Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 75 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 17 Wrz 2012 09:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lis 2011
Posty: 264
niebieski
nrm napisał(a):
kangaroo1983 napisał(a):
nrm napisał(a):
czytelnicy onetu tez ;) analogicznie.


Hejterzy grasuja nawet tutaj ;)

Zupełnie nie zrozumiałeś podłoża tego wpisu. Nie mów, że muszę dokonać rozbioru tej analogii...


Doskonale zrozumiałam twoja analogię. Mam nadzieje ze ja rownież nie muszę dokonywać rozbioru analogii użytej przeze mnie.
Pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#22 PostWysłany: 27 Wrz 2012 22:39 

Rejestracja: 20 Paź 2011
Posty: 1306
"Ryanair świętuje odejście Grzegorza Laty obniżając ceny lotów!!!"

Cytuj:
"Ryanair, jedyna w Europie prawdziwie nisko-kosztowa linia lotnicza, dziś (27 września) świętowała odejście "Lato" (...)Polscy kibice mogą cieszyć się już na nowy sezon, na i poza boiskiem, a to wspólnie z Ryanairem, który w Polsce lata z 11 lotnisk, licząc 20 zimowych destynacji z Modlina - lotniska oddalonego od centrum Warszawy zaledwie o 35 minut.

Pasażerowie cieszący się z odejścia "Lato", powinni bez zwłoki rezerwować bilety w tak niskich cenach (...)zanim ceny te znikną podobnie jak sam "Lato"."

- Przewożąc 6 milionów pasażerów z/do Polski w tym roku, Ryanair wie wszystko o wylotach, i wspólnie z milionami fanów polskiej piłki nożnej, świętujemy wylot "Lato" - powiedział Tomasz Żegliński z Ryanaira.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 10 Paź 2012 20:56 

Rejestracja: 20 Paź 2011
Posty: 1306
Ryanair: Prezes niezadowolony z własnych zarobków
http://www.mojeprzeloty.pl/nowosc.php?d ... rg=ryanair
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 14 Paź 2012 18:35 

Rejestracja: 19 Wrz 2012
Posty: 3
Dosyć ciekawy wywiad z Michael O'Leary z 12 października 2012 w formie podkastu. Do odsłuchania lub pobrania: http://www.bbc.co.uk/podcasts/series/ht [język: angielski, czas 25 minut]
_________________
“Once you have tasted flight, you will forever walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been, and there you will always long to return.”
― Leonardo da Vinci
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 16 Paź 2012 22:25 

Rejestracja: 02 Lip 2012
Posty: 930
niebieski
http://www.ryanair.com/pl/informacje/ka ... -sprzedazy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 17 Paź 2012 11:37 

Rejestracja: 20 Paź 2011
Posty: 1306
No to mają free reklamę w TVN 8-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 25 Paź 2012 13:24 

Rejestracja: 25 Paź 2012
Posty: 18
Loty: 29
Kilometry: 43 749
Pacjonek napisał(a):
No to mają free reklamę w TVN 8-)


Szczerze powiedziawszy nie sądzę żeby odbyło się to bez wiedzy/negocjacji z fundacją TVN, na zasadzie my wam dajemy pieniądze, wy nam dajcie reklamę, lub zniżkę na reklamę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 10 Lis 2012 17:18 

Rejestracja: 20 Paź 2011
Posty: 1306
Prezes Ryanair: Pasy w samolocie nie mają znaczenia
http://www.pb.pl/2848238,20698,prezes-r ... -znaczenia
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 10 Lis 2012 18:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Lis 2012
Posty: 20
Słyszeliście o tym, że Ryanair ma ponóć również wprowadzić opłaty za bagaż podręczny?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 10 Lis 2012 19:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
merllok napisał(a):
Słyszeliście o tym, że Ryanair ma ponóć również wprowadzić opłaty za bagaż podręczny?

czytaliśmy na forum ;]
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 09 Lut 2013 15:35 

Rejestracja: 20 Paź 2011
Posty: 1306
Wywiad z MOLem w Katowicach.
Dowiedzieć się można m.in. że Ryanair nie planuje wprowadzić opłat za toaletę ale całkowicie ją zlikwidować w samolocie oraz to że Ryanair raczej nie wprowadzi małego bagażu podręcznego.
http://biznes.onet.pl/wideo/ryanair-zli ... 082,w.html
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 09 Lut 2013 15:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2013
Posty: 168
Loty: 122
Kilometry: 353 215
niebieski
Będą dawać "kaczki" jak w szpitalu...,albo przenośną kuwetę :lol:
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 09 Lut 2013 16:07 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2010
Posty: 6143
Loty: 228
Kilometry: 534 135
Pacjonek napisał(a):
Wywiad z MOLem w Katowicach.
Dowiedzieć się można m.in. że Ryanair nie planuje wprowadzić opłat za toaletę ale całkowicie ją zlikwidować w samolocie oraz to że Ryanair raczej nie wprowadzi małego bagażu podręcznego.
http://biznes.onet.pl/wideo/ryanair-zli ... 082,w.html


Pacjonek słuchałes uważnie? Mol mówił o zlikwidowaniu 2 toalet, ale to zależy od boeinga.
W b737 FR są 2 toalety z tylu i 1 z przodu.
_________________
Image

https://www.instagram.com/jiku_ty_dziku/ | Serduszka i piwo :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 09 Lut 2013 16:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
JIK napisał(a):
Pacjonek napisał(a):
Wywiad z MOLem w Katowicach.
Dowiedzieć się można m.in. że Ryanair nie planuje wprowadzić opłat za toaletę ale całkowicie ją zlikwidować w samolocie oraz to że Ryanair raczej nie wprowadzi małego bagażu podręcznego.
http://biznes.onet.pl/wideo/ryanair-zli ... 082,w.html


Pacjonek słuchałes uważnie? Mol mówił o zlikwidowaniu 2 toalet, ale to zależy od boeinga.
W b737 FR są 2 toalety z tylu i 1 z przodu.

Ta, też o tym samym pomyślałem (że ciągle pozostaje 1 toaleta z przodu), ale MOL głupi nie jest i jak widać jego wypowiedź potrafi zamotać w głowie nawet bardziej doświadczonym użytkownikom forum (o dziennikarzach nie wspominając, którzy w poszukiwaniu sensacji wepchną jego wypowiedź na główną onetu/dailymail itp) :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 09 Lut 2013 17:24 

Rejestracja: 20 Paź 2011
Posty: 1306
Blackall napisał(a):
JIK napisał(a):
Pacjonek napisał(a):
Wywiad z MOLem w Katowicach.
Dowiedzieć się można m.in. że Ryanair nie planuje wprowadzić opłat za toaletę ale całkowicie ją zlikwidować w samolocie oraz to że Ryanair raczej nie wprowadzi małego bagażu podręcznego.
http://biznes.onet.pl/wideo/ryanair-zli ... 082,w.html


Pacjonek słuchałes uważnie? Mol mówił o zlikwidowaniu 2 toalet, ale to zależy od boeinga.
W b737 FR są 2 toalety z tylu i 1 z przodu.

Ta, też o tym samym pomyślałem (że ciągle pozostaje 1 toaleta z przodu), ale MOL głupi nie jest i jak widać jego wypowiedź potrafi zamotać w głowie nawet bardziej doświadczonym użytkownikom forum (o dziennikarzach nie wspominając, którzy w poszukiwaniu sensacji wepchną jego wypowiedź na główną onetu/dailymail itp) :)

Faktycznie, nawet nie zdawałem sobie sprawy z tego że w samolocie są 3 toalety.
Szczerze mówiąc, jeszcze nigdy nie skorzystałem z takiej toalety na lotach w Ryanair czy Wizzair, i raczej w 90% nie widziałem nikogo kto by to robił na locie trwającym 2h.
Jeżeli miało by to zmniejszyć ceny biletów moim zdaniem, czemu nie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 10 Lut 2013 13:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2011
Posty: 1620
Loty: 109
Kilometry: 141 606
srebrny
Pacjonek napisał(a):
Szczerze mówiąc, jeszcze nigdy nie skorzystałem z takiej toalety na lotach w Ryanair czy Wizzair, i raczej w 90% nie widziałem nikogo kto by to robił na locie trwającym 2h.
Jeżeli miało by to zmniejszyć ceny biletów moim zdaniem, czemu nie.


Skoro nie korzystasz to nie zwracasz na to uwagi i tyle.
Ludzie korzystają z tych toalet nawet na lotach 2h.
Wiem co mówię, bo ja prawie zawsze jestem zmuszona skorzystać w trakcie takiego lotu... i skoro inni nie korzystają, to czemu prawie zawsze czekam w kolejce do toalety w samolocie? :) Im bliżej lądowania tym gorzej... :)
_________________
Image Image Image
69% ludzi znajdzie coś dwuznacznego w każdym zdaniu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 10 Lut 2013 13:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Mar 2011
Posty: 431
Loty: 32
Kilometry: 46 097
niebieski
sylwia_pl napisał(a):

Skoro nie korzystasz to nie zwracasz na to uwagi i tyle.
Ludzie korzystają z tych toalet nawet na lotach 2h.
Wiem co mówię, bo ja prawie zawsze jestem zmuszona skorzystać w trakcie takiego lotu... i skoro inni nie korzystają, to czemu prawie zawsze czekam w kolejce do toalety w samolocie? :) Im bliżej lądowania tym gorzej... :)

Dokładnie. Jak tylko zniknie komunikat "zapiąć pasy" to już pierwsi pasażerowie lecą do toalety :)
_________________
Image

Moje podróże: https://podroze-podroze-podroze.blogspot.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 10 Lut 2013 14:07 

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 2174
niebieski
Ostatnio w CRL pozwolono mi skorzystać z toalety w czasie kolowania na pas startowy :) Oczywiście tylko w Ryanaie takie numery przechodzą. W tym czasie załoga prezentowała safety demo.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 10 Lut 2013 14:47 

Rejestracja: 31 Mar 2012
Posty: 785
niebieski
MOL ma 52 lata, jak za kilka następnych popsują mu się zawory, to będzie bardziej empatyczny;
toalety powinny być na obu końcach samolotu, bo przez dużą część lotu pasażerowie są odcięci wózkami pokładowymi
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#40 PostWysłany: 10 Lut 2013 14:59 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 810
niebieski
Pacjonek, jeszcze nie korzystałeś, ale wyobraź sobie zwykłą życiową sytuację jaka od czasu do czasu przytrafia się każdemu. Godzinkę przed odlotem dostajesz biegunki, dwa razy przed odlotem lądujesz w lotniskowym kibelku, masz świadomość, że w czasie 2h lotu będziesz potrzebował toalety i to na pewno więcej niż raz ale ... wiesz, że w samolocie jej NIE MA! Zostajesz na lotnisku czy wsiadasz i robisz w czasie lotu w majty?

Ps. Według moich obserwacji przynajmniej kilkanaście osób w czasie 2h lotu korzysta z toalety.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 75 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group