko tu działa TYLKO z niej korzystać

http://legacy.ryanair.com/
Góra
 PM off  
      
#186 PostWysłany: 06 Sty 2016 01:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Gru 2015
Posty: 446
srebrny
dziękuję. Link mam i porusza mi sie po niej bardzo wygodnie, ale... nie widzę opcji zalogowania się, na tej nowej podałam dane współtowarzyszy by jednocześnie zarezerwować wszystkie odcinki trasy (nie chciałabym zamiast pod palmą spędzać czasu w Oslo ...;-)

czyli co, mimo wszystko starać się użyć "myku" na starej czy ryzkować w płatność w euro i NOK na nowej stronie?
_________________
Αντσύνα
Анцина
2022 dhow-przez-zatoke-chwaka-bay-czyli-zanzibar-z-plecakiem,213,168117
2018 Alesund na trzecią randkę
2017 na-bialorus-z-waszmosciami,1509,119604
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#187 PostWysłany: 06 Sty 2016 01:16 

Ancyna napisał(a):
dziękuję. Link mam i porusza mi sie po niej bardzo wygodnie, ale... nie widzę opcji zalogowania się, na tej nowej podałam dane współtowarzyszy by jednocześnie zarezerwować wszystkie odcinki trasy (nie chciałabym zamiast pod palmą spędzać czasu w Oslo ...;-)



takie "numery to w liniach tradycyjnych, a nie w lcc typu Ryanair (czyli każdy odcinek rezerwujesz osobno

Ancyna napisał(a):
czyli co, mimo wszystko starać się użyć "myku" na starej czy ryzkować w płatność w euro i NOK na nowej stronie?


jak masz super kursy przewalutowań np. Mastercard tak jak np. Raiffeisen Wizzair bez marż typu +5%, to w walucie kraju zakupu, inaczej raczej myk i zł
Góra
 PM off  
      
#188 PostWysłany: 06 Sty 2016 01:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Gru 2015
Posty: 446
srebrny
Miałam na myśli otwarcie trzech kart przeglądarki i rezerwowanie prawie równoczesnie. Dzięki za cierpliwość. Póki co mam na koncie bezpośrednie loty do Gdańska i Paryża ;-)
a mam mastercard mbanku
_________________
Αντσύνα
Анцина
2022 dhow-przez-zatoke-chwaka-bay-czyli-zanzibar-z-plecakiem,213,168117
2018 Alesund na trzecią randkę
2017 na-bialorus-z-waszmosciami,1509,119604
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#189 PostWysłany: 06 Sty 2016 01:23 

Przesadzasz, rezerwuj po kolei zwłaszcza o tej porze (jak cookies zadziała, to jeszcze kupisz 3 x te same bilety na tą samą trasę :) )
Góra
 PM off
Ancyna uważa post za pomocny.
 
      
#190 PostWysłany: 06 Sty 2016 01:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Gru 2015
Posty: 446
srebrny
o rany... dobra, dzięki za wskazówki :)

ech... jak tak kombinowałam i sprawdzałam, to w międzyczasie cena wzrosła i to solidnie ;-) i to na drugi odcinek podróży, kiedy kupiłam już pierwszy ;-) no nic, kupiłam standardowo, przez nową stronę (wawa-oslo-gran canaria-wawa), na koniec choć jedna miła niespodzianka, na stronie wyświetlała się cena ponad 1000 (bezpośrednio z gran canarii za 4 osoby, a z banku pobrali poniżej tysiaka, nie ogarniam ;-)
_________________
Αντσύνα
Анцина
2022 dhow-przez-zatoke-chwaka-bay-czyli-zanzibar-z-plecakiem,213,168117
2018 Alesund na trzecią randkę
2017 na-bialorus-z-waszmosciami,1509,119604
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#191 PostWysłany: 29 Mar 2016 15:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lis 2012
Posty: 1015
niebieski
Wczoraj znowu było płacone za przelot Dublin - Modlin w Euro kartą debetową Mastercard po odznaczeniu ptaszka a i tak pobrało w PLN po złodziejskim kursie. Myślałem że już to poprawili i ewentualnie karty Visa mBanku podwójnie przewalutowują, ale jak widać Mastercardy innych banków także :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#192 PostWysłany: 29 Mar 2016 15:25 

Uściślijmy: po odhaczeniu "ptaszka" pobrało w EURO i przeliczyło po złodziejskim kursie
Przy stosowaniu myku przelicza na zł po super lub gorszych ich kursach po kliknięciu na "kontynuuj" i tyle powinno zablokować od razu w zł, żadnego ptaszka wtedy nie ma.
Góra
 PM off  
      
#193 PostWysłany: 30 Mar 2016 19:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lis 2012
Posty: 1015
niebieski
Wiem że stosowanie myku zabezpiecza przed tym ale sądziłem że już to naprawili bo jakiś czas temu "odznaczanie ptaszka" było skuteczne i szło tak jak powinno po kursie wystawcy karty a nie złodziejskim Ryanaira.

Myślałem że dali sobie z tym już siana ale jednak UWAGA bo nadal odznaczanie ptaszka nic nie daje i idzie po złodziejskim kursie Ryanaira :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#194 PostWysłany: 30 Mar 2016 19:31 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3939
platynowy
U mnie odznaczenie ptaszka w Firefox rzeczywiście nie działa, ale w Chrome już jest ok.
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off
kittycate lubi ten post.
 
      
#195 PostWysłany: 30 Mar 2016 20:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lis 2012
Posty: 1015
niebieski
Ja używałem IE 11. Ciekawe to co napisałeś odnośnie Chroma.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 195 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: cart oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group