Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 182 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 27 Paź 2013 13:43 

Rejestracja: 22 Sie 2012
Posty: 3
Hej. Ryanair na trasie Katowice - Manchester ma rozklad tylko do konca marca 2014, podczas gdy inne polaczenia np. Kraków - Manchester są już dostępne w interesującym mnie czerwcu. Czy to może oznaczać, że Ryanair nie zostawi połączenia Katowice - Manchester na sezon letni 2014? A może trzeba jeszcze poczekać na bilety na czerwiec? Pozdrawiam!


Ostatnio edytowany przez krasnal 06 Wrz 2016 17:48, edytowano w sumie 2 razy
zmieniam tytuł wątku na "hurtowy"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#2 PostWysłany: 21 Lis 2013 13:59 

Rejestracja: 11 Wrz 2013
Posty: 18
podbijam zapytanie: chcę lecieć w Marcu na Fuerteventurę. W Internecie znalazłam informację, że z tanich linii oprócz easyjeta lata tam też Ryanair. Jednak jak sprawdzałam połączenia, to ich nie ma. Czy to znaczy, że zostały anulowane, czy że jeszcze nie zostałe ogłoszone loty na ten okres?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 21 Lis 2013 14:32 

pellaea napisał(a):
podbijam zapytanie: chcę lecieć w Marcu na Fuerteventurę. W Internecie znalazłam informację, że z tanich linii oprócz easyjeta lata tam też Ryanair. Jednak jak sprawdzałam połączenia, to ich nie ma. Czy to znaczy, że zostały anulowane, czy że jeszcze nie zostałe ogłoszone loty na ten okres?


http://www.ryanair.com/en/new-routes

Fuerteventura:
Bournemouth 03 Apr 14
Cork 05 Apr 14
Frankfurt Hahn 03 Apr 14
London Luton 01 Apr 14
Shannon 05 Apr 14
Góra
 PM off  
      
#4 PostWysłany: 21 Lis 2013 15:25 

Rejestracja: 11 Wrz 2013
Posty: 18
dziękuję :))
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 09 Gru 2013 19:15 

Rejestracja: 24 Sie 2011
Posty: 9
Wciąż nie ma rozkładu lotów na trasie Katowice - Manchester... ostatni lot według rozpiski odbędzie się 26 marca. Zaczynam się martwić, bo z tego połączenia korzystałam regularnie kilka razy w roku. Potrzebuję bilety na początek lipca i nie wiem, czy dalej czekać na rozkład lotów czy zarezerwować z/do Krakowa :/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 09 Gru 2013 19:30 

Rejestracja: 13 Lip 2011
Posty: 2090
antigone napisał(a):
Wciąż nie ma rozkładu lotów na trasie Katowice - Manchester... ostatni lot według rozpiski odbędzie się 26 marca. Zaczynam się martwić, bo z tego połączenia korzystałam regularnie kilka razy w roku. Potrzebuję bilety na początek lipca i nie wiem, czy dalej czekać na rozkład lotów czy zarezerwować z/do Krakowa :/
Niestety, z aktualnych informacji wynika jednoznacznie, że to połączenie NIE zostanie utrzymane na sezon letni. Połączenie z Katowic do Bristolu również zostanie zlikwidowane.
_________________
"Podróżować to żyć." (H.Ch.Andersen)

Przyjazna wyszukiwarka tanich lotów SamolotemTaniej.pl
Dyskusja na forum o wyszukiwarce tutaj
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 09 Gru 2013 20:33 

Rejestracja: 24 Sie 2011
Posty: 9
Straszna szkoda:/ I tym bardziej mnie to dziwi, bo za każdym razem jak leciałam (5-6 razy w roku) samolot był pełny albo niemal pełny.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 09 Gru 2013 20:49 

Rejestracja: 08 Wrz 2012
Posty: 134
Loty: 214
Kilometry: 286 750
Hahn i Weeze z WMI wciąż poza rozkładem :-/ Ciekawe, czy te połączenia wrócą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 09 Gru 2013 21:01 

Rejestracja: 18 Maj 2011
Posty: 701
Zbanowany
niebieski
a ja mam nadzieje ze wrzuca rozklad na loty lipsk - faro
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 10 Gru 2013 12:52 

Rejestracja: 01 Gru 2012
Posty: 1024
niebieski
Polowalem na tani bilet na trasie London Stansted- Katowice na 3 marca 2014 po poludniu, teraz widze, ze juz nie ma takiego polaczenia. Sezonowosc czy trwala zmiana? Ktos wie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 10 Gru 2013 21:07 

Rejestracja: 28 Gru 2011
Posty: 30
Podpinam i pytanie z innej beczki. Dziś nie widać lotów w systemie do Bari z Modlina. Na rozpisce http://www.ryanair.com/en/new-routes bez zmian. Czy ktoś wie o co moze chodzić?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 11 Gru 2013 00:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
kurcze, ludzie nie gorączkujcie się tak że czegoś nie ma
jak zapowiadano że ma wrócić to z dużym prawdopodobieństwem wróci, co nie znaczy że dzisiaj, jutro albo 10 stycznia będzie można kupić bilety

może dopiero 20 lutego, tego nie wie nikt
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 11 Gru 2013 08:16 

Rejestracja: 28 Gru 2011
Posty: 30
rw30 napisał(a):
kurcze, ludzie nie gorączkujcie się tak że czegoś nie ma
jak zapowiadano że ma wrócić to z dużym prawdopodobieństwem wróci, co nie znaczy że dzisiaj, jutro albo 10 stycznia będzie można kupić bilety

może dopiero 20 lutego, tego nie wie nikt


Kolego, zwróciłem uwagę na taką ciekawostkę przyrodnicza z biletami do Bari, a to nie ja a Ty sie gorączkujesz jak bym Ci chcial wcisnąć garnki za 10 tys. zł :) Temat to tego założony żeby można było powymieniać spostrzeżenia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 11 Gru 2013 12:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Gru 2011
Posty: 506
niebieski
kanio napisał(a):
Temat to tego założony żeby można było powymieniać spostrzeżenia.


I jak wam idzie ta wymiana spostrzezen? Bo poki co to koncert zyczen tu raczej, a nie rzeczowa wymiana zdan.

Cytuj:
Czy ktoś wie o co moze chodzić?

Cytuj:
Sezonowosc czy trwala zmiana? Ktos wie?

Cytuj:
a ja mam nadzieje ze wrzuca rozklad na loty lipsk - faro

Cytuj:
Ciekawe, czy te połączenia wrócą.

Czy ktos wrozacy z fusow moglby sie wypowiedziec?


Zrozumcie, ze rozklad na lato jest wciaz dopracowywany, jak bedzie to bedzie, a poki co trzeba czekac, bo nikt poza pewnie dyrektorem ds rozwoju wam na te pytania nie odpowie. :roll:
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 11 Gru 2013 12:33 

Rejestracja: 01 Lut 2013
Posty: 107
Przecież maciejwroclaw na bieżąco tutaj wrzuca info, czyli jedna wróżka już jest...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 11 Gru 2013 12:46 

Rejestracja: 01 Gru 2012
Posty: 1024
niebieski
Magaa napisał(a):
kanio napisał(a):
Temat to tego założony żeby można było powymieniać spostrzeżenia.


I jak wam idzie ta wymiana spostrzezen? Bo poki co to koncert zyczen tu raczej, a nie rzeczowa wymiana zdan.

Cytuj:
Czy ktoś wie o co moze chodzić?

Cytuj:
Sezonowosc czy trwala zmiana? Ktos wie?

Cytuj:
a ja mam nadzieje ze wrzuca rozklad na loty lipsk - faro

Cytuj:
Ciekawe, czy te połączenia wrócą.

Czy ktos wrozacy z fusow moglby sie wypowiedziec?


Zrozumcie, ze rozklad na lato jest wciaz dopracowywany, jak bedzie to bedzie, a poki co trzeba czekac, bo nikt poza pewnie dyrektorem ds rozwoju wam na te pytania nie odpowie. :roll:


Ja mam wykupiona podroz skladana do Lizbony RT w marcu. Brakuje mi tylko powrotu ze Stansted do Polski. Do tej pory obserwowalem 2 warianty popoludniowe (do Modlina lub Katowic). Nagle Katowice zniknely, ku mojemy zaskoczeniu.Ot i tyle! Daruj sobie te drobne zlosliwosci i pseudofilozoficzne stwierdzenia bo tak naprawde to Ty sam zamulasz temat!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 29 Gru 2013 11:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sty 2011
Posty: 799
Loty: 86
Kilometry: 183 106
niebieski
Zła wiadomość na pasażerów z zachodniej Polski. Nie polecimy już nigdzie FR z Magdeburga Cochstedt. Ponadto nie wiadomo co z południowymi kierunkami z Lipska/Halle.

http://www.airliners.de/ryanair-zieht-s ... ueck/30964
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 15 Sty 2014 12:04 

Rejestracja: 25 Sie 2013
Posty: 2
Czesc.
Wlasnie zauwazylem, ze z rozkladu lotow zniknelo polaczenie Modlin - Frankfurt Hahn. W listopadzie Ryanair twierdzil, ze zawiesza na zime, ale do tej pory polaczenie wyswietlalo sie w rozkladach i na mapie polaczen.
Zauwazyliscie cos takiego z innymi polaczeniami? Czy wszystkie zawieszone na zime zniknely?
Jesli nie, to pewnie znaczy, ze Modlin - Frankfurt Hahn zlikwidowali na stale...

pzdr
BartekC
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 15 Sty 2014 12:08 

informacja maciejwrocław z 3.01
"Niestety czarne chmury nad kilkunastoma połączeniami Ryanair z Polski. Z pozyskanych przeze mnie informacji wewnętrznych Ryanair wynika, że dostępny obecnie rozkład na sezon letni jest niemal ostateczny.
Z rozkładu wypadają następujące połaczenia (stan na 2.01.2014):
z Bydgoszczy - Barcelona Girona, Glasgow Prestwick i Düsseldorf Weeze
z Katowic - Manchester i Bristol
z Krakowa - Cork
z Łodzi - Liverpool
z Rzeszowa - Barcelona Girona, Birmingham, Glasgow Prestwick i Trapani
z Wrocławia - Bruksela Charleroi
z Warszawy Modlin - Bari, Cork, Düsseldorf Weeze i Frankfurt Hahn"
Góra
 PM off  
      
#20 PostWysłany: 22 Sty 2014 00:16 

Rejestracja: 23 Lis 2013
Posty: 226
Loty: 54
Kilometry: 59 518
Zbanowany
Szybkie pytanie, interesuje mnie przelot WMI-MRS na kwiecień-maj. Aktualnie ceny kształtują się na poziomie 170-200zł, będzie taniej? Logika odpowiada, że tak ale to może jakiś ułomny kierunek który nie "tanieje". Jak to wyglądało w ubiegłym roku?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 182 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group