Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: RYANAIR Akcja/reakcja
#1 PostWysłany: 06 Lut 2016 22:36 

Rejestracja: 01 Gru 2012
Posty: 1024
niebieski
Zakladam watek, jak ktos chce niech dopisze swoje doswiadczenia, Najlepiej w tym samym porzadku.
Akcja. Dzis nabylem bilety na pare tras zagranicznych Ryana. Dwa razy probowali zawyzyc cene: 1. stosujac dla MC przelicznik kursu Euro na poziomie PLN 4,7 . Chcialem tez kupic bilety tam i z powrotem i od razu cena powrotu zwiekszyla sie o 10 Euro/osoba przy takiej kombinacji. Reakcja:zaplacilem karta(Aliorsynca) denominowana w EUR i rozbilem trase na 2 odcinki (tam i powrot). Oszczednosc(przy 2ch osobach) rzedu PLN 100. :D
_________________
Życie jest dobre, ale dobre życie jest lepsze!


Ostatnio edytowany przez Roku 07 Lut 2016 02:03, edytowano w sumie 2 razy
zmiana tytułu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN! Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN!
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
 Temat postu: Re: Akcja/reakcja
#2 PostWysłany: 06 Lut 2016 22:43 

- nie spotkałem się u FR z "cena powrotu zwiekszyła się o 10 Euro/osoba" poza jednym wyjątkiem: gdy cena w niższym pułapie na lot powrotny była dla 2 osób, a ty kupiłeś dla 3 wtedy tak
- co na to sposób na myk, też by było 100 zł na plus (też lubię się od czasu do czasu sam dowartościować :) )
Góra
 PM off  
      
 Temat postu: Re: Akcja/reakcja
#3 PostWysłany: 06 Lut 2016 22:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Cze 2012
Posty: 1761
srebrny
Anonymous napisał(a):
- co na to sposób na myk, też by było 100 zł na plus (też lubię się od czasu do czasu sam dowartościować :) )


@gorny77
2*10 euro + oszczędności na przewalutowaniu = 100 zł
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Akcja/reakcja
#4 PostWysłany: 06 Lut 2016 22:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2013
Posty: 2392
niebieski
Gratuluję udanego zakupu.

Btw
To co tutaj napisałeś ogranicza się do tego, że odkryłeś ze kupując OW jest taniej od RT?
Dobrze rozumiem?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Rockriderr lubi ten post.
Mlody uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Akcja/reakcja
#5 PostWysłany: 06 Lut 2016 23:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10936
HON fly4free
Tylko dlaczego wątek jest w "znalazłem tani przelot" ?
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Akcja/reakcja
#6 PostWysłany: 06 Lut 2016 23:08 

@01ERES

napisz tu ile ci na teraz zablokowało na koncie w/w karty w zł, przy płatności 2 x OW (kurs przewalutowania na teraz, rozumiem, że tak jak przy innych kartach kurs ostateczny księgowania będzie za kilka dni)

widzę, że jak na razie się nie doczekam, a więc po podaniu na pw trasy i dat:
- lot krajowy w ramach UE
RT razem na teraz 2 osoby 127,56 euro RT (osobno 2 x 31,89 euro + 2x31,89 euro)
po ich kursie bez odhaczenia po wpisaniu nr. karty 613,54 zł, po kursie Mastercard +2% 569,72 zł, najważniejsze sposobem na myk 127,56 euro przeliczyło na 566,32 zł
- wpisałem osobno trasy OW, we wszystkich wariantach cena pozostała na poziomie 31,89 euro
przy zakupie OW czyli 2 x 63,78 euro, owe 63,78 euro zmieniało na 283,16 zł x 2 = tak jak przy locie RT wychodzi 566,32 zł

podaj tu screen ile zablokowało na w/w karcie i "będziemy w domu" kto i ile zaoszczędził
Góra
 PM off  
      
 Temat postu: Re: Akcja/reakcja
#7 PostWysłany: 07 Lut 2016 01:07 

Rejestracja: 01 Gru 2012
Posty: 1024
niebieski
skrzat napisał(a):
Tylko dlaczego wątek jest w "znalazłem tani przelot" ?

To mnie zawsze wkurza na tym forum, jeden napisze cos istotnego, drugi, znawca cos przeciw i prosze ma juz 3 polubienia. Reputacja system-katastrofa! Ja tylko chcialem pomoc a wychodzi, ze chcialem zrobic przekret! I am sorry! To jednak jest skandal!
_________________
Życie jest dobre, ale dobre życie jest lepsze!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Akcja/reakcja
#8 PostWysłany: 07 Lut 2016 01:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2013
Posty: 2392
niebieski
nikt nie mów o jakimś kancie. Ja jestem tylko ciekaw, bo nigdy tego nie zauważyłem aby cena 2*OW a RT się różniła.

Nie chcesz, to nie odpowiadaj... nie namawiam. Twoja wola czy chcesz być pomocny.

I nie rozumiem, co ma tutaj system reputacji ? ktoś lubi śliwki a ktoś lubi jabłka... ale czy to ma związek z reputacją ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Akcja/reakcja
#9 PostWysłany: 07 Lut 2016 01:18 

Rejestracja: 01 Gru 2012
Posty: 1024
niebieski
Czlowieku co Ty piszesz, na prywatnym kanale podalem szczegoly. Sprawdziles? Mam wrazenie ze nie .
_________________
Życie jest dobre, ale dobre życie jest lepsze!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Akcja/reakcja
#10 PostWysłany: 07 Lut 2016 01:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10936
HON fly4free
01ERES napisał(a):
skrzat napisał(a):
Tylko dlaczego wątek jest w "znalazłem tani przelot" ?

To mnie zawsze wkurza na tym forum, jeden napisze cos istotnego, drugi, znawca cos przeciw i prosze ma juz 3 polubienia. Reputacja system-katastrofa! Ja tylko chcialem pomoc a wychodzi, ze chcialem zrobic przekret! I am sorry! To jednak jest skandal!

Proszę wszystkich o cofnięcie polubień, nie taki był cel mojego postu. Wszedłem tu, bo wątek jest w dziale z okazjami na tani lot liniami LCC, a znajduję tu coś co nie powinno się znaleźć w tym dziale. Bardziej mi pasuje "Płatności w liniach lotniczych"
Góra
 Profil Relacje PM off
Rockriderr lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Akcja/reakcja
#11 PostWysłany: 07 Lut 2016 01:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2013
Posty: 2392
niebieski
miałem na myśli pytanie @gorny77

poza tym, przeczytaj całkowicie wypowiedź wyżej wymienionej osoby ona też pokazuje że nie ma różnicy :)
i tak jak napisałem -> sprawdziłem.

Cytuj:
RT razem na teraz 2 osoby 127,56 euro RT (osobno 2 x 31,89 euro + 2x31,89 euro)


być może używasz nieznanych mi metod i u Ciebie wyskakuje inaczej, dlatego prosiłem o pokazanie (w prywatnej wiadomości) jak i tutaj koś poprosił o -> udowodnienie stwierdzonej przez Ciebie tezy oszczędności 100 zł.


Ponadto uważam że bez potwierdzenia wyżej wymienionej tezy, cały ten temat jest bezwartościowy i powinien wylądować w koszu.... o sposobie płatności w Ryanairze (z których można coś zaoszczędzić) o ile się nie mylę jest już wydzielony temat.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Akcja/reakcja
#12 PostWysłany: 07 Lut 2016 01:41 

Rejestracja: 01 Gru 2012
Posty: 1024
niebieski
Ja juz nic nie chce, widac nikomu nie pomoglem, sorry.(3ch kumatych o tym wypowiedzialo sie, a reszta?)
_________________
Życie jest dobre, ale dobre życie jest lepsze!
Góra
 Profil Relacje PM off
lego1978 lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Akcja/reakcja
#13 PostWysłany: 07 Lut 2016 08:52 

01ERES napisał(a):
Czlowieku co Ty piszesz, na prywatnym kanale podalem szczegoly. Sprawdziles? Mam wrazenie ze nie .


Takie forum, że lubimy bazować na faktach
Ja ze swej strony prosiłem i jeśli mogę to ponownie proszę o podanie ile ci zablokowało, ja podałem i wyżej masz jasno policzone co mi wychodzi
Piszesz jest szansa na korzyści, my prosimy o podanie szczegółów, czy na pewno

Tyle, czy w twoim wypadku aż tyle (na pw napisałeś, że czekasz na przeprosiny czy też sprostowanie, ja tak mam, że nie mam z tym problemu, ale muszę wiedzieć za co przepraszam czy co prostuję)
Góra
 PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 10 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
cron
phpBB® Forum Software © phpBB Group