Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 96 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
#81 PostWysłany: 06 Gru 2012 14:52 

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 2174
niebieski
Dobra Romuald, teraz bierzemy sprawę Smoleńska!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive za 2190 PLN. Wylot z Warszawy Urlop w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive za 2190 PLN. Wylot z Warszawy
United Airlines: bezpośrednie loty do Nowego Jorku z Berlina za 1576 PLN. Dużo terminów United Airlines: bezpośrednie loty do Nowego Jorku z Berlina za 1576 PLN. Dużo terminów
#82 PostWysłany: 06 Gru 2012 15:06 

Rejestracja: 04 Gru 2012
Posty: 9
Anonymous napisał(a):

Ps. kolejny sprawiedliwy, który wie wszystko i tylko po to się zarejestrował by innym przekazać jaki jest mądry, a inni głupi (amber gold niczego nie wpłaciłem)


Nie wiem wszystkiego, a to ze jest to moj pierwszy post to czy to znaczy ze jestem gorszy od Ciebie ? Ty jestes "starym wyjadaczem" i tylko Ty mozesz pisać?

A napisalem tylko dlatego gdyż jak poczytalem wszytkie posty w tym temacie to widze ze wielu jest takich co to mysli ze chwycili Pana Boga za nogi i kupili lub chca kupic vouchery po okazyjnej cenie - nie zastanawiajac sie dlaczego ta cena jest tak atrakcyjna ? Dlaczego sprzedajcy voucher zdecydowal sie kupic forumowiczowi duzo drozszy bilet, jaki mial w tym interes? Jesli tak jak niektorzy spekuluja sprawa ma zwiazek z kradzinymi kartami to moze nie skonczys sie tylko na odwolanej rezerwacji ...
Ale co tam, ja tu jestem nowy wiec nie bede zabieral wiecej glosu bo niektorym to sie nie podoba. Milego taniego latania.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#83 PostWysłany: 06 Gru 2012 15:29 

adinos napisał(a):
Anonymous napisał(a):

Ps. kolejny sprawiedliwy, który wie wszystko i tylko po to się zarejestrował by innym przekazać jaki jest mądry, a inni głupi (amber gold niczego nie wpłaciłem)


Nie wiem wszystkiego, a to ze jest to moj pierwszy post to czy to znaczy ze jestem gorszy od Ciebie ? Ty jestes "starym wyjadaczem" i tylko Ty mozesz pisać?

A napisalem tylko dlatego gdyż jak poczytalem wszytkie posty w tym temacie to widze ze wielu jest takich co to mysli ze chwycili Pana Boga za nogi i kupili lub chca kupic vouchery po okazyjnej cenie - nie zastanawiajac sie dlaczego ta cena jest tak atrakcyjna ? Dlaczego sprzedajcy voucher zdecydowal sie kupic forumowiczowi duzo drozszy bilet, jaki mial w tym interes? Jesli tak jak niektorzy spekuluja sprawa ma zwiazek z kradzinymi kartami to moze nie skonczys sie tylko na odwolanej rezerwacji ...
Ale co tam, ja tu jestem nowy wiec nie bede zabieral wiecej glosu bo niektorym to sie nie podoba. Milego taniego latania.


Pisz, ale obiektywnie (cytując całe wypowiedzi by nie utracić ich sensu) oraz opierając się na faktach (specjalnie przejrzałem cały ten temat i nie przeczytałem żadnej wypowiedzi osoby zadowolonej lub szczęśliwej ) - sam jestem tu krótko,ale jak pobędziesz na tym forum dłużej to poczytasz i może skorzystasz z nie takich okazji (np. Tokio z Air Italia). Pozdrawiam
Góra
 PM off  
      
#84 PostWysłany: 12 Gru 2012 16:23 

Rejestracja: 21 Paź 2012
Posty: 18
Mam ten sam problem co autor wątku.Nie wyświetla mi dokonanej rezerwacji.Odprawy nie mogę sprawdzić bo mam/miałam wykupiony lot na czerwiec.Na kartę którą dopłacałam do voucherów nie wrócił mi ta dopłata.
Żadnego też maila od Ryanair.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#85 PostWysłany: 12 Gru 2012 16:36 

Rejestracja: 21 Lis 2011
Posty: 174
a skad miales te vouchery???
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#86 PostWysłany: 12 Gru 2012 20:24 

Rejestracja: 01 Gru 2012
Posty: 8
Witam.Ja już dwukrotnie zamawialem bony od Mazbi-m1 i dwa razy odrzucano mi rezerwcje.Za kazdym razem bon przechodzi wstepna rezerwacje a nawet dostaje email z potwierdzenie i po okolo20-25 dniach przychodzi anulacja rezerwacji prawdopodobnie po interwencji banku ktory wycofuje zaplate ze wzgledu na .........reszta to tylko domysly moje.Ja mam lot dopiero na maj wiec dlatego maja czas aby odwolac .Kontaktowalem sie z paroma ludzmi ktorzy juz polecieli na te bony ale realizowali loty od razu.Za kazdym razem pieniadze z zakupu bonu wracaja na konto uzytej karty wiec nie do Mazbi-m1 . Do niego ida pieniazki przelane z nabitych klientow.Ryanair ktory zrealizowal bony za ktore zaplacono lewymi kartami bedzie dochodzil roszczen od ...pomyslcie kogo .Od osob na ktore sa wystawione w/w bony bo przeciez kazdy z nas dostal wykupione bony na swoje nazwisko a Mazbi-m1 nie istnieje w tej transakcji.Z danych jest tylko karta prawdopodobnie kradziona ,email kuoujacego i dane na kogo kupione ,do tego dochodza pelne dane tych co maja poleciec lub juz polecieli.Wyglada mi na to ze wszyscy wyladujemy i tak w jednym miejscu.....policja.Poczytajcie o kradzionych kartach i slupach...te slupy to mimochodem my.Ja wyslalem email do Mazbi-m1 ze zglaszam sie na policje i od tego czasu brak odpowiedzi mimo ze wchodzi do neta bo widac po allegro.Pozdrawiam ps na szczescie to tylko kasa.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#87 PostWysłany: 12 Gru 2012 20:51 

Rejestracja: 12 Gru 2012
Posty: 559
Loty: 119
Kilometry: 254 856
niebieski
A mi się wydaje że wszystko będzie w porządku. Też mam lot w maju i mam ogromną nadzieję że nic się nie wydarzy do tego czasu ponieważ moje rezerwacje opiewają na około 2000zł.
W sumie gdyby był oszustem to by się chyba tu nie wypowiadał....

Nie chcę nikogo bronić ponieważ mi również zostały anulowane rezerwacje ale Mazbi-M1 zarezerwował ponownie. Wydaje mi się że jeśli nie nastąpi w ciągu 2-3 miesięcy anulowanie rezerwacji to już chyba nie będzie można ich anulować ponieważ jakiś czas na ew. składanie reklamacji od ew. "dziwnych" zmian na karcie kredytowej ulegnie przedawnieniu. Co o tym sądzicie?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#88 PostWysłany: 12 Gru 2012 21:26 

Rejestracja: 01 Gru 2012
Posty: 8
Moje tez opiewaly na 2000zl .Po za tym rezerwowalem juz dwa razy na 4 osoby przez co sam podnioslem sobie cene zakupu ze wzgledu na zainteresowanie konkretnym terminem.Im wiecej chetnych tym cena w Ryanairze idzie w gore.Nie widze zeby mazbi sie wypowiadal chyba ze ty to Mazbi?A nadzieja na ktora tak stawiasz to Matka Glupcow!!!.Acha dodam ze mam jeszcze anulowana dzisiaj (przed chwila sprawdzalem)trzeci zakup bonow bo pan mazbi zrobil literowka przy bonach i musial wyslac mi nowe a na te stare do wczoraj moglem rezerwowac bilety na to bledne nazwisko
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#89 PostWysłany: 12 Gru 2012 21:32 

Rejestracja: 12 Gru 2012
Posty: 559
Loty: 119
Kilometry: 254 856
niebieski
Dziś się wypowiedział:
vouchery-ryanair-o-wartosci-160pln-za-99pln,17,22180

Chyba powinienem się bardziej obawiać od Ciebie ponieważ zarezerwowałem również hotel który jest wart około 5000zł na 2 tygodnie.
Jedyne co mnie martwi u Ciebie to to że Mazbi-M1 się do Ciebie nie odezwał.... to jest zastanawiające... u mnie odzew był błyskawiczny i ponowna rezerwacja

PS. Gdzie lecisz... może w to samo miejsce?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#90 PostWysłany: 12 Gru 2012 21:39 

Rejestracja: 01 Gru 2012
Posty: 8
Mysle rowniez ze bedzie wysylal ponowne bony jesli beda anulowane az do skutku.Tzn dopoki bedzie mogl krecic lody bo z kazdej rezerwacji ladny grosz wyciaga.Sprawdz sobie skad wysyla ci emaile.Poczytaj o tym to nie trudne.Ze mna korenspondowal z belgii logowal sie w roznych miejscach .Jest w ciaglym ruchu.Zalogowany jest krotko a potem sie przenosi zeby go nie namierzyli bo ma tego swiadomosc.Pisze dzisiaj bo w sumie troche kamien spadl mi z serca ze odwolali rezerwcje.Tak sobie pomysl wyjechales na urlopik tak jak ja z rodzinka ,chcesz po tygodniu wracac a tu rezerwacja odwolana i co skad kase na kupno w dniu wylotu biletu i to w moim przypadku w funtach?A spanie na lotnisku do najwygodniejszych nie nalezy.Dlaczego gosciu nie podaje zadnego numeru telefonu do kontaktu i dlaczego wysyla bony przed zaplata .Te bony sa dla niego bez wartosci tylko kasa go kreci.Poczytaj o kontch xbox kupowanych na allegro albo innych dodatkach do gier kiedy po nawet polrocznym uzytkowaniu zosali zablokowani i zbanowani
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#91 PostWysłany: 12 Gru 2012 21:54 

beneq0 napisał(a):
Mysle rowniez ze bedzie wysylal ponowne bony jesli beda anulowane az do skutku.Tzn dopoki bedzie mogl krecic lody bo z kazdej rezerwacji ladny grosz wyciaga.Sprawdz sobie skad wysyla ci emaile.Poczytaj o tym to nie trudne.Ze mna korenspondowal z belgii logowal sie w roznych miejscach .Jest w ciaglym ruchu.Zalogowany jest krotko a potem sie przenosi zeby go nie namierzyli bo ma tego swiadomosc.Pisze dzisiaj bo w sumie troche kamien spadl mi z serca ze odwolali rezerwcje.Tak sobie pomysl wyjechales na urlopik tak jak ja z rodzinka ,chcesz po tygodniu wracac a tu rezerwacja odwolana i co skad kase na kupno w dniu wylotu biletu i to w moim przypadku w funtach?A spanie na lotnisku do najwygodniejszych nie nalezy.Dlaczego gosciu nie podaje zadnego numeru telefonu do kontaktu i dlaczego wysyla bony przed zaplata .Te bony sa dla niego bez wartosci tylko kasa go kreci.Poczytaj o kontch xbox kupowanych na allegro albo innych dodatkach do gier kiedy po nawet polrocznym uzytkowaniu zosali zablokowani i zbanowani


- Jeśli kupowałeś voucher przez allegro zastanawiałeś się może nad zgłoszeniem na Policji zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa co później pozwoli starać się o odszkodowanie od allegro, powinieneś wtedy odzyskać jeśli nie całość to sporą kwotę wpłaconych pieniędzy
- czy próbowałeś od sprzedającego napisać, że z powodu ciągłych anulacji rezygnujesz i żądasz zwrotu wpłaconych pieniędzy za unieważnione vouchery
- może mógłbyś spróbować skontaktować się z Ryan może zgodzą się na wpłatę pieniędzy o równowartości anulowanych voucherów z I-rezerwacji i przewrócić anulowaną rezerwację biletów
Góra
 PM off  
      
#92 PostWysłany: 12 Gru 2012 21:58 

Rejestracja: 12 Gru 2012
Posty: 559
Loty: 119
Kilometry: 254 856
niebieski
Więcej czytałem niż Ty i więcej zastanawiałem się niż Ty. Uwierz mi...
Stamtąd skąd będę wracał będzie 7 samolotów powrotnych w tym dniu. Najwyżej wyskoczę z kaski i wrócę do Berlina.
Jestem w gorszej sytuacji (tak mi się wydaje) bo mam bobasa na pokładzie. U Ciebie sprawa pewnie świeża, ja ochłonąłem już bo nerwówkę miałem tydzień temu.

Jak odwołali rezerwacje to odbieraj kasę i rezerwuj na własny koszt.
Ja poczekam i zaryzykuje.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#93 PostWysłany: 12 Gru 2012 22:02 

Rejestracja: 12 Gru 2012
Posty: 559
Loty: 119
Kilometry: 254 856
niebieski
Gorny77:

Cytuj:
Cytuj:
- może mógłbyś spróbować skontaktować się z Ryan może zgodzą się na wpłatę pieniędzy o równowartości anulowanych voucherów z I-rezerwacji i przewrócić anulowaną rezerwację biletów

Raczej nie pójdą na taką opcje chyba że z bank przywróci płatność - Dzwoniłem.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#94 PostWysłany: 12 Gru 2012 22:10 

Rejestracja: 01 Gru 2012
Posty: 8
Nie mam szansy interweniowac przez allegro bo mazbi namowil mnie
[nizsza cena)ze po co komus kasy nabijac i niezle spuscil z ceny wiec sie skusilem
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#95 PostWysłany: 12 Gru 2012 22:18 

Rejestracja: 12 Gru 2012
Posty: 559
Loty: 119
Kilometry: 254 856
niebieski
wytłumacz to co napisałeś bo nie kumam.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#96 PostWysłany: 12 Gru 2012 22:37 

beneq0 napisał(a):
Nie mam szansy interweniowac przez allegro bo mazbi namowil mnie
[nizsza cena)ze po co komus kasy nabijac i niezle spuscil z ceny wiec sie skusilem


po prostu dogadali się co do ceny korespondując e-mailowo bez zakupu przez allegro
Góra
 PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 96 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group