Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 237 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12
Autor Wiadomość
#221 PostWysłany: 27 Maj 2018 09:34 

Oj kolego, coś słabo zrozumiałeś czy tylko widziałeś, bo transakcje w języku angielskim czy hiszpańskim ;)
Większość biletów jak nie wszystkie to 3-kategorii u klasycznych handlarzy po 500-głównie 600 euro godzinę przed meczem, mała podaż duży popyt
Co gorsza sporo szukających, by nie powiedzieć zdesperowanych, by kupić :D, a i prawdziwych kibiców też już nie ma skoro socios Realu za bilet 3 kategorii "śpiewa" 600 euro
A i jedno jest pewne: Ukraina organizacyjnie nie jest gotowa na takie imprezy, nawet głupiego wspólnego oglądania nie umieją zorganizować tj. cud iż nie doszło do paniki, gdyż ludzie w tłoku by się tratowali
Sam Kijów jest genialny
Góra
 PM off  
      
Urlop na wyspie Kos: all inclusive w 4* hotelu od 1907 PLN. Wyloty z 4 miast Urlop na wyspie Kos: all inclusive w 4* hotelu od 1907 PLN. Wyloty z 4 miast
Floryda w sezonie: bezpośrednie loty do Miami z Berlina za 1603 PLN. Wiele terminów first minute Floryda w sezonie: bezpośrednie loty do Miami z Berlina za 1603 PLN. Wiele terminów first minute
#222 PostWysłany: 27 Maj 2018 09:48 

Rejestracja: 02 Cze 2017
Posty: 114
Ta nie, osobiscie widzialem po 400 Eur 3 Cat. 500-600 eur to chyba tylko w Hindusow i Arabow tacy ceny byli.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#223 PostWysłany: 27 Maj 2018 18:43 

Nieważne, nie ma sensu tego kontynuować

Fani z Madrytu obu drużyn to się dopiero zdziwią na Superpucharze w Tallinnie 15 sierpnia: Derby Madrytu jakieś 4000 km od domu na jeszcze większym zad..iu na stadionie mogącym pomieścić ok 10 tysięcy kibiców ogółem :shock:
Góra
 PM off  
      
#224 PostWysłany: 27 Maj 2018 20:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Mar 2013
Posty: 831
Loty: 8
Kilometry: 8 761
niebieski
Stadion może pomyłka, albo raczej jego pojemność, ale niech chociaż 100 osób co marzy o takim widowisku zobaczy je raz w życiu ... pisze 100 bo przy takiej pojemności stadionu to konie będą dwoić się i troić ...
Góra
 Profil Relacje PM off
Bohdan Demydov lubi ten post.
 
      
#225 PostWysłany: 28 Maj 2018 00:22 

Marzyć to można o na zywo Gran Derby, finale Ligii Mistrzów, a nie o gownianym prestiżowo do tego po mś superpucharze do tego z tak grającym taktycznie Atletico pisząc wprost grającym skuteczny antyfutbol
Tyle o marzeniach
Góra
 PM off  
      
#226 PostWysłany: 28 Maj 2018 10:07 

Rejestracja: 21 Lip 2015
Posty: 206
Anonymous napisał(a):
Fani z Madrytu obu drużyn to się dopiero zdziwią na Superpucharze w Tallinnie 15 sierpnia: Derby Madrytu jakieś 4000 km od domu na jeszcze większym zad..iu na stadionie mogącym pomieścić ok 10 tysięcy kibiców ogółem :shock:

Watpie czy ci z Madrytu w ogole beda zaprzatac sobie glowe takim meczem. Jesli ktos poleci to beda jakies skromne ilosci i to bedzie raczej okazja dla miejscowych i fanow z tego regionu Europy zobaczyc Real na zywo. Uefa stara sie robic z tego jakies wydarzenie, ale i tak wrazenie pozostaje takie, ze ten Superpuchar to taki "Puchar Mickey Mouse" dla druzyn w nim grajacych, zwlaszcza tych z wieloma sukcesami. Kibice tez sie rzadko "spinaja" poza jakimis wyjatkami albo takimi co przy okazji lacza to z wakacjami w okolicy, robia rekordy wyjazdowe itp.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#227 PostWysłany: 28 Maj 2018 10:12 

Sevilla się kiedyś mocno dołożyła, by fani chcieli lecieć na mecz to i kluby z Madrytu coś tam "skapną", by miał je kto dopingować

Jeszcze ten prestiż: Tallin z 10000 pojemnościowo stadionem :lol:

Ale generalnie w porze wakacji, to i sporo jak napisał fan wyżej poleci czy pojedzie realizować marzenia (zwłaszcza Azjatów) ;)
Góra
 PM off  
      
#228 PostWysłany: 28 Maj 2018 12:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Mar 2013
Posty: 831
Loty: 8
Kilometry: 8 761
niebieski
Nie rozumiem w czym masz problem, moim zdaniem fajnie ze ten puchar sie ruszyl z Monaka i w takim Tallinie i okolicznych krajach ludzie beda miec okazje takie ekipy obejrzec


Ostatnio edytowany przez Abcn, 28 Maj 2018 13:53, edytowano w sumie 1 raz
M T
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#229 PostWysłany: 28 Maj 2018 12:40 

Poruszasz 2 różne kwestie i potem pytasz o co mi chodzi....jak poczytasz z kilka razy to o prestiż i ogólnie rangę, organizacja w Tallinie czy Skopje jej nie podnosi, choć jak nie mogą im dać tortu, to dają "ciastko"

Fajny wakacyjny wyjazd na mecz o "tytuł", aplikujcie i cieszcie się wyjazdem :)
Góra
 PM off  
      
#230 PostWysłany: 28 Maj 2018 13:18 

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 36
Zawsze można zrobić tak jak ja zrobiłem przed rokiem wylosowałem 4 bilety na Superpuchar, 2 sprzedałem na viagogo, zarobiłem tyle, że wystarczyło na cała podróż. Odwiedziłem Kosowo, Macedonię i obejrzałem mecz Real vs United wszystko za free.(oczywiście kasa z Viagogo po meczu)
Góra
 Profil Relacje PM off
dyneck lubi ten post.
 
      
#231 PostWysłany: 28 Maj 2018 13:51 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22479
Gratuluję konikowi...

Obyś kiedyś dopłacił do interesu ^^
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#232 PostWysłany: 28 Maj 2018 13:54 

No co ty, zemścił się na swój sposób na fanach Manchesteru United, przez których np. ceny noclegów w Splicie poszybowały w kosmos :D
Góra
 PM off
grzegorzkatowice lubi ten post.
 
      
#233 PostWysłany: 28 Maj 2018 16:32 

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 36
Nie wiem czy można nazwać konikiem kogoś kto raz na 2 lata sprzeda niepotrzebne 2 bilety i dzięki temu zwiedzi kawałek bałkanów. .
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#234 PostWysłany: 28 Maj 2018 17:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Mar 2013
Posty: 831
Loty: 8
Kilometry: 8 761
niebieski
Mi tylko chodzi o to, że uważam, że dobrze zrobili, że puchar wyniósł się z Monako, i choć grają na 10 000 niku to niech grają, lokalni mogą iść na fajny mecz tak jak my na final Ligi Europy. czy to jest prestiż czy nie jest to jak kto uważa, składy raczej wtedy są już niezłe, ewentualnie silniejszy czasem odpuszcza, ale frajda i tak dla takiego estończyka może być, osobiście nie planuje jechać ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#235 PostWysłany: 28 Maj 2018 17:30 

Nie chce mi się już pisać w tej kwestii, ale pomyśl ilu faktycznie mieszkańców Skopje, Kijowa czy teraz Tallinna zobaczy ten mecz
Góra
 PM off  
      
#236 PostWysłany: 28 Maj 2018 18:05 

Rejestracja: 30 Sie 2011
Posty: 877
niebieski
Na pewno więcej niż jakby mieli jechać do Monako, a nawet jak się nie wybiorą to przynajmniej przez parę godzin ich miasto jest na oczach całego futbolowego świata.
Nie rozumiem z czym masz problem - nie chcesz, nie jedziesz. Ja akurat się cieszę, że SP jest rozgrywany w takich lokalizjach bo jest okazja wybrać się do miasta, które normalnie nie znalazłoby się na moim futbolowym szlaku ze względu na niski poziom lokalnych drużyn.
Góra
 Profil Relacje PM off
grzegorzkatowice lubi ten post.
 
      
#237 PostWysłany: 28 Maj 2018 18:24 
Moderator forum

Rejestracja: 04 Sie 2013
Posty: 1717
Czy ktoś z ADModeracji może zamknąć ten temat i zakończyć bezsensowną dyskusję?
Real zgasił światło ;)
_________________
Tu był link do flightradar
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 237 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group