Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 99 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 08 Lip 2011 00:38 

Rejestracja: 27 Cze 2011
Posty: 11
Czesc,

Czy mozna na gran canarii pozyczyc skutery (motorki)? I jaka jest cena?
Przy okazji czy ktos leci 14.08?

Pozdrawiam

M.M.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia
Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN
#62 PostWysłany: 08 Lip 2011 13:41 

Rejestracja: 02 Lut 2011
Posty: 12
JONASZ napisał(a):
Nie opłaca się brać auta na jeden dzień i to jeszcze oddawać w innym miejscu. Kosztuje to fortunę. Przylatujesz ok 16 i bierzesz auto na 3 dni i masz możliwość zobaczenia całej wyspy. Po 3 dniach oddajesz i do Puerto Rico wracasz autobusem. Jestem obecnie na Fuercie, ale ostatnie parę dni spędziłem na Lanzarote i tak właśnie uczyniłem. Można brać auto na dwa dni, ale jest drożej niż na trzy. Goldcara polecam mam już drugie autko. Wszystko w najlepszym porządku. Samochód na każdej z wysp kosztował mnie 35 euro za trzy dni w http://www.autoeurope.pl


Heh ja tu po konkretną poradę przychodzę, a dostaje całkowicie nie satysfakcjonującą mnie odpowiedź :) No więc może doprecyzuje, przylatuje na Kanary na 14 dni na przelomie sierpnia i wrzesnia, nie przylatuje sam bo jest nas w sumie 8 osob, zdaje sobie sprawe z faktu ze wypozyczenie autka na jeden dzien to sredni biznes ale uwierzcie ono jest mi potrzebne do zrobienia 2 kursow z ludziskami z lotniska i podjechania do marketu w celu zrobienia zakupow na 14 dni pobytu (jak juz mam auto to np. wody nie bede przeciez targal w rekach...) W nosie mam na poczatku jazde autkiem i zwiedzanie wyspy a tak musial bym zrobic biorac wóz na pare dni, nie jade na wakacje po to zeby cos musiec zrobic wiec na poczatek plaża, plaża i jeszcze raz plaża a jak się znudzi to znowu się pójdzie i wypożyczy autko. Dlatego ponawiam moje pytanie kto zna i może polecić dobrą, tanią i pewną wypożyczalnie samochodów pod warunkiem wypożyczenia na lotnisku a oddania w Puerto Rico :) ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#63 PostWysłany: 08 Lip 2011 14:14 

Rejestracja: 08 Cze 2010
Posty: 166
Loty: 120
Kilometry: 122 460
Możliwość pożyczenia i oddania auta w różnych miejscach oferują praktycznie tylko wielkie sieciówki. W AVISIE wychodzi 49EUR a w HERTZ 60EUR.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#64 PostWysłany: 08 Lip 2011 14:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2011
Posty: 1418
niebieski
@esox - wygoogluj "Digicar" - od 165 zł za dzień, w warunkach rezerwacji nie widzę dopłaty za oddanie w innym miejscu (choć pewnie i tak ze 30Euro za to na miejscu doliczą). Kierowca młodszy niż 26 lat - dopłata, oddanie "po godzinach" - dopłata, odbiór i oddanie "z pełnym bakiem".
Przygotuj się na ubezpieczenie około 20 Euro albo na blokadę depozytu (150-1000 Euro - z warunków umowy coś jakby 588, ale na miejscu może i tak być inaczej).

W innych firmach będzie podobnie lub drożej, ogólnie to trzeba liczyć się z kosztami około 80-100 Euro + paliwo.

Co do praktycznych porad, chyba mało kto spróbował takiego wypożyczenia, bo faktycznie najdrożej jest wypożyczyć na 1 dzień i w oddaniem w innym miejscu niż odbiór - a większość umie liczyć i nie lubi przepłacać.

Mi raz się zdarzyło wypożyczyć na jeden dzień w Sewilli a oddać w Maladze - wyszło dosyć drogo (40 wypożyczenie, 30 miejsce, 25 ubezpieczenie, 25 paliwo = 120 Euro). Pożyczałem na doyouspain.com - z tego, co widzę, nie mają punktu w Puerto Rico.

A na Kanarach korzystałem z Goldcar - 110 Euro za calusieńki tydzień - polecam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#65 PostWysłany: 08 Lip 2011 18:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Cze 2010
Posty: 852
Loty: 95
Kilometry: 156 953
niebieski
esox - to już taniej chyba was taksówka wyniesie, nie powinno być problemu z zatrzymaniem się po zakupy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#66 PostWysłany: 10 Lip 2011 20:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2011
Posty: 1245
Loty: 156
Kilometry: 186 401
niebieski
Witam, zarezerwowałem samochód w wypożyczalni http://www.top-car-hire.com/car_hire_canary_islands/ na Gran Canarii. Moje pytanko jest związane z oddaniem kluczy do auta o godz 4-5 rano na lotnisku? Gdzie je oddać i czy jest taka możliwość w tej wypożyczalni? może ktoś już korzystał? Czy idzie się spokojnie dogadać w języku angielskim? Czy cena widniejąca na potwierdzeniu rezerwacji on-line na mailu nie zmieni się?? Jak wygląda sprawa ubezpieczenia?? czy doliczają jakieś jeszcze opłaty??
Przy okazji co warto zwiedzić?? Będziemy mieszkać w apartamentach Blue Star w Puerto Rico? Czy ktoś miał okazje tam nocować???
pozdrawiam
_________________
Moje podróże - http://www.huntfortravel.blogspot.com
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#67 PostWysłany: 11 Lip 2011 10:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4831
Loty: 309
Kilometry: 516 019
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
Robertos. Miałem od nich autko w maju na gran canaria. Cena z email sie nie zmienila. Klucze wrzucasz do takiej metalowej skrzynki w drzwiach ich biura na lotnisku /zwaracałem auto w godz. 05.00-06.00/. Kase zablokowana na karcie kredytowej /kaucja/ zwrocili nastepnego dnia. Bez problemu porozumiesz sie w jezyku angielskim. Auto odebrałem z parkingu /zapisalem numer oraz pietro gdzie stało/ i tam zostawilem. W razie problemow z autem dzialaja blyskawicznie - zostawilem samochod na swiatlach, padl akumulator jeden telefon i do godz czasu podstawili identyczny bez zadnej doplaty. Miej lekka noge na gazie przy wyjazdach z tuneli, autostradzie sporo moze kosztowac ewentualny mandat. Udanego urlopu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#68 PostWysłany: 11 Lip 2011 20:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2011
Posty: 1245
Loty: 156
Kilometry: 186 401
niebieski
correos napisał(a):
Robertos. Miałem od nich autko w maju na gran canaria. Cena z email sie nie zmienila. Klucze wrzucasz do takiej metalowej skrzynki w drzwiach ich biura na lotnisku /zwaracałem auto w godz. 05.00-06.00/. Kase zablokowana na karcie kredytowej /kaucja/ zwrocili nastepnego dnia. Bez problemu porozumiesz sie w jezyku angielskim. Auto odebrałem z parkingu /zapisalem numer oraz pietro gdzie stało/ i tam zostawilem. W razie problemow z autem dzialaja blyskawicznie - zostawilem samochod na swiatlach, padl akumulator jeden telefon i do godz czasu podstawili identyczny bez zadnej doplaty. Miej lekka noge na gazie przy wyjazdach z tuneli, autostradzie sporo moze kosztowac ewentualny mandat. Udanego urlopu.


Witam i dziękuje za informacje
Mam jeszcze pytanko jaką kwotę (kaucję) zablokowali na karcie kredytowej??? muszę mieć środki na zapłatę za nocleg.
Ile płaciłeś za wynajem auta i na ile dni?
pozdrawiam
_________________
Moje podróże - http://www.huntfortravel.blogspot.com
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#69 PostWysłany: 11 Lip 2011 21:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4831
Loty: 309
Kilometry: 516 019
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
Zablokowana kwota 150 euro, rezerwowalem Citroena C2, na miejscu mialem do wyboru:
Dacia Sandero, Citroen C3 kwota nie ulegla zmianie mimo wiekszego auta.
Auto nie chce cie wprowadzic w blad - placilem za pelny bak i taki sam oddawalem.
Stawka za dzień w maju byla okolo 10-11 euro dzien, przy okresie wynajmu 8 dni. Za paliwo policzyli normalna cene jak na dystrybutorze. Nie ubezpieczalem dodatkowo podwozia lusterek szyb.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#70 PostWysłany: 12 Lip 2011 08:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2011
Posty: 1245
Loty: 156
Kilometry: 186 401
niebieski
correos napisał(a):
Zablokowana kwota 150 euro, rezerwowalem Citroena C2, na miejscu mialem do wyboru:
Dacia Sandero, Citroen C3 kwota nie ulegla zmianie mimo wiekszego auta.
Auto nie chce cie wprowadzic w blad - placilem za pelny bak i taki sam oddawalem.
Stawka za dzień w maju byla okolo 10-11 euro dzien, przy okresie wynajmu 8 dni. Za paliwo policzyli normalna cene jak na dystrybutorze. Nie ubezpieczalem dodatkowo podwozia lusterek szyb.


Zarezerwowałem na 7 dni ale prawie miesiąc wcześniej kwota 93 euro, niestety klucze oddaje poza godzinami pracy biura więc doliczają 20 euro ( u Ciebie zapewne tak samo było). Razem 113 euro ale to i tak nie jest dużo. Czy cena która widnieje na potwierdzeniu to cena z paliwem, tzn z pełnym bakiem i później oddaje również zatankowany do pełna tak?
Orientujesz się jaki jest koszt dodatkowego ubezpieczenia na lusterka, opony, szyby itp.? Bo nie ma żadnego opisu na stronie jak i w potwierdzeniu.
pozdrawiam
_________________
Moje podróże - http://www.huntfortravel.blogspot.com
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#71 PostWysłany: 12 Lip 2011 10:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4831
Loty: 309
Kilometry: 516 019
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
Rezerwowałem w kwietniu, odbior auta w maju.
Nie bylo zadnych dopłat z tytułu zwrotu kluczy poza godzinami pracy biura.
Tak jak wspomnialem zaparkowalem auto dokladnie w tym miejscu z ktorego bralem.
Klucze wrzucilem do skrzynki na klucze w ich biurze i tyle w tym temacie.
Na potwierdzeniu email otrzymalem kwote bez paliwa.
Kwota za paliwo byla doliczana do calego kosztu wynajmu.
Problemu z ewentualnym dotankowaniem nie ma, poniewaz jest stacja benzynowa przy wjezdzie na lotnisko "Cepsa"
ale tez na autostradzie bedziesz mijal calodobowe stacje. Czasem wymagaja najpierw zaplaty pozniej tankowanie /noc/.
Nie ubezpieczalem dodatkowo lusterek szyb etc, poniewaz wystarczylo mi ze ubezpieczenie podstawowe obejmuje takze zarysowanie auta. Wszystko na miejscu mozesz dodatkowo dokupic ubezpieczenie, podkladka dla dziecka itp. Jesli jedziesz z dziecmi moze sie okazac ze lepiej jest kupic podkladke na siedzenie zaplacisz w lidlu czy mercadona 5 euro. Lot mialem do bratysławy cos okolo 06.30 AM na lotnisku bylem godzine wczesniej wiec biuro jest zamkniete. Kierowcy podchodzili i wrzucali kluczyki do skrzynki tak bedzie mysle w Twoim przypadku. Nie wiem czy lato cos sie zmienia w ich taryfie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#72 PostWysłany: 12 Lip 2011 13:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2011
Posty: 1245
Loty: 156
Kilometry: 186 401
niebieski
correos napisał(a):
Rezerwowałem w kwietniu, odbior auta w maju.
Nie bylo zadnych dopłat z tytułu zwrotu kluczy poza godzinami pracy biura.
Tak jak wspomnialem zaparkowalem auto dokladnie w tym miejscu z ktorego bralem.
Klucze wrzucilem do skrzynki na klucze w ich biurze i tyle w tym temacie.
Na potwierdzeniu email otrzymalem kwote bez paliwa.
Kwota za paliwo byla doliczana do calego kosztu wynajmu.
Problemu z ewentualnym dotankowaniem nie ma, poniewaz jest stacja benzynowa przy wjezdzie na lotnisko "Cepsa"
ale tez na autostradzie bedziesz mijal calodobowe stacje. Czasem wymagaja najpierw zaplaty pozniej tankowanie /noc/.
Nie ubezpieczalem dodatkowo lusterek szyb etc, poniewaz wystarczylo mi ze ubezpieczenie podstawowe obejmuje takze zarysowanie auta. Wszystko na miejscu mozesz dodatkowo dokupic ubezpieczenie, podkladka dla dziecka itp. Jesli jedziesz z dziecmi moze sie okazac ze lepiej jest kupic podkladke na siedzenie zaplacisz w lidlu czy mercadona 5 euro. Lot mialem do bratysławy cos okolo 06.30 AM na lotnisku bylem godzine wczesniej wiec biuro jest zamkniete. Kierowcy podchodzili i wrzucali kluczyki do skrzynki tak bedzie mysle w Twoim przypadku. Nie wiem czy lato cos sie zmienia w ich taryfie.



Jednego nie rozumiem, skoro płacisz za pełny bak paliwa to jest dla Ciebie do wykorzystania prawda? A oddałeś zatankowany do pełna? czyli co zwrócili Ci kwotę za paliwo czy jak?
_________________
Moje podróże - http://www.huntfortravel.blogspot.com
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#73 PostWysłany: 12 Lip 2011 13:29 

Rejestracja: 09 Lip 2011
Posty: 1215
niebieski
Robertos napisał(a):

Jednego nie rozumiem, skoro płacisz za pełny bak paliwa to jest dla Ciebie do wykorzystania prawda? A oddałeś zatankowany do pełna? czyli co zwrócili Ci kwotę za paliwo czy jak?


W cenie wypożyczenia auta nie masz z reguły paliwa, dostajesz z pełnym bakiem i tak też oddajesz ... pełny bak to ok 60 euro, więc więcej niż Ty byś im za auto zapłacił na 1 dobę :)
Góra
 Profil Relacje PM off
Promyseusz lubi ten post.
Promyseusz uważa post za pomocny.
 
      
#74 PostWysłany: 12 Lip 2011 15:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2011
Posty: 1245
Loty: 156
Kilometry: 186 401
niebieski
Mateusz099 napisał(a):
Robertos napisał(a):

Jednego nie rozumiem, skoro płacisz za pełny bak paliwa to jest dla Ciebie do wykorzystania prawda? A oddałeś zatankowany do pełna? czyli co zwrócili Ci kwotę za paliwo czy jak?


W cenie wypożyczenia auta nie masz z reguły paliwa, dostajesz z pełnym bakiem i tak też oddajesz ... pełny bak to ok 60 euro, więc więcej niż Ty byś im za auto zapłacił na 1 dobę :)


No okej skoro policzą mi za paliwo 60 euro dodatkowo i mam oddać z taką samą ilością to chyba powinni mi zwrócić tą kwotę. Bo tak to by było bezsensu.
_________________
Moje podróże - http://www.huntfortravel.blogspot.com
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#75 PostWysłany: 12 Lip 2011 16:01 

Rejestracja: 09 Lip 2011
Posty: 1215
niebieski
Robertos napisał(a):
Mateusz099 napisał(a):
Robertos napisał(a):

Jednego nie rozumiem, skoro płacisz za pełny bak paliwa to jest dla Ciebie do wykorzystania prawda? A oddałeś zatankowany do pełna? czyli co zwrócili Ci kwotę za paliwo czy jak?


W cenie wypożyczenia auta nie masz z reguły paliwa, dostajesz z pełnym bakiem i tak też oddajesz ... pełny bak to ok 60 euro, więc więcej niż Ty byś im za auto zapłacił na 1 dobę :)


No okej skoro policzą mi za paliwo 60 euro dodatkowo i mam oddać z taką samą ilością to chyba powinni mi zwrócić tą kwotę. Bo tak to by było bezsensu.



ale nikt nie dolicza Ci za paliwo, dostajesz auto z pełnym bakiem i z pełnym oddajesz ;) jeśli doliczają to musisz się zapytać jak to funkcjonuje ale wtedy a) oddają Ci pieniądze , b) oddajesz z pustym bakiem
Góra
 Profil Relacje PM off
Promyseusz lubi ten post.
Promyseusz uważa post za pomocny.
 
      
#76 PostWysłany: 12 Lip 2011 19:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4831
Loty: 309
Kilometry: 516 019
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
Moj post wprowadzil troche widze zamieszania.
Wspomnialem w poprzednich postach ze w moim przypadku podstawiono mi drugi samochod.
W pierwszym wykonczylem akumulator. Placilem jedynie za roznice w stanie paliwa miedzy samochodem otrzymywanym a tym ktory mi padl.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#77 PostWysłany: 18 Lip 2011 00:47 

Rejestracja: 30 Sty 2011
Posty: 83
Robertos napisał(a):
Przy okazji co warto zwiedzić?? Będziemy mieszkać w apartamentach Blue Star w Puerto Rico? Czy ktoś miał okazje tam nocować???
pozdrawiam


Właśnie wróciłem - spałem 4 dni w Blue Star. Ogólne wrażenia: bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Miałem pokój 827 (na najwyższym piętrze) z widokiem na ocean. Niestey widok trochę przesłamiał mi "szyb" windy. Śniadanie na tarasie - wspaniałe wrażenia. Na skarpie na przeciwko w jednym z hoteli były animacje - chyba dla całej okolicy, niestety było dość głośno na tarasie. W restauracji nie jadłem. Na basenie bywałem po godzinie 18 (wcześniej trochę jeździliśmy) - bar zamknięty, na basenie 4 osoby i my. Basen przyjemny - od ok. 40 cm do 180. Dla dzieci dość duża strefa z głębokością do 90 cm. W hotelu sklepik ale warto przejśći się do centrum (nie pamiętam nazwy, chyba Europa) ok. 200-300 m. - znacznie taniej (HiperDino Express). Najtaniej w Puerto "na dole" w okolicach dworca autobusowego i McDonalds'a - piwo San Miguel puszka 0,5 l - 0,58 E, butelka litrowa - 1,20 E. Jeśli chodzi o lokalizację to dość długo szukałem - Blue Star jest na wzgórzu obok plaży Amadores.

Jutro podrzucę kilka zdjęć apartamentu i okolicy.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#78 PostWysłany: 20 Lip 2011 01:28 

Rejestracja: 30 Sty 2011
Posty: 83
Witam.

Z małym poślizgiem, ale zamieszczam obiecanych kilka fotek.

https://picasaweb.google.com/mirmich/GranCanaria2011
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#79 PostWysłany: 20 Lip 2011 14:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
my cos innego - bungalowy parquemar w playa del ingles, bo duzo zieleni i swietny stosunek cena/jakosc.
generalnie polecam, nie ma nic do czego mozna by sie przyczepic za te pieniądze. Sprzatanie codziennie, w srodku niczego nie brakuje (moze oprocz suszarki, ale kobiety wziely ze sobą ;-)), kazdy bungalow ma relatywnie spory, własny kawałek zieleni, basen rozmiarowo ok biorąc pod uwage ilosc domków/ludzi - w skrócie - jak najbardziej polecam.

Jedyny minus to dystans do plazy, ale i tak wiedzialem ze skonczy sie na tym ze ekipa pojdzie 2 razy i im sie plaza znudzi (bo basen blizej, fajniejszy, cieplejszy, bez fal i z lezakami za free ;-))

gdyby ktos mial jakies pytania nt. gran canarii to walic smialo, bylem trzeci raz, we wrzesniu szykuje sie prawdopodobnie czwarty... :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#80 PostWysłany: 21 Lip 2011 23:31 

Rejestracja: 02 Lut 2011
Posty: 379
niebieski
My też na świerzo po = właśnie wróciliśmy z dwóch tygodni w Apartamentos Dolores - 2 minuty do deptaku, 5 do plaży, rewelacyjny wg nas (9 osób) stosunek jakości do ceny - studio wychodziło 22 Euro za dobę, w pełni wyposażone, jest suszarka;) Studio do pojedynczego wykorzystania 17 euro za dobę - tak samo wyposażone jak to dla czterech osób;)
Cicha uliczka, zero problemu z parkingiem.
Auto znów z Cabrera Medina - tym razem "obsłużył" nas Cicar, który jest odpowiednikiem na Gran CAnarii, 239 euro za całe dwa tygodnie, co przy dwóch rodzinach "obskakujących" auto daje fajną cenę:) Drugi kierowca gratis, foteliki gratis, auto oddawane z tym samym stanem paliwa, co brane, full casco w cenie, oddane dziś o 4 - bez dopłat, kluczyki wrzucone do skrzynki. Jeździliśmy Astrą 4.
Wrażenia super, widoki ekstra, moja banda przejeździła 700km i przy wolocie już pytała, kiedy znów lecimy na Kanary;
my z kolei na basenie tylko minimalnie bytowaliśmy - i my i nasze pociechy zdecydowanie wolimy plażę;) i wycieczki; Amadores i Puerto Rico nas rozczarowało, droga GC200 rozgrzała, Puerto de Nieves i Puerto Mogan oczarowało, generalnie fajnie bardzo, tanio (zakupy w San Fernando w marketach dla "lokalsów" w cenie polskich marketów) i z wrażeniami i dla nas i dla czwórki w sumie małych dzieciaków.
Położenie apartamentów Dolores dla nas optymalne - uważam plażę w okolicach wydm Maspalomas za najładniejszą, najszerszą i stosunkowo najpustszą.
Uf, gdzie by tu znowu polecieć?! Ferie dpieo w lutym...
Jedyny zgrzyt w Cochstedt - my co prawda bez alarmu bombowego, ale za to tam z bardzo wnikliwą kontrolą bagażu a powrót z bardzo gorliwymi kontrolami celników kopiących nam w bagażu (jeździmy wszyscy tylko z podręcznym). Cóż - faktycznie celnicy z NRD mi się przypomnieli, jak nam w proszkach PErsil kopali;(
PArking www.parken24.com - super, 29 euro za dwa tygodnie, po przyjeździe już na nas czekali. Polecam.
Tylko powrót z Niemiec w ulewnym deszczu i 15 stopniach - brrrr, masakra;(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 99 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group