Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 27 Wrz 2014 18:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Maj 2014
Posty: 1697
Loty: 205
Kilometry: 463 041
srebrny
No i ok. Spytałem na forum i mi odpowiedziano. Na przeszłość będę zadawać pytanie możliwie jak najprościej, aby oszczędzić sobie i innym zbednej dyskusji.

Za 2 miesiące problem przestanie mnie dotyczyć.
_________________
R.

Pierwsze raz w Afryce: https://www.fly4free.pl/forum/a-na-koniec-ktos-ci-powie-ze-nic-z-tej-afryki-nie-widziales,213,175117
Pojechaliśmy z nastolatkami w kilkumiesięczną podróż dookoła świata: W sto dni dookoła świata
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive za 2190 PLN. Wylot z Warszawy Urlop w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive za 2190 PLN. Wylot z Warszawy
United Airlines: bezpośrednie loty do Nowego Jorku z Berlina za 1576 PLN. Dużo terminów United Airlines: bezpośrednie loty do Nowego Jorku z Berlina za 1576 PLN. Dużo terminów
#22 PostWysłany: 30 Wrz 2014 16:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Maj 2014
Posty: 1697
Loty: 205
Kilometry: 463 041
srebrny
Z ciekawości zadzwoniłem na infolinię fr. Mam zarezerwować bilet dla dziecka a nie muszę infant, tylko po rezerwacji potrzebny jest telefon na infolinię żeby zrobili adnotacje przy rezerwacji.
Pozostaje tylko sprawdzić czy ta metoda zadziała :-)

... Tak wiem mam swój rozum, to moje pieniądze itp, nie trzeba przypominać.
Jak widać jednak przewoźnik ma nieco inną interpretację tych zapisów, o których dyskutowalismy.
_________________
R.

Pierwsze raz w Afryce: https://www.fly4free.pl/forum/a-na-koniec-ktos-ci-powie-ze-nic-z-tej-afryki-nie-widziales,213,175117
Pojechaliśmy z nastolatkami w kilkumiesięczną podróż dookoła świata: W sto dni dookoła świata
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 19 Lis 2014 22:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Maj 2014
Posty: 1697
Loty: 205
Kilometry: 463 041
srebrny
Nie pisałem przed sprawdzeniem organoleptycznie.

Tak więc praktycznie potwierdziłem procedurę. Dziecko w wieku 22 miesiące.
Kupiłem 5 biletów - 2 adult, 3 child (dzieci 5,3, 1.9lat). Wszystkie bilety po 19 zł (WRO-WMI, i WMI-WRO).
Potem telefon na inforlinię ryanair, telefonicznie podałem dane najmłodszego dziecka, bilet został automatycznie zmieniony na infant + extra seat. Od razu (miesiąc przed podróżą) infant dostał miejsce 7B oraz oboje rodziców dostało miejsca 7A i 7C. Niestety reszta dzieci nic nie dostała i trafiły im się te w rzędzie 18-tym, ale nie ma co wybrzydzać.

Potem podczas odprawy online zamiast najmłodszej córki widziałem extra seat, odprawiłem podając datę urodzenia starszej córki (łapało tylko daty dla dla dzieci 2-16 lat).
Więc zamiast ponad 100 zł za lot zapłaciłem 19 plus kilka (5-6 minut na infolinii FR).

R.
_________________
R.

Pierwsze raz w Afryce: https://www.fly4free.pl/forum/a-na-koniec-ktos-ci-powie-ze-nic-z-tej-afryki-nie-widziales,213,175117
Pojechaliśmy z nastolatkami w kilkumiesięczną podróż dookoła świata: W sto dni dookoła świata
Góra
 Profil Relacje PM off
Antek12 lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#24 PostWysłany: 19 Lis 2014 22:14 
Redaktor F4F

Rejestracja: 08 Kwi 2012
Posty: 3878
Loty: 39
Kilometry: 33 222
Dobrze to ogarnąłeś! :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 26 Lis 2014 00:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Maj 2014
Posty: 1697
Loty: 205
Kilometry: 463 041
srebrny
No wiem. Wszystko legalnie bez oszukiwania i naciągania, chociaż przyznam że nie spodziewałem się iż infolinia FR będzie do tego stopnia pomocna. :)
_________________
R.

Pierwsze raz w Afryce: https://www.fly4free.pl/forum/a-na-koniec-ktos-ci-powie-ze-nic-z-tej-afryki-nie-widziales,213,175117
Pojechaliśmy z nastolatkami w kilkumiesięczną podróż dookoła świata: W sto dni dookoła świata
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: f0ku5 oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group