Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 25 Wrz 2016 17:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2012
Posty: 946
platynowy
Monachium - Auckland 28.06
Auckland - Papetee 05.07
Papetee - San Francisco 11.07
San Franciso - Monachium 17.07

Air New Zealand

Suma: 1299euro

Załączniki:
bbb.JPG
bbb.JPG [ 59.18 KiB | Obejrzany 4700 razy ]
aaa.JPG
aaa.JPG [ 92.39 KiB | Obejrzany 4700 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
15 ludzi lubi ten post.
4 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
#2 PostWysłany: 26 Wrz 2016 18:30 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2010
Posty: 6143
Loty: 228
Kilometry: 534 135
Trasa jak i linie bardzo fajna, szkoda że tak mało mil

Załącznik:
mile.png
mile.png [ 60.31 KiB | Obejrzany 4464 razy ]
_________________
Image

https://www.instagram.com/jiku_ty_dziku/ | Serduszka i piwo :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 26 Wrz 2016 20:34 

Rejestracja: 20 Cze 2013
Posty: 2183
złoty
@‌JIK‌
W Star Aliance nie jest tak łatwo policzyć mile kiedy należą się za loty realizowane przez innego przewoźnika.
Zauważ że na pierwszym i ostatnim odcinku jest Lufa , a na drugim odcinku jest CX, który nawet nie jest w *A. To że ANZ sprzeda bilet w G, nie znaczy że Lufa przemapuje to na G.
Ostatnio przerabiałem taką sytuację gdzie na bilecie SQ był lot Lufy. Znałem taryfę w jakiej Singapore sprzeda mi bilet i chciałem wiedzieć jaka będzie taryfa Lufy (w sensie ile mil dostanę). Infolinia Singapore'a odesłała mnie do infolinii LH. Infolinia LH do infolinii M&M, Ci znowu do infolinii LH. Tam już nie dałem się spławić i bardziej ogarnięta Pani powiedziała, że może mi podać jakie taryfy na tym konkretnym locie są dostępne, ale jak system przemapuje to nikt nie wie. A więc generalnie ruletka.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 26 Wrz 2016 20:53 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2010
Posty: 6143
Loty: 228
Kilometry: 534 135
@‌tasma‌ masz rację, zachowałem się jak 1-roczniak i podpiąłem wszystko pod NZ. Patrzałem tylko na logo ;)

Teraz rozpisane jest to tak, jak pokazuje expedia. Tak czy siak, szału nie ma :)

Załącznik:
mile2.png
mile2.png [ 57.76 KiB | Obejrzany 3807 razy ]
_________________
Image

https://www.instagram.com/jiku_ty_dziku/ | Serduszka i piwo :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 26 Wrz 2016 21:16 

Rejestracja: 20 Cze 2013
Posty: 2183
złoty
@‌JIK‌
Jeszcze raz na przykładzie ostatniego lotu bo mnie nie zrozumiałeś. Masz tam napisane że to lot NZ 4223 ale operowany przez Lufę. Znaczy to że na tym locie masz taryfę G według taryfikatora Air New Zealand, gdzie G to jedna z najtańszych taryf economy. Ale mile dostaniesz za przemapowaną taryfę Lufthansy. Na pewno nie będzie to G bo G w Lufie to najdroższa taryfa premium economy. Na mojego nosa będzie to K L T, w najlepszym wypadku coś co da 50% za odcinek, ale na pewno nie będzie to G. Rozumiesz teraz?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 26 Wrz 2016 21:27 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2010
Posty: 6143
Loty: 228
Kilometry: 534 135
Tak :)
_________________
Image

https://www.instagram.com/jiku_ty_dziku/ | Serduszka i piwo :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 26 Wrz 2016 22:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2012
Posty: 946
platynowy
Loty przez Pacyfik obslugiwane przez Air New Zealand to USA oraz Vancouver i Buenos Aires.

Dlatego, dla chcacych ominac USA, proponuje wybrac albo Kanade (w ktorej jest lato) lub Argentyne (w srodku zimy)

Niestety Polinezja Francuska nie dziala ani z Vancouver ani z Buenos Aires, dlatego trzeba wybrac:
- Rarotonga (Wyspy Cooka)
- Nuku'alofa (Tonga)
- Niue (Niue)

Ceny wyzsze o 60-200euro, loty koncza sie we Frankfurcie.

Opcja lotu przez Pacyfik do Ameryki Poludniowej zwykle bardzo droga (i rzadka ;) )

Załączniki:
bbb.jpg
bbb.jpg [ 86.15 KiB | Obejrzany 3253 razy ]
aaa.jpg
aaa.jpg [ 85.83 KiB | Obejrzany 3253 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group