Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 16 Mar 2015 00:30 

Rejestracja: 11 Sie 2010
Posty: 1842
HON fly4free
Pomysł można z pewnością pięknie doszlifować, opiera się na świetnej stawce za lot UA z BOS (Bostonu) do SIN (Singapur) /rt, przelot na tej trasie, jak piszą na forum FT, można bardzo urozmaicić, włączając po drodze HNL, GUM, czy NRT. Pozostałe odcinki w żadnym wypadku nie są optymalne i można zapewne dużo powalczyć z ceną.

Zaczynamy w Warszawie i kończymy w Warszawie (5.10 - 29.10).

5.10.2015 WAW-DUB-BOS
Stamtąd też będziemy wracać:
29.10.2015 z powrotem do Warszawy, czyli: BOS-DUB-WAW
Cena: 2460 zł.

Jesteśmy w BOS i tu się zaczyna kluczowy odcinek w bardzo dobrej cenie:

8.10.2015 BOS-SEA (długi layover, noc i pół dnia)-NRT-SIN
Powrót z Singapuru do BOS nastąpi
22.10.2015 SIN-NRT-SEA (znów długi przystanek, cały dzień)-BOS
Cena: 2498 zł.

W czasie gdy jesteśmy w Singapurze, trzeba jeszcze tylko skoczyć do Warszawy, czyli:

12.10.2015 SIN-ZRH-WAW, tu odsypiamy swoje, odwiedzamy rodzinę, idziemy do pracy... i zaczynamy wielki powrót:
20.10.2015 WAW-ZRH-SIN
Cena: 2662 zł

Dalej, trzeba zerknąć wyżej, lecimy powrotnymi odcinkami poprzednich połączeń.

p.s. tak, wiza USA jest potrzebna; tak, peleryna przeciwdeszczowa może się przydać; tak - cena nie uwzględnia drobnych dodatków za płatności normalnymi kartami, jak to zwykle zbójeckie OTA stosują

Załączniki:
rtw1.gif
rtw1.gif [ 41.91 KiB | Obejrzany 1850 razy ]
rtw2.gif
rtw2.gif [ 45.92 KiB | Obejrzany 1850 razy ]
rtw3.gif
rtw3.gif [ 39.49 KiB | Obejrzany 1850 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
10 ludzi lubi ten post.
 
      
Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu
City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich
#2 PostWysłany: 16 Mar 2015 00:43 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3924
platynowy
Cena z Gotogate jest nierealna gdyż do każdej karty dolicza ok. 200zł haraczu.
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 16 Mar 2015 00:45 

Rejestracja: 11 Sie 2010
Posty: 1842
HON fly4free
mucha napisał(a):
Cena z Gotogate jest nierealna gdyż do każdej karty dolicza ok. 200zł haraczu.
Dolicza różnie, coś pomiędzy 100-180 zł. Dlatego cenę należy traktować "z przymrużeniem oka", no i na koniec dodałem uwagę o "zbójeckich OTA", które doliczają sobie nieco więcej. W skali całego projektu te 300-400 zł więcej to nie jest dużo :lol: No i wierzę, że do BOS da się dotrzeć dużo taniej... na październik to jeszcze sporo okazji się pojawi. Zaczynając i kończąc w Wiedniu, 2130 zł (3-30.10.2015), albo zaczynając/kończąc w Amsterdamie 1949 zł. I już 500 zł do przodu (albo raczej, na opłaty za karty).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 16 Mar 2015 10:43 

Rejestracja: 02 Lis 2012
Posty: 413
Loty: 145
Kilometry: 309 536
niebieski
Bardzo mi się podoba pomysł , RTW z przerwą w WAW żeby iść do pracy ;) super.
Planuje RTW na przełom paź/listop . I tak do tej pory mam kupione dwa odcinki ( wiem że sporo :) : DXB-MNL i MNL-SYD (oczywiście CEBU )
WAW-DXB to nie jest problem , natomiast najwększy problem mam z SYD-HNL (ceny bardzo słabe), potem w planie HNL-gdzieś w US za pkt , zachodnie wybrzeże - wschodnie za pkt , i ostani odcinek US-Europa na pewno się trafi w dobrej cenie .
Góra
 Profil Relacje PM off
man4business lubi ten post.
 
      
#5 PostWysłany: 16 Mar 2015 11:00 

Rejestracja: 24 Lut 2014
Posty: 29
Loty: 115
Kilometry: 291 158
GoToGate nie dolicza prowizji jak dobrze zaznaczysz opcję płatności. Dwa bilety u nich kupowałem i nawet złotówki więcej nie zapłaciłem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 16 Mar 2015 11:09 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3924
platynowy
Tak było jeszcze kilka tygodni temu. Od jakiegoś czasu dla wszystkich kart jest haracz, sprawdź sam. No chyba że z innej multiszukajki jest jakaś karta bez prowizji.
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 16 Mar 2015 11:38 

Rejestracja: 11 Sie 2010
Posty: 1842
HON fly4free
mucha napisał(a):
Tak było jeszcze kilka tygodni temu. Od jakiegoś czasu dla wszystkich kart jest haracz
Zgadza się, wg mnie kayak (i inne) powinni wywalić gotogate na zbity pysk z wyników wyszukiwania, bo inni przynajmniej udają, że "można kupić", używając jednej z tych "dziwniejszych kart płatniczych", a ci to nawet nie udają. Na bezczelnego podają cenę, której potem nie ma przy żadnym ze sposobów płatności. Zwykle opłaca się wybrać któregoś droższego OTA, bo i tak wyjdzie sumarycznie mniej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group