Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 31 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 26 Lip 2012 16:15 

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 2174
niebieski
konradzik napisał(a):
sory ale jezeli ktos nie traktuje mnie powaznie i z szacunkiem jako klienta (ryan) nawet takimi glupotami jak plotki na swoj temat typu jak wspomnial ktos stojace miejsca to ja im poprostu nie ufam i nimi nie latam. Ojceic raz lecial juz od tamtej pory nie lata zadnym lowcostem. takze nie oceniaj wiedzy czyjejs nie majac o niej pojecia

Ty znów swoje. Albo z nimi nie latałeś albo Cię traktowali. Opamiętaj się trochę i nie wierz tacie w 100% bo będziesz jeszcze nie raz się pogrążał.


Ostatnio edytowany przez Maciek78, 26 Lip 2012 16:16, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Przedłużony weekend w Stambule za 889 PLN. Loty Turkish Airlines z Krakowa + 3 noce w 4* hotelu Przedłużony weekend w Stambule za 889 PLN. Loty Turkish Airlines z Krakowa + 3 noce w 4* hotelu
Wycieczka na Majorkę od 1224 PLN. Loty z Warszawy, transfery i 4 noclegi z widokiem na morze Wycieczka na Majorkę od 1224 PLN. Loty z Warszawy, transfery i 4 noclegi z widokiem na morze
#22 PostWysłany: 26 Lip 2012 16:16 

Rejestracja: 02 Lip 2012
Posty: 930
niebieski
konradzik napisał(a):
wielu z was sie tu chamsko odzywa a jeden pojechal po was i juz bunt? pff co za hipokryzja. Sa smieciowe bo ich kontrola jest zenujaca, czepiaja sie wszystkiego i to jakie maja podejscie do klienta swiadczy o nich i jakosi oferowanych przez nich uslug. Wole dolozyc i leciec easyjetem. Rozumiem ze wylamuje sie bo nie spie jak wiekszosc z was po lotniskach tylko zachowuje sie jak normalny czlowiek i spie w hotelu moja wina :)

100% racji!
nie wiem dlaczego(ale nie wszystko da się pojąc...) ale tu na tym forum to jak nie masz obrazu z MOLem w salonie i nie uwielbiasz, jak wspomniałeś, spać na lotniskach (spanie na dworcach to menelstwo no ale cóż, widocznie zależy to od miejsca siedzenia...) to jesteś burżujem i najwyraźniej masz nierówno pod sufitem bo przecież TYLKO cena sie czy.

jeden z moich znajomych za te akcje z "good bye lufthansa" itp powiedział, ze nigdy nie poleci z R choć nie raz go niskie ceny zaskakują. wartości moralne dziś to jakiś przeżytek...
niektórzy tu pewnie by sie pchali do bagażnika jak by im pozwolono, hehehe
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 26 Lip 2012 16:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Maj 2011
Posty: 557
Maciek78 napisał(a):
Jak można wyrobić sobie opinię na temat czegoś, czego nawet nie widziałeś?? O czym Ty w ogóle piszesz??

O Holocauście albo Świętej Inkwizycji też nie mogę mieć wyrobionej opinii? Litości człowieku, ile ty masz lat?
_________________
The best is yet to come.

Image

Moje podróże
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 26 Lip 2012 16:40 

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 2174
niebieski
Hmmm, Amerykanie mają opinię - polskie obozy śmierci. Chcesz dalej dyskutować?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 26 Lip 2012 16:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Maj 2011
Posty: 557
To nie jest dyskusja, po prostu (nie po raz pierwszy zresztą) tłumaczę ci podstawowe zasady społecznej egzystencji. Wbrew temu co piszesz w XXI w. jak najbardziej można mieć wyrobioną opinię na temat czegoś, czego na oczy się nie widziało. Ośmioletni syn mojego kumpla to rozumie więc ty też powinieneś (stąd pytanie o wiek - naprawdę jestem ciekawy).
_________________
The best is yet to come.

Image

Moje podróże
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 26 Lip 2012 16:55 

Rejestracja: 04 Mar 2012
Posty: 500
a takie glupie porownanie ciekawe ilu jest tutaj pseudo samochodowych znawcow ktorzy na temat kazdego samochodu wszystko wiedzia i powiedza nie kupie alfy bo sie sypie :D :D

tutaj jest tak ktos ci pluje w twarz udajesz ze to deszcz. Ludzie upodlaja sie dla darmowych biletow do oslo. Niestety te akcje ktore odwala ryan odpychaja i mam prawo miec do swojej opinii na podstawie czyiś dzialan czy ja oceniam ich samoloty? czy oceniam ich jakosc uslug? JA oceniam nastawienie do klienta jego szacunek i szacunek do konkurencji! chyba wielu ludzi nie chodzilo na polski na lekcje czytania ze zrozumieniem
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 26 Lip 2012 17:00 
Moderator forum

Rejestracja: 13 Lis 2010
Posty: 2969
Panie i Panowie, prosze o wymiane pogladowczy opinii w zwiazku z tematem, na ile to mozliwe
Watek o tym kto woli ryana a kto wizza jest gdzie indziej na forum,

Mi Latwiej jest zamknac watek niz odsiewac i odsiewac odbieganie i znowu...
_________________
pozdrawiam

A.



Wybaczcie brak polskich znakow w niektórych postach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 26 Lip 2012 18:46 

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 2174
niebieski
Awerik napisał(a):
To nie jest dyskusja, po prostu (nie po raz pierwszy zresztą) tłumaczę ci podstawowe zasady społecznej egzystencji. Wbrew temu co piszesz w XXI w. jak najbardziej można mieć wyrobioną opinię na temat czegoś, czego na oczy się nie widziało. Ośmioletni syn mojego kumpla to rozumie więc ty też powinieneś (stąd pytanie o wiek - naprawdę jestem ciekawy).

Nie po raz pierwszy w przypadku braku jakichkolwiek rzeczowych argumentów zaczynasz zgrywać mentora na forum. Skoro nie rozumiesz mojej poprzedniej uwagi - odpuść sobie komentarze w moją stronę i skup się na rozmowie z ośmiolatkiem, jemu być może imponujesz.

Konradzik, sam widzisz, że potrafisz sensownie rozumować. Szkoda, że działasz wybiórczo. Do tej pory nie podałeś żadnych konkretów, które mogą być pomocne w nazwaniu Ryana śmieciową linią. Żadnych. Poza tym nie dostrzegasz kunsztu PRowców tej linii. Żadnych. A jest dla mnie wielce prawdopodobne, że ze skupieniem oglądałeś Big Brothera, gdzie upodlenie sięgało zenitu. Podrzuć kilka uwag o tym złym traktowaniu Ryana, ale konkretnych.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 26 Lip 2012 19:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Maj 2011
Posty: 557
konradzik napisał(a):
a takie glupie porownanie ciekawe ilu jest tutaj pseudo samochodowych znawcow ktorzy na temat kazdego samochodu wszystko wiedzia i powiedza nie kupie alfy bo sie sypie :D :D

Oj człowieku, z takimi argumentami to raczej nie dotrzesz do Maciek78, chłopak wciąż mentalnie tkwi w średniowieczu i nie wierzy ani że ziemia jest kulą, ani że porusza się wokół słońca, mało tego - w istnienie takiego kontynentu jak Australia maciek pewnie też nie wierzy. W końcu nie był. I nie widział. 8-)
_________________
The best is yet to come.

Image

Moje podróże
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 26 Lip 2012 19:42 

Rejestracja: 02 Lip 2012
Posty: 930
niebieski
Maciek78 napisał(a):
... Do tej pory nie podałeś żadnych konkretów, które mogą być pomocne w nazwaniu Ryana śmieciową linią. Żadnych. Poza tym nie dostrzegasz kunsztu PRowców tej linii. Żadnych. A...


a czy to za mało? może są ludzie na tyle kulturalni, że im taki PR przeszkadza?
po za tym, co to za kunszt?! kunszt pokazał Vueling, który przy ostatnich podwyżkach opłat w Hiszpanii za fatyge dopłaty dawał vouchery na 10 euro. a traktowanie innych linii jakby miały zaraz zniknąć z rynku jest prostactwem a nie kunsztem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 26 Lip 2012 22:52 

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 2174
niebieski
Awerik napisał(a):
konradzik napisał(a):
a takie glupie porownanie ciekawe ilu jest tutaj pseudo samochodowych znawcow ktorzy na temat kazdego samochodu wszystko wiedzia i powiedza nie kupie alfy bo sie sypie :D :D

Oj człowieku, z takimi argumentami to raczej nie dotrzesz do Maciek78, chłopak wciąż mentalnie tkwi w średniowieczu i nie wierzy ani że ziemia jest kulą, ani że porusza się wokół słońca, mało tego - w istnienie takiego kontynentu jak Australia maciek pewnie też nie wierzy. W końcu nie był. I nie widział. 8-)

Zmiażdżyłeś mnie argumentami. Odpuszczam pustemu.

Hetman - trzymając się ideologii - Lufthansa jest śmieciowa. Nie dała voucherów. Nie wspomnę o Swiss, choć pewnie kilkanaście innych linii też znajdę.

Piszecie, wylewacie jad, ktoś próbuje zrobić z siebie posiadacza najwyższego dana w kumatości - Ryan jest w topie jeżeli chodzi o rentowność. Czas kupić kartę prepaidową i skorzystać z ich usług.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 31 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group