Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 29 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 01 Sty 2020 15:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10962
HON fly4free
lataczuk napisał(a):
@Arekkk - bo chyba AT nie stal sie jeszcze czlonkiem OW: "Royal Air Maroc is expected to be implemented into oneworld in mid-2020, when it will start flying alongside some of the biggest and best brands in the airline business. Its regional subsidiary Royal Air Maroc Express will join as a oneworld affiliate member at the same time."
Będą od 31 marca 2020
https://www.pasazer.com/news/42976/roya ... ,2020.html
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#22 PostWysłany: 26 Maj 2021 15:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Wrz 2014
Posty: 754
Loty: 205
Kilometry: 638 916
srebrny
Czy tylko mi tu coś nie gra :? ?
Załącznik:
royal.PNG
royal.PNG [ 23.91 KiB | Obejrzany 3212 razy ]

Załącznik:
mapa.PNG
mapa.PNG [ 69.02 KiB | Obejrzany 3212 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 25 Kwi 2022 20:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Gru 2011
Posty: 1983
srebrny
Troche odkupuje temat, bo akurat maja nienajgorsze ceny na loty z Miami do Europy przez CMN...
Czy ostatnio ktos z Was lecial na ich 787? Legroom jak w lotowskich dreamlinerach, a przed covidem zbierali pochwaly za serwis na pokladzie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 20 Paź 2022 14:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sty 2015
Posty: 967
Loty: 380
Kilometry: 582 836
srebrny
Trasa VIL-ORY obsługiwana przez 737-800.
Boeing w średnim wieku, za to z bardzo przyzwoitym miejscem na nogi na zwykłym miejscu klasy eco. Jedzenie przyzwoite (coś tam było do wyboru, ale nie pamiętam co), napoje gazowane, kawa, herbata, a na życzenie znajdzie się też Marokańskie wino: białe, czerwone, bądź różowe.
Lot bardzo przyjemny, bez większych zachwytów, ale też bez jakichkolwiek problemów.
Załącznik:
crop1.jpg
crop1.jpg [ 367.84 KiB | Obejrzany 1721 razy ]

Załącznik:
crop2.jpg
crop2.jpg [ 109.75 KiB | Obejrzany 1721 razy ]

Załącznik:
crop3.jpg
crop3.jpg [ 128.86 KiB | Obejrzany 1721 razy ]

Uwagi.
1. Przy odprawie, bez problemu, zmieniono nam beznadziejne miejsca nadane z automatu, natomiast miejsca premium (extra legroom) już za pieniądze.
2. Ze statusem oneword przysługuje bagaż, nawet w taryfie bez bagażu.
3. Bardzo ciasny rozkład, praktycznie bez buforu – wylot o czasie, lot gładki, a lądowanie całkowicie rozkładowo.
_________________
Don't be evil
Góra
 Profil Relacje PM off
7 ludzi lubi ten post.
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#25 PostWysłany: 20 Paź 2022 15:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2014
Posty: 594
Loty: 180
Kilometry: 222 599
srebrny
wrzesień 2018, na lotnisku CMN dowiadujemy się że nasz lot CMN-ESU będzie opóźniony o jakieś 8 godzin i czeka na nocka na lotnisku
szybka wizyta w biurze RAM i dostajemy nocleg z transferem do hotelu, wylot następnego dnia rano
co ciekawe nie był to lot transferowy a i tak dali hotel, wg mnie na plus
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#26 PostWysłany: 05 Lut 2023 11:36 

Rejestracja: 05 Paź 2022
Posty: 937
Loty: 6
Kilometry: 12 016
niebieski
Ten hotel to koło lotniska (a nie w mieście)?
A można sobie pojechać do miasta ? Na stronie linii piszą coś o "transit visa" i "exit permit"
_________________
Czy The Office US jest najlepszym serialem komediowym?
Zdania są podzielone. Niektórzy mówią, że tak, inni że owszem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 05 Lut 2023 12:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Cze 2021
Posty: 67
Zbanowany
5km od lotniska, co pół godziny bus na lotnisko. Nikt nie trzyma Ciebie na siłę, w paszporcie normalna pieczątka.
Góra
 Profil Relacje PM off
piotrkr uważa post za pomocny.
 
      
#28 PostWysłany: 25 Lut 2023 10:32 

Rejestracja: 05 Paź 2022
Posty: 937
Loty: 6
Kilometry: 12 016
niebieski
Lecę BLQ-CMN-ABJ, pierwszy odcinek pokonany. W samolocie jedzenie smaczne (ziemniaki, mięso, bułka, jogurt, czekoladka, napoje, herbata/kawa)

Przed wylotem z BLQ odprawa online, z CMN będzie potrzebna odprawa na lotnisku, jestem przed.

Po wylądowaniu jest stoisko RAM, można zapytać o różne rzeczy. Biuro na górze, tam się załatwia hotel i salonik.

Wylot do ABJ mam następnego dnia więc dostaje hotel. Obsługa mówi, że bez problemu mogę dostać hotel w mieście (nie przy lotnisku). Czekamy jakieś 30 minut, potem transfer busem do hotelu, jest koło 23 jak przyjeżdżamy. Dostajemy kolację, rano śniadanie, całkiem smaczne. Wylot jest o 12:20, bus na lotnisko czeka na nas o 9. Hotel to Imperial Casablanca Hotel & Spa, 4*, pokój i łazienka jest ok. (Google znajduje też Hotel Imperial ale to co innego)

(W sumie to miałem wykupiony wcześniej inny hotel, ale skoro tu był darmowy i miał transfer, kolację i śniadanie to skorzystałem. Chciałem coś obejrzeć w Casablance przy okazji, ale jednak nie było czasu)
_________________
Czy The Office US jest najlepszym serialem komediowym?
Zdania są podzielone. Niektórzy mówią, że tak, inni że owszem.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
travellista uważa post za pomocny.
 
      
#29 PostWysłany: 19 Sty 2024 17:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Gru 2012
Posty: 949
Loty: 178
Kilometry: 311 128
srebrny
Jestem swiezo po trzech lotach linia Royal Air Maroc (CAI-CMN, CMN-VIL, VIL-ORY) i mam mieszane uczucia, pewnie glownie ze wzgledu na dosc mocno wysluzone i nieco brudne samoloty B737, na ktore trafilem na moich lotach, ich nieco „oldschoolowe” juz dzisiaj fotele sa wciaz wygodne a miejsca na nogi wydawalo sie byc pod dostatkiem. Odprawa online rusza na 48 h przed lotem, ale system automatycznie przyznaje miejsce i na zadnych z trzech lotow nie moglem go zmienic online (za darmo czy za doplata) a wszystkie pozozstale miejsca pokazywane byly jako zajete, co jak sie potem okazalo nie odzwierciedlalo statu faktycznego. Podczas odprawy przy stanowisku pan z obslugi naziemnej sam zmienil mi malo przyjazne miejsce w srodku w przedostatnim rzedzie na miejsce przy przejsciu w rzedzie ewakuacyjnym, wiec tutaj pelen respekt. Niemal 6 h lot na waskim kadlubie to jednak juz pelen wyczyn, az dziwne, ze tutaj puszczaja taka maszyne ;( Oczywiscie nie ma mowy o rozrywce pokladowej, jedyna rozrywka to aktualna mapa z trasa przeloty na monitorkach zamontowanych w panelu na glowami pasazerow, na tych monitorach prezentowana jest takze intstrukcja bezpieczenstwa. Posilek na trasie CAI-CMN byl zdecydowanie najlepszy, za to tego na trasie VIL-ORY nie chce komentowac; co ciekawe, na wozku wystawione sa tylko soki oraz woda, ale zaloga ma tam takze napoje gazowane (Coca Cola, Coca Cola Zero, Fanta, Sprite, tonic) w duzych puszkach, ale juz trzeba o nie samemu poprosic. Na locie do Paryza znalazlo sie tam nawet i marokanskie wino, ktore bylo tu wspomniane, ale gdybym o nim nie wiedzial z naszego forum, to nawet nie przyszlobymi do glowy, by o nie poprosic, bo nie bylo na widoku; moze jest to spowodowane wzgledami religijnymi. Zaloga uprzejma, mowila w trzech jezykach, wszystkie loty ladowaly przed czasem, wiec pod tym wzgledem bylem zadowolony, oblozenie na trasie VIL-ORY znikome, naliczylkem ok. 30 osob, wiec warunki bardzo komfortowe. Generalnie jest OK, dolecimy na miejsce, ale nie spodziewajmy sie luksusow ;)

Załączniki:
Komentarz do pliku: cabin
RAM.jpg
RAM.jpg [ 70.82 KiB | Obejrzany 174 razy ]
Komentarz do pliku: RAM
RAM FT.jpg
RAM FT.jpg [ 86.61 KiB | Obejrzany 174 razy ]
Komentarz do pliku: CAI-CMN serwis
RAM CAI-CMN.jpg
RAM CAI-CMN.jpg [ 75.02 KiB | Obejrzany 174 razy ]
Komentarz do pliku: VIL-ORY serwis
RAM VIL-ORY.jpg
RAM VIL-ORY.jpg [ 60.21 KiB | Obejrzany 174 razy ]
_________________
Image
Travellista's Diary
Góra
 Profil Relacje PM off
7 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 29 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group