Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 224 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna
Autor Wiadomość
#161 PostWysłany: 23 Mar 2015 22:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2011
Posty: 2832
Loty: 157
Kilometry: 403 841
niebieski
Nie później niż 10 kwietnia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#162 PostWysłany: 23 Mar 2015 23:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Wrz 2014
Posty: 293
Loty: 446
Kilometry: 724 949
H778 napisał(a):
Bilety będą imienne, a co z nimi zrobisz, to już Twoja kwestia. Czy dane będą sprawdzane przy wejściu na stadion - nie wie nikt, ale można z jakimś niezłym prawdopodobieństwem przypuszczać, że nie lub tylko wyrywkowo.

Jeszcze się nie spotkałem na żadnym stadionie piłkarskim ze sprawdzaniem danych z biletu a przynajmniej nie pamiętam takiej sytuacji. Teraz wejście polega tylko i wyłącznie na zeskanowaniu kodu kreskowego z wejściówki.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#163 PostWysłany: 24 Mar 2015 00:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3412
srebrny
hudyts napisał(a):
Jeszcze się nie spotkałem na żadnym stadionie piłkarskim ze sprawdzaniem danych z biletu

A ja się spotkałem i to w cale nie tak dawno.
tydzien-w-polnocnych-wloszech-jezioro-como-final-le-turyn,1506,60978 - dzień 2.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#164 PostWysłany: 24 Mar 2015 00:42 

Rejestracja: 22 Sty 2014
Posty: 833
hudyts napisał(a):
H778 napisał(a):
Bilety będą imienne, a co z nimi zrobisz, to już Twoja kwestia. Czy dane będą sprawdzane przy wejściu na stadion - nie wie nikt, ale można z jakimś niezłym prawdopodobieństwem przypuszczać, że nie lub tylko wyrywkowo.

Jeszcze się nie spotkałem na żadnym stadionie piłkarskim ze sprawdzaniem danych z biletu a przynajmniej nie pamiętam takiej sytuacji. Teraz wejście polega tylko i wyłącznie na zeskanowaniu kodu kreskowego z wejściówki.


To mało wiesz o życiu. :mrgreen: :wink:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#165 PostWysłany: 24 Mar 2015 15:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Wrz 2014
Posty: 293
Loty: 446
Kilometry: 724 949
H778 napisał(a):
hudyts napisał(a):
H778 napisał(a):
Bilety będą imienne, a co z nimi zrobisz, to już Twoja kwestia. Czy dane będą sprawdzane przy wejściu na stadion - nie wie nikt, ale można z jakimś niezłym prawdopodobieństwem przypuszczać, że nie lub tylko wyrywkowo.

Jeszcze się nie spotkałem na żadnym stadionie piłkarskim ze sprawdzaniem danych z biletu a przynajmniej nie pamiętam takiej sytuacji. Teraz wejście polega tylko i wyłącznie na zeskanowaniu kodu kreskowego z wejściówki.


To mało wiesz o życiu. :mrgreen: :wink:

O życiu na pewno tak:) Moją pasją są podróże i piłka nożna więc jak tylko mam okazję staram się uczestniczyć w tych wydarzeniach.
Na ostatnim meczu Juve-BVB również nie sprawdzali a przynajmniej wtedy kiedy ja wchodziłem.
Piszę o swoich sytuacjach na poziomie Champions League czy dużych imprez jak Mundial czy Euro! Dodatkowo mogę potwierdzić, że w lidze francuskiej czy również hiszpańskiej nie spotkałem się, ze sprawdzaniem danych z biletów. Nie boję się kupić biletu od drugiej osoby i nigdy nie miałem problemu z wejściem ani nie spotkałem się z tym żeby ktoś obok mnie miał.
Podczas dużych wydarzeń UEFA czy FIFA straszy tym, że nie będzie można wejść na nie swoje dane i na tym się kończy.
Przed meczami informują podchodząc do osób handlujących i jedynie potrafią pokiwać palcem, że to jest "be".
Wydłużony czas przy wejściu na dany obiekt przy komplecie publiczności jest na pewno decydujący!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#166 PostWysłany: 24 Mar 2015 16:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3412
srebrny
hudyts napisał(a):
Piszę o swoich sytuacjach na poziomie Champions League czy dużych imprez jak Mundial czy Euro!

Widzę, że jednak nie czytałeś mojego opisu dwa posty wyżej, to napiszę tutaj wyraźnie. Na poprzednim finale LE w Turynie sprawdzali wszystkim dokumenty. Część ludzi wpuszczali, a część odwalali, zależało to wyłącznie od nastroju i widzimisię bramkarza.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#167 PostWysłany: 24 Mar 2015 16:38 

Rejestracja: 18 Cze 2014
Posty: 5
czy w momencie ogłoszenia wyników trzeba mieć dostępną na koncie kwotę, którą ściągną automatycznie za bilety? czy kasę sciągną później?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#168 PostWysłany: 24 Mar 2015 16:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Wrz 2014
Posty: 293
Loty: 446
Kilometry: 724 949
maczala1 napisał(a):
hudyts napisał(a):
Piszę o swoich sytuacjach na poziomie Champions League czy dużych imprez jak Mundial czy Euro!

Widzę, że jednak nie czytałeś mojego opisu dwa posty wyżej, to napiszę tutaj wyraźnie. Na poprzednim finale LE w Turynie sprawdzali wszystkim dokumenty. Część ludzi wpuszczali, a część odwalali, zależało to wyłącznie od nastroju i widzimisię bramkarza.


Złożyłem aplikację o bilet na ten mecz ale na nim nie byłem i troszeczkę! zdziwiony jestem tym opisem. Jakoś sobie nie wyobrażam żeby odmówiono mi wejścia na taki mecz z takiego powodu...
Tak jak pisałem wyżej, byłem w Turynie w lutym i nie było żadnego problemu z wejściem na nie swoje dane!
Nigdy nie miałem takiego problemu.
Takie mam własne doświadczenia i nimi się z Wami podzieliłem.

tomekmcz napisał(a):
czy w momencie ogłoszenia wyników trzeba mieć dostępną na koncie kwotę, którą ściągną automatycznie za bilety? czy kasę sciągną później?

Musisz mieć kasę na koncie!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#169 PostWysłany: 24 Mar 2015 18:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3412
srebrny
hudyts napisał(a):
Nigdy nie miałem takiego problemu.
Takie mam własne doświadczenia i nimi się z Wami podzieliłem.

Doświadczenia z wchodzeniem na europejskie stadiony wszyscy mamy pewnie podobne ale nie można z góry powiedzieć, że na 100% nie będą sprawdzać dokumentów, bo takie sytuacje się jednak zdarzają. O ile o Berlin byłbym raczej spokojny ale w przypadku Warszawy może być różnie (polskie prawo jest w tym zakresie podobne do włoskiego), szczególnie jak będzie na przykład finał ukraińsko-rosyjski.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#170 PostWysłany: 27 Mar 2015 15:04 

Rejestracja: 16 Sty 2015
Posty: 7
Czy otrzymał ktoś może informację związaną z zakupem biletów na finał LM ? Ja właśnie dostałem wiadomość, że wylosowałem bilety na finał LE w Warszawie.Niestety odnośnie LM nic nie przyszło, a też aplikowałem. Wcześniej ktoś napisał, że na finał LM pula wynosi 6 tysięcy, a czy orientuje się ktoś, jak sytuacja wyglądała z LE ?

-- 27 Mar 2015 14:18 --

Znalazłem odpowiedź, gdyby kogoś interesowało - "Zgodnie z założeniami UEFA do sprzedaży publicznej trafi około 30 tys. biletów (52% pojemności stadionu) na tzw. sektory neutralne."
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#171 PostWysłany: 27 Mar 2015 15:18 

Rejestracja: 05 Lip 2013
Posty: 29
Ta sama procedura co z LE. O ile tam udało mi się dostać biletu to tu niestety właśnie przyszedł mail: We regret to inform you that, as a result of the lottery, your ticket application for the 2015 UEFA Champions League™ Final has not been successful.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#172 PostWysłany: 27 Mar 2015 15:22 

Rejestracja: 13 Cze 2014
Posty: 27
No to się pochwalę... :)
Dear Football Fan,
We are pleased to inform you that as a result of the lottery process, your application for the 2015 UEFA Champions League™ Final has been successful.

Aplikowałem o bilety w pakiecie (dorosły + dziecko do lat 14). Chyba zacznę grać w Lotto. :)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#173 PostWysłany: 27 Mar 2015 15:29 

Rejestracja: 16 Sty 2015
Posty: 7
Ok o LM też dostałem, niestety się nie udało :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#174 PostWysłany: 27 Mar 2015 15:38 

Rejestracja: 30 Sie 2011
Posty: 877
niebieski
Niestety ja tez nie.

Ktoś z forum chyba kupował kiedyś bilet z drugiej reki na finał LM (Londyn ?) ?
Jakie było przebicie ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#175 PostWysłany: 27 Mar 2015 15:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lip 2013
Posty: 475
Loty: 93
Kilometry: 149 830
niebieski
Ani LM ani LE nie weszły na 2 kontach.
Jakby ktoś miał nadmiar biletów - chętnie odkupię. PW.
Ja miałem swojego czasu nadmiar biletów na GP żużlowe na Narodowym i między innymi przez F4F oddałem po cenie zakupu.
Może karma wróci :).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#176 PostWysłany: 27 Mar 2015 15:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lis 2012
Posty: 1111
niebieski
Ja również. 2 konta, LE i LM i zero sukcesu :/ Coś mam pecha do losowań. Jakby ktoś miał nadmiar to proszę się nie krępować i oferować ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#177 PostWysłany: 27 Mar 2015 15:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Lis 2012
Posty: 25
U mnie również na 3 kontach smutna wiadomość:
"We regret to inform you that, as a result of the lottery, your ticket application for the 2015 UEFA Champions League™ Final has not been successful."

Mogę się pocieszać, że chociaż finał LE się udało, chociaż tak w duszy liczyłem na LM bardziej, bo dodatkowo Berlin - blisko. Sam bym chętnie odkupił, (ale wiadomo, że liczba chętnych na odkup >> liczba oferentów) Oddał bym dwa bilety LE na jeden LM :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#178 PostWysłany: 27 Mar 2015 17:16 

Rejestracja: 14 Lut 2012
Posty: 101
U mnie tez niestety dupa:( 4 konta i nic. Tak samo na Warszawę. Trudno. Czekamy kolejny rok...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#179 PostWysłany: 27 Mar 2015 21:32 

Rejestracja: 11 Maj 2012
Posty: 243
niebieski
Wylosowałem 2 bilety do Warszawy. Na Ligę Mistrzów nie składałem aplikacji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#180 PostWysłany: 29 Mar 2015 10:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lip 2014
Posty: 1330
Loty: 134
Kilometry: 166 628
niebieski
beskidnik napisał(a):
Wylosowałem 2 bilety do Warszawy. Na Ligę Mistrzów nie składałem aplikacji.


W warszawie nie ma finału LM, tylko Jest Ligi Europy. ;)
_________________
Image
Pomagam w sprawach związanych z Kanadą i obwodem Kaliningradzkim.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 224 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group