Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 04 Sie 2012 17:38 

Rejestracja: 13 Sie 2011
Posty: 7
Hej,

Od kilku dni mam pewien problem zarówno w polskiej jak i angielskiej wersji strony. Przy etapie płatności za bilety kartą, oczywiście zaznaczam "Mastercard Prepaid", która niestety dolicza opłatę administracyjna. Jakby tego było mało żadna opcja nawet karty Ryanair nie likwiduje opłaty administracyjnej.

Wcześniej zakopywałam bilety (jakoś tydzień temu) i nie bylo problemu z oplata administracyjna, od 3 dni zawsze mi ja dolicza.

Oczywiście czyszczenie ciasteczek, inna przeglądarka, wchodzenie z innego IP (praca gdzie wcześniej nie korzystałam ze strony)... nie zmienia sytuacji :(

Macie podobnie??

mod. tytuł
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#2 PostWysłany: 04 Sie 2012 17:42 

Rejestracja: 14 Cze 2011
Posty: 195
Jaka trasa?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 04 Sie 2012 17:48 

Rejestracja: 13 Sie 2011
Posty: 7
zarowno z:
Barcelony El Prat do Palma de Mallorca - (BCN / PMI)
Mediolan Bergamo do Wrocław - (BGY / WRO)

A teraz jak sprawdzałam
Brno - Londyn Stansted (BRQ / STN)

to nie dolicza WTF??
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 04 Sie 2012 17:51 

Rejestracja: 14 Cze 2011
Posty: 195
W Hiszpanii i Włoszech obowiązuje Ryanair Cash Passport, tam zwykła karta prepaid nie wystarczy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 04 Sie 2012 17:56 

Rejestracja: 13 Sie 2011
Posty: 7
Hmmm a od kiedy to obowiązuję, ponieważ tak jak pisałam tydzień temu płaciłam i było ok, rok temu też ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 04 Sie 2012 18:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2012
Posty: 5438
Loty: 153
Kilometry: 313 223
srebrny
Płaciłaś ale pewnie na jednej rezerwacji z polski tam i z powrotem. Jeśli kupujesz typowo, że start jest we Włoszech czy Hiszpanii to doliczają. Są osoby na forum mające RCP, które pomagają ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 04 Sie 2012 18:05 

Rejestracja: 13 Sie 2011
Posty: 7
szymonpoznan1 napisał(a):
Płaciłaś ale pewnie na jednej rezerwacji z polski tam i z powrotem. Jeśli kupujesz typowo, że start jest we Włoszech czy Hiszpanii to doliczają. Są osoby na forum mające RCP, które pomagają ;)


Właśnie też to teraz przeanalizowałam dzięki za pomoc tobie i Panu wyżej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 04 Sie 2012 18:06 

Rejestracja: 14 Cze 2011
Posty: 195
W Hiszpanii od 15 kwietnia br, we Włoszech od zeszłego roku (nie pamiętam dokładnie).
Istotne jest to, że jeżeli rezerwujesz trasę Polska-Hiszpania-Polska to nie płacisz opłaty (wystarczy nasz zwykły prepaid), a jeżeli rezerwujesz Hiszpania-Polska-Hiszpania to już musisz mieć RCP. Ważny jest kraj z którego wylatujesz.
Na chwilę obecną rezerwując wylot z Irlandii, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Włoch i Hiszpanii, musisz płacić za pomocą RCP, żeby nie doliczało dodatkowego haraczu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Jacek_Wo oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group