Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Ryanair - logowanie
#1 PostWysłany: 23 Mar 2014 21:39 

Rejestracja: 22 Maj 2013
Posty: 105
Witam,

Czy możecie się zalogować na stronę ryanair? bo ja nie mogę, założyłem nowe konto to samo.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu
Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
#2 PostWysłany: 23 Mar 2014 21:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2012
Posty: 5438
Loty: 153
Kilometry: 313 223
srebrny
Ja nie mogę. Strona ryana ostatnio dość często się sypie, ale na szczęście są to krótkotrwałe problemy. Spróbuj za pół godziny, godzinę...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 24 Mar 2014 09:51 

to ja mam chyba pecha, bo co kupuję bilet to nie mogę się zalogować i wszystko muszę wklepywać...
Góra
 PM off  
      
#4 PostWysłany: 04 Kwi 2014 22:52 

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 470
Loty: 121
Kilometry: 219 081
niebieski
Może to głupie pytanie ale czy mógłby ktoś mnie oświecić?Mianowicie jakie plusy,zalety są konta na stronie ryanaira?Czy warto je mieć?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 05 Kwi 2014 08:48 

77kylo napisał(a):
Może to głupie pytanie ale czy mógłby ktoś mnie oświecić?Mianowicie jakie plusy,zalety są konta na stronie ryanaira?Czy warto je mieć?


na teraz jedyne plusy, to brak konieczności wpisywania przy każdej rezerwacji swoich danych osobowych i danych karty poza cvv oczywiście
Góra
 PM off  
      
#6 PostWysłany: 05 Kwi 2014 12:04 

Rejestracja: 24 Paź 2012
Posty: 28
Trzeba trochę powalczyć a później może się uda i Cię nie wyloguje.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 05 Kwi 2014 13:34 

Rejestracja: 15 Sie 2011
Posty: 47
A jaka przeglądarka? mi w chromie możliwość logowania blokował ten dodatek "Ghostery" - wyłączyłem, śmiga.
_________________
May the Force be with you
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 05 Kwi 2014 18:39 

Rejestracja: 07 Gru 2012
Posty: 469
niebieski
Anonymous napisał(a):
na teraz jedyne plusy, to brak konieczności wpisywania przy każdej rezerwacji swoich danych osobowych i danych karty poza cvv oczywiście


Brak nawet możliwości zarządzania rezerwacją, czy przeglądania archiwalnych. (a może to ja jestem ślepy)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: pawi oraz 10 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group