Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 99 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 05 Cze 2011 13:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
exit72 napisał(a):
luxyfer napisał(a):
Ponieważ wylot do Magdeburga jest o 6 rano, zapytam bezpośrednio w tym wątku:
czy ktoś z Was wypożyczał samochód na GC ze zwrotem przed 6 rano? Która wypożyczalnia oferuje zwrot w takich godzinach, najlepiej bez opłat? ;)


dokumenty i kopertę dostajesz przy wynajmie samochodu.Tą sama kopertę z kluczykami wrzucasz przez szparę w drzwiach wypożyczalni.

pozdrawiam
Darek

potwierdzam, pytalem jedna z wypozyczalni o to samo jak bylem ostatnio na GC (3 tyg temu)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#42 PostWysłany: 11 Cze 2011 23:10 

Rejestracja: 11 Cze 2011
Posty: 2
Lecimy 16-23/06. Moze ktos kupil bilety na ten termin (chociaz w jednym kierunku) i moglibysmy jakos wspolnie zaplanowac dojazd?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 29 Cze 2011 23:11 

Rejestracja: 30 Sty 2011
Posty: 83
Witam ponownie.

Odświeżam temat bo za kilka dni (3 lipca) kilka osób wylatuje z Magdeburga. My zdecydowaliśmy się pojechać w sobotę rano i zwiedzić jeszcze miasto. Hotel znalazłem za 140 zł - NH Magdeburg 4* dzieci do 12 lat gratis na obecnych łóżkach.

To z kim pijemy małe/duże z pianką?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 30 Cze 2011 10:01 

Rejestracja: 02 Lut 2011
Posty: 379
niebieski
My śpimy w Achat Hotel Leipzig za 106zł:) (gorące oferty booking), ale lecimy dopiero 7.07 - 21.07;)
Jeśli będziecie mieć dostęp do netu na miejscu, napiszcie, jaka pogoda - co z wieczorami, czy jest bardzo gorąco (na hiszpańskich stronach przeczytałam o nadchodzącej calimie?).
Szerokiej drogi do Cochstedt i do zobaczenia na plaży:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 30 Cze 2011 14:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Cze 2010
Posty: 852
Loty: 95
Kilometry: 156 953
niebieski
Polka, którą spotkaliśmy w barze na plaży w San Augustin, a która mieszka tam od ośmiu lat, powiedziała że wiatru znad Sahary są w roku 4 dni. Tak się składa że my na nie trafilismy :) 19-23 czerwca. Gorąco nie polecam - na zachodniej części wyspy w górach za Mogan w cieniu 39stopni, do tego ten wiatr i słońce w zenicie = spokojnie ponad 50 stopni ciepła
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 30 Cze 2011 16:30 

Rejestracja: 02 Lut 2011
Posty: 379
niebieski
No, nie ukrywam, że tego się boję, bo w sumie czwórkędzieciaków mamy w ekipie. Ale skoro 4 dni w roku, to już wyrobiliście nam normę na ten rok, thx;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 30 Cze 2011 19:34 

Rejestracja: 30 Cze 2011
Posty: 211
niebieski
Właśnie wróciłem dziś z Gran Canar i podzielę się paroma spostrzeżeniami :
wylot z Magdeburga - ważenie , mierzenie(wkładanie do kosza) bagażu podręcznego a potem bieg sprinterski(przodowali w tym Polacy) do samolotu :lol:
- w samolocie walka o miejsca (Rodacy którzy mieli miejsca przy oknach na zapytanie czy wolne obok nich odpowiadali że zajęte{potem się okazywało że wolne ale Rodak potrzebuje 2 lub 3 miejsc taki to wygodny Naród} o siedzeniu razem kiedy nie miałeś w Rodzinie sprintera lub nie chciało się biec lub udawać Korzeniowskiego(czyli chód) to zapomnij :mrgreen: a potem następne zadanie gdzie te bagaże podręczne umieścić :?: ale w końcu siedzimy i lecimy a to jest najważniejsze :D
- na lotnisku (jeśli masz rezerwację samochodu np. Goldcar) znowu bieg tym razem na 200 metrów do okienka danej wypożyczalni ( Ja nie biegłem i potem stałem 40 minut w kolejce aby zarezerwowane autko dostać ) już mam samochód( Renault Megane 1,6V z 02/2011r . na liczniku 2730km) 5 osób w środku zapakowane i jazda do Peurto Rico ( po drodze zakupy w Carrefurze duży wybór i tanio ---- potem są Eroski,Hiper Dino i Spary też tanie ale mniejszy asortyment :twisted:
- Peurto Rico +29, Mogan +34 , Las Palmas +31 wszędzie słoneczna pogoda !!!!!!!!!!
- Jedzenie w knajpach tanie za 7-10 euro najesz się do syta
- Plaża de Amadores -super, plaża w Puerto Rico-może być, plaża w Mogan-może być, plaża w Las Palmas - może być roll:
- powrót z Las Palmas: kluczyki od samochodu zostawiłem w skrzynce metalowej na 1 poziomie przed wejściem na odprawę
sprawdzenie bagażu podręcznego pobieżne ( piwo,woda,scyzoryk --- :P przeszły) przed wejściem na pokład nie ma ważenia ale jest wkładanie do skrzynek i o zgrozo te skrzynki albo się kurczą albo walizki puchną od wilgoci ( dużo osób musiłao dopłacać za bagaż ) niektórzy jak wsadzili to potem 2 musiało trzymać stelaż ze skrzynką aby wyciągnąć :roll:
- a na lotnisku w Magdeburgu ustawiali pasażerów w szeregu po 5 osób z bagażem przed sobą i następnie szedł pies labrador(chyba miał ze 30 lat) i to wszystko obwąchiwał :) pewnie szukał kiełbasy :shock: Gorąco Polecam GC
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 30 Cze 2011 19:45 

Rejestracja: 15 Mar 2011
Posty: 159
Uśmiałam się świetne wrażenia :lol: szczegolnie jezeli chodzi o sprinty, chody i zajmowanie miejsc w samolocie :mrgreen:
Mieszkales w Puerto Rico w jakim hotelu?
Jezeli mozna wiedziec na ile dni i ile kosztowalo autko?
I jeszcze jedno mnie zdzwilo w podrecznym miales piwo, wode i scyzoryk i przeszło???
Mam wstepnie zarezerwowany apartamet w Apartamentos Tamanco teraz czekam tylko na jakies ciekawe ceny za bilety :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 30 Cze 2011 20:01 

Rejestracja: 30 Cze 2011
Posty: 211
niebieski
-Hotel Marina Suites w Puerto Rico ---- hotel fenomenalny ( mieliśmy 2 apartamenty(70m2) z widokiem na morze )
Cena bez wyżywienia 48 euro(ostatni dzień) 6 dni z wyżywieniem HB 2+1= 438 euro lub 2=408. Na stronie hotelu dziecko liczone jest do 14 lat na bookingu do 12 lat. W hotelu animatorka Ola(Polka)- zajmuje się dziećmi :P w hotelu codziennie wieczorne show a przy hotelu jest nawet mini pralnia(2pralki+suszarka) na pieniążki :o
-tak piwo , woda +malutki rozkładany scyzoryk + nawet haczyki ( a nawet krem z agawy w pojemniku 200ml :shock: )
-autko na 7 dni 130euro+ubezpieczenie Relax 42euro+paliwo 85euro(renault ma 65 litrów) = 257 euro dobry mocny samochód w górach z 5-cio osobową załogą dawał sobie nieźle radę :D Relaxa nie musisz brać ale wtedy robią blokadę na karcie i płacisz za szyby, przebite opony plus udział własny=== są mniejsze autka i tańsze, wybór jest duży
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#50 PostWysłany: 30 Cze 2011 20:16 

Rejestracja: 15 Mar 2011
Posty: 159
Dzieki!
Tez planujemy leciec z Magdeburga.
Czy autko tez rezerwowales wczesniej przez jakias stronke? czy dopiero na miesjcu? Czy jest cos na co warto zwrocic uwage? Autko dostalicie z pelnym bakiem?
Lecimy ze znajomymi tak wiec na 4 oplaca sie wynajac auto nawet na caly pobyt. Tlko ten wylot o 6 rano... nie ma problemu? wrzucasz do kluczyki do skrzynki i wsio?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 30 Cze 2011 20:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Cze 2010
Posty: 852
Loty: 95
Kilometry: 156 953
niebieski
ja miałem goldcara na 4 dni, nie polecam, dali nam samochód o klasę niższy, sprzęgło rozwalone i nie dało się nim jeździć po górach (80kM w kombi...). Kluczyki normalnie przez dziurę o 5 rano oddaliśmy. Rezerwowałem wcześniej. Kolejek nie było duzych :)
a co do lotniska w cochstedt.. masakra. Lecieliśmy w 5 osób, 2 chłopaków 3 dziewczyny i każdą z trzech dziewczyn wzięli do pokoju i rozebrali, bo im się nie podobały jakieś sprzączki w stanikach. U nas lepiej, ale laptopa mi z 3 minuty sprawdzali. Torby ważone bardzo skrupulatnie, nawet dwukrotnie :) A z powrotem po wylądowaniu wzięli mnie niemcy do pokoju do zollkontrol i sprawdzali czy nie mam fajek i alko :/ Bo fajki tanieee LM 2 euro, Marlboro 2,40, Viceroy 1,20 :) Aż żałowałem że już nie palę :) Jak jakieś pytanka to śmiało, tylko nie bierz 80km kombi na jazdę po górach :twisted:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#52 PostWysłany: 30 Cze 2011 21:07 

Rejestracja: 30 Cze 2011
Posty: 211
niebieski
rezerwacja na stronie internetowej Goldcar. Autko nowe z tego roku 1,6 16V benzyna 110KM w zupełności spoko :D
dziwne że dostałeś taki zepsuty samochód i nie interweniowałeś ??? Korzystałem wcześniej z Goldcara w Maladze, Barcelonie i na Majorce i zawsze dostawałem nowy sprawny samochód ( najstarszy był w maladze roczny ) rezerwujesz na stronie internetowej samochód z segmentu i na miejscu możesz zawsze wybrać jakiś model jak jest na stanie a jak nie to dopłacić i wziąć lepszy :lol: może to kwestia dodatkowego ubezpieczenia ? jak wykupujesz dostajesz lepszy.( Ja zawsze na tym nie oszczędzam bo to różnie bywa a Ja wolę wypoczywać niż przejmować się np. urwanym lusterkiem czy wybitą szybą :D
I o jakiej dziurze mówisz na klucze ? Jest normalna metalowa skrzynka na wszystkie wypożyczalnie razem / na 1 piętrze . co lotnisko to inny zwrot np. w Maladze była jedna skrzynia tylko Goldcara ======== pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#53 PostWysłany: 30 Cze 2011 21:11 

Rejestracja: 30 Cze 2011
Posty: 211
niebieski
A jeszcze zapomniałem w Goldcar auto dostajesz z całym bakiem i jeżeli bierzesz do 3 dni to nadwyżkę nie wykorzystanego paliwa zwracają na kartę po paru dniach a jeżeli od 4 dni t trzeba wyjeździć bo nie oddają . Z peurto rico na lotnisko dojechałem w 30 minut ( z hotelu wyjazd 4:
50
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#54 PostWysłany: 30 Cze 2011 22:13 

Rejestracja: 18 Sie 2010
Posty: 335
niebieski
Ja do tej pory 5 razy korzystałem z firmy:
http://www.arcarhire.com/car-hire/car-hire.php
-Auto Reisen .Świetne warunki,zero problemów, auta dostępne na lotnisku.Bierzesz np. z 1/2 baku-masz oddać tyle samo!
Auta nieco zużyte ale nie miałem z nimi na GC,Teneryfie czy Lanzarote żadnych problemów.Uważam też,że mają świetne ceny.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#55 PostWysłany: 30 Cze 2011 22:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Mar 2011
Posty: 77
olo napisał(a):
- a na lotnisku w Magdeburgu ustawiali pasażerów w szeregu po 5 osób z bagażem przed sobą i następnie szedł pies labrador(chyba miał ze 30 lat) i to wszystko obwąchiwał :) pewnie szukał kiełbasy :shock: Gorąco Polecam GC


słychać coraz głośniej,że służby na lotnisku w Magdeburgu chyba zapomniały że nie są już w NRD-)) ,,nasi" to przy nich wyluzowane chłopaki....
Co do rodaków wcale nie jestem zdziwiony...norma-))

pozdrawiam
Darek
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#56 PostWysłany: 30 Cze 2011 22:53 

Rejestracja: 30 Sty 2011
Posty: 83
Rysiek napisał(a):
Ja do tej pory 5 razy korzystałem z firmy:
http://www.arcarhire.com/car-hire/car-hire.php
-Auto Reisen .Świetne warunki,zero problemów, auta dostępne na lotnisku.Bierzesz np. z 1/2 baku-masz oddać tyle samo!
Auta nieco zużyte ale nie miałem z nimi na GC,Teneryfie czy Lanzarote żadnych problemów.Uważam też,że mają świetne ceny.

My zdecydowaliśmy się właśnie na polecaną (przez bo76) na tym forum firmę http://www.cabreramedina.com Zachęciło mnie PEŁNE ubezpieczenie.

@exit72 (Darek) i blackall - to jak z tym piwkiem?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#57 PostWysłany: 30 Cze 2011 23:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Mar 2011
Posty: 77
mirrr napisał(a):
Rysiek napisał(a):
Ja do tej pory 5 razy korzystałem z firmy:
http://www.arcarhire.com/car-hire/car-hire.php
-Auto Reisen .Świetne warunki,zero problemów, auta dostępne na lotnisku.Bierzesz np. z 1/2 baku-masz oddać tyle samo!
Auta nieco zużyte ale nie miałem z nimi na GC,Teneryfie czy Lanzarote żadnych problemów.Uważam też,że mają świetne ceny.

My zdecydowaliśmy się właśnie na polecaną (przez bo76) na tym forum firmę http://www.cabreramedina.com Zachęciło mnie PEŁNE ubezpieczenie.

@exit72 (Darek) i blackall - to jak z tym piwkiem?


ja tez korzystam z cabreramedina/cicar i zawsze było OK.

@mirr,ja wyruszam z Gdańska w sobotnia noc więc piwko na lotnisku jako zaprawa przed ,,szaleńczym: biegiem-))

pozdrawiam
Darek
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#58 PostWysłany: 07 Lip 2011 00:28 

Rejestracja: 02 Lut 2011
Posty: 12
Mam pytanko :) w wiekszości piszac o wypozyczalniach samochodow uwzgledniacie fakt ze ktos pozycza autko na caly pobyt, ja akurat bede na 14 dni na Gran Canari i wlasciwie na poczatku potrzebuje autka tylko na jeden dzien zeby sobie z lotniska dojechac do Puerto Rico i ewentualnie na miejscu zrobic zakupy, a pozniej po tym jednym dniu je oddac. Pozniej napewno znowu sie samochodzik pozyczy ale narazie nie widze potrzeby pozyczania go na 14 dni i interesuje mnie tylko jeden dzien, w zwiazku z tym mam teraz pytanko, poszukuje wypozyczalni samochodow w ktorej bede mogl wypozyczyc samochodzik na lotnisku a pozniej oddac go nastepnego dnia w Puerto Rico :) byłbym wdzięczny za pomoc :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#59 PostWysłany: 07 Lip 2011 11:40 

Rejestracja: 20 Mar 2011
Posty: 507
niebieski
Nie opłaca się brać auta na jeden dzień i to jeszcze oddawać w innym miejscu. Kosztuje to fortunę. Przylatujesz ok 16 i bierzesz auto na 3 dni i masz możliwość zobaczenia całej wyspy. Po 3 dniach oddajesz i do Puerto Rico wracasz autobusem. Jestem obecnie na Fuercie, ale ostatnie parę dni spędziłem na Lanzarote i tak właśnie uczyniłem. Można brać auto na dwa dni, ale jest drożej niż na trzy. Goldcara polecam mam już drugie autko. Wszystko w najlepszym porządku. Samochód na każdej z wysp kosztował mnie 35 euro za trzy dni w www.autoeurope.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#60 PostWysłany: 07 Lip 2011 23:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Mar 2011
Posty: 77
esox napisał(a):
Mam pytanko :) w wiekszości piszac o wypozyczalniach samochodow uwzgledniacie fakt ze ktos pozycza autko na caly pobyt, ja akurat bede na 14 dni na Gran Canari i wlasciwie na poczatku potrzebuje autka tylko na jeden dzien zeby sobie z lotniska dojechac do Puerto Rico i ewentualnie na miejscu zrobic zakupy, a pozniej po tym jednym dniu je oddac. Pozniej napewno znowu sie samochodzik pozyczy ale narazie nie widze potrzeby pozyczania go na 14 dni i interesuje mnie tylko jeden dzien, w zwiazku z tym mam teraz pytanko, poszukuje wypozyczalni samochodow w ktorej bede mogl wypozyczyc samochodzik na lotnisku a pozniej oddac go nastepnego dnia w Puerto Rico :) byłbym wdzięczny za pomoc :)


Gran Canaria jest bardzo dobrze skomunikowana więc nie będzie problemy z dotarciem do Puerto Rico środkami komunikacji.
Zakupy też zrobisz bez problemu na miejscu.

pozdrowienia z Bahia Feliz

exit72
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 99 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 12 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
cron
phpBB® Forum Software © phpBB Group