Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 170 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Autor Wiadomość
#161 PostWysłany: 12 Kwi 2017 10:55 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8899
Loty: 993
Kilometry: 955 401
platynowy
W zeszłym tygodniu na Okęciu ludzie sami podchodzili z walizami, które znacząco odbiegały od dopuszczalnych wymiarów bagażu podręcznego i bez problemu były oznaczane jako bagaż do luku.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Grecji: urlop z wyżywieniem w 4* hotelu na Korfu za 2259 PLN Wczasy w Grecji: urlop z wyżywieniem w 4* hotelu na Korfu za 2259 PLN
Singapur i Bali za 3986 PLN. Loty z Warszawy + 13 noclegów Singapur i Bali za 3986 PLN. Loty z Warszawy + 13 noclegów
#162 PostWysłany: 12 Kwi 2017 12:21 

Rejestracja: 25 Lis 2013
Posty: 1595
Loty: 386
Kilometry: 569 051
niebieski
@‌Sudoku‌ co innego nadać bagaż za free w check in, a co innego po security nadać go do luku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#163 PostWysłany: 12 Kwi 2017 13:14 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8899
Loty: 993
Kilometry: 955 401
platynowy
Oczywiście, ale chciałem zwrócić uwagę na wielkość przyjmowanych bez mrugnięcia bagaży, co mnie osobiście bardzo zaskoczyło (choć jest to niespodzianka na plus).
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#164 PostWysłany: 12 Kwi 2017 13:16 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22454
Ja powiedziałbym na minus, bo zawsze mogą się "wkurzyć" i zlikwidować drugi podręczny.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#165 PostWysłany: 26 Kwi 2017 12:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Kwi 2015
Posty: 361
W październiku w Chanii nie przeszła u mnie opcja pt. mam kupiony bagaż rejestrowany to od razu nadam (duży) podręczny.
Na tej trasie 2 razy się udało, za 3 razem raki poszły do kosza :(.

Coś się chyba jednak zmienia bo na stronie Ryanair'a znalazłam takie coś:
Załącznik:
ryanair bagaż.png
ryanair bagaż.png [ 26.19 KiB | Obejrzany 4220 razy ]


Strona główna -> Przydatne informacje -> Centrum pomocy -> Bagaż -> Rejestrowany bagaż podręczny.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#166 PostWysłany: 05 Maj 2017 16:43 

Rejestracja: 13 Gru 2014
Posty: 45
Zbanowany
A czy jest możliwe, abym na lotnisku (np. w Chanii) nadał jako rejestrowany do luku mój duży bagaż podręczny? Nie mając wykupionego rejestrowanego.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#167 PostWysłany: 05 Maj 2017 16:48 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7797
złoty
Możliwość jest,ale to zależy od obłożenia lotu, im bliżej 100% tym szanse większe.Tak,że nie możesz mieć pewności,że bezpłatnie zawsze się uda. ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#168 PostWysłany: 05 Maj 2017 22:30 

Rejestracja: 13 Gru 2014
Posty: 45
Zbanowany
A generalnie czy jacyś pasażerowie tak praktykują? Jakich reakcji wówczas się spodziewać, częściej - nie, niech pan zapłaci za rejestrowany, czy tak, żaden problem, skoro wiezie pan oliwy z Grecji...?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#169 PostWysłany: 06 Maj 2017 21:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Mar 2013
Posty: 1388
niebieski
pon napisał(a):
A czy jest możliwe, abym na lotnisku (np. w Chanii) nadał jako rejestrowany do luku mój duży bagaż podręczny? Nie mając wykupionego rejestrowanego.

Nie ma takiej możliwości. Jeśli komuś się udało, to pojedynczym osobom na skutek niedouczenia pracowników agenta handlingowego.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#170 PostWysłany: 08 Maj 2017 08:03 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Póki co tutaj chyba nic się nie zmieni - jeśli ktoś nada bagaż w check in, to tylko i wyłącznie przez uprzejmość/niedouczenie agentów w check-in, jednak formalnie takiej możliwości w tym momencie nie ma (poza wymienioną wyżej sytuacją przy okazji nadawania wykupionego bagażu rejestrowanego).

Zamykam w takim razie, jak coś się zmieni, temat znowu się otworzy ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 170 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group