Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 53 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 25 Lis 2014 17:37 

Rejestracja: 06 Sie 2014
Posty: 113
oskiboski napisał(a):
UUUU lipton,że kilku przewoźników i nikt nie będzie z Norwegiana płakał,że nam ucięli FCO-SIN-LAX. Deal do wyrzucenia tak mi się wydaje, dobrze,że nie skończyłem przygotowania do zakupu powyższego składaka którego zaproponowałem

Powrót Norvegianem nie jest koniecznością. Jeżeliby skończyć w NYC, to jest sporo baaardzo tanich taryf do Oslo w zbliżonej cenie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Porto na 5 dni za 1349 PLN. Loty Lufthansą z 3 miast + hotel Porto na 5 dni za 1349 PLN. Loty Lufthansą z 3 miast + hotel
Na koniec świata! Australia, Fidżi i Nowa Zelandia w jednej podróży z Budapesztu za 4421 PLN Na koniec świata! Australia, Fidżi i Nowa Zelandia w jednej podróży z Budapesztu za 4421 PLN
#22 PostWysłany: 25 Lis 2014 17:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Maj 2012
Posty: 1237
niebieski
Czy akcja z Goa niczego redakcji F4F nie nauczyła? Normalnie ręce mi opadają jak widzę takie rzeczy na głównej...
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
 
      
#23 PostWysłany: 25 Lis 2014 17:41 

Rejestracja: 14 Maj 2013
Posty: 138
SkySurfer napisał(a):
oskiboski napisał(a):
UUUU lipton,że kilku przewoźników i nikt nie będzie z Norwegiana płakał,że nam ucięli FCO-SIN-LAX. Deal do wyrzucenia tak mi się wydaje, dobrze,że nie skończyłem przygotowania do zakupu powyższego składaka którego zaproponowałem

Powrót Norvegianem nie jest koniecznością. Jeżeliby skończyć w NYC, to jest sporo baaardzo tanich taryf do Oslo w zbliżonej cenie.
Widac, ze nie zrozumiales co on mial na mysli. Chodzi o skasowanie tamtej czesci biletu, a nie czy bedzie dalej lecial norwegianem czy czyms innym.
Góra
 Profil Relacje PM off
oskiboski lubi ten post.
 
      
#24 PostWysłany: 25 Lis 2014 17:52 

Rejestracja: 05 Sty 2012
Posty: 94
Loty: 60
Kilometry: 85 425
Mareckipl napisał(a):
Czy akcja z Goa niczego redakcji F4F nie nauczyła? Normalnie ręce mi opadają jak widzę takie rzeczy na głównej...


O co chodzi z tą akcją?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 25 Lis 2014 17:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Mar 2012
Posty: 2070
srebrny
anulacja-biletow-na-goa,225,58783
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 25 Lis 2014 17:55 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6254
Loty: 478
Kilometry: 1 019 055
iwanoof napisał(a):
Mareckipl napisał(a):
Czy akcja z Goa niczego redakcji F4F nie nauczyła? Normalnie ręce mi opadają jak widzę takie rzeczy na głównej...


O co chodzi z tą akcją?


Deal z TS pojawił się na głównej i posypały się anulacje. Poszukaj na forum "Anulacje GOA"
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 25 Lis 2014 17:56 

Rejestracja: 06 Sie 2014
Posty: 113
kuba201 napisał(a):
SkySurfer napisał(a):
oskiboski napisał(a):
UUUU lipton,że kilku przewoźników i nikt nie będzie z Norwegiana płakał,że nam ucięli FCO-SIN-LAX. Deal do wyrzucenia tak mi się wydaje, dobrze,że nie skończyłem przygotowania do zakupu powyższego składaka którego zaproponowałem

Powrót Norvegianem nie jest koniecznością. Jeżeliby skończyć w NYC, to jest sporo baaardzo tanich taryf do Oslo w zbliżonej cenie.
Widac, ze nie zrozumiales co on mial na mysli. Chodzi o skasowanie tamtej czesci biletu, a nie czy bedzie dalej lecial norwegianem czy czyms innym.


Zrozumiałem dokładnie co miał na myśli, tylko nie do końca precyzyjnie się wyraziłem ;)
Chodzi mi o to, że przy takich okazjach najważniejsza jest jak najszybsza próba zarezerwowania "promocyjnego biletu" na trasie Europa-Azja-Ameryka Pn. Dobranie do tego odcinka połączeń, które zamykają/dopinają trasę RTW, może nastąpić później, gdyż ich cena szybko nie wzrośnie.
Jeśli bilet na najdłuższy zostanie wystawiony i w ciągu 1-3 tyg nie zostanie anulowany, warto zaryzykować i dokupić kolejne połączenia- w tym przypadku na trasie TATL, które nie koniecznie trzeba kupić szybko i niekoniecznie u Norvegiana ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 25 Lis 2014 17:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2013
Posty: 1845
Loty: 76
Kilometry: 125 391
niebieski
SkySurfer napisał(a):
Jeśli bilet na najdłuższy zostanie wystawiony i w ciągu 1-3 tyg nie zostanie anulowany, warto zaryzykować i dokupić kolejne połączenia

Goa zaczęli kasować tak jakoś po miesiącu...
_________________
Image
MOJE RELACJE Z PODRÓŻY
Góra
 Profil Relacje PM off
oskiboski lubi ten post.
 
      
#29 PostWysłany: 25 Lis 2014 18:23 

wg mnie o wiele lepiej jest walnac sobie ktoras trase z tych:
https://www.statravel.co.uk/top-routes.htm (poza tymi bardzo fikusnymi to wszytsko oparte jest o skaldaka Air New Zealand)
wiem ze 2x drozej ale na takie dookola swiata lata sie zwykle raz w zyciu.. a tu mamy tylko tak na prawde SINgapur i jedno miasto w US.. i to na dodatek w zimie ;)
Góra
 PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#30 PostWysłany: 25 Lis 2014 19:00 

Rejestracja: 14 Maj 2013
Posty: 138
Anonymous napisał(a):
wg mnie o wiele lepiej jest walnac sobie ktoras trase z tych:
https://www.statravel.co.uk/top-routes.htm (poza tymi bardzo fikusnymi to wszytsko oparte jest o skaldaka Air New Zealand)
wiem ze 2x drozej ale na takie dookola swiata lata sie zwykle raz w zyciu.. a tu mamy tylko tak na prawde SINgapur i jedno miasto w US.. i to na dodatek w zimie ;)

To jest foruum fly4free a nie fly4alotofmoney.
Góra
 Profil Relacje PM off
lukas63 lubi ten post.
 
      
#31 PostWysłany: 25 Lis 2014 19:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
2x drożej ale wciąż za ok 4000zl za RTW to wcale nie kupa kasy a i sens ma to większy.
jak kogoś jara samo latanie to ten za 2000 jest OK, a jak ktoś chce coś więcej niż odhaczyć punkty na mapie to raczej nie ma się rzucać jak szczerbaty na suchary.
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#32 PostWysłany: 25 Lis 2014 19:52 

kuba201 napisał(a):
To jest foruum fly4free a nie fly4alotofmoney.

2000zl = free, 4000zl = alotofmoney
Góra
 PM off
6 ludzi lubi ten post.
 
      
#33 PostWysłany: 25 Lis 2014 21:48 

Rejestracja: 24 Maj 2010
Posty: 168
Da się na tym dealu polecieć do Australii ? Najlepiej do Sydney ?
_________________
http://zasiegglobalny.blogspot.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 25 Lis 2014 21:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Cze 2012
Posty: 3396
Loty: 67
Kilometry: 146 355
srebrny
Jak zrobisz dłuższego stopa w SIN to można przylecieć do SIN, tanimi liniami skoczyć do Australii, wrócić do SIN i polecieć dalej. Acz prawdopodobnie taniej będzie się dostać dodatkowo do KUL.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 25 Lis 2014 23:17 

Rejestracja: 31 Sty 2013
Posty: 857
niebieski
Dostał ktoś etickety czy tylko potwierdzenie rezerwacji ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 25 Lis 2014 23:30 

Rejestracja: 11 Maj 2014
Posty: 191
Loty: 87
Kilometry: 290 754
niebieski
Ja już dostałem. Około półtorej godziny temu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 25 Lis 2014 23:32 

Rejestracja: 28 Maj 2012
Posty: 26
Loty: 68
Kilometry: 173 164
Ja też mam już na skrzynce eticket.
_________________
Image[/url]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 25 Lis 2014 23:35 

Rejestracja: 31 Sty 2013
Posty: 857
niebieski
A ile czasu po dokonanej rezerwacji? I gdzie je robiliście?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 25 Lis 2014 23:51 

Rejestracja: 28 Maj 2012
Posty: 26
Loty: 68
Kilometry: 173 164
bbartekk2 napisał(a):
A ile czasu po dokonanej rezerwacji? I gdzie je robiliście?


Jakaś godzina po rezerwacji na orbitz.
_________________
Image[/url]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#40 PostWysłany: 26 Lis 2014 00:49 

Rejestracja: 15 Kwi 2013
Posty: 2357
Loty: 237
Kilometry: 321 205
złoty
Kto lubi latać, ten może tak:

Załączniki:
rtw.png
rtw.png [ 41.86 KiB | Obejrzany 2507 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 53 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group