Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 28 Sie 2022 11:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2014
Posty: 196
Loty: 220
Kilometry: 384 906
Cześć.

Chciałem zarezerwować lot multicity (wieloodcinkowy) w LOT na trasie Warszawa->NY Miami->Warszawa. Kiedy wyszukuje na stronie cały czas wyskakuje mi błąd Wprowadź nowe parametry podróży i ponów wyszukiwanie. Sprawdziłem i osobno loty da się kupić ale oczywiście cena jest niesatysfakcjonująca. Sprawdziłem też czy działa wyszukiwanie wieloodcieniowe po Europie na stronie LOT i nie ma problemów normalnie wyszykuje loty. Próbowałem też wyszukać loty przez kayaka i opodo i tam również nie znajduje bezpośrednich lotów z i do Polski w opcji multicity. Czy ktoś z was wie czemu tak jest czy jest jakieś ograniczenie na multicity do USA w LOT? I czy jakoś da się to obejść?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#2 PostWysłany: 28 Sie 2022 12:08 

Rejestracja: 16 Wrz 2017
Posty: 175
niebieski
Skyscanner znajduje takie połączenie, po przekierowaniu na LOT wywala błąd, ale np. na mytrip wygląda na kupowalne.

Załączniki:
Zrzut ekranu 2022-08-28 o 12.06.22.png
Zrzut ekranu 2022-08-28 o 12.06.22.png [ 165.71 KiB | Obejrzany 3895 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
DenisP uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 28 Sie 2022 12:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2014
Posty: 196
Loty: 220
Kilometry: 384 906
Ok już wiem w czym jest problem - z Mami akurat w ten dzień który mi zależy nie było lotu bezpośredniego tylko z przesiadką w NY jak zmieniłem daty to faktycznie są loty.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 28 Sie 2022 21:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2014
Posty: 196
Loty: 220
Kilometry: 384 906
moja radość była przedwczesna jak próbuje przejść nawet z wyszukiwarki na stronę lotu to ciągle zwraca błąd
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 28 Sie 2022 23:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Maj 2017
Posty: 1170
Loty: 375
Kilometry: 405 190
niebieski
Bilety da się połączyć, ale na stocku LO i operowane by LO. Znajdź na Matrixie daty, a potem wpisz manualnie. Powinno pozwolić. Jak nie, to zrób screeny i zadzwoń do call center wnioskując o zniesienie opłaty w związku z brakiem możliwości samodzielnej rezerwacji.
Góra
 Profil Relacje PM off
LonDynia uważa post za pomocny.
 
      
#6 PostWysłany: 02 Wrz 2022 12:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2014
Posty: 196
Loty: 220
Kilometry: 384 906
Po weekendzie mogłem normalnie zarezerwować. Temat do zamknięcia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group