Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 293 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna
Autor Wiadomość
#221 PostWysłany: 01 Mar 2016 16:02 

Rejestracja: 01 Paź 2014
Posty: 82
Jaka pula jest dla neutralnych? Aplikacja złożona, teraz czekać na cud ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#222 PostWysłany: 01 Mar 2016 17:36 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
niebieski
Jeśli aplikowałeś o kategorię 4 to będzie cud jeśli zdobędziesz bilety ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#223 PostWysłany: 01 Mar 2016 17:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Mar 2013
Posty: 831
Loty: 8
Kilometry: 8 761
niebieski
Rok temu mówiono, że bilety z dzieckiem były do wyjęcia, ciekawe jak z zasadami, pasowało by doczytać. Karuzela rusza ... ciężko się jednak łudzić : )
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#224 PostWysłany: 02 Mar 2016 09:47 

Rejestracja: 24 Kwi 2015
Posty: 55
peja napisał(a):
Jaka pula jest dla neutralnych? Aplikacja złożona, teraz czekać na cud ;)


Europejska Unia Piłkarska (UEFA) postanowiła o 14 procent podnieść ceny najdroższych biletów na finał Ligi Mistrzów, który 28 maja odbędzie się na San Siro w Mediolanie. Do kibiców trafi 2/3 wszystkich dostępnych wejściówek.

Pierwsza pula 6 tys. biletów w sprzedaży znalazła się we wtorek. Kolejnych 40 tys. zostanie przekazanych do klubów - finalistów. W sumie stadion ma 71,5 tys. miejsc.

30 proc. biletów jest najwyższej kategorii, a ich cena wyniesie 440 euro. Rok temu na finał w Berlinie trzeba było za nie zapłacić po 390 euro. Wejściówki drugiej kategorii teraz wyceniono na 320 euro, a teoretycznie najgorsze bilety utrzymały swoją cenę – 160 i 70 euro.

Pozostałe 25,5 tys. biletów trafi w ręce sponsorów, mediów, gości UEFA, narodowych związków oraz organizatorów.
Góra
 Profil Relacje PM off
D4fc4 lubi ten post.
 
      
#225 PostWysłany: 02 Mar 2016 10:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Lut 2013
Posty: 213
Loty: 29
Kilometry: 59 576
niebieski
Skoro tylko 6 tysięcy biletów jest do podziału dla kibiców neutralnych, to chyba łatwiej trafić szóstkę w totka niż trafić taki bilet....
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#226 PostWysłany: 02 Mar 2016 13:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lip 2013
Posty: 475
Loty: 93
Kilometry: 149 830
niebieski
Tradycyjne pytanie - orientuje się ktoś jak ze sprawdzaniem danych?
Trzeba ich cały komplet podać. Ktoś to na wejściu ostatnio sprawdzał?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#227 PostWysłany: 02 Mar 2016 13:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Lut 2013
Posty: 213
Loty: 29
Kilometry: 59 576
niebieski
Z doświadczeń innych użytkowników forum wynika, że we Włoszech sprawdzają zgodność danych na bilecie z danymi ID.
http://www.fly4free.pl/forum/road-to-berlin-2015-liga-mistrzow-2014-2015,1497,53377&p=551157#p551157
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Zielony^ lubi ten post.
Zielony^ uważa post za pomocny.
 
      
#228 PostWysłany: 02 Mar 2016 14:57 

Rejestracja: 29 Paź 2014
Posty: 171
Loty: 55
Kilometry: 83 455
D4fc4 napisał(a):
Z doświadczeń innych użytkowników forum wynika, że we Włoszech sprawdzają zgodność danych na bilecie z danymi ID.
http://www.fly4free.pl/forum/road-to-berlin-2015-liga-mistrzow-2014-2015,1497,53377&p=551157#p551157


Kiedyś byłem na San Siro na meczu Milan - Barcelona. Bilety kupiłem od konika. Nie zauważyłem, że jest imienny. Początkowo nie chcieli nas wpuścić, ale po krótkim lamencie, że lecimy z Polski specjalnie na mecz jakoś dało radę.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#229 PostWysłany: 02 Mar 2016 18:21 

Rejestracja: 24 Kwi 2015
Posty: 55
Nie wiem czy ktoś zauważył, ale w tym roku bilety na LM będą do wydrukowania po wylosowaniu. Opłata za wysyłkę wynosi 0 euro.

Cytuj:
If your application is successful, you will be able to download and print your tickets from your account on the ticket portal.


Chcą zapewne ograniczyć handel biletami. Mało kto odważy się kupić wydrukowany bilet, jeżeli może krążyć jego 100 kopii.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#230 PostWysłany: 02 Mar 2016 18:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Lut 2013
Posty: 213
Loty: 29
Kilometry: 59 576
niebieski
Gdzie była taka informacja? Ja w regulaminie znalazłem taki zapis:
6. Distribution of Tickets
6.1. Tickets shall be distributed to the Applicants in the following way:
a. by post / courier service sent to the delivery address of the Applicant indicated
in the Application Form by no later than the end of April 2016;
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#231 PostWysłany: 04 Mar 2016 17:45 

Rejestracja: 05 Lut 2016
Posty: 92
Loty: 27
Kilometry: 33 492
O siebie mogę dodać, że jakieś pół roku temu będąc na meczu LM Roma - Barcelona sporo osób nie zostało wypuszczonych na stadion ze względu na rozbieżności pomiędzy danymi na bilecie a dokumentem, czyli jednym zdaniem. Bardzo skrupulatnie sprawdzają bilety i nie ma zmiłuj się.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#232 PostWysłany: 04 Mar 2016 18:02 

Rejestracja: 23 Mar 2015
Posty: 133
UEFA nie będzie robiła żadnego problemu z wejsciem na stadion tylko ochrona na danym obiekcie ja wogole mam wrażenie że UEFA ma gdzieś co się dzieje z biletami, dostaje swoja kase i tyle ich obchodzi. A z panami na bramkach może być różnie wiadomo że niektórzy są mega ambitni i władza uderza im do głowy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#233 PostWysłany: 04 Mar 2016 19:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Mar 2013
Posty: 831
Loty: 8
Kilometry: 8 761
niebieski
Póki co UEFA nie stoi ponad prawem w żadnym kraju, więc przepisy w kraju w którym jest mecz mówią czy będzie sprawdzanie danych czy nie. Włochy są miejscem, gdzie sprawdzają, oczywiście są tacy co weszli, ale ja bym nie zaryzykował żeby kupować za grubą kase u konia na przykład i jechać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#234 PostWysłany: 10 Mar 2016 09:14 

Rejestracja: 24 Kwi 2015
Posty: 55
D4fc4 napisał(a):
Gdzie była taka informacja? Ja w regulaminie znalazłem taki zapis:
6. Distribution of Tickets
6.1. Tickets shall be distributed to the Applicants in the following way:
a. by post / courier service sent to the delivery address of the Applicant indicated
in the Application Form by no later than the end of April 2016;


Informacja przychodzi na maila gdy złożysz aplikację.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#235 PostWysłany: 10 Mar 2016 09:19 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
niebieski
DonCorrado napisał(a):
Póki co UEFA nie stoi ponad prawem w żadnym kraju, więc przepisy w kraju w którym jest mecz mówią czy będzie sprawdzanie danych czy nie. Włochy są miejscem, gdzie sprawdzają, oczywiście są tacy co weszli, ale ja bym nie zaryzykował żeby kupować za grubą kase u konia na przykład i jechać.


Masz racje. Gdzie jak gdzie,ale we Włoszech kupowanie imiennych biletów wiąże się z dużym ryzykiem. Trzeba się zastanowić czy warto,by potem nie płakać. Ale jak ktoś wygra i sprzeda bilet,przy okazji na tym sporo zarobi i nie interesuje się osobą, która nie weszła na stadion :-D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#236 PostWysłany: 11 Mar 2016 15:54 

Rejestracja: 05 Lut 2016
Posty: 6
Jakby ktoś był zainteresowany to można kupić bilety na mecz Barcelona - Arsenal
https://tickets-fcb.fcbarcelona.com/fcb ... 1455633161

Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#237 PostWysłany: 13 Mar 2016 22:16 

Rejestracja: 13 Mar 2016
Posty: 82
Witam Wszystkich forumowiczów.

Trochę się późno obudziłem ale chciałbym spróbować szczęścia i powalczyć o bilet na finał w Mediolanie.

Pytanie moje na które nie mogę znaleźć odpowiedzi, to czy jak nie mam karty kredytowej, a kartę debetową (wypukłą MasterCard w T-Mobile banku) to czy mogę taką kartą zapłacić i wsiąść udział w losowaniu?
Jako, że czas na aplikację jest do końca dzisiejszego dnia, bardzo proszę o jak najszybsza odpowiedź
Pozdrawiam serdecznie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#238 PostWysłany: 13 Mar 2016 23:03 

Rejestracja: 22 Lip 2015
Posty: 331
Ja przed chwila puściłem debetówką walutową MC Debit w Aliorbanku. I przyjęło mi to zamówienie.
Już wcześniej płaciłem tą kartą w platformie za mecz POL_UKR i też mi płatność przeszła, więc powinno być OK.

Sprawdź tylko czy w tej debetówce masz jakieś ograniczenia na płatności internetowe, korespondencyjne itp.
Góra
 Profil Relacje PM off
Adam88x lubi ten post.
Adam88x uważa post za pomocny.
 
      
#239 PostWysłany: 13 Mar 2016 23:18 

Rejestracja: 13 Mar 2016
Posty: 82
grzegorzkatowice, Dziękuję za odpowiedź.
Do mojej karty T-Mobile usługi dostarcza Alior Bank, więc duża szansa, że przejdzie.
Rozumiem, że jakby nie przeszło to już teraz odrzuci kartę? a jeśli przejdzie teraz tzn. że w razie wylosowania ściągnie normalnie pieniądze?
Nigdy nie robiłem takich transakcji, także jeszcze zapytam jakie trzeba dane z karty podać aby UEFA ściągnęła te pieniądze?
Rozumiem, że nie ma zagrożenia, że jak im podam dane karty to ktoś niepowołany wybierze pieniądze z kąta?
Jak nie wylosuję tych biletów to rozumiem, że też nic nie stracę?


Jeszcze jedna kwestia, jak moja drużyna by nie doszła do finału, to jak myślisz/myślicie będzie możliwość odsprzedania takiego biletu? Nawet po cenie zakupu?
Czytałem, że we Włoszech różnie to bywa i jak dane by się nie zgadzały to może być problem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#240 PostWysłany: 13 Mar 2016 23:33 

Rejestracja: 22 Lip 2015
Posty: 331
Gwarancji Ci nie da nikt, ale tu już wielu ludzi pisało, że przechodziły im "debetówki".
Problemem są tylko różne ograniczenia na płatności, zazwyczaj wieksze dla debetówek niż dla kredytówek.
To że teraz Cię system przepusci, też nie od razu oznacza, że potem ta płatnosć przejdzie. Sprawdź ograniczeniai dla płatności internetowych i korespondencyjnych - ostatnio w losowaniu na EURO z powodu tych "koresponencyjnych" komuś tu nie przeszło (nie wiem co to jest?)
Musisz to sprawdzić dla swojej konkretnej karty.
Dane karty podasz takie o jakie Cię system zapyta (numer).

Co do drużyny, to te bilety nie są przyporządkowane do żadnej drużyny (jak na EURO), nie są też warunkowe.
Jak Cię wylosują to kupiłeś bilet. Nie ma oficjalnego portalu odsprzedaży.
Możesz je sprzedać nieoficjalnie, np. na viagogo.
Ale Włochy są specyficznym krajem i tam podobno ostro sprawdzają dane imienne na biletach (nie wiem nigdy nie byłem we Włoszech na meczu).
Decyzja należy do Ciebie.
Góra
 Profil Relacje PM off
Adam88x lubi ten post.
Adam88x uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 293 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group