Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 96 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 29 Lis 2012 15:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Maj 2012
Posty: 925
Zbanowany
Poprzednia rezerwacja była 5.11 a zwrot 27.11..

Info od sprzedającego:
Cytuj:
Prosze sie odprawic i byc pewnym ze ta rezerwacje na 100% nie bedzie anulowana.
Bede patrzal na pana rezerwacje codziennie czy na pewno jest wszystko
ok. Przebywam za granica i preferuje kontakt e-mail. Najmocniej
przepraszam za zaistniala sytuacje, vouchery nabywane sa z
korporacyjnych kart podrozniczych rozdawanych pracownikom ktore kupuje
w bardzo atrakcyjnych cenach, bardzo rzadko zdarza sie, ze
voucher/rezerwacja zostaje anulowana, niewiem czemu tak sie dzieje,
ale prosze byc pewnym ze juz poleci pan w ta sobote i wroci.
Pozdrawiam!


Nie jest to tylko kwestia tego że kupuje się vouchery na allegro ale to samo może spotkać kogoś kto korzysta ze zwykłej pomocy przy zakupie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
#42 PostWysłany: 29 Lis 2012 15:49 

tabo89 napisał(a):
Ja już nie mam zamiaru, szkoda nerwów dla zaoszczędzenia kilku złotych.

Teraz tylko muszę mieć nadzieję że tej rezerwacji mi nie anulują do niedzielnego powrotu


Mam prośbę, jeśli to możliwe w niedzielę po udanej podróży -czego Ci życzę- na lotnisku w punkcie Ryanaira ustal co było przyczyną anulacji poprzedniej rezerwacji (zapewne dużo by to wyjaśniło )
Góra
 PM off  
      
#43 PostWysłany: 29 Lis 2012 15:55 

Rejestracja: 19 Maj 2011
Posty: 132
Anonymous napisał(a):
Mam prośbę, jeśli to możliwe w niedzielę po udanej podróży -czego Ci życzę- na lotnisku w punkcie Ryanaira ustal co było przyczyną anulacji poprzedniej rezerwacji (zapewne dużo by to wyjaśniło )


podbijam, wyjaśnij to jeśli możesz i daj znać
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 29 Lis 2012 16:08 

Rejestracja: 23 Sie 2011
Posty: 353
niebieski
Cytuj:
w punkcie Ryanaira ustalił co było przyczyną anulacji poprzedniej rezerwacji (zapewne dużo by to wyjaśniło )


oni w punktach kasowych nic nie wiedza i nic nie moga...
_________________
Swiat konczy sie tam, gdzie nie dociera Ryanair
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 29 Lis 2012 16:30 

gulakov napisał(a):
Cytuj:
w punkcie Ryanaira ustalił co było przyczyną anulacji poprzedniej rezerwacji (zapewne dużo by to wyjaśniło )


oni w punktach kasowych nic nie wiedza i nic nie moga...


Czyli jedyny sposób by wyjaśnić powód anulacji rezerwacji jest wykonanie telefonu do Ryanair Biuro rezerwacji 0703 303033 - Linia polskojęzyczna - 2.08 PLN/min incl VAT ? (co powoduje, że prawdopodobnie ze względu na koszty sprawa anulacji nie zostanie wyjaśniona)
Góra
 PM off  
      
#46 PostWysłany: 29 Lis 2012 16:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Maj 2012
Posty: 925
Zbanowany
Jeśli nie dowiem się na miejscu a ktoś ma za dużo kasy na telefonie to po powrocie podam mu numer tej anulowanej rezerwacji i będzie mógł zadzwonić.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 29 Lis 2012 16:55 

Rejestracja: 23 Sie 2011
Posty: 353
niebieski
@gorny77
na lotnisku moga zadzwonic na ich infolinie ryana (oni maja wewnetrzne numery) i sie dowiedziec czegos, ale trzeba ich do tego sklonic:)
_________________
Swiat konczy sie tam, gdzie nie dociera Ryanair
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 30 Lis 2012 03:45 

Rejestracja: 21 Lis 2011
Posty: 174
chyba chodzi o to, ze transakcja tego biletu byla zrobiona "lewymi voucherami", a raczej kartami platniczymi moze kradzionymi itp.
Kto zamawial Tobie bilet? czy to nie te magiczne promocje, ze kupowales od kogos vouchery za 60% ich ceny???
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 30 Lis 2012 09:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Cze 2012
Posty: 1761
srebrny
tabo89 napisał(a):
Karta. Ale jakiegoś Portugalczyka..


tabo89 napisał(a):
vouchery nabywane sa z
korporacyjnych kart podrozniczych rozdawanych pracownikom ktore kupuje
w bardzo atrakcyjnych cenach


"Vouchery na 100% są z legalnego źródła" :mrgreen: , nie zdziw się jak później będziesz ciągany po sądach za płatność kartą fraudową.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#50 PostWysłany: 30 Lis 2012 22:08 

Rejestracja: 24 Sie 2012
Posty: 158
A co z trzecia opcja ?

c) pracownik dostal taki voucher ale nigdzie nie ma zamiaru leciec i odsprzedal za grosze ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 01 Gru 2012 13:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Lis 2012
Posty: 20
Taboo89, czekamy na relacje z podróży :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#52 PostWysłany: 01 Gru 2012 13:34 
Moderator forum

Rejestracja: 13 Lis 2010
Posty: 2969
a najbardziej z jutrzejszego wylotu, i po przylocie, miejmy nadzieję
_________________
pozdrawiam

A.



Wybaczcie brak polskich znakow w niektórych postach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#53 PostWysłany: 03 Gru 2012 17:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Wrz 2011
Posty: 37
Chyba kolega Taboo89 ma problem z powrotem, albo nie mógł się tutaj zalogować i nam napisać o swoich doświadczeniach z lotu.
Oczywiście czekamy i nie życzę, aby miał jednak jakiekolwiek problemy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#54 PostWysłany: 03 Gru 2012 19:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Maj 2012
Posty: 925
Zbanowany
Spoko, spoko, wróciłem szczęśliwie choć nie bez stresu że może się nie udać. Nie miałem czasu pytać w informacji o poprzednią rezerwacje niestety.

Podsumowując - odradzam wszystkim kupno voucherów gdyż są na prawdę bardzo niepewne i chcąc zaoszczędzić trochę kasy można się wkopać w niezłe wiadomo co.

Pozdrawiam i dzięki wszystkim, którzy pomagali w rozwiązaniu problemu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#55 PostWysłany: 03 Gru 2012 22:22 

Rejestracja: 20 Gru 2010
Posty: 395
Loty: 178
Kilometry: 400 854
niebieski
Tak z ciekawosci, jaka ocene wystawiles na allegro?
_________________
Image
http://mrowisko.wordpress.com/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#56 PostWysłany: 03 Gru 2012 22:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Maj 2012
Posty: 925
Zbanowany
Niestety ocene na allegro wystawiłem od razu po rezerwacji pierwszego biletu nie spodziewając się, że mogą mi go odwołać. Podejrzewam że wszyscy tak robią stad ma same pozytywy...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#57 PostWysłany: 03 Gru 2012 22:47 

tabo89 napisał(a):
Jeśli nie dowiem się na miejscu a ktoś ma za dużo kasy na telefonie to po powrocie podam mu numer tej anulowanej rezerwacji i będzie mógł zadzwonić.


"tabo89" ktoś tu chyba coś obiecał, w końcu to ty rozpętałeś całe to zamieszanie, uważam że temat jest zbyt poważny by poprzestać na tym by stwierdzić " mi się udało to spływam i nie ma tematu choćby po to by innych którym dałeś swoim tematem do myślenia wiedzieli na czym stoją". Pozdrawiam
Góra
 PM off  
      
#58 PostWysłany: 03 Gru 2012 23:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Maj 2012
Posty: 925
Zbanowany
Jeśli ktoś chce zadzwonić na infolinie Ryana zapytać to zapraszam na pw, podam szczegóły rezerwacji i można gadać 20min..

Dla mnie sprawa jest jasna - nie korzystać z pomocy oszusta, nie kupować voucherów niewiadomego pochodzenia i już. Jasne przesłanie, kto będzie chciał ten posłucha.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#59 PostWysłany: 04 Gru 2012 15:06 

Rejestracja: 21 Mar 2010
Posty: 91
Nie rozumiem, jak można nazywać gościa oszustem skoro zrobił Ci nowa rezerwacje, tym bardziej że kosztowała ona już znacznie więcej.
Niektórym to sie nie dogodzi ...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#60 PostWysłany: 04 Gru 2012 15:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lis 2011
Posty: 446
niebieski
No, tabo89, nie wiem co narzekasz?! Rezerwacja nagle Ci zniknęła (nie tylko Tobie), sam musiałeś do tego dojść, jakbyś nie sprawdził nigdzie byś nie poleciał, ale uprzejmy pan kupił Ci droższy bilet kartą jakiegoś Portugalczyka? Wszystko wygląda oki-doki, nic podejrzanego. Nie wiem czym się tak przejmowałeś? Niektórym to się nie dogodzi...

... ;-)
_________________
odi profanum vulgus et arceo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 96 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: lolekanabolek, piotrkr, ricinus78 oraz 13 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group