Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 224 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 12  Następna
Autor Wiadomość
#121 PostWysłany: 09 Lut 2015 12:20 

Rejestracja: 05 Mar 2014
Posty: 40
Przed chwilą kupiłem bilet do Lwowa 16.02. 19:15 (we Lwowie w dniu meczu o 4:00) za 5zł (http://eetravel.moj-bus.pl/courses/rese ... 73/s/1/f/3).

Ma ktoś z forum odstąpić bilet na mecz?
Można jechać busem za 5zł, zwiedzić Lwów, kupić bilety u koników, nocleg poprzez Airbnb, powrót zapewne poprzez Blablacar. Ktoś chętny? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#122 PostWysłany: 09 Lut 2015 20:19 

Rejestracja: 22 Sty 2014
Posty: 833
Coś mi się wydaje, że ostatnio tylu Polaków na meczu LM to było w sezonie 96/97 :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#123 PostWysłany: 09 Lut 2015 20:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Mar 2013
Posty: 826
Loty: 8
Kilometry: 8 761
niebieski
Jezdza fankluby, bywało ze po kilka autobusów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#124 PostWysłany: 12 Lut 2015 17:34 

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 5
Witam. Mam 2 bilety na sektor 12a, czy ktoś chętny?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#125 PostWysłany: 12 Lut 2015 17:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sie 2014
Posty: 1629
Zbanowany
H778 napisał(a):
Coś mi się wydaje, że ostatnio tylu Polaków na meczu LM to było w sezonie 96/97 :lol:


Nie ma się co dziwić, polscy kibice są spragnieni dobrej piłki. W końcu to 1/8 finału. Jak ktoś jest z południowo-wschodniej Polski to nie ma się co zastanawiać.
@Beskidnik, bilety po 300UAH to już na te lepsze sektory? Bo wiem że na mecze "domowe" Szachtara w lidze ukraińskiej to bilety zaczynają się od kilkudziesięciu hryweń.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#126 PostWysłany: 12 Lut 2015 18:15 

Rejestracja: 11 Maj 2012
Posty: 243
niebieski
JarekGdynia napisał(a):
@Beskidnik, bilety po 300UAH to już na te lepsze sektory? Bo wiem że na mecze "domowe" Szachtara w lidze ukraińskiej to bilety zaczynają się od kilkudziesięciu hryweń.


Tak, na prostej prawie na środku sektory 15b i 18b, na meczach grupowych Ligi Mistrzów płaciliśmy za te same sektory po 145 hr. Na ligę bilety za bramkami kosztują po 20hr. Tu jest cennik meczu z Bayernem:

http://shakhtar.com/data/img/arena-lvov-1-8-ru.jpg

a tu cennik z poprzednich meczów i ligi:

http://shakhtar.com/data/img/arena-lvov-price-14-15.gif
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#127 PostWysłany: 13 Lut 2015 13:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sie 2014
Posty: 1629
Zbanowany
Nieźle, 100 hryweń najtańsze bilety na 1/8 finału LM.
To te Twoje miejsca to już takie na wypasie. To życzę żeby Szachtar zaszedł jak najdalej (chociaż szanse na to za duże nie są) ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#128 PostWysłany: 16 Lut 2015 11:25 

Rejestracja: 05 Mar 2014
Posty: 40
Wczoraj wieczorem zwróciłem 4 bilety.
Na dzisiaj (19:15) bilety znów są po 5zł.

Gdyby jednak ktoś się skusił na 2 dni zwiedzania we Lwowie i mecz Szachtar - Bayern, proszę o PW.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#129 PostWysłany: 16 Lut 2015 17:15 

Rejestracja: 05 Mar 2014
Posty: 40
Ja będę kupował u koników pod stadionem.

Gdyby ktoś z forumowiczów chciał wyskoczyć na piwko po meczu, PW.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#130 PostWysłany: 16 Lut 2015 19:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Lut 2015
Posty: 9
Ja załatwiłem bilety przez olx.ua :D Odbiór i zapłata na miejscu, myślę, że uczciwy sprzedawca. Lepsze w sumie to niż jechanie w ciemno. Także może jeszcze uda się komuś załatwić.

Aczkolwiek mam takie pytanie...dziś dowiedziałem się, że wyskoczył mi egzamin w środę o 15 i o 7-8 muszę już być na granicy...jak można się dostać w nocy na granicę? czy wiecie coś o taksówkach? słyszałem że 2,5-3 uah/km czyli wyszłoby 20zł na głowę bo ze znajomym jadę, myślicie że taksówkarze by się zgodzili na taką podróż?
ewentualnie może ktoś jedzie autem i wraca po meczu i miałby dwa miejsca wolne, oczywiście zapłacimy.
Proszę o odpowiedź bo jestem w ciężkiej sytuacji, a zależy mi by być na takim meczu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#131 PostWysłany: 19 Lut 2015 20:09 

Rejestracja: 11 Maj 2012
Posty: 243
niebieski
Krótko o meczu Szachtar - Bayern.
Na granicy w Medyce pusto, w obydwie strony staliśmy do pół godziny. Jedyny minus to straszne zimno. Parkowaliśmy pod stadionem, ale po meczu ponad godzinę czasu zajęło wyjeżdżanie z parkingu. Fajny doping Niemców, reszta stadionu zaśpiewała kilka razy hymn, poskakaliśmy też "Moskala". Mecz tragiczny, zero sytuacji, strzałów i składnych akcji, takie szachy. Słusznie określony jako antyreklama Ligi Mistrzów. Cztery miesiące temu w meczu z Romą widziałem Bayern w ciut lepszej formie ;).
Hrywnę kupowaliśmy w kantorach na granicy i we Lwowie po 6,60hr za 1 zł (w listopadzie, jak jechaliśmy na Bilbao to była po 4,10), dlatego wszystko wydaje się niesamowicie tanie.
A jak pozostali, dojechali do Lwowa i na inne mecze?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#132 PostWysłany: 19 Lut 2015 20:26 

Rejestracja: 22 Sty 2014
Posty: 833
Dojechali, mój pierwszy raz na LM i mimo że w telewizji już prawie tych rozgrywek nie oglądam, to jednak usłyszeć na żywo hymn, wielkie przeżycie. Atmosfera jakiej można się było spodziewać, choć liczyłem na większą liczbę Bayernu i przede wszystkim ich większą aktywność na mieście, może źle trafiłem, ale słabiutko to wyglądało. Najbardziej zaskoczyli mnie polscy celnicy, którzy nie trzepali na powrocie z Ukrainy. :mrgreen:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#133 PostWysłany: 19 Lut 2015 20:43 

Rejestracja: 11 Maj 2012
Posty: 243
niebieski
H778 napisał(a):
i mimo że w telewizji już prawie tych rozgrywek nie oglądam,to jednak usłyszeć na żywo hymn, wielkie przeżycie.


A wiesz, że ja przez kilka lat nie oglądałem LM, w ogóle mnie to nie bawiło, nawet finały mnie za bardzo nie interesowały. A pomyśleć, że dawniej nie przepuszczałem meczu pucharowego w TV. W ostatnich latach wolałem oglądać mecze ligowe (Włochy, Anglie i nasze ligi). Nawet LE wolałem i chętnie ją oglądałem, zwłaszcza rundy pucharowe. Sytuacja zmieniła się dopiero w tym roku, bo zaliczyłem na żywo 3 mecze LM.
H778 napisał(a):
choć liczyłem na większą liczbę Bayernu i przede wszystkim ich większą aktywność na mieście, może źle trafiłem, ale słabiutko to wyglądało. Najbardziej zaskoczyli mnie polscy celnicy, którzy nie trzepali na powrocie z Ukrainy. :mrgreen:


Przynajmniej dopingowali cały mecz, z tym, że te śpiewy jakieś takie przytłumione były. A celnicy mnie także zaskoczyli, bo nie wyrazili zbytniego zainteresowania naszymi bagażami.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#134 PostWysłany: 23 Lut 2015 13:52 

Rejestracja: 17 Lut 2011
Posty: 130
Czy mi się wydaje, czy w tamtym roku o tej porze już ruszały zapisy na losowanie biletów na finał LE i LM?
Szukam i szukam informacji na stronach UEFY i nic, czyżby jeszcze się nie pojawiły?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#135 PostWysłany: 23 Lut 2015 13:54 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22331
Jest opcja wolontariatu na finał LE i LM
Więcej info tu:

https://www.laczynaspilka.pl/federacja/ ... gi-europy1 [Liga Europejska]
http://bfv.hopto.org:2222/joomla/index.php/anmeldung [Liga Mistrzów]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#136 PostWysłany: 23 Lut 2015 14:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3400
srebrny
ewam24 napisał(a):
Czy mi się wydaje, czy w tamtym roku o tej porze już ruszały zapisy na losowanie biletów na finał LE i LM?
Szukam i szukam informacji na stronach UEFY i nic, czyżby jeszcze się nie pojawiły?

Ewa, znowu wylosujesz i nie pojedziesz jak rok temu do Turynu, lepiej od razu odpuść :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#137 PostWysłany: 23 Lut 2015 15:17 

Rejestracja: 30 Sie 2011
Posty: 872
niebieski
W tamtym roku finaly byly rozgrywane troche wczesniej ze wzgledu na mundial.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#138 PostWysłany: 23 Lut 2015 18:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Mar 2013
Posty: 826
Loty: 8
Kilometry: 8 761
niebieski
Ktos juz wczesniej podawal, ale powtorze za nim link:

https://www.pzpn.pl/federacja/aktualnos ... -26-lutego
Góra
 Profil Relacje PM off
ewam24 uważa post za pomocny.
 
      
#139 PostWysłany: 24 Lut 2015 10:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Lis 2012
Posty: 25
A propos finału LM, jest jakiś oficjalny konkurs, w którym można wygrać bilety + wejście na murawę następnego dnia po meczu, może komuś dopisze szczęście.

http://en.legendarymoments.uefa.com/

Konkurs:
Cytuj:
Help decide the most Legendary Moments in the history of the world's greatest club competition and you could also win some great prizes. To take part, simply like one or more moments by clicking the 'Like' button beside each video before 27 March. The draw for the prizes will be made on 3 April. Only winners aged 18 and over will be eligible to play on the pitch.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#140 PostWysłany: 24 Lut 2015 17:02 

Rejestracja: 17 Lut 2011
Posty: 130
maczala1 napisał(a):
ewam24 napisał(a):
Czy mi się wydaje, czy w tamtym roku o tej porze już ruszały zapisy na losowanie biletów na finał LE i LM?
Szukam i szukam informacji na stronach UEFY i nic, czyżby jeszcze się nie pojawiły?

Ewa, znowu wylosujesz i nie pojedziesz jak rok temu do Turynu, lepiej od razu odpuść :)


Dziękuję za niezwykle przydatną poradę, którą na pewno wezmę sobie do serduszka :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 224 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 12  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group