Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 62 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Ryanair - miejsca
#41 PostWysłany: 11 Kwi 2014 14:37 

Rejestracja: 07 Gru 2012
Posty: 469
niebieski
hank napisał(a):
Właśnie się odprawiłem na lot w dwie strony. Miejsca w tym samym rzędzie - B i E. Świetnie :roll:


Wróciłem, dodam tylko, że w locie powrotnym udało mi się zmienić rząd z 15 na 17, przy wyjściu ewakuacyjnym. Podczas pierwszego lotu były zarezerwowane. Warto się zapytać. Komfort podróży dla wyższych osób bez porównania lepszy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu
 Temat postu: Re: Ryanair - miejsca
#42 PostWysłany: 11 Kwi 2014 16:21 

Rejestracja: 05 Lip 2012
Posty: 136
Loty: 238
Kilometry: 367 067
Ostatnio jak leciałem z bergamo do ciampino miałem środkowe miejsce. i było niezbyt wygodnie. Na szczęście samolot nie był pełny, to przesiadłem się w ulubione miejsce pod okienkiem. Nikt mi nie zwrócił uwagi, na dodatek obok mnie nikt nie siedział.
Już ktoś raz napisał, że najlepiej wchodzić na samym końcu. Fakt, że miałem tylko plecak i nie musiałem martwic się o miejsce w schowku, bo inaczej pewnie z miejscem byłoby krucho.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Ryanair - miejsca
#43 PostWysłany: 11 Kwi 2014 17:04 

Rejestracja: 09 Lis 2011
Posty: 8
odprawa na 12 godzin przed odlotem, ja i mąż otrzymujemy miejsce nr 33A i 33B, powrotny 4D i 4E;) bez kombinacji siedzieliśmy koło siebie
_________________
piszę;)http://www.mistake.com.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Ryanair - miejsca
#44 PostWysłany: 13 Kwi 2014 15:14 

Rejestracja: 12 Lut 2014
Posty: 151
lot Wro-Alc i na odwrót odprawa 10h przed lotem - dwa miejsca obok siebie bez problemów
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Ryanair - miejsca
#45 PostWysłany: 13 Kwi 2014 20:36 

Rejestracja: 13 Kwi 2014
Posty: 1
Witam mam problem z nową odprawą w Ryanair. Wylot mam 19.04 a powrót 10.05, nie chcę wykupywać miejsc. Jak chcę odprawić lot powrotny później to strona się zawiesza i nie przechodzi do następnego kroku w celu wydrukowania karty pokładowej. Może zna ktoś jakiś sposób?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Ryanair - miejsca
#46 PostWysłany: 13 Kwi 2014 20:37 

kilka dni temu się zmieniło i odprawa jest możliwa od 7-dni przed lotem - jak nie wykupisz rezerwacji miejsc to będziesz musiał tam gdzie będziesz znaleźć komputer z drukarką NIE MA INNEGO SPOSOBU!
Góra
 PM off  
      
 Temat postu: Re: Ryanair - miejsca
#47 PostWysłany: 18 Kwi 2014 09:12 

Rejestracja: 12 Paź 2010
Posty: 83
Szkoda, że nie ma możliwości pokazania karty pokładowej na tablecie, smartfonie czy kindlu, mógłby Ryanair przyczynić się ograniczenia zużycia papieru:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Ryanair - miejsca
#48 PostWysłany: 18 Kwi 2014 09:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2012
Posty: 787
Loty: 188
Kilometry: 227 790
niebieski
No właśnie Kris! Ja jestem perfekcjonistą i niestety klasycznie drukowana boarding pass = konieczność zabierania sztywnej walizki (żeby się sztywna teczka nie pogięła), w której to jest koszulka z idealnie naciętą kartką aby łatwiej im się odrywało :/
Góra
 Profil Relacje PM off
dj3500 lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Ryanair - miejsca
#49 PostWysłany: 18 Kwi 2014 09:32 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2012
Posty: 2240
Dramatycznie pogięte karty boardingowe też przyjmują, nieraz sprawdzane :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Ryanair - miejsca
#50 PostWysłany: 18 Kwi 2014 10:59 

ja zawsze noszę te karty w kieszeniach, złożone na kilka razy, na lot powrotny nie wyglądają oszałamiająco (delikatnie mówiąc:D) i nie ma z tym problemu. Co nie zmienia faktu, ze możliwość zaprezentowania karty na urządzeniu elektronicznym na pewno by była ułatwieniem
Góra
 PM off  
      
 Temat postu: Re: Ryanair - miejsca
#51 PostWysłany: 18 Kwi 2014 11:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2014
Posty: 105
Loty: 154
Kilometry: 350 317
Czy w tej chwili da się odprawić oddzielnie segment "tam" i "powrotny" jeśli zostały zakupione na jednej rezerwacji?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Ryanair - miejsca
#52 PostWysłany: 24 Kwi 2014 20:49 

Rejestracja: 10 Mar 2012
Posty: 298
Loty: 73
Kilometry: 89 404
niebieski
adamp54 napisał(a):
Czy w tej chwili da się odprawić oddzielnie segment "tam" i "powrotny" jeśli zostały zakupione na jednej rezerwacji?

Tak, da się bez problemu, właśnie odprawiliśmy się tylko TAM.
_________________
Image Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Ryanair - miejsca
#53 PostWysłany: 02 Maj 2014 11:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lis 2012
Posty: 55
Lot GDN WMI 1 maja, odprawa 26h przed odlotem, miejsca obok siebie :)
_________________
1908 ldz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Ryanair - miejsca
#54 PostWysłany: 02 Maj 2014 16:09 

Rejestracja: 24 Paź 2012
Posty: 28
Lot 2 maja odprawa 1go. Miejsca 32A, B + priority chociaż nie było wykupowane. Sekwencji nie pamiętam ale koło 140.
Lot 3 maja odprawa 2go. Miejsca 32B, C + Priority. sekwencja 142/143
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Ryanair - miejsca
#55 PostWysłany: 07 Maj 2014 10:40 

Rejestracja: 10 Mar 2012
Posty: 298
Loty: 73
Kilometry: 89 404
niebieski
Ostatnio lecieliśmy 4x Francą i zawsze mieliśmy miejsca obok siebie, z tym że zawsze system przydzielał nam korytarz i środkowe.
1x udało się priorytet bez wcześniejszego wykupowania takowego przywileju.

Dodatkowo, jeśli samolot nie jest mega obłożony to możemy bez się przesiąść w tej samej zonie - najlepiej zapytać się stewardesy.
_________________
Image Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Ryanair - miejsca
#56 PostWysłany: 12 Maj 2014 18:34 

Rejestracja: 29 Mar 2012
Posty: 61
dokumenty do odprawy dodane, a samej odprawy dokonać nie mogę, bo po raz kolejny otrzymuję informację, że odprawa będzie możliwa od 7 dni do 2-ch godzin przed odlotem, najnowszy komunikat ze strony ryanaira, to możliwa odprawa po 15.tym maja,
wylot mamy 18-go, i nie chcemy dodatkowo płacić za wykup miejsc,
boje się, że ostatecznie nie zdążę wydrukować biletu przed wyruszeniem z domu i odprawę trzeba będzie zrobić na lotnisku za dodatkową opłatą

czy moje obawy mogą się potwierdzić?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Ryanair - miejsca
#57 PostWysłany: 13 Maj 2014 09:18 

Rejestracja: 15 Gru 2011
Posty: 922
niebieski
bella_mafia napisał(a):
dokumenty do odprawy dodane, a samej odprawy dokonać nie mogę, bo po raz kolejny otrzymuję informację, że odprawa będzie możliwa od 7 dni do 2-ch godzin przed odlotem, najnowszy komunikat ze strony ryanaira, to możliwa odprawa po 15.tym maja,
wylot mamy 18-go, i nie chcemy dodatkowo płacić za wykup miejsc,
boje się, że ostatecznie nie zdążę wydrukować biletu przed wyruszeniem z domu i odprawę trzeba będzie zrobić na lotnisku za dodatkową opłatą

czy moje obawy mogą się potwierdzić?


A nie próbujesz się czasem odprawiać jednocześnie na powrót, który masz 22 maja?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Ryanair - miejsca
#58 PostWysłany: 13 Maj 2014 11:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Mar 2013
Posty: 153
Ostatnio leciałam ryanem i miejsca obok siebie dostaliśmy bez problemu, jeżeli obłożenie w samolocie nie jest duże mozna sie swobodnie przesiąść (większość miejsc wolnych jest na tyle)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Ryanair - miejsca
#59 PostWysłany: 16 Maj 2014 22:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sty 2014
Posty: 125
KRK-AGP 12 godzin przed lotem, przed odprawą wolne były miejsca:
1c, 2a-d, 3f, 17a-f, 29a-f, 32f, 33a-f
odprawa dla 3 osób- miejsca 33a-c, priorytet
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Ryanair - miejsca
#60 PostWysłany: 18 Maj 2014 21:58 

Rejestracja: 28 Mar 2012
Posty: 274
niebieski
Ostatnio byłem świadkiem rozmowy w czasie powrótu do Wrocławia z Bolonii i steward nie widział nic złego w "przesiadywaniu się" na inne miejsce PO starcie.

Na początku niby są jakieś procedury, że pasażerowie powinny siedzieć na swoich miejscach - później free for all.

btw. u mnie sprawdza się odprawa jak najpóźniej wtedy (3 razy, może przypadek?) trafiam na miejsca na początku/na końcu samolotu.
nie ma w tym chyba jakiejś większej prawidłowości, jak macie okazje - sprawdźcie ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 62 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group