Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 99 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 16 Maj 2011 21:24 

Rejestracja: 30 Sty 2011
Posty: 83
Witam.

Przelot na Gran Canaria w czerwcu za 36 E (4 dni), 51 E (7 dni), 58 E (11 dni) lub 66 E (14 dni).

Wylot 5 czerwca, powrót - w zależności od daty rożna cena.

Sam właśnie kupiłem 3-17 lipca za 372 E - ze wszystkimi opłatami dla 4-os rodziny. Moja karta prepaid ma limit dzienny 600 zł i mogłem kupić tylko 2 bilety.
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez mirrr 24 Maj 2011 13:01, edytowano w sumie 2 razy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#2 PostWysłany: 16 Maj 2011 23:20 

Rejestracja: 10 Kwi 2011
Posty: 105
żeby to były loty z Drezna to co innego :) A jak z Noclegiem? Gdzie i za ile zarezerwowałeś :) ? Pozdrawiam i życzę udanego pobytu :D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 17 Maj 2011 22:58 

Rejestracja: 30 Sty 2011
Posty: 83
Jeśli chodzi o nocleg to mam na oku kilka opcji. W każdej z nich 4 dni bez wyżywienia (na zwiedzanie - mam nadzieję, że wystarczy) i 10 dni laby w All Inclusive - w każdym wariancie mieszczę się 3500 zł za rodzinę 2+2. I ciągle szukam i kombinuję :) Mam kilka wariantów zakwaterowania i kilka hoteli na oku - długoby pisać :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 18 Maj 2011 22:28 

Rejestracja: 18 Maj 2011
Posty: 12
mozecie cos polecic taniego w opcji all inc? przez jakie portale szukacie? ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 24 Maj 2011 13:01 

Rejestracja: 30 Sty 2011
Posty: 83
Poprzednie ceny są już niektualne - nowa oferta: tydzień w czerwcu za 32 Euro:
Image
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 24 Maj 2011 20:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Mar 2011
Posty: 77
mirrr napisał(a):
Witam.

Przelot na Gran Canaria w czerwcu za 36 E (4 dni), 51 E (7 dni), 58 E (11 dni) lub 66 E (14 dni).

Wylot 5 czerwca, powrót - w zależności od daty rożna cena.

Sam właśnie kupiłem 3-17 lipca za 372 E - ze wszystkimi opłatami dla 4-os rodziny. Moja karta prepaid ma limit dzienny 600 zł i mogłem kupić tylko 2 bilety.


Mi udało się się właśnie kupić też w tej cenie 3-14 lipca dla 4 os-)) i to w dodatku płacąc VISA. CSO-LPA było w cenie 24,99 E Uważajcie na jedną rzecz aby uniknąć złodziejskiego przelicznika EURO przez Ryanair-a.Jak wpiszecie numer karty to przy kwocie małym drukiem jest pole ,,więcej szczegółów,, i tam pole gwarancji kursy ma być odznaczone.Dzięki temu przelicznik będzie bankowy a nie Ryanair-a.

skorzystałem z tego linku: http://forum.gazeta.pl/forum/w,711,1148 ... etny_.html

screen do instrukcji:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a82 ... ml#Scene_1

mirr: w takim razie do zobaczenia w Magdeburgu na ,,małej czarne"j-))

pozdrawiam
Darek
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 24 Maj 2011 20:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
exit72 napisał(a):
mirrr napisał(a):
Witam.

Przelot na Gran Canaria w czerwcu za 36 E (4 dni), 51 E (7 dni), 58 E (11 dni) lub 66 E (14 dni).

Wylot 5 czerwca, powrót - w zależności od daty rożna cena.

Sam właśnie kupiłem 3-17 lipca za 372 E - ze wszystkimi opłatami dla 4-os rodziny. Moja karta prepaid ma limit dzienny 600 zł i mogłem kupić tylko 2 bilety.


Mi udało się się właśnie kupić też w tej cenie 3-14 lipca dla 4 os-)) i to w dodatku płacąc VISA. CSO-LPA było w cenie 24,99 E Uważajcie na jedną rzecz aby uniknąć złodziejskiego przelicznika EURO przez Ryanair-a.Jak wpiszecie numer karty to przy kwocie małym drukiem jest pole ,,więcej szczegółów,, i tam pole gwarancji kursy ma być odznaczone.Dzięki temu przelicznik będzie bankowy a nie Ryanair-a.

skorzystałem z tego linku: http://forum.gazeta.pl/forum/w,711,1148 ... etny_.html

screen do instrukcji:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a82 ... ml#Scene_1

mirr: w takim razie do zobaczenia w Magdeburgu na ,,małej czarne"j-))

pozdrawiam
Darek
o złodziejskim przeliczniku ryana bylo na forum rowniez pare razy :)

ps. rowniez lece 3-14 tą trasa (ponownie z reszta ;)) z rodzinką. Kupowane ok miesiac do tyłu, cena prawie identyczna. Ciekawi mnie tylko, czy wytna nam numer i wrzuca niedlugo tansze bilety.. ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 24 Maj 2011 20:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Mar 2011
Posty: 77
Blackall napisał(a):
exit72 napisał(a):
o złodziejskim przeliczniku ryana bylo na forum rowniez pare razy :)

ps. rowniez lece 3-14 tą trasa (ponownie z reszta ;)) z rodzinką. Kupowane ok miesiac do tyłu, cena prawie identyczna. Ciekawi mnie tylko, czy wytna nam numer i wrzuca niedlugo tansze bilety.. ;)


Nie sądzę aby były tańsze,chociaż mogę się mylić.Cena i tak atrakcyjna pomimo dojazdu.W ubiegłym roku płaciłem ok 4 tys i była to dobra cena jak na koniec lipca z tym,że leciałem GDA-GRO-LPA ( ale z pierwszeństwem i bagażami-w tym roku sobie odpuściłem)

pozdrawiam
Darek
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 24 Maj 2011 21:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
exit72 napisał(a):
Blackall napisał(a):
exit72 napisał(a):
o złodziejskim przeliczniku ryana bylo na forum rowniez pare razy :)

ps. rowniez lece 3-14 tą trasa (ponownie z reszta ;)) z rodzinką. Kupowane ok miesiac do tyłu, cena prawie identyczna. Ciekawi mnie tylko, czy wytna nam numer i wrzuca niedlugo tansze bilety.. ;)


Nie sądzę aby były tańsze,chociaż mogę się mylić.Cena i tak atrakcyjna pomimo dojazdu.W ubiegłym roku płaciłem ok 4 tys i była to dobra cena jak na koniec lipca z tym,że leciałem GDA-GRO-LPA ( ale z pierwszeństwem i bagażami-w tym roku sobie odpuściłem)

pozdrawiam
Darek

z ryanairem nigdy nic nie wiadomo, zwlaszcza ze rok temu byla np jedna promocja na lipiec a w tym - po (ciągle) niezłych cenach na czerwiec mamy juz kolejna promocje na lipiec i całkiem przyzwoite ceny. No ale kupione, wiec ja nawet nie sprawdzam juz cen zeby sie nie zdenerwowac pozniej.. ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 24 Maj 2011 21:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Mar 2011
Posty: 77
Blackall napisał(a):
exit72 napisał(a):

z ryanairem nigdy nic nie wiadomo, zwlaszcza ze rok temu byla np jedna promocja na lipiec a w tym - po (ciągle) niezłych cenach na czerwiec mamy juz kolejna promocje na lipiec i całkiem przyzwoite ceny. No ale kupione, wiec ja nawet nie sprawdzam juz cen zeby sie nie zdenerwowac pozniej.. ;-)


nie ma po co-)) im dalej w wysoki sezon tym będzie drożej...teraz tylko hotel,samochód,wiadro pieniędzy na zachcianki dzieciaków a nam życzę świętego spokoju-))

pozdrawiam
Darek
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 24 Maj 2011 21:20 

Rejestracja: 02 Lut 2011
Posty: 379
niebieski
Ja kupowałam już w kwietniu, zaraz jak weszły bez podatków na lipiec- jest nas 9 osób, więc nie miałam na co czekać - na łebka wyszło nam 80EUro 7-21.07, bagażu na te 9 osób 90kg na pewno nam wystarczy :D
Jeśli mogę polecić wynajem auta- ja biorę kolejny raz auto z cabreramedina.com - na Gran Canarii przejmuje rezerwację cicar - to siostrzane firmy. Teraz na lipiec mają promocję, przy dłuższym wynajmie wychodzi koło 18Euro za dzień z pełnym ubezpieczeniem, foteliki dziecięce w cenie, płaci się cenę za auto z grupy A bez klimy, a można wybrać astrę z klimą i bajerami w tej cenie.

Jak rezerwowałeś ten hotel w Puerto? Bezpośrednio na hiszpańskiej stronie?
Mam co prawda rezerwację przez booking, ale ciągle myślę, czy przy tych cenach nie wyrwać czegoś z jedzeniem jednak...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 24 Maj 2011 21:22 

Rejestracja: 02 Lut 2011
Posty: 379
niebieski
Oczywiście 80 euro w dwie strony;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 24 Maj 2011 21:57 

Rejestracja: 30 Sty 2011
Posty: 83
Właśnie skonczyłem rezerwacje swoich hoteli. Od dłuższego czasu szukałem po wielu stronach ale nic tańszego nie znalazłem. Od 3 lat wykupuję wakacje w Hotels4u.com. Ceny - z reguły cieżko pobić. Polecam sprawdzić.

Oto moje wybory na 2 tygodnie (10 dni AI, 4 self catering - na zwiedzanie) - w sumie 3640 zł (785 Ł - PayPal przeliczył mnie po kursie 4,64) - jadę w 2+2 (9 i 5 lat):
IFA Buenaventura: 5 nocy - 366 Ł All Inclusive
Blue Star Apartments: 4 noce - 99 Ł Self Catering Tu był też Eden ale był dalej od plaży (10 Ł taniej)
Jardin Del Atlantico Del Atlantico: 5 nocy - 318 Ł All Inclusive

Tak jak pisałem - pośrednik sprawdzony wielokrotnie - to filia Thomas Cook. Mają też polskie biuro http://www.thomascook.pl/ ale ceny znacznie wyższe. Inne serwisy też. Przykładowo: wspomniany wcześniej hoteles.es Mój Blue Star (dolne piętra) - 116 E - w H4U: 88 Ł - przelicznik 1Ł= 1,15E

@Blackall i exit72: mała czarna? Wolę jasne pełne z pianką ;)

@bo76: z oferty tej firmy z pewnością skorzystam, bo ceny są naprawdę zachęcające.

Może wynegocjujemy też zniżkę grupową na parking :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 24 Maj 2011 23:05 

Rejestracja: 02 Lut 2011
Posty: 379
niebieski
To ja też wolę z pianką;)

Nas niestety ogranicza piąta osoba dorosła - mniej hoteli się kwalifikuje, ale zaraz biegnę sprawdzić te podane hotele, bo ceny ok. My mamy czwórkę dzieciaków - 3,4,6 i 7 na dwie rodziny, więc może do tego jakiś kinderbal zmontujemy :lol:
wypożyczalnię naprawdę polecam - zresztą na LANZAROTE właściwie co drugie auto od nich jeździ, a na Tripadvisor wszyscy się rozpływają w pozytywach, więc to też o czymś świadczy.
Teraz jeszcze szukam marketów w Magdeburgu po drodze powrotnej - zakupy chemii dla całej rodziny nas czekają :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 24 Maj 2011 23:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
bo76 napisał(a):
To ja też wolę z pianką;)

Nas niestety ogranicza piąta osoba dorosła - mniej hoteli się kwalifikuje, ale zaraz biegnę sprawdzić te podane hotele, bo ceny ok. My mamy czwórkę dzieciaków - 3,4,6 i 7 na dwie rodziny, więc może do tego jakiś kinderbal zmontujemy :lol:
wypożyczalnię naprawdę polecam - zresztą na LANZAROTE właściwie co drugie auto od nich jeździ, a na Tripadvisor wszyscy się rozpływają w pozytywach, więc to też o czymś świadczy.
Teraz jeszcze szukam marketów w Magdeburgu po drodze powrotnej - zakupy chemii dla całej rodziny nas czekają :D


pianka :)

my mamy podobna sytuacje - 3 os dorosłe + dwojka dzieci wiec niestety sporo niezłych i tanich hoteli odpadło i poki co wybrany został bungalow parquemar w playa del ingles. Bylem nawet ogladac na zywo pare dni temu i wyglada bardzo fajnie jak za te pieniadze. Minus to odleglosc od plazy no ale co zrobic.. I tak znajac zycie bedziemy siedziec przez wiekszosc czasu przy basenie ;-)

jesli chodzi o markety (o ile takiej wielkosci wam wystarczaja) to tu cos stoi: http://maps.google.com/maps?q=51.85172,11.560185 i tu: http://maps.google.com/maps?q=51.850289,11.608078
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 24 Maj 2011 23:54 

Rejestracja: 30 Sty 2011
Posty: 83
3+3= 3 "dwójki" - taka mała sugestia. Można też pokombinować na rodziny 2+1. Tak tylko podczas rezerwacji. Możecie przecież wykorzystać to forum i dogadać się w sprawie wspólnego wynajęcia pokoi/apartamentów. W moich hotelach All Inclusive 1 dziecko za free, 2 - za 50% ceny dorosłego. W BlueStar - oboje 50%. Jeśli "podrzucicie" do rezerwacji trzeciej dwójki 1 dziecko to już macie pewne oszczędności (2 pokoje z "darmowymi" dziećmi). Trzeby tylko sprawdzić w kalkulacjach H4U (lub innych) czy policzą to tak jak myślę.

Jeśli chodzi o "piankę" - jesteśmy dogadani. Kinderbal - też wchodzi w grę - jak tylko uda się zgrać hotele. Mój wybór już znacie :)

Edit:
Zrobiłem na szybko opcję 2+1.
w IFA - z dzieckiem 7 lat - cen abez zmian (366Ł), ale z dzieckiem 6 lat już 293Ł (terminy zostawiłem swoje)
w Jardin - bez względu na wiek - cena w dół: 255Ł (z 2 dzieci: 318Ł)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 25 Maj 2011 09:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Mar 2011
Posty: 77
Blackall napisał(a):

o złodziejskim przeliczniku ryana bylo na forum rowniez pare razy :)



Zgadza się.Ale takiej opcji na forum nie znalazłem -)

pozdrawiam
Darek
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 25 Maj 2011 09:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Mar 2011
Posty: 77
mirrr napisał(a):
Właśnie skonczyłem rezerwacje swoich hoteli. Od dłuższego czasu szukałem po wielu stronach ale nic tańszego nie znalazłem. Od 3 lat wykupuję wakacje w Hotels4u.com. Ceny - z reguły cieżko pobić. Polecam sprawdzić.




Dla mnie przy wyborze hotelu najwazniejszy jest spokój bez nocnych imprez pod oknami .Hotelami z imprezami organizowanymi przez animatorów i z zapełnionymi przez cały dzień basenami nie za bardzo jestem zainteresowany.
W większości i tak jestem poza hotelem ( nie cierpię siedzieć cały dzień nad basenem).A pomimo tego ,że lece tam po raz 5 na to za każdym razem odkrywam cos nowego-)

jasnego nie pijam ale z ,,małą czarną,, mogę Wam potowarzyszyć-)

pozdrawiam
Darek
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 25 Maj 2011 10:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4830
Loty: 309
Kilometry: 516 019
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
mirr Blue Star wybrales ten w Puerto Rico?
Spałem w Babalu wiec w zasadzie tuz obok Blue Star.
Plusy masz wszystko na miejscu sklep spożywczy, gastronomie, lekarza
Minus na nogach nei wybieraj sie z dziecmi na plaze podejscie dlugie strome i bez cienia.

Na zakupy jakiekolwiek odpusc sobie Puerto Rico. Podjedz do najblizszej sieci "Mercadona" pełno ich reklam, maja niskie ceny.
Noga z gazu na wylotowce z miasta na autostrade nagminnie stoi ich odpowiednik drogowki, koszą kierowcow nieublaganie na predkosc przy wylocie z tuneli.

Udanego urlopu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 25 Maj 2011 11:34 

Rejestracja: 30 Sty 2011
Posty: 83
Tak, to ten w Puerto Rico. Na plażę z dziećmi mam zamiar chodzić pieszo - powrót taxi (podobno za 3 Euro). Choć bardziej prawdopobny jest wypożyczony samochód - biorę na cały pobyt w Puerto (chcę pojeździć po wyspie, do Palmitos Park itp) więc jak tylko będzie gdzie posatwić samochod przy plaży to OK.

I dziękuję za info o zakupach i kontrolach.

@bo76 - w cabreramedina.com dają mapy papierowe? Mam brać swoją nawigację?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 99 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group