Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 05 Maj 2019 20:46 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3306
HON fly4free
Nikt o tym chyba nie pisał a jest dobra promocja RR która trwa już od 18 marca.
Jest tylko jeden zasadniczy problem trzeba zdaje się otrzymać zaproszenie do tej promocji.

Fast track do szybszego uzyskania statusów: srebra, złota i platyny.
Obowiązkowa rejestracja do 31 maja, statusy zostaną przyznane, dopiero po ostatnim pobycie.
Ciekawe czy można się zarejestrować do wszystkich 3 FT żeby przeskakiwać ze statusu na status po każdej wymaganej liczbie pobytów:)
Liczą się pobyty za punkty i pobyty za punkty + pieniądze.
Statusy ważne do lutego 2021 roku.
Naprawdę dobrze to wygląda (zarejestrować się można), ale braku zaproszenia chyba tu nie przeskoczymy.
Regulaminy w linkach.

Srebro dwa pobyty do końca lipca (standardowo 6 pobytów lub 9 nocy)
https://www.radissonrewards.com/secure/offers/15221880

Złoto cztery pobyty do końca lipca (standardowo 20 pobytów lub 30 nocy)
https://www.radissonrewards.com/secure/offers/15221877

Platyna osiem pobytów do końca lipca (standardowo 30 pobytów lub 60 nocy)
https://www.radissonrewards.com/secure/offers/15221874
Góra
 Profil Relacje PM off
jaco027 lubi ten post.
jaco027 uważa post za pomocny.
 
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#2 PostWysłany: 06 Maj 2019 05:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4088
HON fly4free
Czy ktos sie juz zarejestrowal z powodzeniem?
Faktycznie ta promo wyglada swietnie. Zwlaszcza, ze platyne mozna zrobic za 8 pobytow, a to juz jest duzy plus w stosunku do standardowych 30 pobytow (60 nocy), ktore w RR doscy ciezko wykrecic...
Bo martwi mnie to: "To be eligible for the Promotion, you must: (i) be a Radisson Rewards® member; (ii) have received a private email invitation to participate in the promotion (“Eligible Member”); (iii) register online for the Promotion prior to checkout; (iv) provide your Radisson Rewards member number at the time of reservation or at check-in; and (v) book and complete at least 8 Eligible Stays during the Promotion Period. Pre-existing reservations for stays during the Promotion Period are not eligible."
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 06 Maj 2019 07:12 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3306
HON fly4free
Ja zarejestrowałem się do wszystkich trzech, poświecę punkty na dwa pobyty jeśli nie wskoczę na srebro, to dalej temat odpuszczam,
a reklamować tego bez zaproszenie raczej nie będzie można.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 06 Maj 2019 17:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4088
HON fly4free
@kacper451
Daj znac jak Ci poszlo. Ja zarejestrowalem sie do Platyny, bo to mi potrzebne. Z tego co widze to pobyt musi w jakis sposob byc placony punktami, czesciowo lub w calosci? Dobrze widze?
A ze chcialome byc pewien czy sie da bez maila, zadalem ladne ogolne pytanie i juz po 2godz. byla odpowiedz z supportu (jak w RR :-)) ale nie jestem pewien czy jest to czystow pozytywne twierdzenie, czy konsultant nie zrozumial pytania:
"Thank you for taking the time to write and for being a Radisson Rewards Gold Elite member.
We appreciate your interest in our Fast Track to Platinum Elite Promotion. According to the terms and condition of the promotion, you will need to register for the program to be qualified."

Załączniki:
rr-promo8stays.JPG
rr-promo8stays.JPG [ 14.41 KiB | Obejrzany 4919 razy ]
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 06 Maj 2019 19:55 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3306
HON fly4free
Wg mnie wszystkie kwalifikujące się pobyty czyli standard za cash oraz cash+punkty jak i same same punkty.
Dziwne gdyby pobyt za pieniądze się nie kwalifikował.
To jest promocja na ilość pobytów podobne jak w HH do np FT.

Zarejestrowałem się do wszystkich ponieważ nie mam żadnego statusu
Wydaje mi się chyba ktoś nie zrozumiał pytania:), ale nie ma co gdybać, bez przetarcia szlaku niczego się nie dowiemy:)
Góra
 Profil Relacje PM off
cekace lubi ten post.
 
      
#6 PostWysłany: 07 Maj 2019 10:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4088
HON fly4free
@kacper451 no to niestety mozesz podarowac sobie sprawdzanie tej promo.
Tak jak w innych tego typu przypadkach RR restrykcyjnie podchodzi do kwestii zapraszania/targetowania. Wyjasnili, ze tym razem (tak jak w poprzednich podobnych przypadkach) - no way!
Sorry za rozwianie nadzieji...ale byc moze nie ma sensu inwestowac punktow czy $$$ w RR w tym przypadku.
Co ciekawe pewnie po spersonalizowanych kodach/linkach wiedza kto puscil info i kto je kolportuje po internecie. Jak widac LL maja na celowniku:
"In this particular promotion, select members were sent a private registration URL to their email on file. As such, if a member submitted their registration through the private registration URL sent to their personal email, and met the other criteria, they would receive the Fast Track to Platinum.
We also understand that some members who did not receive this private offer were able to locate the link on community websites such as Loyalty Lobby. We also understand that some of our members were able to successfully register using these 3rd party links and thus received an email that stated: You're registereD.
However, under the Terms and Conditions listed in the same email, as well as on the link used to submit the registration,
it also states:
To be eligible for the Promotion, you must:
be a Radisson Rewards (formerly Club CarlsonSM) member;
have received a private email invitation to participate in the promotion ("Eligible Member");
register online at the link provided via email;
provide your Radisson Rewards member number at the time of reservation or at check-in; and
book and complete at least one (1) eligible stay during the Promotion Period. Pre-existing reservations for stays during the Promotion Period are not eligible.
As we do not show that your account was the recipient of one of the private email URLs, we are unable to award the Fast Track to Platinum to your account.
We once again regret any frustration this promotion may have caused you."
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
kacper451 uważa post za pomocny.
 
      
#7 PostWysłany: 07 Maj 2019 10:14 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3306
HON fly4free
@jaco027 dzięki za info, akurat nie poodchodziło od LL ale to nieistotne, rzeczywiście można sobie już darować to promo, a na przepychanki z nimi nie ma szans.
Pewnie jakiś mały mały margines błędu po ich stronie istnieje aby zaliczyli promo bez zaproszenia, ale nie mam zamiaru się o tym przekonywać:)
a przed chwila zrobiłem pierwsza rezerwacje (cash+points), w takim razie ja odwołuję nie ma najmniejszego sensu się w to pchać
Jak im mój pieniądz za bardzo śmierdzi, to trudno wydam w innej sieci:)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group